Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
John McClain
@McClain_on_NFL
·
1 h
I’ve got a better chance of becoming the Texans’ new head coach than Deshaun Watson has of being traded.

Josh McDaniels will NOT be the Texans' next head coach.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ennyit egyetlen játékosért sem fog adni senki.
Ez még az RG3 meg Goff feltrade-eknél is brutálisabb faszság lenne.
warr_b
Nagy különbség, hogy Watson nem kérdőjeles draftpick, hanem bizonyított játékos. Még csak nem is one season wonder. Olyan szinten játszik konzisztensen szezonok óta, amit az említett két játékos maximum álmában tesz.

Szerintem ha piacra kerülne, nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy Manning óta a legjobb csere vagy FA útján elérhető QB. 10 évente elérhető ilyen kaliberű irányító ligán belül. Hát még 25 évesen, hogy hosszútávú projekt építhető köré. Az egy éves Brady projekt nem számít.
Cruyffista
Ez oké, de a 3 first, 3 seconds az brutálisan sok, szerintem nincs csapat, aki ezt meglépné.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Ennyit egyetlen játékosért sem fog adni senki.
Ez még az RG3 meg Goff feltrade-eknél is brutálisabb faszság lenne.
warr_b
Nagy különbség, hogy Watson nem kérdőjeles draftpick, hanem bizonyított játékos. Még csak nem is one season wonder. Olyan szinten játszik konzisztensen szezonok óta, amit az említett két játékos maximum álmában tesz.

Szerintem ha piacra kerülne, nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy Manning óta a legjobb csere vagy FA útján elérhető QB. 10 évente elérhető ilyen kaliberű irányító ligán belül. Hát még 25 évesen, hogy hosszútávú projekt építhető köré. Az egy éves Brady projekt nem számít.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
alakul az all-star team 😀 ezt azt hiszem minden nem-Texans fan látni akarja!

"(Mangini) believes the Houston #Texans job is Josh McDaniels' to lose and that both Adam Gase and Matt Patricia could be brought in to guide the offensive and defensive units."
r.baggio
S Bobot visszahozzák QB kócsnak 😛

Akkor indulhat a mentsük meg Wattot és Watsont mozgalom 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A szerződésében van egy záradék, hogy nem lehet eltradelni. Elvileg.
Merlin85
Az a no trade clause arra vonatkozik, hogy el lehet cserélni, de csak oda, ahova ő beleegyezik.

Hülyeség, már láttam cáfolatot is csak azt most nem tudom ide belinkelni.
dande
megtaláltam. az mondjuk gyanús, hogy egy ár azért mégiscsak elhangzott


Cruyffista
Ennyit egyetlen játékosért sem fog adni senki.
Ez még az RG3 meg Goff feltrade-eknél is brutálisabb faszság lenne.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
alakul az all-star team 😀 ezt azt hiszem minden nem-Texans fan látni akarja!

"(Mangini) believes the Houston #Texans job is Josh McDaniels' to lose and that both Adam Gase and Matt Patricia could be brought in to guide the offensive and defensive units."
r.baggio
Ne bassz, ez tuti csak valami vicc
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
alakul az all-star team 😀 ezt azt hiszem minden nem-Texans fan látni akarja!

"(Mangini) believes the Houston #Texans job is Josh McDaniels' to lose and that both Adam Gase and Matt Patricia could be brought in to guide the offensive and defensive units."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
A szerződésében van egy záradék, hogy nem lehet eltradelni. Elvileg.
Merlin85
Az a no trade clause arra vonatkozik, hogy el lehet cserélni, de csak oda, ahova ő beleegyezik.

Hülyeség, már láttam cáfolatot is csak azt most nem tudom ide belinkelni.
dande
megtaláltam. az mondjuk gyanús, hogy egy ár azért mégiscsak elhangzott

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A szerződésében van egy záradék, hogy nem lehet eltradelni. Elvileg.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hülyeség, már láttam cáfolatot is csak azt most nem tudom ide belinkelni.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
🤔

Bence94
Pro: Ha visszakapja a Houston a pickeknek közel dupláját, amit BoB elherdált, abból fel lehet húzni egy új csapatot, nem mellesleg, ez a Texans ebben a formában nem hogy 1, de akár 2 1/1-be is simán belenyúlhat a következő években.

Kontra: Lehet sorolni a QB-needes csapatokat, Watson és az ügynöke nyilvánvalóan nem menne el bárhova, hanem szépen megjelölnék azt a 2-3 csapatot ami tényleges előrelépés lenne neki, vele kiegészülve kontender lenne, ez pedig tompíthatja az értékét, hiszen kevesebb érdeklődő, kisebb licitháború.

Például egy cap gondokkal küzdő csapatba ahol a jelenlegi minőség sem elég hülye lenne elmenni. Vagy egy olyanba, ahol túl kevés jelenleg a tehetség, az építkezés elején járnak, és a top pickek bukásával + a szerződése bekerülésével semmilyen erősítés nem lehetne lehetséges .. Jövőre megint vernie kéne az asztalt, bohócot csinálna magából. Én olyan 3 első + 2 másodikra húznám meg a határt, amiért megéri elpostázni.
Cruyffista
Annyit biztos nem ad érte senki, esetleg BOB... oh wait

GO JETS!!!
több mint 3 éve
FloresR 184
Watson elfog igazolni ez már biztos?
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
🤔

Bence94
Pro: Ha visszakapja a Houston a pickeknek közel dupláját, amit BoB elherdált, abból fel lehet húzni egy új csapatot, nem mellesleg, ez a Texans ebben a formában nem hogy 1, de akár 2 1/1-be is simán belenyúlhat a következő években.

Kontra: Lehet sorolni a QB-needes csapatokat, Watson és az ügynöke nyilvánvalóan nem menne el bárhova, hanem szépen megjelölnék azt a 2-3 csapatot ami tényleges előrelépés lenne neki, vele kiegészülve kontender lenne, ez pedig tompíthatja az értékét, hiszen kevesebb érdeklődő, kisebb licitháború.

Például egy cap gondokkal küzdő csapatba ahol a jelenlegi minőség sem elég hülye lenne elmenni. Vagy egy olyanba, ahol túl kevés jelenleg a tehetség, az építkezés elején járnak, és a top pickek bukásával + a szerződése bekerülésével semmilyen erősítés nem lehetne lehetséges .. Jövőre megint vernie kéne az asztalt, bohócot csinálna magából. Én olyan 3 első + 2 másodikra húznám meg a határt, amiért megéri elpostázni.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 904
🤔
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Egyre jobb hírek jönnek!! 😕
Nem azt mondom, hogy Bieniemy lenne a legjobb megoldás a csapatnak, de hogy még el sem hívják interjúra...
Gondolom az új GM már tudja ki a legalkalmasabb a Patriotsból, meg végülis őt sem interjúvolták meg...


Merlin85
Josh McDaniels lesz az....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Egyre jobb hírek jönnek!! 😕
Nem azt mondom, hogy Bieniemy lenne a legjobb megoldás a csapatnak, de hogy még el sem hívják interjúra...
Gondolom az új GM már tudja ki a legalkalmasabb a Patriotsból, meg végülis őt sem interjúvolták meg...


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
A Texans már régóta Cesariot akarta, érthető, ha nem csináltak neki cirkuszt az interjúztatással. Annak viszont így nem sok értelme volt, hogy fejvadász céget megbíznak, akik tök másokat válogatnak ki. Hacsak nem smoke screen, de az meg minek?

Cesariot okos palinak mondják. GM-ként viszont első bálozó, majd kiderül annak milyen lesz. A mozgástéren nem fog múlni, ezzel a tulaj háttérrel lényegében azt csinálhat majd amit akar.
peterk2005
Watson egy harmadik körösért

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Texans már régóta Cesariot akarta, érthető, ha nem csináltak neki cirkuszt az interjúztatással. Annak viszont így nem sok értelme volt, hogy fejvadász céget megbíznak, akik tök másokat válogatnak ki. Hacsak nem smoke screen, de az meg minek?

Cesariot okos palinak mondják. GM-ként viszont első bálozó, majd kiderül annak milyen lesz. A mozgástéren nem fog múlni, ezzel a tulaj háttérrel lényegében azt csinálhat majd amit akar.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felbérelsz egy fejvadász céget (gondolom nem kevés pénzért), akik 5 nevet mondanak neked, de te inkább azt választod aki rajt sincs a listán és még BoB akarta idehozni... Nagyon okos döntés.
Én személyesen John Dorsey-nak örültem volna, de őt még interjúra sem hívták be ha minden igaz.
Nem tudom milyen lesz, lehet jó döntéseket fog hozni Caserio, erre hamar meg fogjuk kapni a választ amikor HC-t fog választani. Remélhetőleg nem a Patriotsból...
Amikor mindenki gyökeres változásról beszélt, nem csak új GM, HC, de új tulajdonos is kellett volna...
Merlin85
Totál értelmetlen, azt is olvastam, hogy még meg sem volt az interjú már állítólag meg volt a megállapodás. Nem örülök ennek a lépésnek, de meglátjuk, hogy fog muzsikálni. Az első nagy döntés úgy is hamarosan meglesz a HC személyében. Nagyon remélem, hogy nem Mcdaniels- t hozza.
Bondi
McD HC, Patricia DC/assist.HC
5meccs után kibasznátok mindkettőt.
Bazzani
Patricia DC-nek szar volt? Nem foglalkoztam annyira vele csak azt tudom hogy Lionsbe nem nagyon jött be neki az élet.
samu09
Szerintem igen.
Szerintem ott BB volt a koponya és FatPat távozása után sem lett semmivel rosszabb az egység, sőt...

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Felbérelsz egy fejvadász céget (gondolom nem kevés pénzért), akik 5 nevet mondanak neked, de te inkább azt választod aki rajt sincs a listán és még BoB akarta idehozni... Nagyon okos döntés.
Én személyesen John Dorsey-nak örültem volna, de őt még interjúra sem hívták be ha minden igaz.
Nem tudom milyen lesz, lehet jó döntéseket fog hozni Caserio, erre hamar meg fogjuk kapni a választ amikor HC-t fog választani. Remélhetőleg nem a Patriotsból...
Amikor mindenki gyökeres változásról beszélt, nem csak új GM, HC, de új tulajdonos is kellett volna...
Merlin85
Totál értelmetlen, azt is olvastam, hogy még meg sem volt az interjú már állítólag meg volt a megállapodás. Nem örülök ennek a lépésnek, de meglátjuk, hogy fog muzsikálni. Az első nagy döntés úgy is hamarosan meglesz a HC személyében. Nagyon remélem, hogy nem Mcdaniels- t hozza.
Bondi
McD HC, Patricia DC/assist.HC
5meccs után kibasznátok mindkettőt.
Bazzani
Patricia DC-nek szar volt? Nem foglalkoztam annyira vele csak azt tudom hogy Lionsbe nem nagyon jött be neki az élet.
több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
McD HC, Patricia DC/assist.HC
5meccs után kibasznátok mindkettőt.
Bazzani
Pontosan ez a felállás az egyetlen amit senki sem akar Houstonban 😊
És könnyen lehet, hogy ez lesz....

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Felbérelsz egy fejvadász céget (gondolom nem kevés pénzért), akik 5 nevet mondanak neked, de te inkább azt választod aki rajt sincs a listán és még BoB akarta idehozni... Nagyon okos döntés.
Én személyesen John Dorsey-nak örültem volna, de őt még interjúra sem hívták be ha minden igaz.
Nem tudom milyen lesz, lehet jó döntéseket fog hozni Caserio, erre hamar meg fogjuk kapni a választ amikor HC-t fog választani. Remélhetőleg nem a Patriotsból...
Amikor mindenki gyökeres változásról beszélt, nem csak új GM, HC, de új tulajdonos is kellett volna...
Merlin85
Totál értelmetlen, azt is olvastam, hogy még meg sem volt az interjú már állítólag meg volt a megállapodás. Nem örülök ennek a lépésnek, de meglátjuk, hogy fog muzsikálni. Az első nagy döntés úgy is hamarosan meglesz a HC személyében. Nagyon remélem, hogy nem Mcdaniels- t hozza.
Bondi
McD HC, Patricia DC/assist.HC
5meccs után kibasznátok mindkettőt.
Bazzani
Ha lúd akk legyen kövér, az állandóság jegyében térjen vissza BOB OC-nek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felbérelsz egy fejvadász céget (gondolom nem kevés pénzért), akik 5 nevet mondanak neked, de te inkább azt választod aki rajt sincs a listán és még BoB akarta idehozni... Nagyon okos döntés.
Én személyesen John Dorsey-nak örültem volna, de őt még interjúra sem hívták be ha minden igaz.
Nem tudom milyen lesz, lehet jó döntéseket fog hozni Caserio, erre hamar meg fogjuk kapni a választ amikor HC-t fog választani. Remélhetőleg nem a Patriotsból...
Amikor mindenki gyökeres változásról beszélt, nem csak új GM, HC, de új tulajdonos is kellett volna...
Merlin85
Totál értelmetlen, azt is olvastam, hogy még meg sem volt az interjú már állítólag meg volt a megállapodás. Nem örülök ennek a lépésnek, de meglátjuk, hogy fog muzsikálni. Az első nagy döntés úgy is hamarosan meglesz a HC személyében. Nagyon remélem, hogy nem Mcdaniels- t hozza.
Bondi
McD HC, Patricia DC/assist.HC
5meccs után kibasznátok mindkettőt.

több mint 3 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Felbérelsz egy fejvadász céget (gondolom nem kevés pénzért), akik 5 nevet mondanak neked, de te inkább azt választod aki rajt sincs a listán és még BoB akarta idehozni... Nagyon okos döntés.
Én személyesen John Dorsey-nak örültem volna, de őt még interjúra sem hívták be ha minden igaz.
Nem tudom milyen lesz, lehet jó döntéseket fog hozni Caserio, erre hamar meg fogjuk kapni a választ amikor HC-t fog választani. Remélhetőleg nem a Patriotsból...
Amikor mindenki gyökeres változásról beszélt, nem csak új GM, HC, de új tulajdonos is kellett volna...
Merlin85
Totál értelmetlen, azt is olvastam, hogy még meg sem volt az interjú már állítólag meg volt a megállapodás. Nem örülök ennek a lépésnek, de meglátjuk, hogy fog muzsikálni. Az első nagy döntés úgy is hamarosan meglesz a HC személyében. Nagyon remélem, hogy nem Mcdaniels- t hozza.