NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Egy biztos,nagy söprést kell,hogy csináljon a kövi GM. Konkrétan 10 emberen kívűl coaching staffal együtt mindenkit le kéne cserélni.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Watsont és a Texanst jól szétbaxta BOB! 🥴
Mikor lesz ebből csapat!?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilván tegnap még Watson is szarul nézett ki, de hát kikkel kellett együtt játszon? A liga egyik legjobb védelme ellen ráadásul.
Amúgy én azon csodálkoztam, hogy sok - kevés állásnál a sérülés után még visszajött. Ezt mint szurkoló én nagyra tartom. Azért a körülmények ismeretében mondhatta volna, hogy hát nem tudok visszamenni, nem akarom kockáztatni a komolyabb sérülést.
De Watson a 3. vonalbeli skill játékosokkal visszament és próbálta tovább. Akarásból nálam jeles - nyilván semmire se volt elég ez, de jó volt látni.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ez volt a csapat legrosszabb meccse a szezonban, élvezhetetlen volt. Eddig legalább az offense jó volt, de most ők is leeresztettek.
Az O-line-ba csak 2 embert kell kicserélni és elküldeni a fal edzőt és rendben lesz.
Watson megmenekül sok sack elől, de nekem nagyon nem tetszik, hogy most is benyelt legalább 3 sacket, ami elkerülhető lett volna, csak a labdát kell kidobnia az oldalvonalhoz, oké hogy a nagy játékra törekszik, de mikor már érzi, hogy nem tud mit csinálni dobja a földre a labdát és nem lesz -10 yard.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes hogy Crennel védekező edző, mégse törekszik arra, hogy rendbe szedje a védelmet. Mondjuk ha nincs mit... És én se törném magam ha tudnám hogy karácsony után kirúgnak.
Watsont semmi pénzért nem cserélnék most el. Ő jelenti a jövőt. Sajnos más nem jelenleg. Jövőre nagyon rá kell feküdni az O falra, hogy amíg felépül a csapat ne tördeljék össze.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bobot ki kellene rúgni mégegyszer, hihetetlen mit okozott ennek a csapatnak.
Watsont és Wattot kurvára sajnálom.
több mint 3 éve
tex 150
Na akkor most már hivatalosan is lehet készülni a jövőre. A D továbbra is katasztrófa, az évek alatt fokozatosan szépen visszaesett. Ezt a Mercilus dolgot sem igazán értem, Watt korábbi sérült időszakaiban volt, hogy ő vitte a D-t, nagyon nem sikerült idén a játékosok képességeire építeni a sémát. Vagy a játékosok romlottak le teljesen vagy a stáb nem való ide...

Azért az idei szezonban ismét bebizonyosodott, hogy mennyit számít a momentum és az önbizalom: az elmúlt években szinte minden szoros meccset nyert a csapat, idén a rossz kezdet után az önbizalom is elfogyott, pedig sok meccsen nem sokon múlt a győzelem.

Én jövőre sem számítok jobbra, Watsonon kívül teljes újjáépítésre van szükség, és mivel nincs értelmes draft pick, még azt is el tudom képzelni, hogy Watson és Watt csere / release is belefér - nyilván inkább Watt esetében esélyes ez.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Deshaun Watson playing without Will Fuller V, Brandin Cooks, Randall Cobb, Kenny Stills and David Johnson today.
LanceVance
Watson throw deep in the end zone aaaaand it's a catch! Watson catch it! He threw the football to himself.
Ha tudja hova passzol akkor az a legjobb ha ő indul érte.
több mint 3 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Deshaun Watson playing without Will Fuller V, Brandin Cooks, Randall Cobb, Kenny Stills and David Johnson today.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Még több kieső, lehet, hogy Cooks sem játszik ma.


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
DJ a tartalék/covid listán kötött ki

 bleacherreport.com/articles/2922012-texans-david-johnson-placed-on-reservecovid-19-list-ahead-of-week-14

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Ebből az ábrából azért eléggé kitűnik, hogy még mindig JJ-t double teamezik a legtöbbet az edge rusherek közül. És az is, hogy Mercilusnak elég rossz szezonja van.


Merlin85
Nincs más akit duplazhatnanak😃 Sajnos idén bőven elég ha Wattot kiveszik a játékból.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ebből az ábrából azért eléggé kitűnik, hogy még mindig JJ-t double teamezik a legtöbbet az edge rusherek közül. És az is, hogy Mercilusnak elég rossz szezonja van.


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Az is milyen már, hogy egy külsős céggel kerestetnek GM-et meg HC-t... Nem tudom, hogy ki lenne a legjobb döntés. Szerintem HC-ra talán Eric Bieniemy, ő talán ki tudna mindent hozni Watsonból és az offenseből, de most a védelemmel vannak a nagy gondok. Watson miatt azért lesznek jó nevek a jelentkezők listáján.
Merlin85
Hogy milyen? Teljesen megszokott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Pont most jött ki a hír, ez azért elég jó névsor:


több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Az is milyen már, hogy egy külsős céggel kerestetnek GM-et meg HC-t... Nem tudom, hogy ki lenne a legjobb döntés. Szerintem HC-ra talán Eric Bieniemy, ő talán ki tudna mindent hozni Watsonból és az offenseből, de most a védelemmel vannak a nagy gondok. Watson miatt azért lesznek jó nevek a jelentkezők listáján.
Merlin85
Nagyon sok multi fejvadász céggel keresteti a top vezetőket. Amerikában főleg van hagyománya és itthon is sok ilyen van. Annyiból jó, hogy femérik az adott pozícióhoz szükséges alkalmassági feltételeket és valószínűleg nagyobb kapcsolati rendszerrel bírnak mint egy átlag NFL csapat. HCt meg nem fejvadaszokkal kerestetnek hanem majd az új gm hozza.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Az is milyen már, hogy egy külsős céggel kerestetnek GM-et meg HC-t... Nem tudom, hogy ki lenne a legjobb döntés. Szerintem HC-ra talán Eric Bieniemy, ő talán ki tudna mindent hozni Watsonból és az offenseből, de most a védelemmel vannak a nagy gondok. Watson miatt azért lesznek jó nevek a jelentkezők listáján.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Remélem a következő GM és HC nem hagyja a sz@rban Watsont.
Merlin85
Nyilván örülök, hogy nem jött össze, de Watsont nagyon sajnálom. Kemény lehet gyakorlatilag MVP szinten tolni - iszonyat mennyiségű munkát tehet bele - és egy ilyen csapatban elherdálni mindezt, amikor simán playoffban lenne a srác helye. Átéltük mindezt mi Luckkal, neki rá is ment a karrierje, remélem Watsoné nem fog.

(Jó látni, hogy a végén Hilton odament és megvigasztalta.)
peterk2005
Nem is tdom ki vállalná el a csapatot. Alapból -1-ről indulna. Egy évet kell várni, hogy legyen tőke. És utána még 2+ év hogy beérjen. Tehát 2023-ban már látni kellene hogy merre akar menni az edző, és 2024-től várni az eredményt. Watson cap hitje '22-től 30 millió fölött lesz. Na ez kihívás.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem a következő GM és HC nem hagyja a sz@rban Watsont.
Merlin85
Nyilván örülök, hogy nem jött össze, de Watsont nagyon sajnálom. Kemény lehet gyakorlatilag MVP szinten tolni - iszonyat mennyiségű munkát tehet bele - és egy ilyen csapatban elherdálni mindezt, amikor simán playoffban lenne a srác helye. Átéltük mindezt mi Luckkal, neki rá is ment a karrierje, remélem Watsoné nem fog.

(Jó látni, hogy a végén Hilton odament és megvigasztalta.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Remélem a következő GM és HC nem hagyja a sz@rban Watsont.


több mint 3 éve
tex 150
Ez fájó vereség volt, nyerhettek volna. De legalább kiderült pár dolog.
BoB betette Coutee-t a kutyaházába és 2 szezont elvett a karrierjéből.
Watsonnak nem feltétlen van szüksége a legjobb elkapókra, akkor is szép teljesítményt nyújt.
Merlin85
Azért volt Coutee-nak régebben jó néhány hibája, de akkor is elgondolkodtató, hogy ha kell, akkor ilyen meccsekre képes... A futás és a D továbbra is elég gyenge.

Lassan elkezdhet dolgozni a tulaj, hogy a következő években hogyan lesz itt normális vezetés és utána csapat.
több mint 3 éve
tex 150
Na ez a meccs pont olyan volt, mint a szezon. Azért az látszik, hogy ha hagyják Watsont kreatívan játszani, akkor sok mindenre képes.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ez fájó vereség volt, nyerhettek volna. De legalább kiderült pár dolog.
BoB betette Coutee-t a kutyaházába és 2 szezont elvett a karrierjéből.
Watsonnak nem feltétlen van szüksége a legjobb elkapókra, akkor is szép teljesítményt nyújt.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Visszatér a sztárfutónk