NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Elvileg kivágták Deandre Cartert, nem sok jelentősége volt év végén úgyis FA lett volna. Jövőre meg kell egy új KR/PR
És Martin visszatérhet szerencsére


több mint 3 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/125202151_367630117880865_7883818528189579241_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=107&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=yKvodg06ItsQ7kNvgED5oHX&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AzDdX5945nxLvy9c_LvTgAy&oh=00_AYDMWuRXFWjThWRnzJIwvj0EuTYCgtXvG-A5Ohe4K9qUOg&oe=6707F39D
NFL MEMES on Instagram: "Texans fans tonight..."
103K likes, 375 comments - nflmemes_ig on November 15, 2020: "Texans fans tonight...".

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Itt azért az edzői stábnak sem könnyű motiváltnak maradni. Tudják, ha éjjel nappal dolgoznának és egy viszonylag jó csapatot hoznának össze sem biztos hogy nem veszítik el a munkájukat három hónapon belül. Nem csak új hc de új gm is jön teljesen új szemlélettel. Egy jó nagy takarítás lesz itt.
több mint 3 éve
tex 150
 www.youtube.com/watch?v=P5irA9YHlv8
LanceVance
Watson reakcióját is megnéztem volna szívesen...

Újabb bizonyíték GM BOB tehetségére.
több mint 3 éve
tex 150
Hát ez szánalmas volt, a végén még visszasírjuk BOB-ot? HC munkája kezd felértékelődnek, főleg, hogy a D beállítottságú pót HC katasztrófális D-t tud csak összerakni - pedig ő végig ott volt a csapat mellett. Vagy csak annyi, hogy ilyen játékosállományból, amit BOB összeharácsolt, ennyit lehet kihozni?
több mint 3 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
 www.youtube.com/watch?v=P5irA9YHlv8

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Igen...szerintem se érdemel említést a tegnapi meccs.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Újabb mozgások. Az a hír járja, hogy Conley rehabja nem halad jól, nem hiszem hogy ebben a szezonban látni fogjuk, lehet hogy már Texans mezben sem.

 www.houstontexans.com/news/houston-texans-transactions-11-14-20?fbclid=IwAR2kOt9xntyRwXAxfM-zTpUBk4fHoWWYuHMgI9zLc2Kxm8WPwkBzlKNwJ0I

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Az irányítónk legalább ELIT


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Hú el is felejtettem, hogy Foreman a Titansnál van. Ha nem sérült volna le, lehet még mindig nálunk futkosna.
Clowney eléggé lerontja a renoméját, 1 jó megmozdulása volt ezen a meccsen is, de még 1 TE is megfogja 1v1-ben... jövőre mehet valahova pár millióért játszani

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
McKinley végül a Bengalsban kötött ki, pedig Omenihu lesérült vasárnap. Tőle amúgy jobb szezont vártam, azt írták hogy sokat fejlődött de nem nagyon látni.
Az újonc Greenard végre sokkal több lehetőséget kapott, voltak hibái pl. a futott TD-nél, de összességében jól teljesített szerintem jó játékos lesz.
Roby remélem visszatér már, valószínűleg Scharping is kezdeni fog.
Ha a Brownsnál visszatér Chubb nagy gondban leszünk.
A Tunsil vs Garrett csatát várom a leginkább. Múlt héten volt Tunsil legrosszabb meccse, de Watson megmentette magát a sackektől mikor Tunsil-t megverték. Így 492 snap alatt 0 sacket szereztek róla, 1 sárga zászlót dobtak rá.
Merlin85
Nincs az FOban senki aki a játékos menedzsmenttel foglalkozna. Crennelnek meg szerintem meg is tiltották, azzal főzzön ami van, érdemi játékos mozgás ne legyen, úgyis megy szezon végén és majd az új edzői stáb és FO közösen eldöntik kiket igazoljanak.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
McKinley végül a Bengalsban kötött ki, pedig Omenihu lesérült vasárnap. Tőle amúgy jobb szezont vártam, azt írták hogy sokat fejlődött de nem nagyon látni.
Az újonc Greenard végre sokkal több lehetőséget kapott, voltak hibái pl. a futott TD-nél, de összességében jól teljesített szerintem jó játékos lesz.
Roby remélem visszatér már, valószínűleg Scharping is kezdeni fog.
Ha a Brownsnál visszatér Chubb nagy gondban leszünk.
A Tunsil vs Garrett csatát várom a leginkább. Múlt héten volt Tunsil legrosszabb meccse, de Watson megmentette magát a sackektől mikor Tunsil-t megverték. Így 492 snap alatt 0 sacket szereztek róla, 1 sárga zászlót dobtak rá.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Volt egy kis mozgás a csaptnál:

 www.houstontexans.com/news/houston-texans-transactions-11-10-20

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Szerintem meg kellene szerezni Takkarist McKinley -t nem nagyon veszthetünk vele, egy próbát megérne.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Ezt yoo végignézni 😀

 www.houstontexans.com/video/every-j-j-watt-sack-of-his-career-nfl-throwback
Merlin85
Azigen 😮
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ezt yoo végignézni 😀

 www.houstontexans.com/video/every-j-j-watt-sack-of-his-career-nfl-throwback

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula!

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

100 Career Sacks for @JJWatt!

Houston Texans (@houstontexans) által megosztott bejegyzés,

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez , meg Watt 100. sackjéhez (persze hogy sack-fumble volt, ha nem is lett meg). Romeo bácsi aludjon jól.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Bradley Roby se lesz bevethető holnap.

iktriad
Akkor ez a védelem pont ideális lesz egy újonc irányító felavatására, nem sok félnivalója lesz...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley Roby se lesz bevethető holnap.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Valaki koronás a csapatból.

iktriad
Eggyel alatta írtam, hogy Martin, de Cole és Mercilus is kontaktban volt vele, ugyhogy ők sem játszanak... Jöhet végre Greenard, had fejlődjön az újonc.


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki koronás a csapatból.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Nemár... Martinnak több játékidőt kellene adni, erre most 2 hét pihije lesz...



Roby szerencsére edzésbe állt már, de Conley-ra is szükség lenne, hogy kicsit jobb legyen a secondary, de még mindig nem egészséges...

 texanswire.usatoday.com/2020/10/20/texans-gareon-conley-still-not-close/

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Váó elvittétek a PSünk ből Josh McCownt 😀 😀 😀 legalább Wattot adhattátok volna cserébe, ráadásul a POban sem játszhat nálunk 😉
dande
Nem ő az aki texasban lakik és home officeban nyomta az Eaglesnél?
samu09
De igen és aki Wentz sérülésének köszönhette, hogy élete első PO meccsét játszotta a Hawks ellen. Teljesen meg volt hatódva 😀 mi megtartottuk kvázi QB kócsnak meg sose lehessen tudni. Nektek (vagy bárki másnak) pont ő miért kellett? 😊
dande
Terjed a vírus. Kell valaki aki beugrik.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó elvittétek a PSünk ből Josh McCownt 😀 😀 😀 legalább Wattot adhattátok volna cserébe, ráadásul a POban sem játszhat nálunk 😉
dande
Nem ő az aki texasban lakik és home officeban nyomta az Eaglesnél?
samu09
De igen és aki Wentz sérülésének köszönhette, hogy élete első PO meccsét játszotta a Hawks ellen. Teljesen meg volt hatódva 😀 mi megtartottuk kvázi QB kócsnak meg sose lehessen tudni. Nektek (vagy bárki másnak) pont ő miért kellett? 😊