NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Grat Texans, teljesen megérdemelt volt a mai W! Romeo bácsi mehet is aludni.
iktriad
Köszönjük, de a meccs bizonyos részein vagy fogtam a fejem vagy kínosan mosolyogtam. Az a jaguars féle 4 és 1 play...vagy amikor Watson bedobta dupla fedezékbe, és a felpattanó labdát majdnem TD-ig visszahordtátok... a 24-ről kihagyott field goal...mikor Mercilus megszerezte a labdát bajusztól, hogy 2 másodperc múlva az ő kezéből is kiüssék...

Valljuk be egyik csapat sem jó, jövőre mind a két csapatnak új stábbal kell kezdenie (és szerintem nektek új QB-vel is).
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
At 73, Romeo Crennel became the oldest HC to win an NFL game.
empty taxi
A floridaiak tényleg törődnek a nyugdíjasok ezüst éveinek jobbá tevéséért. 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
At 73, Romeo Crennel became the oldest HC to win an NFL game.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Texans, teljesen megérdemelt volt a mai W! Romeo bácsi mehet is aludni.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Ez valami fejvadászcég?
peterk2005
Yeppp

 www.kornferry.com/insights/articles/super-bowl-ceo-executive-survey

 www.kornferry.com/insights/articles/super-bowl-CHRO-coaching-tree

 www.kornferry.com/about-us/consultants/jedhughes
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez valami fejvadászcég?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Még egy kis meme a meccs előtt 😀


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt írják kint, Cal keres egy GM-et, és hagyja hogy ő válasszon majd hc-t magának. Lehet ennek addig örülök amíg meg nem lesz a gm. De egyelőre jó, hogy nem pofázik bele a tulaj.
samu09
Szóval úgy csinálják (végre), ahogy azt egy NFL csapatnál kell. Előrelépés. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Azt írják kint, Cal keres egy GM-et, és hagyja hogy ő válasszon majd hc-t magának. Lehet ennek addig örülök amíg meg nem lesz a gm. De egyelőre jó, hogy nem pofázik bele a tulaj.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Remélem most nem így fog kezdeni a csapat 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.
dande
Egyetemen sem volt jó? Heckenbergből mekkora iranyitót csinált már.
samu09
Meg Bradyből!

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.
dande
Egyetemen sem volt jó? Heckenbergből mekkora iranyitót csinált már.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
samu09
Mondjuk én mint PSU fan már akkor sem értettem mit láttak BiBben. Nem volt ott se a kedvenc. Simán találhatnak jobbat.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
aranytöküJimmy
Legutóbb is mennyire bejött hogy egyetemről hoztak edzőt 😃
több mint 4 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Egyetemről hoznék egy fiatal edzőt. Hasonló szerződéssel mint a Panthers csinálta. 1 év alatt senki se fog ütőképes csapatot csinálni. Watson + Lincoln Riley nagy duó lehetne.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Se pénz, se draft pickek jövőre. Miamiben mekkora buli lehet.
BoB így is megtette a dolgát, hogy hosszú évekre visszavesse a franchiset.
Semleges szurkolóként nyilván elég kiábrándító, Colts szurkerként (főleg a Grigson éra után) viszont próbáltam kiélvezni amíg tartott 😀
Előbb utóbb minden jó dolognak vége lesz :/
Borbinho
Ja... idén megnyeri a csoportot a Colts aztán 10 évig megint semmi 😃
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Se pénz, se draft pickek jövőre. Miamiben mekkora buli lehet.
BoB így is megtette a dolgát, hogy hosszú évekre visszavesse a franchiset.
Semleges szurkolóként nyilván elég kiábrándító, Colts szurkerként (főleg a Grigson éra után) viszont próbáltam kiélvezni amíg tartott 😀
Előbb utóbb minden jó dolognak vége lesz :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Ki jön helyette? #trollnfl

Troll_NFL (@troll_nfl_hungary) által megosztott bejegyzés,

több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
 www.youtube.com/watch?v=g1H6S8BFGl8 Stephen A.nek most azért igazat lehet adni.

több mint 4 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egyetlen szerencse, hogy legalább időben tradelte el Hopkinst. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cseberből vederbe? 😉
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 904
Meg kene gondolnotok. 👀🤔
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Nah azért értem én, hogy kapja be BoB, menjen innen meg minden. Ebbe maximálisan melletted vagyok. De azért a 3 vereség az AFC 3 legjobb csapata ellen jött össze. A mutatott játék, főleg offense oldalról azért jóval jobb, mint egy 4-12es csapat. 7-9,8-8 simán benne van még, nem csak top csapatok lenne játszik idén a Texans.
Sixo
Az a gyanúm, hogy egy 7-9, 8-8-as szezora nem úgy tekint az átlag Texans szurkoló, hogy oké, nem az igazi, de azért rendben van. 😊 Érthető, hogy ha már egyszer összejött egy Watson, végre nem Keenumokat, Malletteket, Osweilereket meg Savage-okat kell nézni, akkor a remények és elvárások is magasabbak.
peterk2005
Na a világverő Crennellel emelek egy 5-11-ig!

Végre amúgy, 4-5 év és újra lesz itt csapat is a romokon, Watt mondjuk visszavonul addig, de legalább már van fány az alagút végén. 😀

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Houstonban tuti, hogy utcabál van, covid ide vagy oda. 😊

Kérdés persze, hogy mi más értelme volt pont most, hacsak az nem, hogy a tulaj (annak képviselője) éppen most ért rá a közeli hónapokban a csapattal foglalkozni. Vajon maradt annyi időt még, hogy valami utódot is kinevezzen? Vagy aki kapja marja?

Mindegy, komolyra fordítva, el kell hozni végre New Englandből a rég kiszemelt GM-et, akinek már itt kellene lennie amúgy is. Ezúttal nem tamperelgetve, csak simán leszerződtetve. Aztán mehet az új HC keresés. Addig meg vigyázni Watsonra, hogy ne törje össze magát.
peterk2005
Caseirora gondolsz?
kolok1972
Cesario idén írt alá egy hosszabbítást nem kevés pénzért, ráadásul pont BoB lett volna a kapocs. Nem látom a logikát.