NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jobb későn, mint soha.
Azért jobb lett volna, ha ezt Hopkins eltradelése előtt teszik meg.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Na tessék, csak erre várt mindenki....irány a PO, a fék kiszállt!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
végre!!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Texans fired HC and GM Bill O’Brien, per @DanGrazianoESPN and me.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
KIBASZTÁK!!!
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A Miami örülni fog a top 5-ös picknek. Az egész csapat rosszul játszik, Watson is legalább 5 olyan dobást rontott, amit még egy rossz irányítónak is kötelező lenne megdobni. Teljesen érthetetlen hívások egész meccs alatt. Amúgy több értelme lenne Duke-ot kezdetni DJ helyett, mert jobban néz ki mikor ő van fent, csakhát ugye BoB ezt nem játsza meg mert hát milyen jó cserét csinált DJ-vel.
És hogy mi lesz úgy, hogy jövőre nincs első 2 körös pickünk, és Fuller, Stills is szabadügynök lesz? Melyiknek fogja megadni a nagy szerződést? Én Hopkinsra szavaztam volna...
BoB-nak mennie kell, és vár a csapatra pár rosszabb év.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
samu09
Van erre esélyük?
Rolni
Esélyük van. De nem tudom ki merné átvenni a csapatot. Lehet Crennelt odatennék interimnek, de utána mi lesz? Liga utolsó csapat draft pick nélkül. Kemény lesz.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
samu09
Van erre esélyük?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Kinek adtátok oda a jövő évi első kört? Na ők most dörzsölik a tenyerüket
Toto21
Miami. És övék a jövő évi 2. körünk is.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
Kinek adtátok oda a jövő évi első kört? Na ők most dörzsölik a tenyerüket
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Majd ha esetleg lehozzák 50%-osra a szezont, vagy 6-10, 7-9 elmondja, hogy mikor átvette a hívást mennyit javult a játék, és meg is tarthatja a melóját...

Lehet látjuk Greenardot is a pályán ma?


több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Újra oda jutottunk, hogy BoB fogja hívni a playeket 😀

 twitter.com/RapSheet/status/1312726465134374913

Olyan hír is kikerült, hogy több Texans játékos is nemtetszését fejezte ki Earl Thomas ellen, úgyhogy biztos nem fog jönni. Helyette jöhet Eric Reid végre...
Merlin85
Pont írni akartam, hogy eddig bírta hogy ne szóljon bele a playhívásba.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Újra oda jutottunk, hogy BoB fogja hívni a playeket 😀

 twitter.com/RapSheet/status/1312726465134374913

Olyan hír is kikerült, hogy több Texans játékos is nemtetszését fejezte ki Earl Thomas ellen, úgyhogy biztos nem fog jönni. Helyette jöhet Eric Reid végre...

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Garrick Jones, a texans korábbi támadó falembere indított egy petíciót, hogy ő legyen a csapat gm-je, mivel be akarja vezetni a győztes kultúrát a csapatnál. 😃 Ha csak ezen múlik én is indítok egy petíciót.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Végre Duke újra bevethető, remélem javul a futójáték.


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Vasárnap 1-3-ra javíthat a csapat, 0-4-ről elég nehéz lesz nekik talpra állni szerintem.
Elvileg Conley aktiválható lenne, 3 hetet töltött IR-en, de nem hallani felőle semmit. Jobb lenne a secondary tőle. Roby jó volt az első 3 meccsen, az a DPI elég véleményes volt amit fújtak rá, de a másik oldal elég rosszul kezdett, szóval Conley-t gyorsan formába kellene rázni a műtétje után.
OL-ben Fulton-t lecserélném valakire, rosszabb nem nagyon lehet, egyértelműen ő a fal gyenge pontja.
És ne középső futásokat hívjanak állandóan. 80%-ban középső futás volt az eddigi meccseken, mikor a ligaátlag 55%.
De ha olyan rossz lesz a futás elleni védelmünk mint eddig, akkor könnyű dolga lesz a Vikingsnek.

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nagyon meglepne, ha 7 győzelem összejönne, az AFC legerősebb csapatai, es a South ellen 3 w valószínű beesik, de attól még ez az elmúlt évek leggyengébb Texansa, köszönhetően BOB munkásságának is nagyban. A védelem hiába megy el, ha a támadósor ennyire egyszemélyes ezt szerintem a legtöbb csapat le fogja védekezni, főleg a kreativ playhivassal...

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ET nem lesz Texans játékos.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Nah azért értem én, hogy kapja be BoB, menjen innen meg minden. Ebbe maximálisan melletted vagyok. De azért a 3 vereség az AFC 3 legjobb csapata ellen jött össze. A mutatott játék, főleg offense oldalról azért jóval jobb, mint egy 4-12es csapat. 7-9,8-8 simán benne van még, nem csak top csapatok lenne játszik idén a Texans.
Sixo
Az a gyanúm, hogy egy 7-9, 8-8-as szezora nem úgy tekint az átlag Texans szurkoló, hogy oké, nem az igazi, de azért rendben van. 😊 Érthető, hogy ha már egyszer összejött egy Watson, végre nem Keenumokat, Malletteket, Osweilereket meg Savage-okat kell nézni, akkor a remények és elvárások is magasabbak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
tex 150
Én örülnék ha Thomas jönne.

Pár érdekesség még:

Houston's problem?

the rookie draft class didn't play an offensive/defensive snap yesterday (1st time in franchise history per @aaronjreiss)
és mi lesz jövőre amikor a 3ik körben kezdjük a választást 😀

David Johnson ranks:
* 26th in attempts
* 36th in yards
* 38th in yards/attempt
* 45th in long run
Deandre Hopkins ranks:
* 1st in receptions
* 1st in yards
Merlin85
De nem illett bele a sémába, mit nem értetek????!!!!! 😀
Szerintem azt mindenki tudta, hogy Hopkins ennyit tud hozni, csak BOB tudja, hogy mi a baja vele / miért volt jobb a csere. És miért nem kért érte többet, ahogy Diggs-ért többet kapott a Vikings. Így látta jónak. A felelősség az övé, bár gondolom megpróbálja majd kimagyarázni. Szeirntem gáz, ha valaki nem ismeri fel a képességei határait. És az is, ha mások meg nem szólnak neki és hagyják... Ez egy elb****szott franchise, egy jó darabig nem lesznek itt nagy eredmények. Bocs, hogy megint károgok, de nem látom pozitívan a helyzetet.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Én örülnék ha Thomas jönne.

Pár érdekesség még:

Houston's problem?

the rookie draft class didn't play an offensive/defensive snap yesterday (1st time in franchise history per @aaronjreiss)
és mi lesz jövőre amikor a 3ik körben kezdjük a választást 😀

David Johnson ranks:
* 26th in attempts
* 36th in yards
* 38th in yards/attempt
* 45th in long run
Deandre Hopkins ranks:
* 1st in receptions
* 1st in yards

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Idén ki fogják rúgni. 8)
adam8
Ha nem, akkor tévedtél 😊
empty taxi
ó meglepne, ha a kinézőben lévő 4-12 után maradhatna ez a gyökér, remélem nem tévedtem 😀
adam8
Nah azért értem én, hogy kapja be BoB, menjen innen meg minden. Ebbe maximálisan melletted vagyok. De azért a 3 vereség az AFC 3 legjobb csapata ellen jött össze. A mutatott játék, főleg offense oldalról azért jóval jobb, mint egy 4-12es csapat. 7-9,8-8 simán benne van még, nem csak top csapatok lenne játszik idén a Texans.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ET visiten.