NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Váó elvittétek a PSünk ből Josh McCownt 😀 😀 😀 legalább Wattot adhattátok volna cserébe, ráadásul a POban sem játszhat nálunk 😉
dande
Nem ő az aki texasban lakik és home officeban nyomta az Eaglesnél?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó elvittétek a PSünk ből Josh McCownt 😀 😀 😀 legalább Wattot adhattátok volna cserébe, ráadásul a POban sem játszhat nálunk 😉
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A sajtfejek sokalták a 2. kört Fuller-ért. Marad nálunk

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/etcobmurjgr0nbwypt74
WR Will Fuller won't be traded, staying put with Texans
Heading into Tuesday's trade deadline, there was a strong possibility the Texans could move Will Fuller, but in the end, Houston and the Packers could not agree on value and the speedy wideout is staying put.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Vicces adat, hogy mióta elcseréltük Clowney-t összesen 3 sacket gyűjtött, idén még egyet sem. Keresett 28 millió $-t amiből 7-et mi álltunk. Eközben Jake Martin akit kaptunk ért 5,5 sacket jegyez, úgy hogy csereként lép pályára és keresett 1,3 milliót ezalatt. Barkevious Mingo aki szintén a csere során jött hozzánk már nincs nálunk, de a Bears-nél idén már neki is 1,5 sackje van.
Érdekes 😀

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Újabb hét, amit veretlenül zártunk. 8)
adam8
És vasárnap jó esély van begyűjteni az idei 2. W-t is (attól a csapattól, amely ellen meglett az első).

Nálunk megint 6. körös QB kezd majd, de a sérült Minshew helyett az újonc Jake Luton fog nagy valószínűség szerint debütálni ellenetek. Eddig inaktív volt az összes meccsen (Mike "Zsiráfnyak" Glennon volt elmúló Csodabajusz cseréje eddig nálunk, de a Jagsnél érthetően arra jobban kíváncsiak, hogy az újonc mi tud élesben...). 😊
iktriad
Igen, azt én is esélyesnek vélem, de már kicsit sem bízok ebben a keretben. 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb hét, amit veretlenül zártunk. 8)
adam8
És vasárnap jó esély van begyűjteni az idei 2. W-t is (attól a csapattól, amely ellen meglett az első).

Nálunk megint 6. körös QB kezd majd, de a sérült Minshew helyett az újonc Jake Luton fog nagy valószínűség szerint debütálni ellenetek. Eddig inaktív volt az összes meccsen (Mike "Zsiráfnyak" Glennon volt elmúló Csodabajusz cseréje eddig nálunk, de a Jagsnél érthetően arra jobban kíváncsiak, hogy az újonc mi tud élesben...). 😊
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369


Erre kíváncsi vagyok, már megbékéltem vele, hogy Fuller megy, egy 2. körös pickért simán megérte volna.

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Újabb hét, amit veretlenül zártunk. 8)

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Most, hogy pihenőhéten van a csapat, és a cserék is meccs után pörögnek majd fel eszembe jutott egy kérdés amivel senki nem foglalkozott (igaz nekem sem kellett volna). Szerintetek BoB fog még állást kapni az NFL-ben, ha igen mit? Nehogy már csak a mi csapatunkat b@$$z@ szét...
Szerintem nincs olyan hülye aki alkalmazná NFL-ben, visszamegy egyetemre vmi kis csapathoz.
Merlin85
Kap.
És valószínűleg sikeres lesz. Aki eddig staff volt houstonban a következő csapatánál rendre nagyot alkotott. Kubiak SB win. Vrabel osszerakta a Titanst.
Nyilván hatalmat sehol nem fog kapni, egy OC állás kinéz neki max.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Most, hogy pihenőhéten van a csapat, és a cserék is meccs után pörögnek majd fel eszembe jutott egy kérdés amivel senki nem foglalkozott (igaz nekem sem kellett volna). Szerintetek BoB fog még állást kapni az NFL-ben, ha igen mit? Nehogy már csak a mi csapatunkat b@$$z@ szét...
Szerintem nincs olyan hülye aki alkalmazná NFL-ben, visszamegy egyetemre vmi kis csapathoz.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A cserék 2 véglete:
Tunsil:


Johnson:


Szerkesztette: Merlin85

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Eltradeltétek Eli Ankout Dallasba egy 7. körös pickért. 😊 El lett küldve BoB, és máris ti húzzátok le a trade partnereket és nem fordítva. 😊 😊 😊

iktriad
Jó azért Bob az első meg második köröket dobálta, nem a hetediket.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Az vicces mert 10 napja szereztük meg 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eltradeltétek Eli Ankout Dallasba egy 7. körös pickért. 😊 El lett küldve BoB, és máris ti húzzátok le a trade partnereket és nem fordítva. 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 720
A legtöbb csapatnál kb 😊
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
 fuzovelkifele.com/2020/10/a-texansnal-csak-4-jatekos-tabu-mindenki-mas-viheto/

több mint 3 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Én akármennyire legenda elengedném Wattot nyerni egy gyűrűt. Kérdés persze,hogy ő mit szeretne,de ha menni akar,akkor amit itt lerakott x év alatt megérdemelné hogy elengedjék. Ennek a csapatnak meg jelen állás szerint kb mindegy.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Akiket fájdalom nélkül eltradelhetnének az Stills és Mercilus. Stills is FA lesz jövőre és eléggé háttérbe szorult most. Merci meg megkapta a túl nagy szerződést és nem teljesít jól.
Persze mindenki Watt és Fuller után érdeklődik. Fuller is FA lesz jövőre jelenleg ő a legjobb elkapónk, de ha a teljes képet nézzük, eddigi karrierje során 48 meccsen kezdett 22 sérült volt, egyik szezonjában sem volt bevethető végig. Legalább az Offense játékán had örüljünk már ebben a szezonban, ha a védelem ilyen fos.
El kell dönteniük, hogy jövőre akarják-e Fullert újraszerződtetni, aminek nagyon nagy a kockázata a már említett sérülések miatt, ha így játszik tovább idén és egészséges marad jövőre nagyon meg fogja valaki fizetni.
Az ő trade-je jelenleg elég fájó lenne de megérthető, ha nem vele képzelik el a jövőt.
Wattot nem kellene elengedni, és kész.
Figyelembe véve, hogy a csapat a hátsóbb körökben nem találja meg az utóbbi években a tehetségeket, és hogy a vírus miatt még nehezebb lesz, mert fele egyetemi csapat nem is játszik; nem látom értelmét, hogy elcserélgessenek olyanokat akiket pótolni sem tudnak jelenleg.

több mint 3 éve
gedam 5 802
Szerintem akármekkora játékos, ebben az állapotában még 3. kört se adna érte, azalatt meg nonszensz eladni szerintem.
adam8
nem látom már értelmét se a tradenek, se a cutnak.
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem akármekkora játékos, ebben az állapotában még 3. kört se adna érte, azalatt meg nonszensz eladni szerintem.

több mint 3 éve
gedam 5 802
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
1+2 egy 31 éves minden évben IR-re kerülő DL játékosra, hááát szerintem az nagyon állam szenárió, hogy érte annyit kapjon a csapat.
Sixo
év elején írtam, hogy bob akkor lesz jó gm, ha wattot eltradeli. nem tette, szerintem már nem merte. nem is hiszem, hogy akkora piaca lenne, szóval jöttek volna úgy is a hangok, hogy el lett kótyavetyélve. már 1-2 éve teljesen beleszürkült a mezőnybe, indokolatlan a fizuja. oké, hogy texans legenda, de sokat vesztett a a robbanékonyságából. én csodálkoznék, ha ekkora fizuval sikerülne a trade, nemhogy 1.,2. kör.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
1+2 egy 31 éves minden évben IR-re kerülő DL játékosra, hááát szerintem az nagyon állam szenárió, hogy érte annyit kapjon a csapat.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.
samu09
Szerinted kire céloztam, amikor pár napja írtam? Első kört már senki nem adna érte, nincs értelme elcserélni...

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ha BoB Wattot is elcseréli, tényleg takaroggyon! 😋


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Már több helyen is olvastam hogy Watt elcsereleseben gondolkodnak. Legnagyobb deal az lenne ha Miami visszaadná érte az első és második körünket de az álom kategória.
Nagyon nem szeretném ha elmenne, de sajnos az idei szereplése után úgy segítene legjobban a csapaton ha legalább egy első kört kapunk érte.
Amúgy egy ekkora ikon nem érdemelne ilyen távozást, és remelem nem is történik meg, de hat fura ez az év bármi lehet még.