Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Wikipedia szerint Crennel az interim HC, az volna a leglogikusabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 635
Szívből örülök nektek. Remélem mostantól felfele ível majd a franchise-otok.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
tulajdonost nem lehet kirúgni?
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
ugyse basszáki ki ezt a faszt...
FOGD MEG A SÖRÖM!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jobb későn, mint soha.
Azért jobb lett volna, ha ezt Hopkins eltradelése előtt teszik meg.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Na tessék, csak erre várt mindenki....irány a PO, a fék kiszállt!
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
végre!!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Texans fired HC and GM Bill O’Brien, per @DanGrazianoESPN and me.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
KIBASZTÁK!!!
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
A Miami örülni fog a top 5-ös picknek. Az egész csapat rosszul játszik, Watson is legalább 5 olyan dobást rontott, amit még egy rossz irányítónak is kötelező lenne megdobni. Teljesen érthetetlen hívások egész meccs alatt. Amúgy több értelme lenne Duke-ot kezdetni DJ helyett, mert jobban néz ki mikor ő van fent, csakhát ugye BoB ezt nem játsza meg mert hát milyen jó cserét csinált DJ-vel.
És hogy mi lesz úgy, hogy jövőre nincs első 2 körös pickünk, és Fuller, Stills is szabadügynök lesz? Melyiknek fogja megadni a nagy szerződést? Én Hopkinsra szavaztam volna...
BoB-nak mennie kell, és vár a csapatra pár rosszabb év.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
samu09
Van erre esélyük?
Rolni
Esélyük van. De nem tudom ki merné átvenni a csapatot. Lehet Crennelt odatennék interimnek, de utána mi lesz? Liga utolsó csapat draft pick nélkül. Kemény lesz.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
samu09
Van erre esélyük?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.
DrChef
Én azt se zárom ki, hogy a játékosok kicsit már arra játszanak, hogy megbuktassák BoBot.
több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Oké,hogy majdnem összejött,viszont nem tudjuk megállítani a futást,nem tudjuk megállítani a passzt,nem tudunk futni és nem tudunk passzolni sem,addig amíg kb veszett helyzetből kéne Watsonnak végig carpe diembe dobni az 50-50 labdákat. Nincs ritmusa a csapatnak egy kalap langyos húsleves az egész. Személy szerint én adnék egy méghosszabb ideig elhúzódó vereségi sorozatot,csakhogy legyen valami változás.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Kinek adtátok oda a jövő évi első kört? Na ők most dörzsölik a tenyerüket
Toto21
Miami. És övék a jövő évi 2. körünk is.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 635
Kinek adtátok oda a jövő évi első kört? Na ők most dörzsölik a tenyerüket
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Majd ha esetleg lehozzák 50%-osra a szezont, vagy 6-10, 7-9 elmondja, hogy mikor átvette a hívást mennyit javult a játék, és meg is tarthatja a melóját...

Lehet látjuk Greenardot is a pályán ma?


több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Újra oda jutottunk, hogy BoB fogja hívni a playeket 😀

 twitter.com/RapSheet/status/1312726465134374913

Olyan hír is kikerült, hogy több Texans játékos is nemtetszését fejezte ki Earl Thomas ellen, úgyhogy biztos nem fog jönni. Helyette jöhet Eric Reid végre...
Merlin85
Pont írni akartam, hogy eddig bírta hogy ne szóljon bele a playhívásba.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Újra oda jutottunk, hogy BoB fogja hívni a playeket 😀



Olyan hír is kikerült, hogy több Texans játékos is nemtetszését fejezte ki Earl Thomas ellen, úgyhogy biztos nem fog jönni. Helyette jöhet Eric Reid végre...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Garrick Jones, a texans korábbi támadó falembere indított egy petíciót, hogy ő legyen a csapat gm-je, mivel be akarja vezetni a győztes kultúrát a csapatnál. 😃 Ha csak ezen múlik én is indítok egy petíciót.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Végre Duke újra bevethető, remélem javul a futójáték.


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Vasárnap 1-3-ra javíthat a csapat, 0-4-ről elég nehéz lesz nekik talpra állni szerintem.
Elvileg Conley aktiválható lenne, 3 hetet töltött IR-en, de nem hallani felőle semmit. Jobb lenne a secondary tőle. Roby jó volt az első 3 meccsen, az a DPI elég véleményes volt amit fújtak rá, de a másik oldal elég rosszul kezdett, szóval Conley-t gyorsan formába kellene rázni a műtétje után.
OL-ben Fulton-t lecserélném valakire, rosszabb nem nagyon lehet, egyértelműen ő a fal gyenge pontja.
És ne középső futásokat hívjanak állandóan. 80%-ban középső futás volt az eddigi meccseken, mikor a ligaátlag 55%.
De ha olyan rossz lesz a futás elleni védelmünk mint eddig, akkor könnyű dolga lesz a Vikingsnek.

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nagyon meglepne, ha 7 győzelem összejönne, az AFC legerősebb csapatai, es a South ellen 3 w valószínű beesik, de attól még ez az elmúlt évek leggyengébb Texansa, köszönhetően BOB munkásságának is nagyban. A védelem hiába megy el, ha a támadósor ennyire egyszemélyes ezt szerintem a legtöbb csapat le fogja védekezni, főleg a kreativ playhivassal...

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ET nem lesz Texans játékos.