Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Hát van haja, akkor csak rövidebbre vágta 😀


több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Vicces lesz ma látni Fullert rövid hajjal 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
iktriad
A napi forma nem határozza meg ki a jobb. Hopkins game changer, Ramsey kib@szott tehetséges de igazi munkát csak a trashtalkba tesz bele. Nem volt rossz meccse, de nem tudta dominálni az elkapóját aztán egyből cserét kér.
samu09
Ramsey is game changer.
peterk2005
Lásd még
 twitter.com/PFF_George/status/1174037626011230208
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Fast Willie
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
iktriad
A napi forma nem határozza meg ki a jobb. Hopkins game changer, Ramsey kib@szott tehetséges de igazi munkát csak a trashtalkba tesz bele. Nem volt rossz meccse, de nem tudta dominálni az elkapóját aztán egyből cserét kér.
samu09
Ramsey is game changer.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ezt mondjuk nem értem. Az előszezonra idehozták Anger-t, majd a keretszűkítésnél elküldik, most meg kirúgják
Trevor Danielt és visszahozzák Anger-t... Nem láttam az egész meccset, de nem hiszem, hogy akkorát hibázott volna, hogy elküldjék. Vagy lesérült?

 www.houstontexans.com/news/texans-sign-p-bryan-anger-waive-p-trevor-daniel
Merlin85
Biztos BoB új fétisével van dolgotok: most a QB-k helyett a puntereket cserélgeti 😊
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ezt mondjuk nem értem. Az előszezonra idehozták Anger-t, majd a keretszűkítésnél elküldik, most meg kirúgják
Trevor Danielt és visszahozzák Anger-t... Nem láttam az egész meccset, de nem hiszem, hogy akkorát hibázott volna, hogy elküldjék. Vagy lesérült?

 www.houstontexans.com/news/texans-sign-p-bryan-anger-waive-p-trevor-daniel

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Fast Willie
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
iktriad
A napi forma nem határozza meg ki a jobb. Hopkins game changer, Ramsey kib@szott tehetséges de igazi munkát csak a trashtalkba tesz bele. Nem volt rossz meccse, de nem tudta dominálni az elkapóját aztán egyből cserét kér.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Fast Willie
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
iktriad
Az egyik paraszt, a másik nem.
empty taxi
Ezzel (sajnos) egyetértek.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Fast Willie
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
iktriad
Az egyik paraszt, a másik nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Fast Willie
Érdekes vasárnap (is) úgy tűnt: Ramsey = Hopkins
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ugy is fog jarni sajnos, mint Luck, mert BOB egy kib*szott seggfej.

Es lehet, hogy szerzett egy korrekt LT-t, de a fal nem javul fel tole annyit, azzal meg, hogy szepen elpasszolta a Houston jovojet, mar eljatszotta a lehetoseget, hogy igazan tehetseges falembert draftoljon a kozeljovoben, ha meg a piacrol akar hozni sztart, akkor kipengethet neki evi 13-15 milliot.
Stez
A draft elso korei tul vannak ertekelve. A top 10 draftjog valoban ertekes, mert ott a konszenzusos generacios jatekosokra nagyobb esely van, de nezd meg pl a Patriots es a Green Bay draftjait OL-t illetoen. Az elmult jopar evben gomba modra nottek ki a 3-4. koros jo falemberek a ket csapat draftclassabol.

Seahawks is a PC/JS vezetes alatt amugy kisebb erteken tekint az elso korre. Az elso kor pont arra jo, hogy a gyenge GM-ek szemet kiszurd vele a -mar bevalt, atlag feletti, jo/ elit jatekosokert- olyan csapatoknal (Pl Cleveland, Miami stb.) ahol azt hiszik a multiple 1st rounder egyenlo a rajatszassal, de ez nagyon nincs igy.

Lehet elso koros nelkul is csapatot epiteni, ha jo a szakmai garda. Csak azok a GM-ek es "tv-s megmondoemberek", "szakertok" nyuszitenek mindig az elso koros draftjogokrol akik ezzel nincsenek tisztaban.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
samu09
Ramsey +Ngakoue + Dareus = Hopkins
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Nagyképű önző cb-ért fr. QB vagy fr. WR? Akkor kellene még Ramsey mellé két első kör.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
iktriad
Hopkinsert adnek harom Ramseyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.
empty taxi
Kb. Watsonnak vagy Hopkinsnak kéne érkeznie a Texanstól, hogy erre nálunk rábólintsanak jövő évi 1. kör nélkül.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.
Stez
Nyilván kellene h játékos legyen a csomagban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀
empty taxi
Coughlinnak elegge ketyeg az oraja a Jaxnel, a Texansnak meg a kovetkezo 587 evre nincs elso kore. Ha nincs 2020as elso kor a csomagban, nem hiszem, hogy jarhato buli lenne ez.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊
Merlin85
Csoportriválisnak nyilván méretes felárral adná csak Coughlin, bár BoB mostani boltjai után nem lennék meglepve ha kifizetné 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Na itt a lehetőség, hogy szerezzünk egy jó játékost a secondaryba. Egy 2022-es 1. körös picket tudnánk is érte adni. Amúgy nekem tetszene Ramsey a Texansban 😊

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Elég edzőbuktato jellege volt megint...a gameplannek 😀

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A meccs elejét sajnos nem láttam, csak összefoglalóban. Lehet Watson még kicsit másnapos volt a szülinapja után, de nem nagyon tetszett most az offense játéka, a D# tetszett, csak a secondaryval kellene vmit csinálni. BoB play hívásai is szarok voltak megint, ilyen elkapók mellett érthetetlen néha...
Ha jól láttam az első héten nem játszott még az újonc DE Charles Omenihu, most sacket is szerzett, Blackson meg Dunn nagyon gyengén muzsikálnak, simán lehetne kezdő is...
Mercilus megint jól játszott, 2 meccs alatt 3 sack 2 FF meg 1 INT, Clowney hiányában megint előlépett és szép teljesítményt nyújt. A LB-erek játéka is eléggé tetszetős.
Arra meg, hogy Watt, Hopkins vagy Watson BoB miatt elpazarolja az időt és nem nyer SB, más ilyen kaliberű játékosok is sajnos úgy vonulnak vissza, hogy tudásuk és játékuk alapján megérdemelnék mégsem jutnak el odáig ott van pl a tegnap szülinapos Dan Marino, szóval ez sajnos ilyen, én is szívesen látnák az ujjukon 6 SB gyűrűt 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy is fog jarni sajnos, mint Luck, mert BOB egy kib*szott seggfej.

Es lehet, hogy szerzett egy korrekt LT-t, de a fal nem javul fel tole annyit, azzal meg, hogy szepen elpasszolta a Houston jovojet, mar eljatszotta a lehetoseget, hogy igazan tehetseges falembert draftoljon a kozeljovoben, ha meg a piacrol akar hozni sztart, akkor kipengethet neki evi 13-15 milliot.

Es BOB tovabbra sem tanul, nem fogja fel, hogy a szar fal mellett meg inkabb segitenie kellene a kubet, rovid jatekokra epiteni, hamar passzra eroltetni Watsont. Nem, BOB tovabbra is szarasig erolteti a sajat kis elkepzeleseit, gyokerestul megy szembe azzal, amit jatszatnia kellene, aminek a vege az lesz, hogy Watson teste egyszercsak megszakad es nem birja a strapat, aztan onnantol sokkal torekenyebb es sebezhetobb lesz ugymond.

Es tovabbra se feledjuk el, Watson szemelyeben egy olyan gyerekrol beszelunk, aki egyszer mar az egyetemen, majd egyszer a profik kozott is elszakitotta a terdszalagjat. Nem mellesleg annyi utest kap es annyiszor esnek ra, hogy lassan ki kell emelni, hogy 2014-ben megrepedt a kulcscsontja, az meg nagyon kenyes es szemet terulet. Folesnak volt par eve szinten repedese, aztan hiaba gyogyult meg, most raestek, el is tort a kulcscsont, ment is IR-re.

Es egyebkent sokan elfelejtik Luckkal kapcsolatban, hogy Grigson egyebkent nem vak volt, latta az OL-problemat, nyomta is szarasig a tamadofalba a pickeket, csak ezek 2-3-4-5. korok voltak, es nem a legtehetsegesebb prospectek. Elso korok hijan pedig BOB-ek sem tudnak a top tehetsegek kozul valogatni majd, hanem viszik, aki marad. Erre anno nagyon csunyan rafutott Grigson is.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
A meccsről: Az első félidőben szépen meg tudták védeni Watsont, és meglepően jól blokkoltak futáshoz is. Ez a Hyde-Johnson páros jó lesz nekünk. A Hopkins-Ramsey párharc kiegyenlített, volt, nem értem miért nem nyomták Stillst és Fullert labdákkal (mert képtelenek voltak tisztára játszani magukat). Meg kell nézni holnap az elemzést, de Watt megint el volt tűnve. Fumble recovery, meg pár hurry. Nagyon hiányzik mellőlle egy pass-rush szörny, mert ennyi sérülés után már nem várhatjuk, hogy egyedül egye meg a védelmeket mint fénykorában. Mercilust imádom, gürizik, mint a rabszolga, de nem jelent all-time veszélyt. Ha meg Wattot kiveszik ahogy eddig mind a két meccsen megtették, kb vége a pass rushnak. Hiába vesz ki két embert a blokkból, ha a többi nem tud odaérni.
Rohadtul idegesítő volt, hogy mikor már meghalt a játék, és jött az impro, a védőjátékosok sosem értek oda időben Minshewhoz vagy éppen a labdáshoz. Rengeteg yardot engedtek így.
Mikor jött a végén a td, és mentek a 2 pontra, örültem neki. A saját csapatom ellen beszélek, de reméltem, hogy sikerül nekik mert minden egyes vereség közelebb hozza BoB kirúgását. Marrone kicsapta a f@rkát az asztalra, és a győzelemre ment, Folesszal talán bejött volna.
A harmadik negyed arra ment rá, hogy a Houston végig futotta a pályát. Az, hogy ez sikerült, dícséretes, viszont nem értem miért írták bele a game plane-be, hogy félidei vezetésnél egyből kezdjék el húzni az időt. Rémes time-management. Ilyen elkapó gárdával ezt nem szabad. Csak egy Mercilus sacknek köszönhető, hogy lett egy TD és meglett a győzelem. Reid blokkja a legvégén pazar volt. Szerintem nem kevés különbség van köztük súlyban Fournettel, de betámasztott mint egy birkózó. Megint a D menti meg BoB seggét...

A héten olvastam egy elemzést a PFF-en Watsonról, illetve egy összehasonlítást Luckal, hogy mennyire sok esély van hogy úgy járjon mint a Coltsos kolega.

Összevetették Luck és Watson első 24 meccsét a ligában:
Passzjáték: Luck 1007 - Watson 907
Nyomás: 38,9%-45,8%
Sack+hit: 187 - 169
Quick pressure (snap után 2,5 másodperc vagy kevesebb telt el): 23,9% - 26,9%
Átlagos idő passzolni: 2,88s - 3,08s
Meccs 5 vagy több sackel és/vagy hit-tel: 22 - 18
Meccs 50% vagy a fölötti nyomással: 3 - 10

Ebből elsőre annyit lehet levonni, hogy elég szar volt nekik az elején. Mindketten meg tudják, meg tudták oldani lábon a playeket, ha az bedőlt. Mindketten sokat tartják a labdát, keresve a színtiszta targetet (bár Luckon sokat dolgoztak és meg lett az eredménye később). Mindketten kivártak az uccsó pillanatig, és benyelték az esetleges hitet, csak hogy minél tisztább legyen az elkapó. Mindketten bevállalták az ütközést, ha futniuk kellett (lsd Watson TD a Saints ellen). A PFF-nél ebből azt akarták kihozni, hogy Watson is Luck sorsára juthat, ha Ő, illetve a támadó(fal) sémán nem változtat(nak).
A cikk további részében statisztikákat sorolnak fel, mit is él át Watson a zsebben meccsről-meccsre.

A Houston támadó fala 2017 óta 31. volt passz blokkolásban és 32. nyomás engedésben. Watson átlagban 3 másodpercig tartja a labdát. Ez 2017 óta a második legtöbb a cikk által vizsgált 28 irányító közül, akik 100+ passzjátéknál voltak nyomás alatt. Ugyanitt a második legkevesebb a gyors-passz mutatója: 48,4%. Amióta a ligában van, Watsonnal csak a játékok 26%-ában hívattak play-actiont, pedig minden második játéknál kimozog a zsebből.
Nyomás alatt csak Riversnek, Wilsonnak és Bradynek van több TD passza Watsonnál (17), viszont Watson első nyomás alatt elért yard-átlagban: 7,8 és negyedik a passer ratingje: 84

Watsonnak a Saints ellen két "game-changing" dobása volt, de mindkettőnél benyelte az ütést.

Tavaly végre rájöttek, hogy a teljes támadó sémán változtatni kell Lucknál. Meg is lett az eredménye, amihez persze kellett Luck hozzáállása is (hallod Watson?!!?) A tavalyi szezonig 2,88 másodpercig tartotta Luck a labdát átlagban. 2018-ban ez lement 2,54re. Az átlagos passz-táv 9,5-ről 8,1-re esett vissza,a mély-passz százalég 14-ről 11-re. Az eredménye az lett, hogy Luck a játékok 29%-ában került nyomás alá, ami tavaly a harmadik legjobb volt.

Watsonra visszatérve, 2017 óta 493-szor passzolhatott üres zsebből: 354 competions, 4100 yard, 31TD/10INT 9 turnover, 115ös passer rating (jobb, mint BigBené és Rodgersé).

A lényeg, amire szerintem már elég régen rájöttek, hogy meg kell védeni Watsont, és akkor ragyog (mint minden tehetséges irányító, ha nem lehetetlenítik el a munkájukat). Nem értem miért ennyire balf@szok BoB-ék. Ez a tessék-lássék Howard pick a drafton és Tunsil megszerzése bármi áron is nem egy tudatos építkezés része. BoB már (szerintem) elvette a SB győzelem lehetőségét egy JJ Wattól és talán Hpkinstól is, pedig ezek az emberek nagyon megérdemelnének egy gyűrűt. Erre most megpróbálja Watsont is elpazarolni. Idejött mint QB-suttógó, de semmit nem tud kezdeni az irányítókkal. Mindig a csapat vagy az a b@szott nagy szerencséje menti meg a seggét.

De no para, 30 évvel idősebb nálam, egyszer biztos fogom látni a csapatot másik főedzővel...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Londonban majd remélem vissza tudunk azért vágni.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Roderick Johnson kezd RT-n Seantrel Henderson helyett, pedig nem is sérült. Hamar kiszorult a kezdőből.