Houston Texans
21 feliratkozó
több mint 5 éve
Végre javult kicsit a futás elleni védelmünk, de a secondary szépen nyelte a yardokat. Watt 4 leütött pass, az újonc Greenard megszerezte 1. sackjét. Reid 3 TFL, 1 sack. PJ Hall sajnos elszakította a mellizmát, ebben a szezonban már nem fog játszani. Támadásban hihetetlen, hogy nem tudnak futni, 55 futott yard egész meccsen, ebből Watson 36-ot tett fel a táblára. Szerencsére a passzjáték működött. Nem engedett sacket az Oline. Cobb-ra is vár pár meccs kihagyás. Coutee végre kikerülhet BoB kutyaházából? És Akins-nek is karrier napja volt. Jó volt végre egy jobb játékot látni a csapattól.
több mint 5 éve
Gratulálok srácok,megérdemelt a W.
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Tunsil nem biztos, hogy játszik. Cobb lesz az elsődleges PR, de lehet Fullert is látjuk majd a poszton#Texans WR Kenny Stills (back) is expected to play today, source said. As for LT Laremy Tunsil, he’s questionable with an illness, but source said he was cleared to play. The big test will be simply how he feels. If he feels OK he should play.
— Ian Rapoport (@RapSheet) November 22, 2020
több mint 5 éve
www.houstontexans.com/team/injury-report/?fbclid=IwAR18HcLvG5NwsogSjn8WEg9i91orlylAN_xOkC-o6_oGwcQlafR79i-Q1v4Első szezonjában visszahordo volt. Amíg meg nem sérült de az nem amiatt volt😃
Elég sok a kérdéses játékos holnapra. Tunsil remélem tudja vállalni. Múlt heti meccsen volt ami tetszett, de az egyértelműen nem, hogy Fuller punt visszahordó legyen, nehogy már abba sérüljön bele...
Merlin85
több mint 5 éve
www.houstontexans.com/team/injury-report/?fbclid=IwAR18HcLvG5NwsogSjn8WEg9i91orlylAN_xOkC-o6_oGwcQlafR79i-Q1v4Elég sok a kérdéses játékos holnapra. Tunsil remélem tudja vállalni. Múlt heti meccsen volt ami tetszett, de az egyértelműen nem, hogy Fuller punt visszahordó legyen, nehogy már abba sérüljön bele...
több mint 5 éve
Elvileg kivágták Deandre Cartert, nem sok jelentősége volt év végén úgyis FA lett volna. Jövőre meg kell egy új KR/PRÉs Martin visszatérhet szerencsére
— Jacob Martin (@JacobSpeaks_) November 16, 2020
több mint 5 éve
Itt azért az edzői stábnak sem könnyű motiváltnak maradni. Tudják, ha éjjel nappal dolgoznának és egy viszonylag jó csapatot hoznának össze sem biztos hogy nem veszítik el a munkájukat három hónapon belül. Nem csak új hc de új gm is jön teljesen új szemlélettel. Egy jó nagy takarítás lesz itt.
több mint 5 éve
tex
157
www.youtube.com/watch?v=P5irA9YHlv8Watson reakcióját is megnéztem volna szívesen...
LanceVance
Újabb bizonyíték GM BOB tehetségére.
több mint 5 éve
tex
157
Hát ez szánalmas volt, a végén még visszasírjuk BOB-ot? HC munkája kezd felértékelődnek, főleg, hogy a D beállítottságú pót HC katasztrófális D-t tud csak összerakni - pedig ő végig ott volt a csapat mellett. Vagy csak annyi, hogy ilyen játékosállományból, amit BOB összeharácsolt, ennyit lehet kihozni?
több mint 5 éve
Igen...szerintem se érdemel említést a tegnapi meccs.
több mint 5 éve
Újabb mozgások. Az a hír járja, hogy Conley rehabja nem halad jól, nem hiszem hogy ebben a szezonban látni fogjuk, lehet hogy már Texans mezben sem.www.houstontexans.com/news/houston-texans-transactions-11-14-20?fbclid=IwAR2kOt9xntyRwXAxfM-zTpUBk4fHoWWYuHMgI9zLc2Kxm8WPwkBzlKNwJ0I
több mint 5 éve
Hú el is felejtettem, hogy Foreman a Titansnál van. Ha nem sérült volna le, lehet még mindig nálunk futkosna. Clowney eléggé lerontja a renoméját, 1 jó megmozdulása volt ezen a meccsen is, de még 1 TE is megfogja 1v1-ben... jövőre mehet valahova pár millióért játszani
több mint 5 éve
McKinley végül a Bengalsban kötött ki, pedig Omenihu lesérült vasárnap. Tőle amúgy jobb szezont vártam, azt írták hogy sokat fejlődött de nem nagyon látni.Nincs az FOban senki aki a játékos menedzsmenttel foglalkozna. Crennelnek meg szerintem meg is tiltották, azzal főzzön ami van, érdemi játékos mozgás ne legyen, úgyis megy szezon végén és majd az új edzői stáb és FO közösen eldöntik kiket igazoljanak.
Az újonc Greenard végre sokkal több lehetőséget kapott, voltak hibái pl. a futott TD-nél, de összességében jól teljesített szerintem jó játékos lesz.
Roby remélem visszatér már, valószínűleg Scharping is kezdeni fog.
Ha a Brownsnál visszatér Chubb nagy gondban leszünk.
A Tunsil vs Garrett csatát várom a leginkább. Múlt héten volt Tunsil legrosszabb meccse, de Watson megmentette magát a sackektől mikor Tunsil-t megverték. Így 492 snap alatt 0 sacket szereztek róla, 1 sárga zászlót dobtak rá.
Merlin85
több mint 5 éve
McKinley végül a Bengalsban kötött ki, pedig Omenihu lesérült vasárnap. Tőle amúgy jobb szezont vártam, azt írták hogy sokat fejlődött de nem nagyon látni. Az újonc Greenard végre sokkal több lehetőséget kapott, voltak hibái pl. a futott TD-nél, de összességében jól teljesített szerintem jó játékos lesz.
Roby remélem visszatér már, valószínűleg Scharping is kezdeni fog.
Ha a Brownsnál visszatér Chubb nagy gondban leszünk.
A Tunsil vs Garrett csatát várom a leginkább. Múlt héten volt Tunsil legrosszabb meccse, de Watson megmentette magát a sackektől mikor Tunsil-t megverték. Így 492 snap alatt 0 sacket szereztek róla, 1 sárga zászlót dobtak rá.
több mint 5 éve
Volt egy kis mozgás a csaptnál:www.houstontexans.com/news/houston-texans-transactions-11-10-20
több mint 5 éve
Szerintem meg kellene szerezni Takkarist McKinley -t nem nagyon veszthetünk vele, egy próbát megérne.
több mint 5 éve
Ezt yoo végignézni 😀Azigen 😮
www.houstontexans.com/video/every-j-j-watt-sack-of-his-career-nfl-throwback
Merlin85
több mint 5 éve
Ezt yoo végignézni 😀www.houstontexans.com/video/every-j-j-watt-sack-of-his-career-nfl-throwback
több mint 5 éve
Gratula!több mint 5 éve
Grat a W-hez , meg Watt 100. sackjéhez (persze hogy sack-fumble volt, ha nem is lett meg). Romeo bácsi aludjon jól.
több mint 5 éve
Bradley Roby se lesz bevethető holnap.Akkor ez a védelem pont ideális lesz egy újonc irányító felavatására, nem sok félnivalója lesz...
Texans’ CB Bradley Roby (not injury nor COVID-19 related) will not travel with the team to Jacksonville and has been ruled out for Sunday’s game against the Jaguars.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) November 7, 2020
iktriad
több mint 5 éve
Bradley Roby se lesz bevethető holnap.Texans’ CB Bradley Roby (not injury nor COVID-19 related) will not travel with the team to Jacksonville and has been ruled out for Sunday’s game against the Jaguars.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) November 7, 2020
