Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Nem nagyon örült senki itt a győzelemnek. Szerintem titkon mindenki azt remélte hogy kikapunk és közelebb kerül BoB a kirúgáshoz 😃
samu09
Én azért gratulálok. 😊 Ha eljuttok a playoffba - most már nagyon nagy rá az esély -, akkor Watson és Hopkins (no meg Watt) miatt drukkolni fogok nektek. Hátha sikerül.

Aztán jövő évtől meg csak maradjon BoB, legyen még a lába is bebetonozva. Sőt az a legjobb, ha bevásárolja magát a klubba, hogy még véletlenül se menjen sehova, nehogy Watson jobb GM-et / HC-t kapjon, mert akkor bajban lesz a csoport. 😀
peterk2005
Ha meg véletlenül raknak rá egy GM-et aki tud hatni rá tizenévig egycsapatos lesz a south. Naiv vagyok de a remény hal meg utoljára.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem nagyon örült senki itt a győzelemnek. Szerintem titkon mindenki azt remélte hogy kikapunk és közelebb kerül BoB a kirúgáshoz 😃
samu09
Én azért gratulálok. 😊 Ha eljuttok a playoffba - most már nagyon nagy rá az esély -, akkor Watson és Hopkins (no meg Watt) miatt drukkolni fogok nektek. Hátha sikerül.

Aztán jövő évtől meg csak maradjon BoB, legyen még a lába is bebetonozva. Sőt az a legjobb, ha bevásárolja magát a klubba, hogy még véletlenül se menjen sehova, nehogy Watson jobb GM-et / HC-t kapjon, mert akkor bajban lesz a csoport. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hogy mennyire jöttek be az idei tradek, azt kb 5 év múlva fogjuk tudni eldönteni.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Nem nagyon örült senki itt a győzelemnek. Szerintem titkon mindenki azt remélte hogy kikapunk és közelebb kerül BoB a kirúgáshoz 😃
samu09
Gyakorlatilag tuti a playoff részvétel, és ott is benne van hogy mentek egy kört. BOB-nek azért sikerült szépen átvészelnia Luck korszakot 3 csoportgyőzelemmel, és most úton van a negyedik.
Nekem nem igazán tetszik amit játszat, mert amennyi tehetség támadóoldalon van, 30 pontról kéne induljon minden meccs, ehhez képest van amikor 20 pontért is vért kell pisálni. Viszont hozza az eredményeket, és gondolom hogy Watson kiválasztásában is volt érdeme, amivel kb 10 évre garantált a pozitív mérleg. Amíg lesz Watson, nem hiszem hogy kirúgják. És még a mindent vagy semmi taktikája is bejött, a támadófal sokkal jobb mint tavaly, Stills is egy jó játékos. Az egy másik dolog hogy draftról nem nagyon jön majd erősítés, de olyan túl sok hiányposzt nincs is a keretben.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem nagyon örült senki itt a győzelemnek. Szerintem titkon mindenki azt remélte hogy kikapunk és közelebb kerül BoB a kirúgáshoz 😃
samu09
Ennél Lionsosabb szurkolói reakciót a Lions fanok se tudtak volna írni. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Nem nagyon örült senki itt a győzelemnek. Szerintem titkon mindenki azt remélte hogy kikapunk és közelebb kerül BoB a kirúgáshoz 😃
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma a Texans rámegy a Fatality-re? 😊 😊 😊
 twitter.com/brgridiron/status/1197659369648934912
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Nem hiszem hogy allint mondana idénre. Annyi realitás érzéke csak van hogy látja nincs még annyi ebben a csapatban.
Pont a Houston pénz menedzselesere gondoltam mikor a szerződésekről írtam. Emlékszünk még Osweilerre. Hiaba lesz della ha eszetlenül szórják el.
samu09
az allint már bemondta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Nem hiszem hogy allint mondana idénre. Annyi realitás érzéke csak van hogy látja nincs még annyi ebben a csapatban.
Pont a Houston pénz menedzselesere gondoltam mikor a szerződésekről írtam. Emlékszünk még Osweilerre. Hiaba lesz della ha eszetlenül szórják el.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pénzügyileg így sem rossz a helyzet Clowney elengedése miatt. Lesz körülbelül 75M dollár a sapka alatt, és Watson a CBA lejárta utánig megtartható új szerződés nélkül. Lesz pénz újraigazolni, vagy újat igazolni is jövőre. A hosszú távú helyzet inkább a kérdéses, mert ha pl. Watson nincs időben hosszabbítva, akkor utána borzasztó cap hite lesz (akár 12-14 millióval is nőhet, beszámítva hogy évről évre nő a pénz, és nincs belőle előre könyvelve a 4. 5. évre semmi).

Szóval én Watsonnal hosszabbítanék az idény után, akármi is a helyzet. A többiek (pénzügyileg) menedzselhetőek. Az nagy(obb) kérdés, hogy mi lesz a tehetség-utánpótlással ennyi korai pick hiányában. BoB-ot nyilvánvalóan a rövid táv érdekli. Már, ha tervez egyáltalán, és nem ad-hoc indulatból dönt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Watson megkapja az ötödik éves opciót. Ami a jövőre és azután lejáró szerződésű játékosokat illeti, tisztában vannak vele hogy nincs draft tőkéje a csapatnak, így hatalmas pénzeket fognak elkérni kezdve Tunsillal, akit két első kör árán nem fognak egy év után elengedni. Borzalom amit művelt BoB.
Watsonnak most elvileg jó meccse következik, de rövid volt a hét. Hátha most már megpuccsolják BoBt.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Csütörtökön csoportrangadó a Colts ellen. Remélhetőleg BoB jobb game plant rak össze mint a Ravens ellen. A secondaryból Reid biztos hiányozni fog agyrázkódás miatt. A maradék 3 csoportmeccset mindenképp hozni kell, ha PO-ba akar jutni a csapat.

Jövőre szabadügynök lesz a jelenleg legjobb védőjátékosunk D.J. Reader. Whitney Mercilus is FA lesz, és Watt mellé kell még egy jó DE jövőre, mert most a hiányába nem tud senki a helyére lépni. Cunningham szerencsére csak 2 év múlva lesz szabadügynök, ahogy Watson is. Kíváncsi vagyok hogy oldják meg mindezt FA-ról, mert draftról ugye nem lehet. Súlyos szerződések jönnek, ha meg akarják tartani a legjobbakat.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
BoB látványosan próbálja kirúgatni magát, de sehogy se jön össze neki.
Mindent elnéz neki az FO. Remelem a rájátszásról lemaradás már kirúgást ér.
samu09
szerintem nem maradtok le. Ezen a meccsen az elsoheti pihenoert jatszottatok, de a Colts ellen jon a csoportert. En ratok tennek.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
BoB látványosan próbálja kirúgatni magát, de sehogy se jön össze neki.
Mindent elnéz neki az FO. Remelem a rájátszásról lemaradás már kirúgást ér.
több mint 4 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Ez a tegnapi ez nc...

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Watsonnal mi van? Láttam valamit kiírva a meccsen, hogy lesérült. De aztán meg a pályán volt. Csak valami átmeneti kis bibi?
peterk2005
Egy támadásnál begyűrték a bokáját, elsőre szarul nézett ki, de aztán nem volt gond,

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watsonnal mi van? Láttam valamit kiírva a meccsen, hogy lesérült. De aztán meg a pályán volt. Csak valami átmeneti kis bibi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Lehet sok volt a srácoknak a 2 hét pihenőidő, kicsit az öltözőben maradtak. Watt nélkül semmi nyomás nincs az irányítón.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
a, nem. a jo nekunk
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
Fuller jatszik?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72338866_730060984161263_312743505680970836_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=101&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=iQB9fgDMP30Q7kNvgFMegSo&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYB3FZ3lGxUdkHPYI4kvzL9qgS34hzttr_QCXQyAhmv9JQ&oe=670A0118
NFL on Instagram: "They battled in college. Now these MVP candidates go head-to-head in the pros. 👀 (via @thecheckdown) - 📺: #HOUvsBAL - TOMORROW 1pm ET on CBS 📱: NFL app // Yahoo Sports app"
396K likes, 1,591 comments - nfl on November 16, 2019: "They battled in college. Now these MVP candidates go head-to-head in the pros. 👀 (via @thecheckdown) - 📺: #HOUvsBAL - TOMORROW 1pm ET on CBS 📱: NFL app // Yahoo Sports app".
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Hát Tunsil játéka még pihenőhét után is kérdéses... 😕

 www.houstontexans.com/team/injury-report/?fbclid=IwAR1ALLrc2waWgF_YZ3AecRtYBE9afAmzNvhUHeDeK5H8HQLJ8ApmfRnaoPA

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Na ez egész jó biznisz lehet, meg legalább ingyen volt, nem 3. első körért 😊
Wyatt
Anyagilag biztos nem, hacsak ki nem vágják mielőtt lesérül! Nála a sérülés olyan mint a jobb Cornekrenél az Int., szezon alatt párszor elkapja a sérülés.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Ő is jobban járt, jobb csapatba került, legalább harcolhat a PO ért


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez egész jó biznisz lehet, meg legalább ingyen volt, nem 3. első körért 😊