Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
A harmadik Chris Richard a Dallas dcje. Anno ő rakta össze Seattleben a LoBot.

samu09
Kris (k-val) Richard passing game coordinator és DB-edző a Cowboysban, a DC Rod Marinelli.
empty taxi
Mindent a battleredről másoltam (fk) és fogalmam sincs ki az a KKKris Richard 😃 plusz annyit írtak hogy defense coordinator.
A grammar naziságodon kívül a szakmai véleményedre is kiváncsi lennék.
samu09
Megtisztelsz. 😊
Ha tényleg megy BoB, akkor először kompetens GM kéne, utána lehet edzőről tanakodni.
empty taxi
Mondjuk ennyi erővel a teljes FO cseréje kellene.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A harmadik Chris Richard a Dallas dcje. Anno ő rakta össze Seattleben a LoBot.

samu09
Kris (k-val) Richard passing game coordinator és DB-edző a Cowboysban, a DC Rod Marinelli.
empty taxi
Mindent a battleredről másoltam (fk) és fogalmam sincs ki az a KKKris Richard 😃 plusz annyit írtak hogy defense coordinator.
A grammar naziságodon kívül a szakmai véleményedre is kiváncsi lennék.
samu09
Megtisztelsz. 😊
Ha tényleg megy BoB, akkor először kompetens GM kéne, utána lehet edzőről tanakodni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Még annak lehet értelme, ha Crennelt nevezik ki hcnak ...
samu09
Nem. Ennek nincs ertelme. Nem. Nem. NEM!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
A harmadik Chris Richard a Dallas dcje. Anno ő rakta össze Seattleben a LoBot.

samu09
Kris (k-val) Richard passing game coordinator és DB-edző a Cowboysban, a DC Rod Marinelli.
empty taxi
Mindent a battleredről másoltam (fk) és fogalmam sincs ki az a KKKris Richard 😃 plusz annyit írtak hogy defense coordinator.
A grammar naziságodon kívül a szakmai véleményedre is kiváncsi lennék.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A harmadik Chris Richard a Dallas dcje. Anno ő rakta össze Seattleben a LoBot.

samu09
Kris (k-val) Richard passing game coordinator és DB-edző a Cowboysban, a DC Rod Marinelli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Pár napja egy houstoni oldal felrakott egy cikket, kik az esélyesek BoB helyére mert már nagyon kifelé áll a szekere. Első helyre Lincoln Riley, az Oklahoma főedzője került, aki a battleredblog szerint “qb whisperer”. Mikor legutoljára qb guru hct igazoltak 23 irányító volt kezdő és csak négy év után találta meg az irányítóját. Nem biztos hogy kell még egy ilyen. Akkor se ha alatta lett 1/1es kétszer egymás után az Oklahoma aktuális kezdője és Hurts is elég pofásan néz ki.
A második Eric Bieniemy, a chiefs ocja. Szép dolgokat mutatott Mahomesszal, ráadásul nem a konzervatív playbookjáról híres.
A harmadik Chris Richard a Dallas dcje. Anno ő rakta össze Seattleben a LoBot.
Megemlítik még Jim Harbought akinek nem jött össze az egyetemi kaland, és Kellen Mooret.
A felsorolásból nekem Richards tetszik. Nem volt még védelmis hcja a csapatnak.
Ha rajtam múlna, most már nem küldeném el BoBot. Egye meg amit kifőzött. Ha januárban kivágják, még elviszi valamelyik csapat ocnek vagy egyetemi hcnek. De ha két év múlva repül senki nem fogja megkeresni max valami asszisztens lesz egyetemen ott meg újra kell kezdenie az egészet.
A másik oldala a dolognak, hogy ki akarna egy olyan csapathoz menni, ahol két évig nem tud top játékosokat választani. Csak valami túlbuzgó kezdő jelentkezne aki azt hiszi megváltja a világot és ugyanaz lesz a helyzet mint BoBal.
Még annak lehet értelme, ha Crennelt nevezik ki hcnak és hoznak egy értelmes oct akire rábízzák a teljes offenset.
Szerintem BoBot akkor lehetett volna legkésőbb elküldeni mikor befürödtek a drafttal. Így nehéz lesz utódot találni.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Watson úgy tűnik úgy döntött, hogy nem elégszik meg egy alkalommal, teljes ingyen kurzust tart a médiának. Itt az eheti előadása. 😊

 twitter.com/aaronjreiss/status/1180955848220270592
peterk2005
Legalább nem a sablon válaszokat adja mint az edzője.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watson úgy tűnik úgy döntött, hogy nem elégszik meg egy alkalommal, teljes ingyen kurzust tart a médiának. Itt az eheti előadása. 😊

 twitter.com/aaronjreiss/status/1180955848220270592


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem is emlékszem mikor szereztek utoljára 40+ pontot. Nem kell túlreagálni ezt a meccset. Örüljünk neki, és reméljük hogy Watson nem követi tovább a sormintát😃
samu09
A fal is kezdhetne egy sormintát, azzal hogy így megvédi. 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Nem is emlékszem mikor szereztek utoljára 40+ pontot. Nem kell túlreagálni ezt a meccset. Örüljünk neki, és reméljük hogy Watson nem követi tovább a sormintát😃
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Hátőőő... gratula 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ma a Falcons ellen játszik a csapat, az internet szerint megint 3 pontos Texans győzelem van kilátásban, mint múlt héten... Ha követjük a sormintát akkor most Watsonnak megint jó napja lesz és 350 yardot passzol majd legalább 😀
Hét közben belefutottam egy cikkbe amiben Coutee azt mondta, hogy újra 100%-os és nagyobb szerepet kap , szóval mégis csak volt vmi sérülés, ami hátráltatta. Ez jó hír mert Stills kérdéses, hogy játszik-e, ahogy Gipson és Johnson is. Na nemsokára kiderül!
GO Texans!

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Pár roster változás:

 www.houstontexans.com/news/texans-sign-s-mike-adams-waive-te-jerell-adams?fbclid=IwAR0dj-ZB12hTY-fFX7knYsEy_NOPOos5Byj0fNosWM7IEz4L7wWyRfRaH9k

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Másokkal ellentétben én kedvelem BoB-ot, de lassan tényleg kiássa a saját sírját.
Például nem igaz, hogy nem tud egy olyan meccset lehozni, ahol nem csinálna valami időkérési hibát, néha meccsenként többet is. A másik, hogyha nem jönnek a nagy playek, akkor olyan szinten szenved ez az offense...hol van a pörgős rövid /közép passzos játék, ami hatásos lehet egy ilyen agresszív védelem ellen? Nem igaz, hogy csak úgy tudunk játszani, hogy Watsonnak 3-4 másodpercet kell(ene) ülnie a zsebben, mire történik valami. Azt a trükkös playt meg hagyjuk is: végre van egy kis momentuma az offensenek, erre ilyen butaságot hívni a red zoneban...mi lenne, ha először tudnánk valami konzisztens támadó játékot mutatni, mielőtt rámennénk az ilyen "trükkös" playekre?

A másik, Watson. Azt hiszem a sok ütés, amit eddig beszedett, kezdi éreztetni a hatását. Sokszor a snap után szinte azonnal kereste a menekülő utat, aztán vagy sikerült valamit impromizálnia vagy nem. Nfl-ben ez hosszú távon nem működik (vagy max. csak gyenge védelmek ellen).

Szerkesztette: DC
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/RandleRant/status/1178494320216858624
Black_Adder
Hozzáteszem, hogy a legnagyvonalúbb az egészben az volt, hogy mindehhez kell egy fal is, és egy rossz szava nem volt rájuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Defense egyébként kihozza amit lehet,nem fáradtak el a végére se szerintem. 3 kierőszakolt fumble,stabil védekezés. Mccaffreyt korlátolták. Egy Elite corner hiányzik nekem.

Offense katasztrófa. O-Line összeesik,Watsonnak semmi ideje nincs,se pedig a wr-oknak elszakadni. Fairbain kihagyott egy rúgást,mellé az a Hopkins Td. Amikor tökösnek kéne lenni,O'Brien nem az,amikor meg nem kell akkor az. Egyértelmű Mccaffrey elkapásra zászlót dob és 4 perccel a vége előtt nincs időkérésünk. Szomi. Pedig hozható meccs volt.
DrChef
Roderick Johnsont miért jegelik?
Amikor beállt inkább felfelé lógott ki.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
 twitter.com/RandleRant/status/1178494320216858624

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A védelemben az nem tetszik ahogy zónáznak, igen már évek óta kellene egy jó CB, Bouye-t kellett volna akkor megfizetni és nem egy csoportriválishoz engedni, és J-Jo-t elküldeni. Majd FA-ról szerzünk jövőre 😀
Watsonnál meg ezt nem értem, most minden 350 passzolt yardos meccs után fog hozni egy 120 yardosat, mert most ezt a mintát mutatja 😀 Jó volt olyan dobása ami centiken múlt, hogy nagy játék legyen de ilyen elkapó szekcióval nem 120 yardos meccseket kellene hozni.
Ja és több Coutee-t akarok látni, ha már egészséges...

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Defense egyébként kihozza amit lehet,nem fáradtak el a végére se szerintem. 3 kierőszakolt fumble,stabil védekezés. Mccaffreyt korlátolták. Egy Elite corner hiányzik nekem.

Offense katasztrófa. O-Line összeesik,Watsonnak semmi ideje nincs,se pedig a wr-oknak elszakadni. Fairbain kihagyott egy rúgást,mellé az a Hopkins Td. Amikor tökösnek kéne lenni,O'Brien nem az,amikor meg nem kell akkor az. Egyértelmű Mccaffrey elkapásra zászlót dob és 4 perccel a vége előtt nincs időkérésünk. Szomi. Pedig hozható meccs volt.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Ha minden jó meccs után ilyen szarul játszik Watson, akkor inkább játszon átlagosan, de nyerjen a csapat, ezt a meccset hozni kellett volna.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
A mai meccsen 3-4 pontos Texans győzelmet jósolnak amelyik oldalakat néztem. Azért kíváncsi leszek; a Panthers védelme a 4ik helyen áll egyelőre, nem lesz könnyű dolga Watsonnak, ha megint nem megy majd a futás mint múlt héten. A másik oldalon meg megint megégethetik a secondarynkat...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Azért már látszik Watson játékán, hogy megpróbál másodjára is passzolni ha beomlik a zseb. Három menekülése is volt, amiből korábban simán futott volna tovább. Most mindannyiszor inkább passzolt, két 1st down és egy td lett az eredménye.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Jó meccs volt!
3.-ik hét 3.-ik o-line összeállítás, de eddig ez működött a legjobban. Bosa-t és Ingramot szépen kivették a játékból, még ha nincsenek is most csúcsformában. Futás most egyáltalán nem ment, ami azért elég fájó volt néha. No meg Watson is bemutatott 3 olyan menekülést, hogy csak néztem, már benne láttam a zsákban aztán a következő pillanatban már passzolta is tovább a labdát. De megint belement 2 olyan futásba, ahol feleslegesen bevállalt nagy ütéseket.
Nehéz lehetett rájönni, ha van 3 ilyen elkapód, akik kivesznek legalább 4 embert a védelemből, mert Hopkinst nagyon sokszor duplázzák, akkor a TE-ek nagyon sokszor üresen maradnak...
Ami meglepetés számomra, hogy Coutee ennyire kiszorult a keretből, most nem volt sérült, és 1 elkapása sem volt, ST-ben sem játszik.
Watt végre szerzett sackeket, meg a D-line jól játszott. A csapat egyértelműen leggyengébb pontja jelenleg a secondary. J-Jo már nem a leggyorsabb, mondjuk még így is volt pár szép megmozdulása, de nem szabadna ennyi yardot engedni 1 elkapónak. Justin Reid játéka tetszik, de szegény ezen a meccsen ki be járkált az öltözőbe meg a sérült sátorba annyi baja volt, remélem következő meccsekre azért helyrejön.
Volt azért szerencsénk is a bírói ítéletekkel, mert lehetett azokat a helyzeteket máshogy is látni.
Fairbairn kihagyott extra pontja meg field goalja még fájhatott volna a végén, de szerencsére most ez sem játszott szerepet.
Ilyen meccseket akarok legalább látni a csapattól a továbbiakban is.

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Elég mélyről jöttek vissza a fiúk.

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Jó meccs volt, szép győzelem a csapattól!