Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/Wilfork-Watt-tossing-bombs/388e5537-0608-4f17-95f0-04be67da9b63
A QB csata fokozódik xD

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?LanceVance
Augusztus 11 úgy tudom.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Itt a trailer
 www.youtube.com/watch?v=ErjFCHqoTx4

Augusztus 11-én kerül adásba az első rész


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Höri
Minden statisztika mehet a levesbe. Ha jó vót a csapat, ha nem, bizonyossággal lehet mondani hogy a hard knocks miatt volt 😀 fu de babonás egy népség ezaz amerikai 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Eleinte rendre visszaesett a csapat mérlege HK után, de a jelenlegi szériában 5 is javulni tudott, szóval nem minden esetben veti vissza a csapatot.

2001 Ravens
előtte SB Win, utána 10-6 kiestek a Div.Round körben

2002 Cowboys
előtte 5-11 utána 5-11

2007 Chiefs
előtte 9-7 utána 4-12

2008 Cowboys
előtte 13-3 kiestek a Div.Round körben, utána 9-7 no PO

2009 Bengals
előtte 4-11-1 utána 10-6 és WC bukó

2010 Jets
előtte 9-7, AFC döntő bukta, utána 11-5, AFC döntő bukta

2012 Dolphins
előtte 6-10, utána 7-9

2013 Bengals
előtte 10-6 WC bukta, utána 11-5 WC bukta

2014 Falcons
előtte 4-12 utána 6-10

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezt vártam már mióta nézem a rendes focit 😀 Végre.
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Most fog igazán hiányozni Swearinger.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Na, Watt és Cushing miatt már megéri nézni szerintem, főleg, hogy nincs frencsájz Qb aki elvigye a műsoridőt.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na mondjuk ettől pont nem lett szimpatikusabb@)
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Sixo67
Terry helyére igazolták? 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Tyson Clabo repült a keretből.
Jövőhéten kezdődik az OTA May 26-28
további OTA dátumok:
June 1-2
June 4
June 8-9
June 11-12
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Cushing készül...😉
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-rehab-on-the-right-track/b8303c7b-eed3-4225-a84e-0b39cb9943cb
Tudom hogy ezt kell mondania, de reméljük a legjobbakat.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Matt Feiler: OT/G. Tavaly érkezett udfa-ként, egy évig volt a PS-ben, szezon végén 2 éves szerződést kapott. Az edzők jó véleménnyel vannak róla, lehet megcsípi az egyik guard pozíciót idén. Mindenesetre érdemes figyelni rá az előszezonban, lehet sokat fogjuk látni a falban 😉
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/LanceVance
Nem sokáig élt segélyen, a Tampa le is szerződtette 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.