Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...DC
Állítólag csak azért hiúsult meg a trade mert bent volt Malcolm Brown, és nem akart lecsúszni róla a Pats. Ha viszont ilyen nagy előrejövetelt akartunk akkor várható hogy tovább próbálkozunk. Vajon tényleg kit akarunk ennyire.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A második körben állítólag WR után nézünk. Én jobban örülnék egy OLB húzásnak, vagy akár ILB is jöhetne,

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Videók alapján szimpatikus gyereknek tűnik Kevin, nem az agyatlan buta nigger kategória. Amúgy Bob választhatta, vagy Crennel láthat benne valamit?LanceVance
aztán még mondják, hogy én vagyok a rasszista...😕 😀😀😀Borbinho
Hát igen ez talán egy kicsit erős 😊 de például nekem Gurley full nagy csalódás volt tegnap, így kb minden kérdésre a "Yeahh, man" választ adta miután kiválasztották. Azt hittem ennél értelmesebb fazon.
Kevin Johnson valóban normálisabbnak tűnt, meg ilyen low profile figurának. Mondjuk az látszott ő is ilyen divat buzi. Jól meglesznek Kareem-mal, akinek saját ruhakollekciója, meg márkája van
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Videók alapján szimpatikus gyereknek tűnik Kevin, nem az agyatlan buta nigger kategória. Amúgy Bob választhatta, vagy Crennel láthat benne valamit?LanceVance
aztán még mondják, hogy én vagyok a rasszista...😕 😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Videók alapján szimpatikus gyereknek tűnik Kevin, nem az agyatlan buta nigger kategória. Amúgy Bob választhatta, vagy Crennel láthat benne valamit?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Bevàltjàk az Andre Johnson mezeket Kevinre?Höri
Shorts lesz a méltó utód 😉
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bevàltjàk az Andre Johnson mezeket Kevinre?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
És a végére itt egy kis vagánykodás Johnsontól:
 twitter.com/KevJr9/status/565264674451910659samu09
Luck passzait kell így leszedni😀
Egyébként ha 1 kör végére tradelni akartunk lehet ma is bepróbálkozunk valahova az elejére, de kit akarhattunk ennyire?swatt99
Ha jól tudom Collins még bent van. DGB-vel jönne egy hatalmas célpont, és Gregory is bent van még. Swearinger blockon van, van esély előre menni.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
És a végére itt egy kis vagánykodás Johnsontól:
 twitter.com/KevJr9/status/565264674451910659samu09
Luck passzait kell így leszedni😀
Egyébként ha 1 kör végére tradelni akartunk lehet ma is bepróbálkozunk valahova az elejére, de kit akarhattunk ennyire?
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Sajnos ballagási buli miatt lemaradtam az első körről, illetve mikor hazaértem még a 20. pick körül járhattak, de én meg olyan állapotban voltam, hogy a párnával takaróztam és a takaró volt a párna 😀
Mindegy örülünk Johnsonnak? Hogyne örülnénk. Kicsit nagyobb lesz a verseny a mostani 3 topcorner között, és lehet JoJo felszívja magát hogy kapjon még egy szerződést szezon végén (amit nem fog ugye megkapni 😀 )
Visszakerestem mi volt a legelső kommentem az idei drafttal kapcsolatban, kár hogy nem fogadtam akkor:
"Szerintem, látva az FA tevékenységet, az első körös CB húzás a legvalószínűbb. JoJo szerződése uccsó évében van, sokat is keres, öregecske is, kell egy fiatal playmaker corner hátra."
És a végére itt egy kis vagánykodás Johnsontól:
 twitter.com/KevJr9/status/565264674451910659
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 blog.chron.com/ultimatetexans/2015/04/texans-take-cb-kevin-johnson-with-no-16-pick-in-first-round-of-nfl-draft/#32613101=0

több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Draft előtt az első körben vagy front7-be szerettem volna játékost vagy egy cornert. Megkaptam a CB-t,úgy hogy személy szerint én örülök. Secondary,ha DJ-vel nem kavarnak akkor szerintem elfogadható. Második körben örülnék,ha akár traddel,de elhoznának egy kezdő Wr-t. Strongra nem tudom mennyi esély van még például a 19.helyen. Ha wr jön,akkor 3.-4. körben jöjjön egy ILB és O-lineman.
Ha viszont nem Wr jön,akkor 2.körben kéne a futó szerintem,mert egyedül Hopkinsal elég erős rush-heavy-offense lesz. 3.-4.körre várják DG-Beckham-et lehet elgondolkoznék rajta....De,ha nem akkor ILB-OLineman posztokra érkezzen játékos és akkor boldog leszek.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...DC
Dorsettet akartátok, de baszhatjátok, mert elvitte a Colts! HAHAHA!Stez
lulz 😀 Grigsonnak valami komoly elkapó fetise lehet 😊DC
Nem, neki "basszuk el minden évben az első körünket a semmire" fétise van.
Érted, túl egyszerű lenne, ha ezeket a pickeket olyanokra lőnénk el, akikből tényleg impact játékos lesz.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...DC
Dorsettet akartátok, de baszhatjátok, mert elvitte a Colts! HAHAHA!Stez
lulz 😀 Grigsonnak valami komoly elkapó fetise lehet 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...DC
Dorsettet akartátok, de baszhatjátok, mert elvitte a Colts! HAHAHA!

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Kevin Johnson CB 😀
Sok mindenkire gondoltam volna, csak nem CB pickre.Bondi
Jaja, én is meglepődtem 😀
De igazából van értelme. JoJo kövi éve az utolsó lesz a szerződéséből, és egyébként is minden évben sérült pár meccsre, szóval meg van az utánpótlás

Úgy látszik egyébként a Sand Diego front office hasonlóan gondolkodott, mint én, és úgy gondolták lehet behúzzuk Melvin Gordont-t, úgyhogy be is tradeltek elénk.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kevin Johnson CB 😀
Sok mindenkire gondoltam volna, csak nem CB pickre.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Szerintem 16. picknél fő célpont a 3 top elkapó White Cooper vagy Parker reális esély max Parkere van. vagy DB Collins, Waynes szerintem ha ezek nem lesznek már bent akkor le kell tradelni és lesz ami lesz😀swatt99
Ha kimegy a 3 top elkapó (és valszeg így lesz), akkor én egy lehetséges opciónak tartom Nelson Agholort (pláne letrade után). Videók alapján nekem bejön a játéka: jók a kezei, szépen el tud szakadni, sebessége is rendben van és punt visszahordónak is kiváló. Szerintem a top prospectek közt említenék, ha pár inchhel magasabb lenne. Még amit negatívként szoktak mondani rá, hogy sokat droppol, de én amit láttam tőle, az szinte mind a pontatlan passz miatt volt.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Szerintem 16. picknél fő célpont a 3 top elkapó White Cooper vagy Parker reális esély max Parkere van. vagy DB Collins, Waynes szerintem ha ezek nem lesznek már bent akkor le kell tradelni és lesz ami lesz😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Annak ellenére is safetyt mondanak első körben, hogy jött Brown. Collins ennyivel jobb lenne Swearingernél? Úgy tűnik ma ejjél cserélik majd el valami pikkért. Kora második kört adhatnak érte, és valami csúszó WR is beeshet talán.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
És érkezett Stevie Brown safety is. Péntek óta tovább bővült a scouting list is:
John Crockett RB North Dakota State
Phillip Dorsett WR Miami
Cameron Erwing C Florida State
Ali Marpet OG Hobart
Jordan Phillips NT Oklahoma
Neiron Ball ILB Florida
Shane Ray OLB Missouri
Davis Tull OLB Tennessee- Chattanooga
Trae Waynes CB Michigan State
Gerod Holliman S Louisville.
Ha még a mai napon kiderül, hogy az általam hetek óta felsorolt játékosokon kívül valakivel kapcsoltba lépett a stáb, azt este beírom /délutános műszak után😕 /.
Jelenleg nekem 5 tippem van az 1.körre.
Offense: Gurley vagy Gordon: Olyan futók ők, akik 1 az 1-ben képesek pótolni Fostert sérülés esetén, alaphelyzetben pedig tökéletesen kiegészíthetik. Amúgy is fenntartom az álláspontomat, miszerint inkább futunk, mint passzolunk majd.
Viszont, ha ez rossz teória, akkor a tippem Strong. Sokan, akik WR-t tippelnek hozzánk úgy érzik, hogy ő az aki kis tanulóidő után a legjobb társa lehet Hopkinsnak.
Ha defense húzás lesz, arra 2 meglepő nevet dobok be. Azt mondtam korábban, hogy idén még nem kéne korán CB, de ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz, és akkor szerintem Marcus Peters jön. Elég gyors, elég fizikális és elég meglepő lenne, mivel elé sorolnak olyan játékosokat a posztján, akik szerintem gyengébb képességűek, mint ő. Ez a kategória nálam Collins, Johnson, vagy a workout warrior Jones. Illetve a LB sorba is érkezhetne ember, ez nem más, mint a szerintem alulméretezett Randy Gregory. Bőven van rá esély, hogy még benn lesz mikor választunk, és ha tavaly kockáztattak, idén miért ne tennék.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
John McClain ‏@McClain_on_NFL 4 p4 perccel ezelőtt

Texans agreed to terms with RB Chris Polk.dande
Mit lehet róla tudni?LanceVance
John McClain ‏@McClain_on_NFL 4 p4 perccel ezelőtt

Texans agreed to terms with RB Chris Polk.dande
Mit lehet róla tudni?LanceVance
Több lehet benne, mint amit nálunk kapott lehetőséget. Amit lehetett azt megoldotta. Inkább erő futó, mint playmaker. Főleg rövid yardos és Red Zone szituknál használtuk általában nem hiába. Ha megkapja az esélyt előre léphet illetve tudja segíteni Fostert.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
John McClain ‏@McClain_on_NFL 4 p4 perccel ezelőtt

Texans agreed to terms with RB Chris Polk.dande
Mit lehet róla tudni?