Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
swatt99
Rookie szerződésében jár, nem hiszem hogy csak úgy kivágnák, trade lesz a dologból. Amúgy sajnálom hogy elmegy 😕
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Lement az első mini camp, sok játékosnak gondja volt még az erőnléttel és a texasi időjárással.
A beszámolók szerint Kevin Johnson jól mozgott, tartotta a lépést az elkapókkal. McKinney magabiztosan mozgott, szituációs játékoknál az első perctől kezdve irányította a csapattársakat, viszont 1-1 ellen nem nagyon ment neki. Strong egy nulla volt. Erőnlétileg egyáltalán nem bírta, és a meleg sem segített neki. A kintiek felhívták a figyelmet Lyndel Trail-re. 2 méteres OLB, coverage-ben rengeteg labdát ütött le, és pass rush-ban is jól teljesített. Ha így folytatja benne lehet az 53-ban. Az első nap nyertese a másodéves Travis Labhart volt. A tavalyi szezont a Houston PS-ben töltötte, tegnap viszont robbantott. Mindent elkapott amit neki dobtak, a magas labdákért is felért. A szakik szerint sokkal gyorsabb és erősebb mint tavaly volt. Kellett neki a szokató év.
Keith Browner DE, Ben Malena RB és Josh Aubrey S el lettek küldve a csapattól.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ma kezdődik a minicamp minden draftolt játékos aláírta a rookie szerződését.

CB Kevin Johnson, Texans 1st-round pick, gets a 4-year contract worth $10.049 million (guaranteed), with a signing bonus of $5.558 million.
ILB Benardrick McKinney, 2nd-round pick, signs 4-year deal worth $5.3 million that includes $3.26 million guaranteed.
Többiek pénzét nem írták.
Hivatalosan 16 udfa játékos írt alá:
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ma érkeznek Houstonba a rookie játékosok holnaptól lesz mini camp május 8-10-ig.swatt99
LEsz valahol írás a minicamp eseményeiről?samu09
Szerintem twitteren biztos lesznek dolgok én őket szoktam nézni:
 twitter.com/McClain_on_NFL
 twitter.com/PatDStat
 hou.scout.com/story/1419034-texans-rookie-mini-camp-day-one-review?s=116 itt van a tavalyi szóval gondolom itt idén is várható.swatt99
Köszi
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ma érkeznek Houstonba a rookie játékosok holnaptól lesz mini camp május 8-10-ig.swatt99
LEsz valahol írás a minicamp eseményeiről?samu09
Szerintem twitteren biztos lesznek dolgok én őket szoktam nézni:
 twitter.com/McClain_on_NFL
 twitter.com/PatDStat
 hou.scout.com/story/1419034-texans-rookie-mini-camp-day-one-review?s=116 itt van a tavalyi szóval gondolom itt idén is várható.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ma érkeznek Houstonba a rookie játékosok holnaptól lesz mini camp május 8-10-ig.swatt99
LEsz valahol írás a minicamp eseményeiről?
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ma érkeznek Houstonba a rookie játékosok holnaptól lesz mini camp május 8-10-ig.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/HowOldRobot-fails-at-guessing-Texans-ages/9c842066-c057-4ffa-b8c8-4b337f3ec9c6 xD

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11110479_925851387478245_3553743011929659570_n.png?oh=1a9d2b274becca92f833875307a864e4&oe=55C9E98E&__gda__=1440989750_38e2270bc743cb8789980d0b8be9b62dVrijbloed
Már berakta ide valaki, és akkor is írták hogy az amcsik hülyék ehhez 😀samu09
Jah, sorry, most néztem vissza az oldalt, csak lassan töltött be...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11110479_925851387478245_3553743011929659570_n.png?oh=1a9d2b274becca92f833875307a864e4&oe=55C9E98E&__gda__=1440989750_38e2270bc743cb8789980d0b8be9b62dVrijbloed
Már berakta ide valaki, és akkor is írták hogy az amcsik hülyék ehhez 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11110479_925851387478245_3553743011929659570_n.png?oh=1a9d2b274becca92f833875307a864e4&oe=55C9E98E&__gda__=1440989750_38e2270bc743cb8789980d0b8be9b62d
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
udfa Jake Cotton, G, Nebraska false startja😀swatt99
Biztos csak valami trükkös játék akart lenni 😀samu09
(Mint egy kidőlő fa.) Azt akarták elérni, hogy az ellenfél hülyére röhögje magát? 😀iktriad
Biztos rákérdeznek majd Houstonban hogy ez mégis mi akart lenni 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
udfa Jake Cotton, G, Nebraska false startja😀swatt99
Biztos csak valami trükkös játék akart lenni 😀samu09
(Mint egy kidőlő fa.) Azt akarták elérni, hogy az ellenfél hülyére röhögje magát? 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
udfa Jake Cotton, G, Nebraska false startja😀swatt99
Biztos csak valami trükkös játék akart lenni 😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
udfa Jake Cotton, G, Nebraska false startja😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Rookie mezszámok:
58 Cliett
95 Covington
38 Hilliard
30 Johnson
55 McKinney
12 Mumphery
11 Strong
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.Bondi
Azok idióták, tavaly a legtöbbnek az volt a mániája hogy a focijancsi maradjon texasban....LanceVance
😊

baggio
Akkor mnden bizonnyal Andre Johnson 2.0-t húztuk 😉
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezt a Mercilus dolgot nem értem. Így se dúskálunk OLB-ben, és nem is játszott rosszul eddig, mondjuk kiemelkedő sem volt. Solid starter. Lehet nem tudnak még a fizujával kalkulálni jövőre, és majd szezon végén kap újat.samu09
Megkapta az új szerződését 4 évre. Whitney Mercilus' four-year extension (2016-2019) is $26 million, including $10.8 guaranteed.He gets a $5.25 million signing bonus.swatt99
Akkor bevonzottam ezt a szerződést neki 😀 Megköszönhetné mondjuk a bónusza 10%-ával 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.Bondi
Azok idióták, tavaly a legtöbbnek az volt a mániája hogy a focijancsi maradjon texasban....LanceVance
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ezt a Mercilus dolgot nem értem. Így se dúskálunk OLB-ben, és nem is játszott rosszul eddig, mondjuk kiemelkedő sem volt. Solid starter. Lehet nem tudnak még a fizujával kalkulálni jövőre, és majd szezon végén kap újat.samu09
Megkapta az új szerződését 4 évre. Whitney Mercilus' four-year extension (2016-2019) is $26 million, including $10.8 guaranteed.He gets a $5.25 million signing bonus.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezt a Mercilus dolgot nem értem. Így se dúskálunk OLB-ben, és nem is játszott rosszul eddig, mondjuk kiemelkedő sem volt. Solid starter. Lehet nem tudnak még a fizujával kalkulálni jövőre, és majd szezon végén kap újat.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mercilus nem kapta meg az 5. éves opciót rookie szerződésébe.Idén akkor valami nagyot kell alkotnia ha szerződést akar...
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Akkor egy pár mondat tőlem is a draftról. Az első 3 kört zseniálisnak tartom a nevek alapján. Azt várom tőlük, hogy rövid időn belül meghatározó szerepet töltenek be a csapatban. Bár én nem szerettem volna CB-t az 1. körben, nem volt rossz húzás, a személyről meg annyit, hogy írtam előtte, hogy én Peterst jobbnak tartom, mostmár remélem megcáfol engem Johnson. Sok emberrel ellentétben nálam McKinney volt a class első számú ILB-je. Strong húzás meg a 3. körben óriási. Egyébként érdekes, hogy tavaly 1 helyet nem mentünk fel Bridgewaterért, most 2 játékosért is megléptük a feltrade-et. Lehet kezdünk tanulni a hibáinkból. Chargers meg most bejött elénk Gordonért, ha nem teszik valószínűleg akkor sem őt húzzuk. A Mumphery pick érdekes volt számomra, annak a tudatában is hogy, megnéztük a Pro Day-én és workouton is járt nálunk. Valamit nagyon megláthattak a gyerekben, mert szerintem sima UDFA lett volna. Cliett ennél is érdekesebb, mert nem volt a scouting listen, ahogy Covington sem, de ő már stealnek számított ott ahol behúztuk, ráadásul DE posztra. Hilliard szintén alaposan meg lett nézve (LSU pro day+ private workout), úgyhogy ez sem lepett meg annyira, Valószínűleg szerettek volna egy ilyen tank jellegű futót.
UDFA defense: Messzemenően Drummond a legnagyobb húzás, simán meglehet neki az aktív roster. Érdekes a Cliett pick annak a tudatában, hogy 4 OLB-t hoztunk később, akik közül Trail és Washington minden fellelhető mockban 5. kör környékén kiment. Jött még 3 DE, 1 NT, 1 ILB, 1 CB + 2 S.
UDFA offense: Nem húztunk a drafton O-linemant, viszont Greg Mancz jó név a tartalék center pozícióért folytatott küzdelembe. Rajta kívül Lammre érdemes lesz figyelni. Trey Williams szerintem komolyan harcba megy a returner posztért. Hoztunk 3 TE-t, akik közül az egyik egyetemi kosársztár. Hoztuk BOB ex-futóját, valamint 1 kis méretű slot recievert. Jött egy QB + 2 OG is. És el ne felejtsük a helyi puntert. Nyár végén már tisztább lesz a kép, csak ne sérülés fosszon meg bárkit is a lehetőségtől végre, mert az elmúlt években az újoncainknak nem volt ezzel szerencséjük, lásd Bonner: 2 szezon- 2 IR, még pre-season meccsen sem láthattuk játszani.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.Bondi
Azok idióták, tavaly a legtöbbnek az volt a mániája hogy a focijancsi maradjon texasban....