Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
John McClain ‏@McClain_on_NFL 4 p4 perccel ezelőtt

Texans agreed to terms with RB Chris Polk.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Rapoport szerint áruljátok Swearingert.Beki
Rapoport egy buzi.Sixo67
Most volt Rick Smith a pódiumon. Nem cáfolta hogy tradelnék Swearingert.swatt99
Állítólag 1/16on Landon Collins a célpont, így nincs szükség DJ-re. Mondjuk nekem hiányozna a hülye.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Rapoport szerint áruljátok Swearingert.Beki
Rapoport egy buzi.Sixo67
Most volt Rick Smith a pódiumon. Nem cáfolta hogy tradelnék Swearingert.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Rapoport szerint áruljátok Swearingert.Beki
Rapoport egy buzi.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint áruljátok Swearingert.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Vizitre érkezett hozzánk Stevie Brown safety. A 2012-es szezont 8 INT-tel zárta, aztán sérülés miatt a 2013-as idényt kihagyta. Idén tért vissza, de nem volt valami meggyőző, bár kevés Giants meccset láttam.
Tovább bővült a csapat scouting listje is, mostmár nagyobb nevek kerültek előtérbe:
Breshad Perriman WR Central Florida
Devante Parker WR Louisville
Jaelen Strong WR Arizona State
Laurence Gibson OT Virginia Tech
La'El Collins OT LSU
Mario Edwards DE Florida State
Malcom Brown NT Texas
Owamagbe Odighizuwa OLB UCLA
Alvin Dupree OLB Kentucky
Eric Kendricks ILB UCLA
Mike Hull ILB Penn State
Stephone Anthony ILB Clemson
Kevin Johnson CB Wake Forest
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nagy forma ez a Watt 😀 Amúgy trashtalkban titkos esélyesnek írták fel a rockets-t szóval tessék őket követni 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Uccsó három meccs azért elég durván átszabja majd a csoportot. Amúgy jónak tűnik elsőre ez a sorsolás.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Week 1: Sept. 13 – vs. Chiefs, noon on CBS
Week 2: Sept. 20 – at Panthers, noon, CBS
Week 3: Sept. 27 – vs. Buccaneers, noon, FOX
Week 4: Oct. 4 – at Falcons, noon, CBS
Week 5: Oct. 8 – vs. Colts, 7:25 p.m., CBS/NFLN
Week 6: Oct. 18 – at Jaguars, noon, CBS
Week 7: Oct. 25 – at Dolphins, noon, CBS
Week 8: Nov. 1 – vs. Titans, noon, CBS
Week 9: Nov. 8 – Bye
Week 10: Nov. 16 – at Bengals, 7:30 p.m., ESPN
Week 11: Nov. 22 – vs. Jets, noon, CBS
Week 12: Nov. 29 – vs. Saints, noon, FOX
Week 13: Dec. 6 – at Bills, noon, CBS
Week 14: Dec. 13 – vs. Patriots, noon, CBS
Week 15: Dec. 20 – at Colts, noon, CBS
Week 16: Dec. 27 – at Titans, noon, CBS
Week 17: Jan. 3 – vs. Jaguars, noon, CBS
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ma éjjel fogják kiadni a következő szezon menetrendjét.
8 pm ET ha jól számolok akkor hajnal 2
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megvolt a Houston első közös edzése, jöttek a sablonnyilatkozatok. A régiek örülnek hogy itt lehetnek, az újak izgatottak, Watt pedig már most olyan formában van amilyenben csak júliusba szokott lenni (csak nehogy belesérüljön a topformába). Hopkinstól meg megkérdezték milyen érzés AJ nélkül kezdeni egy szezont: "No comment" Lehet nem akarta megbántani az öreget vagy mérges rá amiért elment, mindenestre mostmár Hopkins a #1.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
A 3 yardos atlag nagyon keves. 4th&inches oke, de ennyi erovel a fel yardos atlag is jo.
NFLben alap a 4.2 atlag, ez az elvaras. 4.0 meg elmegy erofutonal, ez alatt nem igazan jo. 5 folott minden kiraly.
Vannak edzok, ahol a 4.2 az 4.3, de nekunk ez nem kulonbseg. Mindensestre 4 alatt nem igazan beszelhetunk jo atlagrol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ha BoB mindenképpen elkapót akar, simán fel tud menni valamelyik top3mas elkapóért. Megfelelő irányítót nem tudnak húzni, a WR-en kívül pedig a másik nagy need az OLB. Én inkább az utóbbit húznám első körben, de annyi mockban írják a houstonnak az OLB-t hogy simán lehet belőle WR 😀
A másik meg, egy csere RB-nek simán jó a 3 yardos átlag. Az egy 4&inches-nél sima 1st down 😊
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Blue-nak tényleg volt egy egész jó meccse (Cleveland ellen 156 yard), de egész idényt nézve mindössze csak 3 yard átlagot hozott futásonként, Foster majdnem 5-öt. Ez óriási különbség, de még ezzel se lenne olyan nagy gond, ha Foster egészséges tudna maradni, csak sajnos az elmúlt években ez nem volt igaz.

Dorial Green-Beckham-et szerintem kizárt, hogy draftolnánk, főleg az első körben. Egyébként, ugye van a három legjobb elkapó (Cooper, White, Parker), és őket eléggé távolról követik a többiek. Strongnak gondjai vannak az elszakadással, és azért dropolni is szokott, szóval lehet, hogy belőle nem lesz nfl szinten kiemelkedő játékos. Nem is tudom draftolnék-e a már említett top 3 elkapón kívül mást az első körben, talán Devin Smith-t a végén, és mondjuk Dorsettet meg Perrimant a második elején (teljesen más okokból).
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Azt nézem, hogy a walterfootball.com-on már hetek óta Todd Gurley-t mockolják nekünk az első körben, és bevallom én szeretnék is egy futót, csakhogy én nem rá gondolok, hanem Melvin Gordonra.
Komolyan ahogy fut a blockok közt és irányt váltogat, az tiszta Foster. Csak persze Gordon fiatalabb és egészségesebb. Talán még a gyengeségük is hasonló, egyiküknek sincs meg az az igazi elit gyorsasága. Ennek ellenére nagyon örülnék neki, és egy igazán jó opciónak tartom a 16. húzásra.DC
Szerintem is WR kéne első körben, azért elment egy AJ, "öreg" meg "motiválatlan" de az Isten szerelmére a franchise eddigi legjobb játékosa. Cooper már tuti nem lesz bent, ahogy White se, Parker is necces, de pl. Dorial Green-Beckham még igen, vagy Sammie Coates esetleg Jaelen Strong. Közülük te kit választanál?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azt nézem, hogy a walterfootball.com-on már hetek óta Todd Gurley-t mockolják nekünk az első körben, és bevallom én szeretnék is egy futót, csakhogy én nem rá gondolok, hanem Melvin Gordonra.
Komolyan ahogy fut a blockok közt és irányt váltogat, az tiszta Foster. Csak persze Gordon fiatalabb és egészségesebb. Talán még a gyengeségük is hasonló, egyiküknek sincs meg az az igazi elit gyorsasága. Ennek ellenére nagyon örülnék neki, és egy igazán jó opciónak tartom a 16. húzásra.DC
Neki én is örülnék, de Fosternek még van 2 éve a szerződéséből (?) és hiába sérülékeny, Blu-val jól rotálták egymást tavaly. Szóval luxusnak érezném a futót első körben, mert a WR poszt most tényleg fontosabb a futóknál. Mondjuk én most se szeretnék WR-t első körben úgyhogy kicsit ellent mondok magamnak ráadásul drafton is elkapót húztam de akkor az volt a logikus 😀
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Azt nézem, hogy a walterfootball.com-on már hetek óta Todd Gurley-t mockolják nekünk az első körben, és bevallom én szeretnék is egy futót, csakhogy én nem rá gondolok, hanem Melvin Gordonra.
Komolyan ahogy fut a blockok közt és irányt váltogat, az tiszta Foster. Csak persze Gordon fiatalabb és egészségesebb. Talán még a gyengeségük is hasonló, egyiküknek sincs meg az az igazi elit gyorsasága. Ennek ellenére nagyon örülnék neki, és egy igazán jó opciónak tartom a 16. húzásra.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
NFL.com-on Marcus Peters-t hozták ki 1/16-ra, szerintetek?LanceVance
Mindenképpen kell az irányító mert nálunk nagyon fogyóeszköz 😀 de ha ott még bent lesz, BoB helyében felhívnám Kellyt hogy adjon vagy 2 első kört vagy kihúzza és lesz 3. QB 😀samu09
Nem Mariota, hanem Peters 😊Hulkeinstein
Jólvan akkor nem néztem be 😀 Mondjuk Peters már jó lenne 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
NFL.com-on Marcus Peters-t hozták ki 1/16-ra, szerintetek?LanceVance
Mindenképpen kell az irányító mert nálunk nagyon fogyóeszköz 😀 de ha ott még bent lesz, BoB helyében felhívnám Kellyt hogy adjon vagy 2 első kört vagy kihúzza és lesz 3. QB 😀samu09
Nem Mariota, hanem Peters 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
NFL.com-on Marcus Peters-t hozták ki 1/16-ra, szerintetek?LanceVance
Mindenképpen kell az irányító mert nálunk nagyon fogyóeszköz 😀 de ha ott még bent lesz, BoB helyében felhívnám Kellyt hogy adjon vagy 2 első kört vagy kihúzza és lesz 3. QB 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
NFL.com-on Marcus Peters-t hozták ki 1/16-ra, szerintetek?

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tegnap este megvolt a bowlhu-s draft, én vittem a Houstont, leírom mire jutottam 😊
Mikor elkezdtem a boardomat, mindenképpen cornert akartam első körben, viszont ahogy közeledett a draft már többféle listát állítottam össze, hátha páran megborítják a tervemet. Úgy voltam vele, hogy első körben húzom a Waynes/Kevin Johnson CB-páros közül valamelyiket, aztán másodikban Tyler Lockett jött volna, de ugye ember tervez... 😀
Arra az esetre, ha mindkettőt kihúznák előlem (ami meg is történt), felcserélem az első két körömet, és bpa alapon jön a (szerintem) top3 elkapó közül az, aki még bent marad (White-Cooper-Parker), második körben meg jöhet a corner.

1/16: DeVante Parker WR Louisville
Megvan a magassága és tömege hogy sikeres elkapó legyen nfl-ben, és a videók alapján b@szott erős gyerek, jó keze van, és simán elkapná a gazellát az oroszlán elől (nem rasszista poén 😀 )

2/18: P. J. Williams CB Florida State
Figyeltem milyen cornereket húznak ki előlem, de Williams végig bent maradt. Aztán mikor sorra kerültem, láttam, hogy Shane Ray-t (DE/OLB) még nem húzták ki, én pedig nem hagyhattam bent, ezért ismét bpa alapon akartam húzni. Aztán kiderült, hogy nem figyeltem mikor Ray-t kihúzták már előbb, csak én nem töröltem a boardról, így azt hittem még szabad 😀 Szóval jött Williams, aki szerintem első naptól kezdő lesz, mindegy hova kerül. Nagyon agressszív és tapad az elkapóra, viszont lehet nfl-ben gondjai lesznek a zászlókkal.

3/18: Kwon Alexander OLB LSU
Ennél a picknél már be volt írva Henry Anderson a Stanfordról (DE), viszont kettővel előttem kihúzták 😕 Tehát jött Kwon, akinek meg van a sebessége 3-4-es OLB-hez (combine-on 4,5 40 yardon), viszont egyetemen 4-3-ban játszott és nem is olyan magas, viszont jómunkásember és sípszóig játszik.

4/17: Jamil Douglas OG Arizona State
Arizonában tekkölt játszott, de a Senior Bowl-on guard-ként használták, valszeg nfl-ben is beljebb fog játszani. Mindenképpen akartam egy G-t, ha Jones tényleg center lesz, kell a depth, de Jamil hamar kezdő lehet.

5/16: Hayes Pullard ILB USC
Elég mozgékony hogy elküdjék zónázni, viszont futás ellen is mutatott jó dolgokat. ILB depth mindenképp kell, és egy megfelelő Mohamed-Pullard rotációval hatékonyabb lenne a védekezés

5/39: Gerod Holliman FS Louisville
Ugyanolyan eszetlen büntetőgép mint Swearinger. Elképzeltem ahogy a két hülye hátul trollkodik 😀 Mindenesetre megfelelő csere lenne, gyors, jó keze van, viszont ő is inkább megvárja az elkapást hogy telibeverhesse az elkapót, de mellette szól, hogy tavaly 14 INT-et szerzett.

6/19: Cedric Reed DE Texas
Sokat fejlődni már nem fog, de tud térdelésből és álló helyzetből is indulni, inkább futás ellen jó (se), de roster-tölteléknek jó lenne.

6/35: Takoby Cofield OT Duke
Nem biztos, hogy valaha kezdő lesz, de 1-2 snapre beállhat ha valakinek a falból pihennie kell.

6/40: Greg Mancz C Toledo
Egyetem alatt mindenhol játszott a falban, hatalmas tapasztalata van, remek a játékintelligenciája, ezért gond nélkül megoldja a fal irányítását snap előtt. Lehetne kicsit erősebb is, de a több poszton való bevethetősége miatt hasznos lenne.

7/18: Joey Mbu DT Houstond
Mert olyan nincs hogy ne draftoljunk saját nevelést 😀 Amúgy szerintem lesz DT draft, mivel nem tudjuk Nixnek van-e még térde, és Mbu korrekt csere lenne Wilfork mögé, és még tanulna is valamit. Sokat játszott 2-5-ös front7-ben, amit mi is gyakran használunk, úgyhogy csak ajánlani tudom 😀

Na ennyi lett volna, mindenkinek jól utánanéztem, akiket kihúztam, és csak a 3. körben borították a tervem, Kwon nem is szerepelt a 3. körös OLB boardomon, de így sikerült. Meglátjuk mit mondanak rá Höriék, és meglátjuk hányat választ majd a Houston közülük, akár udfa-n is.
A legtöbb játékos fent van itt is a prospect ismertetőknél, meg lehet őket lesni 😉samu09
Szia Samu!
1-től 5-ig osztályzom a pickjeidet, ez csak az én véleményemet tükrözi, köszi hogy lehoztad a draftunkat!

Parker: Teljesen jó húzás. 5
Williams: Jó játékos és NFL szinten is beválhat, de balhés gyerek és ilyeneket nem húznak Houstonban. 3
Alexander: A méretei aggodalomra adhatnak okot, nem látom a helyét a védelmünkben. 1
Douglas: Depthnek tökéletes az OG posztra, de szerintem később is benn lett volna. 2
Pullard: 5. körben nagyon jó húzás szerintem. 5
Holliman: Lásd a többiek véleményénél. 1
Reed: 6. körben csere OLB-nek már megfelelő húzás, többre úgysem predesztinálják a szakértők. 3
Cofield: Ő NFL-ben szintén OG lehet inkább, így vagy az ő, vagy Douglas behúzása fölösleges, inkább Douglasé. 4
Mancz: 6. kör végén már jó pick. 4
Mbu: Ő is tökéletes választás itt. 5

Más. Wade Smith 12 év után visszavonul az aktív játéktól, egyik nagy kedvencem volt, remélem sikeres lesz a mindennapi életben.
A draft közeledtével rengeteget dolgozik a stáb, iszonyú mennyiségű játékost néznek meg. Jőjjenek az újabb nevek:
Ameer Abdullah RB Nebraska
Melvin Gordon RB Wisconsin
Tyler Kroft TE Rutgers
Denzel Perryman ILB Miami
Jamal Baker OLB Houston
Randy Gregory OLB Nebraska
Turon Walker CB Houston
Doran Grant CB Ohio State
Marcus Peters CB Washington
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jó pár videó megnézése után erre jutottam Hollimannal kapcsolatban:

Nagyon jól olvassa a playeket, játék intelligenciája kimagasló. Jól mozog a pályán, gyorsan odaér bárhova mégis olyan mintha sokszor elkésne. Akkor is, ha ő van kedvezőbb helyzetben. Minden tackle előtt megtorpan (ez vsz azért van mert fél a kontaktól ahogy már előttem is mondták). Borzasztó szögekben, rossz technikával próbál meg szerelni. Jók kezei vannak, amit jelez a sok INT-je is, bár ez is csalóka adat, mert több INT-je is volt, ahol amúgy nem végzett jó munkát csak szerencséje volt... pl, a saját elkapója kenterbeverte, de egy felpattanó labda mégis beesett a kezébe. )
Nem jó prospect szerintem, hiába fasza az upside-ja. Miért nem? Azért mert neki nem azt kell megtanulnia, hogya kell tackle-t csinálni. Ennél nagyobb a gond. Neki azt kell megtanulnia, hogy ne féljen egy tackle-től (az csak utána jönne), egy erősebb ütközéstől. Ez pedig sokkal sokkal nehezebb tanulás mint megtanulni szerelni. Ha valaki zsigereiből fél, akkor az nagyon nagyon nagy meló kivenni belőle.
Pedig...Ha ez nem lenne nekem nagyon tetszene. Csinálja szarul a szerelést, legyen inkább lassabb, de ne féljen... Mert az nagyon nem jó dolog...

A mock-ra rátérve: Az első két körrel eléggé kiegyeznék személy szerint 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
5/39: Gerod Holliman FS Louisville
Ugyanolyan eszetlen büntetőgép mint Swearinger. Elképzeltem ahogy a két hülye hátul trollkodik 😀 Mindenesetre megfelelő csere lenne, gyors, jó keze van, viszont ő is inkább megvárja az elkapást hogy telibeverhesse az elkapót, de mellette szól, hogy tavaly 14 INT-et szerzett.
samu09
Ebbe te biztos vagy? Nekem pont az rémlik vele kapcsolatban, h nem tud\mer szerelni és sokan emiatt nem kedvelik...Rolni
Ahogy néztem blitzelni nem kéne elküldeni, és a büntetőgépet nem a szereléseire értettem, mivel elég érdekes és kevésbé sikeres módszerrel akar szerelni, hanem hogy ÜT. Olyan mintha nem az lenne a célja hogy megállítsa vagy földre vigye az ellent, hanem belecsapódik az elkapóba és lesz ami lesz.samu09
Holliman egy beszari pöcs, aki úgy akarja megállítani az ellenfelét, hogy lehetőleg ne kelljen ütköznie, és lerí róla, hogy kerüli a kontaktot.

Remek keze van, csak éppen a hozzá hasonló beszari hozzáállásával szerintem hamar kivágják majd, mint macskát szarni. Főleg egy safetyt, akinek pont az a dolga, hogy biztosan szereljen, és ütközzön.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade