Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nagyon jók az érzéseim a csapat haladásával kapcsolatban. Egy jó drafton vagyunk túl, és az Fa is úgy zajlott ahogy az a csapat érdekeit a legjobban szolgálja szerintem. Izgatott vagyok nagyon. Jött az első körös CB is, ahogy szerettem volna. Jaelen Strong nekem pedig a kedvenc elkapóm volt az idei class-ból, neki éppen ezért kiváltképp örülök. Lehetne már végre szeptember...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
udfa jött pár O lineman. Láttuk mit művelt BoB Newtonnal, lehet akárkiből kezdőt csinál. McKinney pedig OLB-t is tud játszani, az ereje, mérete és sebessége is megvan hozzá. Hosszú még az offseason, jó úton halad az FO, ha Clowneyt és Nixet nem számoljuk, úgy is brutál a védelem.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Amit kicsit hiányolok az a korábbi OLB draft. Itt kicsit üresnek érzem ezt a posztot. Clowney ki tudja mikor és milyen formában tér vissza.Bár Watt mögött lehet, hogy még én is egy solid OLB lennék.

OL. Én is vékonynak érzem ezt a részt. Tavalyhoz képest minuszban vagyunk egy kezdő emberrel és nem érkezett senki sem. OT, C poszt még hagyján, de a G poszt, gyakorlatilag csere ember sincsen ide.
Remélem Ferentz idén már megragad az 53-as rosteren.

több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.Bondi
Első draftom volt,amit követtem,de,mint rookie NFL-es szerintem jókis draft volt ez. Tavaly volt meccsünk,mikor egy kezdő CB sem volt elérhető-jött egy CB. ILB poszton Cushing mellé nem volt senki-jött Mckinney és jött Strong is,akit leírtak alapján fentebb vártak. Lejjebb rangsorolt pickjeink pedig szerintetek elérhetnek egyáltalán egy-két snapig?
Viszont kíváncsi leszek az újakra.Egyrészt a védelmünkben így hatalmas potenciál van,ami robbanhat. Ha feltételezem,hogy mindenki egészséges,akkor extra motivációja van/lehet a front7-ből Watt-Wilfork-Nix-Clowney-Cushing-Mckinney-nek és szerintem még többre lehetnek képesek mint tavaly. Secondarynk is erősödött,mégha DJ összeszedné magát......

Én offense oldalon egy dologtól félek:a fal.Mármint tudom,hogy "csak" a Center esett ki,de ennyire jók lennének így együtt és meg is vannak darabszámra szerintetek? Mert,ha valami elcseszheti az amúgy sem erős irányító játékot,akkor az egy gyenge fal. Érdekes,hogy embert se hoztak a draftról,még kirakatba se...

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.Bondi
Hilliard érkezése meglepett, de special teamernek jó lehet. Cliett szintén, Covingtonra viszont kíváncsi leszek. Egy jó TC-vel ott lehet a 53mas keretben. Ha Nix nem jön rendbe, akkor meg nagy valószínűséggel ott is lesz. Mondjuk Covington is sérülékeny. Az első 3 körben draftoltak pedig szerintem az összes meccsen pályára lépnek majd ha nem jön közbe sérülés. Rengeteg picket áldoztak be McKinneyért és Strongért, ezért gondolom, van valami tervük velük.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A kinti "szurkolók" nem semmik. Már most eléggé leszólják az idei draftot.
Szerintem nem draftoltunk rosszul. Az első 3 körben egyértelműen azokat hoztuk el akiket akartunk. Ha a stáb szerint ezek az emberek a legmegfelelőbbek a fejlődésre akkor hajrá.
Jaelen Strongra kimondottan kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni összehozni.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Fuh leigazoltátok Kurtis Drummondot udfa-ként nagy gratula érte. 3-4.körre saccolták.


több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
és az undrafted free agentek (UDFA):
DC
még pár név akik jönnek:
Zach Zwinak, RB, Penn State (Tryout)
James Rouse, DE, Marshall
Houston Bates, OLB/DE, Louisiana Tech (Tryout)
Khari Lee, TE, Bowie State
Levander Liggins, CB, Louisiana Tech
Tony Johnson, LB, Louisiana Tech
Corey Moore, S, Georgia
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
3. napos draftoltak videói:



több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Az látható, hogy nagyon akarunk a rövid yard szitukra futót, hisz a draft előtt igazoltuk Chris Polkot, a 7. körben pedig Kenny Hilliardot választottuk, aki szintén ilyen bulldozer típus.

Az elmaradt támadó falember draftot meg úgy tűnik UDFA emberekkel próbáljuk pótolni. Elég sok köztük az offensive line player (+ egy guard).
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
A 3. napos pickejeink:
5: Pick 39 (175) Keith Mumphery (WR, Michigan St.)
6: Pick 35 (211) Reshard Cliett (LB, S. Florida)
6: Pick 40 (216) Christian Covington (DT, Rice)
7: Pick 18 (235) Kenny Hilliard (RB, LSU)
source:battleredblog.com

és az undrafted free agentek (UDFA):
Quinn Backus, S, Coastal Carolina
Jake Cotton, G, Nebraska
Kurtis Drummond, S, Michigan State
Brandon Ivory, DT, Alabama
Will Johnson, P, Texas State
Kendall Lamm, OL, Appalachian State
Greg Mancz, OL, Toledo
Mike McFarland, TE, South Florida
Cameron McLeod, DT, Ohio
Dan Pettinato, DL, Arizona
Kevin Rodgers, QB, Henderson State
Chad Slade, OL, Auburn
Carlos Thompson, DE, Ole Miss
Lynden Trail, OLB, Norfolk State
Tony Washington, OLB, Oregon
Trey Williams, RB, Texas A&M
Chandler Worthy, WR, Troy
source: walterfootball.com
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Keith Mumphery WR az újabb játékosunk. Nem tudom ki az 😀samu09
Nem tudom, hogy fog felférni a rosterre. Gondolom akkor Keshawn Martinnak reszeltek...DC
Lehet returnernek draftolták.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Keith Mumphery WR az újabb játékosunk. Nem tudom ki az 😀samu09
Nem tudom, hogy fog felférni a rosterre. Gondolom akkor Keshawn Martinnak reszeltek...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Keith Mumphery WR az újabb játékosunk. Nem tudom ki az 😀
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát, megmondom őszintén én McKinney helyett Kendrickset választottam volna. Bár McKinneynek jobbak a méretei, de amit láttam filmet róla, ott elég sok misstackleje volt, és mintha irányt is elég lassan váltana. Ezzel szemben Kendricks szerintem az ideális ILB, ösztönös, gyors, mindig a labda körül van, és bár méretre talán nem a legjobb, de Ray Lewis sem volt az, aztán mégis minden idők egyik legjobb linebackere lett. No mind1, nyilván a coach-ok tudják kit akarnak a rendszerükbe.

Strongról meg korábban írtam, hogy szerintem nem első körös szintű elkapó, mivel gondjai vannak az elszakadással, de persze a 3.-ban már én is örülök neki. Reméljük ez a csúszás extra motivációt ad neki, és rácáfol majd a kétkedőkre
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jó kis második nap volt ez mindenki needre jött. Strongról nem gondoltam volna hogy 3.körbe még megtudjuk szerezni. Draft előtt az összes mockba jó ha még elérhető volt második kör elején...
5 174
6 211
6 216
7 235
Ezek a pickek maradtak meg a tradelések után.
Kell még OL OLB DL S swatt99
Szerintem volt konkrétan olyan mock, ahol Strongot az első körben írták hozzánk, de lehet rosszul emlékszem.
Valóban erre a 4 posztra kellene még húzni embereket, viszont már nincsenek túl jó pickjeink 😊
Az 5. körössel esetleg még tudunk olyan játékost hozni aki kezdő potenciállal bírhat.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jó kis második nap volt ez mindenki needre jött. Strongról nem gondoltam volna hogy 3.körbe még megtudjuk szerezni. Draft előtt az összes mockba jó ha még elérhető volt második kör elején...
5 174
6 211
6 216
7 235
Ezek a pickek maradtak meg a tradelések után.
Kell még OL OLB DL S


több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Huhu McKinney, király 😀Bondi
Egyetértek 😊 Brutál védelem épül megint. 4-3ban volt MLB, tehát sok mindent nem láthattunk tőle, amit 3-4 ILBbn ki lehet próbálni. Viszont OLB vagy DE még mindig nem jött.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Strong, hatalmas húzás a 3. körben. mit adtunk érte?Bondi
"Jets deal the 70th pick to Houston for a 3 (82), a 5 (152) a 7 (229) and Devin Smith's old teammate Devier Posey."

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Strong, hatalmas húzás a 3. körben. mit adtunk érte?

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A++ 2. nap.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Huhu McKinney, király 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah ez a 2. kör nagyon szép lett.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kevin Johnson megérkezett Houstonba, huh ez gyors volt 😀
Johnson nővére egyébként a Ravens-ben cheerleader 😊


több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Van valami pletyó a neten, hogy állítólag be akartunk tradelni az első kör végére, a pats helyére, de nem jött össze. Hmm, vajon kit akarhatunk...DC
Dorsettet akartátok, de baszhatjátok, mert elvitte a Colts! HAHAHA!Stez
Azt hittem, hogy csak viccelsz, de most olvastam, hogy állítólag tényleg Dorsettet akartuk mi is.