Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Holliman pont az ellentéte Swearingernek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
5/39: Gerod Holliman FS Louisville
Ugyanolyan eszetlen büntetőgép mint Swearinger. Elképzeltem ahogy a két hülye hátul trollkodik 😀 Mindenesetre megfelelő csere lenne, gyors, jó keze van, viszont ő is inkább megvárja az elkapást hogy telibeverhesse az elkapót, de mellette szól, hogy tavaly 14 INT-et szerzett.
samu09
Ebbe te biztos vagy? Nekem pont az rémlik vele kapcsolatban, h nem tud\mer szerelni és sokan emiatt nem kedvelik...Rolni
Ahogy néztem blitzelni nem kéne elküldeni, és a büntetőgépet nem a szereléseire értettem, mivel elég érdekes és kevésbé sikeres módszerrel akar szerelni, hanem hogy ÜT. Olyan mintha nem az lenne a célja hogy megállítsa vagy földre vigye az ellent, hanem belecsapódik az elkapóba és lesz ami lesz.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
5/39: Gerod Holliman FS Louisville
Ugyanolyan eszetlen büntetőgép mint Swearinger. Elképzeltem ahogy a két hülye hátul trollkodik 😀 Mindenesetre megfelelő csere lenne, gyors, jó keze van, viszont ő is inkább megvárja az elkapást hogy telibeverhesse az elkapót, de mellette szól, hogy tavaly 14 INT-et szerzett.
samu09
Ebbe te biztos vagy? Nekem pont az rémlik vele kapcsolatban, h nem tud\mer szerelni és sokan emiatt nem kedvelik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tegnap este megvolt a bowlhu-s draft, én vittem a Houstont, leírom mire jutottam 😊
Mikor elkezdtem a boardomat, mindenképpen cornert akartam első körben, viszont ahogy közeledett a draft már többféle listát állítottam össze, hátha páran megborítják a tervemet. Úgy voltam vele, hogy első körben húzom a Waynes/Kevin Johnson CB-páros közül valamelyiket, aztán másodikban Tyler Lockett jött volna, de ugye ember tervez... 😀
Arra az esetre, ha mindkettőt kihúznák előlem (ami meg is történt), felcserélem az első két körömet, és bpa alapon jön a (szerintem) top3 elkapó közül az, aki még bent marad (White-Cooper-Parker), második körben meg jöhet a corner.

1/16: DeVante Parker WR Louisville
Megvan a magassága és tömege hogy sikeres elkapó legyen nfl-ben, és a videók alapján b@szott erős gyerek, jó keze van, és simán elkapná a gazellát az oroszlán elől (nem rasszista poén 😀 )

2/18: P. J. Williams CB Florida State
Figyeltem milyen cornereket húznak ki előlem, de Williams végig bent maradt. Aztán mikor sorra kerültem, láttam, hogy Shane Ray-t (DE/OLB) még nem húzták ki, én pedig nem hagyhattam bent, ezért ismét bpa alapon akartam húzni. Aztán kiderült, hogy nem figyeltem mikor Ray-t kihúzták már előbb, csak én nem töröltem a boardról, így azt hittem még szabad 😀 Szóval jött Williams, aki szerintem első naptól kezdő lesz, mindegy hova kerül. Nagyon agressszív és tapad az elkapóra, viszont lehet nfl-ben gondjai lesznek a zászlókkal.

3/18: Kwon Alexander OLB LSU
Ennél a picknél már be volt írva Henry Anderson a Stanfordról (DE), viszont kettővel előttem kihúzták 😕 Tehát jött Kwon, akinek meg van a sebessége 3-4-es OLB-hez (combine-on 4,5 40 yardon), viszont egyetemen 4-3-ban játszott és nem is olyan magas, viszont jómunkásember és sípszóig játszik.

4/17: Jamil Douglas OG Arizona State
Arizonában tekkölt játszott, de a Senior Bowl-on guard-ként használták, valszeg nfl-ben is beljebb fog játszani. Mindenképpen akartam egy G-t, ha Jones tényleg center lesz, kell a depth, de Jamil hamar kezdő lehet.

5/16: Hayes Pullard ILB USC
Elég mozgékony hogy elküdjék zónázni, viszont futás ellen is mutatott jó dolgokat. ILB depth mindenképp kell, és egy megfelelő Mohamed-Pullard rotációval hatékonyabb lenne a védekezés

5/39: Gerod Holliman FS Louisville
Ugyanolyan eszetlen büntetőgép mint Swearinger. Elképzeltem ahogy a két hülye hátul trollkodik 😀 Mindenesetre megfelelő csere lenne, gyors, jó keze van, viszont ő is inkább megvárja az elkapást hogy telibeverhesse az elkapót, de mellette szól, hogy tavaly 14 INT-et szerzett.

6/19: Cedric Reed DE Texas
Sokat fejlődni már nem fog, de tud térdelésből és álló helyzetből is indulni, inkább futás ellen jó (se), de roster-tölteléknek jó lenne.

6/35: Takoby Cofield OT Duke
Nem biztos, hogy valaha kezdő lesz, de 1-2 snapre beállhat ha valakinek a falból pihennie kell.

6/40: Greg Mancz C Toledo
Egyetem alatt mindenhol játszott a falban, hatalmas tapasztalata van, remek a játékintelligenciája, ezért gond nélkül megoldja a fal irányítását snap előtt. Lehetne kicsit erősebb is, de a több poszton való bevethetősége miatt hasznos lenne.

7/18: Joey Mbu DT Houstond
Mert olyan nincs hogy ne draftoljunk saját nevelést 😀 Amúgy szerintem lesz DT draft, mivel nem tudjuk Nixnek van-e még térde, és Mbu korrekt csere lenne Wilfork mögé, és még tanulna is valamit. Sokat játszott 2-5-ös front7-ben, amit mi is gyakran használunk, úgyhogy csak ajánlani tudom 😀

Na ennyi lett volna, mindenkinek jól utánanéztem, akiket kihúztam, és csak a 3. körben borították a tervem, Kwon nem is szerepelt a 3. körös OLB boardomon, de így sikerült. Meglátjuk mit mondanak rá Höriék, és meglátjuk hányat választ majd a Houston közülük, akár udfa-n is.
A legtöbb játékos fent van itt is a prospect ismertetőknél, meg lehet őket lesni 😉
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egykori nagy kedvencemet megkínálta (ki más) a Broncos egy egy éves szerződéssel. James Casey-ről van szó. Remélem a nem túl sikeres Philly évek után végre rátalál önmagára.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Az e heti teljes scout list:
Brett Hundley QB UCLA
Jameill Showers QB UTEP
Jerry Lovelocke QB Prairie View A&M
Todd Gurley RB Georgia
Deontay Greenberry WR Houston
Kenny Bell WR Nebraska
Jordan Lesley WR BYU
Mitchell Bell OG Louisiana Tech
James Polk OT Texas Tech
Sam Carter S TCU
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Előszezon ellenfelek: 49ers, Broncos, Saints, Cowboys.LanceVance
Saints elleni meccs tv-s lesz FOX fogja közvetíteni.
August 30, 2015 at 3 p.m. CDT
Broncos meccs jó lesz😊

Cody White G visszaigazolták.

Brett Hundley, Todd Gurley viziten volt Houstonba.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Előszezon ellenfelek: 49ers, Broncos, Saints, Cowboys.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.foxsports.com/college-basketball/story/jj-watt-caroline-wozniacki-wisconsin-badgers-duke-blue-devils-ncaa-tournament-championship-040615?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Afoxsports
Wattnak jó ízlése van.LanceVance
Akkor nem véletlenül volt ismerős a hölgy Watt mellett (Aaron Rodgers és Olivia Munn tőlük nem messze drukkoltak a Badgersnek).
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.foxsports.com/college-basketball/story/jj-watt-caroline-wozniacki-wisconsin-badgers-duke-blue-devils-ncaa-tournament-championship-040615?cmpid=tsmfb%3Afscom%3Afoxsports
Wattnak jó ízlése van.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel
ez mind szép és jó, de se Fowler se Gordon se McKinney nem lesznek elérhetőek már amikor ti húztok sztemBorbinho
szerintem sem, de azért el tudnám viselni ha így alakulna 😀 😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gabriel
ez mind szép és jó, de se Fowler se Gordon se McKinney nem lesznek elérhetőek már amikor ti húztok sztem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én nem vagyok annyira biztos benne, hogy nem lesz egy korai OLB draftunk. Ha jól megnézzük láthatjuk hogy ez a poszt is lyukas ám. Reed elment, Clowneyval a jó ég tudja mi van vagy mi lesz, Mercilus pedig contract évbe lép és már idénre sem találom a kezdő párját a rosteren. Simon, Ankrah és Tuggle. Ennyi a választék. Nem túl acélos. Ennek örömére Fanspeaken nyomtam egy szimulációt, ahol ennek a posztnak a megerősítésével kezdtem. Szerintem nem sikerült rosszul, ezért beírom:
1/16: Dante Fowler OLB Florida
2/51: Melvin Gordon RB Wisconsin
3/82: Benardrick McKinney ILB Mississippi State
4/116: Rashad Greene WR Florida State
5/152: Andy Gallik C Boston College
5/175: Kurtis Drummond S Michigan State
6/195: Charles Gaines CB Louisville
6/211: Jeremiah Poutasi OG Utah
6/216: Ty Montgomery WR Stanford
7/235: Ellis McCarthy NT UCLA

Fowler volt a legjobb OLB 16-nál. A második körben már nem hagyhattam bent Gordont. Tökéletesen tudná tehermentesíteni nemcsak Fostert, de a kezdő irányítónkat is, gondoltam többet futunk mint passzolunk majd. McKinney tökéletes párja lehetne a kezdőben Cushingnak és szerintem itt már nagyon jó értéket képviselt. A negyedik körig vártam az elkapóval, mert Shorts és Washington megszerzése után elegendőnek találtam itt húzni. Az 5. körben beszereztem a tartalék centert és safetyt. CB posztra csak a 6. körben húztam. Én úgy gondolom, hogy nincs itt akkora baj. Jackson maradt, Joseph is marad szerintem, Bouye meg jó 3.CB. Mögöttük ott van Morris, Rolle és Hal, ez elég. Ha JoJo jövőre lefüstölne, akkor majd pótoljuk, higgyétek el vannak most ennél nagyobb gondok, de azért Gaines itt már jó érték volt. Poutasi lehet OG vagy OT is, Montgomeryt azért húztam, mert én Martint és Poseyt már elküldeném. Az utolsó pickkel McCarthyt azért választottam, mert Wilfork a kezdő, de Nix vajon rendbe jön? Ha igen akkor is jó értéket képviselt itt. Az egyetlen pozíció amire nem jött velem szembe sosem megfelelő játékos az a DE. Watt mellett Crick szolíd kezdő, de nem bántam volna ha későbbi körben tudom mélyíteni a depthet, mert csak Pagan van mögöttük. Várom a véleményeteket, ne kíméljetek!😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
Ő maga ismerte be, minden kertelés nélkül. Plusz Justin Houston vagy Telvin Smith példája mutatja, hogy egy bukott drogteszt önmagában nem jelent semmit.iktriad
Houston anno a 3-ik körig csúszott emiatt elviekben... Ő annyit biztos nem csúszik, de tuti bent lehet még nálunk.sevarafa
Én néztem elég sok videót róla, el tudnám nálunk képzelni simán.LanceVance
235 fonttal mégis mit játszana 3-4ben? még ILB-nek is pici talán, főleg, hogy soha nem is játszott ott 😀
Sztem a tavalyi Klóni 1/1 után idén nem húztok OLB-t, főleg Mercilus mögé minek? 3-4 end elképzelhető, nose sztem kizárt Wilfork és Nix mögé. CB lesz ebből JJ helyére, vagy offense-be valaki 😊Borbinho
Ámen! szerintem is így van. fasza cb jöhet!!! 😊
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
Ő maga ismerte be, minden kertelés nélkül. Plusz Justin Houston vagy Telvin Smith példája mutatja, hogy egy bukott drogteszt önmagában nem jelent semmit.iktriad
Houston anno a 3-ik körig csúszott emiatt elviekben... Ő annyit biztos nem csúszik, de tuti bent lehet még nálunk.sevarafa
Én néztem elég sok videót róla, el tudnám nálunk képzelni simán.LanceVance
235 fonttal mégis mit játszana 3-4ben? még ILB-nek is pici talán, főleg, hogy soha nem is játszott ott 😀
Sztem a tavalyi Klóni 1/1 után idén nem húztok OLB-t, főleg Mercilus mögé minek? 3-4 end elképzelhető, nose sztem kizárt Wilfork és Nix mögé. CB lesz ebből JJ helyére, vagy offense-be valaki 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
Ő maga ismerte be, minden kertelés nélkül. Plusz Justin Houston vagy Telvin Smith példája mutatja, hogy egy bukott drogteszt önmagában nem jelent semmit.iktriad
Houston anno a 3-ik körig csúszott emiatt elviekben... Ő annyit biztos nem csúszik, de tuti bent lehet még nálunk.sevarafa
Én néztem elég sok videót róla, el tudnám nálunk képzelni simán.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
Ő maga ismerte be, minden kertelés nélkül. Plusz Justin Houston vagy Telvin Smith példája mutatja, hogy egy bukott drogteszt önmagában nem jelent semmit.iktriad
Houston anno a 3-ik körig csúszott emiatt elviekben... Ő annyit biztos nem csúszik, de tuti bent lehet még nálunk.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
Ő maga ismerte be, minden kertelés nélkül. Plusz Justin Houston vagy Telvin Smith példája mutatja, hogy egy bukott drogteszt önmagában nem jelent semmit.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ne aggódjatok, a szezon 2. felében már lesz és a főcsoport döntőn tol 5 sack-et Rivers-en.Sixo67
Az nem ártan ha szezon közepén térne vissza, amúgy is azt írták hogy egy ilyen sérülés teljes felépülési ideje 2 év, annyit viszont egy 1/1-es nem hagyhat ki.samu09
Miért ne hagyhatna ki? Ő nem ugyanabból van felépítve mint a többi játékos? Dehogynem. Üljön amennyit csak kell, de utána legyen 100%-os. Ha ehhez ki kell ülnie idén is, akkor üljön! És ezt úgy mondom, hogy szerintem nálam nem sokan akarják pályán látni Clowney-t... 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ne aggódjatok, a szezon 2. felében már lesz és a főcsoport döntőn tol 5 sack-et Rivers-en.Sixo67
Az nem ártan ha szezon közepén térne vissza, amúgy is azt írták hogy egy ilyen sérülés teljes felépülési ideje 2 év, annyit viszont egy 1/1-es nem hagyhat ki.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ne aggódjatok, a szezon 2. felében már lesz és a főcsoport döntőn tol 5 sack-et Rivers-en.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Itt egy elég részletes leírás Clowney sérüléséről. Néha utána kellett néznem a szakszavaknak de érdemes elolvasni 😀 Említenek 1-2 játékost, akik ilyen fiatalon ilyen sérülésből tértek vissza és tudták hozni azt a formát amit elvártak tőlük, de minden térd máshogy reagál a sérülésre. A doki szerint leghamarabb augusztus elején kezdheti a futó edzéseket és akkor is csak teszt jelleggel hogy megnézzék mit reagál a tirgye.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000483366/article/jadeveon-clowneys-rehab-what-can-texans-expect-in-2015?campaign=Facebook_writers_battistasamu09
ezért mondtam, hogy minimum PUP listára tenném a srácot... sőt az sem lenne gond, ha utána meg IR-re menne. Annak nincs értelme, hogy visszaerőltetik a pályára ha nem 100%-os. Akkor nem érte meg az 1/1... nekünk az a clowney kell akit draftoltunk, egy gyengébb, orvosilag nem oké clowney visszalépés. Nem kell erőltetni. Ha a 100%-os Clowney-hoz az kell hogy kihagyjon egy teljes évet még, akkor hagyja ki. De a PUP lista az nálam a minimum lenne...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy elég részletes leírás Clowney sérüléséről. Néha utána kellett néznem a szakszavaknak de érdemes elolvasni 😀 Említenek 1-2 játékost, akik ilyen fiatalon ilyen sérülésből tértek vissza és tudták hozni azt a formát amit elvártak tőlük, de minden térd máshogy reagál a sérülésre. A doki szerint leghamarabb augusztus elején kezdheti a futó edzéseket és akkor is csak teszt jelleggel hogy megnézzék mit reagál a tirgye.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/aljd3ml72m9xdnffcxgc
Jadeveon Clowney's rehab: What can Texans expect in 2015?
Jadeveon Clowney was touted as a generational talent when the Texans drafted him at No. 1. Will microfracture surgery sap his game? Judy Battista talks to a doctor well-versed in the procedure.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
3. körben behúzzuk nyugi mint Montgomeryt csak hogy 4 hét után kivágjuk 😀