NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én WR-t mindenképpen húznék korai körben, RB-t meg hátul.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ahogy nézem a csapatot, én bpa-znék, pedig 1/16-ra simán lehet több tervet is írni, viszont olyan helyzetben vagyunk, hogy a fontosabb posztok be vannak töltve, még ha nem is gondoljuk őket jónak, a fizetésük miatt nem illik eléjük húzni első körben.
QB: Mallett Hoyer Savage, nem találni náluk jobbat az idei drafton (szerintem), úgyhogy ide nem kell első kör (második se)
RB: Foster és Blue simán megoldja
TE: eddig se használtuk őket, nem kell oda a pick
WR: Hopkins az alap, hátsó körben várok elkapót, de itt az ideje hogy Martin és Posey komoly szerepet kapjon
OT: Brown és Newton kezd, ide lehet nem is kell draftolni
OG: vállalható játékosok rendes fizetésért, ide se kell az első körös
C: neeeeeeeeeeeeeeeeemtudom hogy van e első körös center idén, Jones csak megoldja
DE: Watt, Crick, Pagan, talán Clowney, nem kell senki
NT: Wilfork(PONT)
OLB: ha tutiziher hogy Clowney felépül, akkor nem húznak, de Reed távozása miatt illene 2-3-4.körben
ILB: a mennyiség megvan ahhoz, hogy első körben ne kelljen ide húzni, viszont a minőségben már nem vagyok biztos. Cushing alap, esetleg Mohamed is, legkésőbb 3. körben ide is kellene valaki
CB: van itt két sztár, de mivel tavaly is egyszerre sérültek meg, ide nem sajnálnám az első kört, talán ez a legvalószínűbb is
S: a kezdők megvannak, depthbe kell ember
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mit szóltok a mockhoz? DGB korrekt lenne, de eddig nem nagyon húztak személyiség problémás playákat első körökben. Egy jó falember lehet értékesebb lenne.samu09
Newton visszaigazolásával falba szerintem max center ami kellene első körbe és akkor Ben Jones maradhat guardnak. S class azt írják idén nagyon gyenge, CB szerintem van elegendő mennyiség JJo Kareem Bouye Hal Rolle Morris. DGB-t ha megtudja BoB nevelni felőlem jöhet😀 További jelöltem Strong 1kör vagy Devin Smith 2kör.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mit szóltok a mockhoz? DGB korrekt lenne, de eddig nem nagyon húztak személyiség problémás playákat első körökben. Egy jó falember lehet értékesebb lenne.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számoljunk már le ezzel a legendával! (Watt zseni, fantasztikus pali, nem róla van szó!) Egy k.rva centtel nem kap kevesebbet! Sőt, az eddig bizonytalan pénzéből csoportosítottak át 10 milliót a tuti megkapod-hoz. Cserébe a csapatnak lett plusz 8 milla cap space-e 2015-re.tomi-tomi
Még csak nem is bizonytalan pénzből. A spotrac szerint a 2015-ös roster bónuszát konvertálták át signing bónusszá, amit márc. 15.-ével már amúgy is garantáltan megkeresett. A kifizetés is kb. most történne mindkét esetben. Egyszerű könyvelési manőver, ahogy írod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
George Godsey lett az OC. Eddig QB coach volt, BoB vette fel tavaly, és gyakorlatilag egész szezonban ő töltötte be az OC szerepét, csak most vált hivatalossá. Arról nincs hír ki lesz a QB edző.samu09
Hoyer lehet annak jött, mondjuk ahhoz kicsit drága xD

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
George Godsey lett az OC. Eddig QB coach volt, BoB vette fel tavaly, és gyakorlatilag egész szezonban ő töltötte be az OC szerepét, csak most vált hivatalossá. Arról nincs hír ki lesz a QB edző.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Régen írtam,még a FA előtt kb. így reagálnék mindenre ami eszembe jut:
1. Látva a mostani szerződéseket és úgy az egész NFL egoját Wattnál jobb franchise játékost nem igen tudok elképzelni(aki nem QB). Majdnem MVP és ő enged a fizetéséből....Watt for Prez!
nagymarceee
Számoljunk már le ezzel a legendával! (Watt zseni, fantasztikus pali, nem róla van szó!) Egy k.rva centtel nem kap kevesebbet! Sőt, az eddig bizonytalan pénzéből csoportosítottak át 10 milliót a tuti megkapod-hoz. Cserébe a csapatnak lett plusz 8 milla cap space-e 2015-re.

Ezt valamikor kitalálta valaki, hogy ez micsoda gesztus a játékos részéről, miközben sima üzleti egyezség.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Watt szerződésének átalakítására azért volt szükség leginkább, mert a draft-tal együtt már 3 millió-val túl voltunk a capen.
Egyébként nem tudom front office-t mennyire lepte meg Wilfork döntése, hogy mégis minket választ, mert emlékszem kivártunk kivártunk, akkor úgy tűnt Wilfork már elment, és utána igazoltuk le Cecil Shortot. Lehet az FO ekkor már nem számolt Wilforkkal. Nem hiszem szándékosan túl akartak menni a capen, de aztán a franc se tudja...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem, látva az FA tevékenységet, az első körös CB húzás a legvalószínűbb. JoJo szerződése uccsó évében van, sokat is keres, öregecske is, kell egy fiatal playmaker corner hátra.
több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Régen írtam,még a FA előtt kb. így reagálnék mindenre ami eszembe jut:
1. Látva a mostani szerződéseket és úgy az egész NFL egoját Wattnál jobb franchise játékost nem igen tudok elképzelni(aki nem QB). Majdnem MVP és ő enged a fizetéséből....Watt for Prez!
2. Imádkozom Clowneyért,mert a Watt-Wilfork-Clowney nagyon ijesztő,bár alapvetően az első kettő együtt ijesztő,mert kit fognak kettőzni? 😊
3.WR kérdés: Van egy Hopkins,van egy Cecil Shorts(?),aki mint 3.számú jól hangzik.Itt jönne egy kérdés,hogy Cecil ő egy Slot-Wr nem? Melléjük nagyon hiányzik egy állat Andre Johnson,így elkéne hozni valakit első vagy második körben és akkor szerintem kb. jó is a elkapó alakulatunk.
Egyébként nézve a tavalyi wr classt, a Wr-ok azok akik legjobban fel vannak készülve az NFL-re vagy...?
4.TE posztra személy szerint kíváncsi leszek.
5.Drafton én még mindig örülnék egy Safetynek Moore érkezése ellenére vagy Cornernek,ahogy nézem a mock draftokat és a needeket kb miénk lehetne az első CB vagy S húzás.
Tartom magamat:
1 kör-CB/S
2.WR
3.O-lineman
Ahogy nézem olyan sok csapatnak van szüksége előttünk pass rusherre tht a front-7-be,hogy egyáltalán el tudnánk hozni olyat aki akár kezdőként jobb mint a mostani LB-ink?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Akeem Dent-et visszaigazoltuk 2 évre összeg még nincs.swatt99
Akkor nem valószínű hogy első két körben ilb jönne
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Akeem Dent-et visszaigazoltuk 2 évre összeg még nincs.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Biztos jön Adrian Peterson 😛 😛 Foster meg trade 😛 Nekem hirtelen ez jutott eszembe.sevarafa
Egy évig meg tudnánk tartani mindkettőjuket 😀 az elég durva lenne
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans offseason conditioning program april 20.
2 phases. Rookie minicamp after draft.
OTAs at end of May and early June.
Minicamp June 16-18.

~10m lett a space Watt átalakításával 1 játékos így még jöhet FA piacról de ez már lehet csak a draft után lesz attól függ ott az első pár körbe ki marad ki.(C,DE) Első két körbe szerintem ILB/OLB és WR fog jönni.

10 Draft pick van ebből lehet pótolni a hiányosságokat.
1: 16th
2: 51st
3: 82nd
4: 116th
5: 152nd
5: 174th
6: 194th
6: 211th
6: 216th
7: 235th
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
Szerintem Watt a paycutba is belemenne még azután is hogy mvp lett és po-ba jutottak.
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀sevarafa
Van még nagy hal FA piacon? Vagy lehet trade-re készülneksamu09
Biztos jön Adrian Peterson 😛 😛 Foster meg trade 😛 Nekem hirtelen ez jutott eszembe.

Foster sérülékeny, AP meg pihent is egy évet, nem mellesleg ő a legjobb szvsz.
De ez csak így egy nagyon hirtelen ötletem 😀 Valszeg ennél azért light-osabb elképzelések vannak nálunk 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
Szerintem Watt a paycutba is belemenne még azután is hogy mvp lett és po-ba jutottak.
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀sevarafa
Van még nagy hal FA piacon? Vagy lehet trade-re készülnek
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/OBrien-gives-update-on-Clowney-rehab/53854c25-dd63-41ab-9b6a-c48fdd079395

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én 3-at olvastam 😊
5/38
6/36
6/41sevarafa
És tényleg. Bocsi.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
én 3-at olvastam 😊
5/38
6/36
6/41
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 kompenzációs pickkel lettetek ma gazdagabbak
5/38
6/41
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Igazából arra próbáltam rávilágítani, hogy mindkettőtök mondanivalójában van igazság szerintem. Csakhát nem is Texans drukker aki nem imádja Cushingot, viszont sajnos a tények makacs dolgok. Ha Sevának lesz igaza, az a drafton szerintem hamar kiderül. Ezt úgy értem, hogyha már készítik elő Cushing pótlását, akkor az hamar fog érkezni. /szerintem 2. kör/ Ha még látják benne az állatot, akkor ráér ez a húzás akár az 5. körben is. Én speciel mindkét megoldást jónak látom, de az első üdvözítőbbnek tűnik. Ha az én észjárásom szerint haladunk és mondjuk teszem azt 2. kör McKinney vagy Kendricks még ott van és valamelyiket behúzzuk, az azonnali upgrade a pozíciónak, még jó is mert az adott rookie Cushing mellett sokat tanulhat, és ha Cush sérül, ami benne van a pakliban, még mindig ott van Mohamed aki kezdhet helyette és mélység is van, szívesen látnám Bulloughot éles helyzetben és még Tarpiniant is visszahoztuk cserének. Viszont ha későn húzunk, az sem feltétlenül rossz dolog. Azt mutatja egyrészt, hogy bízunk a már itt lévőkben, mert elég jók. Másrészt az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatják, hogy erre a posztra nem feltétlenül kell korán húzni, mert a késői körökben is lehet jó játékost találni ide, ami azért is jó mert akkor más pozíciót korábban lehet erősíteni, olyan pozíciót amiben nem annyira mély a class.
Ja és Samu! Én egyáltalán nem várom Hackenberget!!!xD
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel
Én már Heckenberget várom 😀
A Cushin témához pedig, te tudtad legjobban elmondani a véleményem, hogy idén elég gyengécske volt az LB sor, és ha valaki hozta az atlagost, mi már jónak láttuk. Ez majd jövőre kiderül, ha Cush nem sérül meg.samu09
PFF nem nézi azt, hogy a többi LB milyen a csapatban. Csak a az adott játékost nézi.
Mike Mohamed : 2.2
Brian Cushing: -6.3

De majd jövőre kiderül, de hogy átfogalmazzam a véleményem: Ha húzunk ILB-t, akkor az szép lassan nem Mohamed helyét fogja átvenni. Sokkal inkább Cushing-ét...

Persze lehet, hogy jövőre már nem fél majd cushing egy-egy ütközéstől és rámcáfol, de én amondó vagyok. Már nem a régi és már nem is lesz az sajnos. Örülnék ha tévednék ebben...