NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Az új WRetek:
 www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/0ap1000000065583/QB-Gabbert-to-WR-Shorts-80-yd-pass-TD
Aki miatt a Colts bekapta a (meccset eldöntő) TDt meg múlt kedd óta nálunk játszik...iktriad
ilyen clutch qb-vel, nem nehéz... 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új WRetek:
 www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/0ap1000000065583/QB-Gabbert-to-WR-Shorts-80-yd-pass-TD
Aki miatt a Colts bekapta a (meccset eldöntő) TDt meg múlt kedd óta nálunk játszik...
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀swatt99
Ezt hol hallottad? Battleredblog szerint már tovább álltDC
 twitter.com/wilfork75swatt99
Akkor úgy látszik náluk is gyorsabb vagy 😊DC
Twitteren követem az eseményeket, követem a fő embereket akik kiszokták írni mi a helyzet ez a leggyorsabb.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀swatt99
Ezt hol hallottad? Battleredblog szerint már tovább álltDC
 twitter.com/wilfork75swatt99
Akkor úgy látszik náluk is gyorsabb vagy 😊
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀swatt99
Ezt hol hallottad? Battleredblog szerint már tovább álltDC
 twitter.com/wilfork75
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀swatt99
Ezt hol hallottad? Battleredblog szerint már továbbállt
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀swatt99
öreg, a Colts-ba nem illett volna!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Wilfork is megvan elég jó offseason. Jöhet a draft😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Cecil 2 éve szerződést kapott itt. Nem örülök, mert szerintem remek 2. számú WR, és rengeteg extra motivációja lesz ellenünk.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Cecil Shorts jön vizitre.Beki
Ő csak a legjobb csapatokhoz megy vizitre.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Cecil Shorts jön vizitre.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Wilfork Houstonba van viziten. Kíváncsi vagyok megtudjuk e szerezni régóta elég hiányposzt az NT, tavaly Pickett nem volt rossz. Elvileg 2y/10m számokról szólt a pletyka ez lehet kicsit sok de nem lenne rossz középre.swatt99
Hátha Crennel meggyőzi hogy ide kell jönnie mert a miami colts semmit nem fog elérni jövőre 😀 Amúgy sokat segítene futás ellen.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Wilfork Houstonba van viziten. Kíváncsi vagyok megtudjuk e szerezni régóta elég hiányposzt az NT, tavaly Pickett nem volt rossz. Elvileg 2y/10m számokról szólt a pletyka ez lehet kicsit sok de nem lenne rossz középre.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vélemények Hoyerről? Backup qbnek teljesen ok szerintem.Gondolom Mallettel képzelik el a jövőt, de majd meglátjuk.LanceVance
Szerintem több, mint backup szerepre hozta BoB. Valódi versenytársnak Mallett mellé. Azt gondolom, hogy igazi versenyben fog eldőlni, hogy ki lesz a Texans kezdő irányítója szeptemberben.

Mindkettőt jól ismeri. Mallett újonc évében nem merték meghúzni, amit idén Garoppolo-val. Akkor Hoyer maradt, idén Mallett el lett cserélve. Úgy érzem, hogy BoB nem tartja vitán felüli NFL kezdőnek (még) Mallett tudását, képességeit. Hoyer BoB számára ebben a helyzetben ideális megoldás: viszonylag olcsó, komoly kezdő tapasztalata van és rendkívül kompetitív az edzőtáborban. Hoyer-rel a csapatban ki fogja deríteni Mallett határait az idei holtszezonban. Ha győz Mallett, akkor elég biztos lehet benne, hogy tényleg jó irányítója van. Ha Hoyer győz, akkor nem kell több időt, pénzt ölni Mallett-be és van egy átlagos irányítója. PO-ba jutáshoz nem lesz megugorhatatlan akadály, lehet építkezni, fejleszteni tovább a csapatot.

Szerintem jó döntés volt BoB-tól.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Vélemények Hoyerről? Backup qbnek teljesen ok szerintem.Gondolom Mallettel képzelik el a jövőt, de majd meglátjuk.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
12 millió helyünk van számításaim szerint, és ebbe már bennevan rahim moore szerződésre is.
JOJO cutja után pedig lesz 20 milliónk 😊
(legalábbis én általam remélt Cut-ja után 😀 )sevarafa
max draft után cutolják ha találnak értelmes cb-t
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
12 millió helyünk van számításaim szerint, és ebbe már bennevan rahim moore szerződésre is.
JOJO cutja után pedig lesz 20 milliónk 😊
(legalábbis én általam remélt Cut-ja után 😀 )
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Andre köszi mindent, de pont a Coltsba??? Hát b..zd meg!!!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Moore agrees to a 3 year $12 million dollar deal
Wilfork elvileg 2 év 10 milliós szerződést kapott 3 AFC csapatól és köztük fog dönteni.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Wilforkot olcsóé meg lehet szerezni ha teljesítmény alapú szerződést adnak neki. Örülnék ha jönne, legalább Nix tanulna valamit tőle.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schefter: Rahim Moore érkezik.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Spotrac szerint a top51 fizetést nézve $11,526,993 cap space van még. Ebből le kell vonni kb 4-5 milliót a draftra szóval nem sok maradt.Kinti hírek szerint közel a megegyezés Rahim Moore-al. Több játékosra nem nagyon lehet számítani maximum még Wilfork jöhet szóba ő róla is volt hír hogy gondolkozik hol folytassa.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Végre lesz győztes meccse a Colts stadionjában 😀😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy prime time meccs garantált viszont 😊

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kb 31ből 30 csapat nem zavart volna...gratulálok.