NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...LanceVance
3. körben behúzzuk nyugi mint Montgomeryt csak hogy 4 hét után kivágjuk 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.iktriad
Ehh erről lemaradtam xD akkor megy ő is a levesbe. Soha nem értettem az ilyen hülyéket...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?LanceVance
A bukott drogtesztje után simán.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Randy Gregory-t nem nézte senki? Láttok rá esélyt hogy 1/16on még bent lesz?

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Armstead nem rossz serác. Ami nekem nem tetszik benne, hogy lassan reagál a snap-re. Amint elindul onnan azért már látszik, hogy nem rossz a prospect. Én is látom rajta, hogy hajlamos megállni, amikor elsőre nem sikerül neki átmenni a blokkon. Mérete brutális, erős. Amilyen videóat láttam róla, ott azért bőven volt amikor duplázták. A Snap pillanatában én azt érzem (azon kívül, hogy lassan reagál), hogy túl gyorsan felemeli a felsőtestét, ezért nem tudja kihasználni teljesen az erejét, ki tudják billenteni az egyensúlyából, amikor nem, akkor is tud veszíteni egy ütemet.
Alapjában véve elég jó dolgokat lehetne kihozni belőle, de a motorja nem tetszik. Persze ezen lehet javítani, edzővel, meg ha már pénzért játszik kitudja, lehet minden snap-nél 100%-ot tesz majd bele a pakliba, de ez jelenleg nincs meg... és akkor finoman fogalmaztam.
Szerintem nem lenne jó választás Armstead, még akkor sem ha jó coachinggal és jellembeli pozitív változásokkal sokat lehetne kihozni belőle. A draft pozíciónkban lesznek játékosok, akiken nem kell ennyit melózni ahhoz, hogy patent játékosok legyenek, szerintem armstead nekünk nem éri meg az első kört idén...sevarafa
Armstead tipikusan olyan prospect, aki nagyon bizonytalan, boom or bust. Viszont Watt mellett elképzelhetetlennek tartom a lazsálást, ez pedig nagyon jót tenne a néha elkényelmesedni hajlamos Armstead-nek. Ha kihozza a maximumot magából, akkor meggyőződésem hogy ligaelit 3-4-es DE lesz belőle. Egy képességei maximumát hozó Armsteaddel a liga legfélelmetesebb védelme lehetne Houstonban 1 év múlva.Hulkeinstein
ez simán lehet. Ha behúzzuk, és így alakul örülni fogok. Méretek, potenciál minden van nála.
Egy top DB-t azért szívesebben fogadnék az első körben.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Armstead nem rossz serác. Ami nekem nem tetszik benne, hogy lassan reagál a snap-re. Amint elindul onnan azért már látszik, hogy nem rossz a prospect. Én is látom rajta, hogy hajlamos megállni, amikor elsőre nem sikerül neki átmenni a blokkon. Mérete brutális, erős. Amilyen videóat láttam róla, ott azért bőven volt amikor duplázták. A Snap pillanatában én azt érzem (azon kívül, hogy lassan reagál), hogy túl gyorsan felemeli a felsőtestét, ezért nem tudja kihasználni teljesen az erejét, ki tudják billenteni az egyensúlyából, amikor nem, akkor is tud veszíteni egy ütemet.
Alapjában véve elég jó dolgokat lehetne kihozni belőle, de a motorja nem tetszik. Persze ezen lehet javítani, edzővel, meg ha már pénzért játszik kitudja, lehet minden snap-nél 100%-ot tesz majd bele a pakliba, de ez jelenleg nincs meg... és akkor finoman fogalmaztam.
Szerintem nem lenne jó választás Armstead, még akkor sem ha jó coachinggal és jellembeli pozitív változásokkal sokat lehetne kihozni belőle. A draft pozíciónkban lesznek játékosok, akiken nem kell ennyit melózni ahhoz, hogy patent játékosok legyenek, szerintem armstead nekünk nem éri meg az első kört idén...sevarafa
Armstead tipikusan olyan prospect, aki nagyon bizonytalan, boom or bust. Viszont Watt mellett elképzelhetetlennek tartom a lazsálást, ez pedig nagyon jót tenne a néha elkényelmesedni hajlamos Armstead-nek. Ha kihozza a maximumot magából, akkor meggyőződésem hogy ligaelit 3-4-es DE lesz belőle. Egy képességei maximumát hozó Armsteaddel a liga legfélelmetesebb védelme lehetne Houstonban 1 év múlva.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Armstead nem rossz serác. Ami nekem nem tetszik benne, hogy lassan reagál a snap-re. Amint elindul onnan azért már látszik, hogy nem rossz a prospect. Én is látom rajta, hogy hajlamos megállni, amikor elsőre nem sikerül neki átmenni a blokkon. Mérete brutális, erős. Amilyen videóat láttam róla, ott azért bőven volt amikor duplázták. A Snap pillanatában én azt érzem (azon kívül, hogy lassan reagál), hogy túl gyorsan felemeli a felsőtestét, ezért nem tudja kihasználni teljesen az erejét, ki tudják billenteni az egyensúlyából, amikor nem, akkor is tud veszíteni egy ütemet.
Alapjában véve elég jó dolgokat lehetne kihozni belőle, de a motorja nem tetszik. Persze ezen lehet javítani, edzővel, meg ha már pénzért játszik kitudja, lehet minden snap-nél 100%-ot tesz majd bele a pakliba, de ez jelenleg nincs meg... és akkor finoman fogalmaztam.
Szerintem nem lenne jó választás Armstead, még akkor sem ha jó coachinggal és jellembeli pozitív változásokkal sokat lehetne kihozni belőle. A draft pozíciónkban lesznek játékosok, akiken nem kell ennyit melózni ahhoz, hogy patent játékosok legyenek, szerintem armstead nekünk nem éri meg az első kört idén...
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Néztétek az új Bowlos mockot? Armstead? Akkor már inkább DGB. Mikor combine-on megláttam a paramétereit (6'7 292), egyből rákeresetem dzsatubén. Mindent elmond róla, hogy ha csak a nevét írod be, egy 1:35 hosszú highlight videot hoz be elsőre.Mondjuk csak egy évig volt kezdő de na 😀 Nézegettem tapeket, és bitang lassú a gyerek. Nem is nagyon duplázták, és ha valaki fogást talált rajta, meg is adta magát. Szerintem csak a méretei miatt első körös.
Amúgy idén én tolom a Texans bowlos draftját, úgyhogy pm-ben jöhetnek a gondolatok a prospectekről, én meg eldöntöm érdemes e megnézni őket, több szem többet hall értitek 😉 Amúgy amennyi embert átforgattam már hogy kevés új embert fogtok ismertetni velem, de próbacseresznye 😀samu09
Akkor Samu nézd meg ezeket a srácokat, a szakmai stáb ezt tette a múlt héten😀:
Kenny Hilliard RB LSU
Duke Johnson RB Miami
Tyler Lockett WR Kansas State
Chaz Green OT Florida
Mitch Morse OG Missouri
Keon Stowers DE Kansas
Joey Mbu NT Houston
Tyeler Davison NT Fresno State
Michael Orakpo ILB Texas State
Jordan Hicks ILB Texas
Shaq Thompson ILB Washington
Vic Beasley OLB Clemson
Kevin White CB TCU
Ibraheim Campbell S Northwestern
Brian Blechen S Utah
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade

Amúgy idén én tolom a Texans bowlos draftját, úgyhogy pm-ben jöhetnek a gondolatok a prospectekről, én meg eldöntöm érdemes e megnézni őket, több szem többet hall értitek 😉samu09
Az én listám sorrendbe:
1/16
Cooper
White
Kendricks
Dupree
Strong
C. Erving
Waynes
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Néztétek az új Bowlos mockot? Armstead? Akkor már inkább DGB. Mikor combine-on megláttam a paramétereit (6'7 292), egyből rákeresetem dzsatubén. Mindent elmond róla, hogy ha csak a nevét írod be, egy 1:35 hosszú highlight videot hoz be elsőre.Mondjuk csak egy évig volt kezdő de na 😀 Nézegettem tapeket, és bitang lassú a gyerek. Nem is nagyon duplázták, és ha valaki fogást talált rajta, meg is adta magát. Szerintem csak a méretei miatt első körös.
Amúgy idén én tolom a Texans bowlos draftját, úgyhogy pm-ben jöhetnek a gondolatok a prospectekről, én meg eldöntöm érdemes e megnézni őket, több szem többet hall értitek 😉 Amúgy amennyi embert átforgattam már hogy kevés új embert fogtok ismertetni velem, de próbacseresznye 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Antonio Smithről lemaradtunk Denverbe írt alá. 1y/2m Régi edzők társaságába került Kollar Kubiak Wade Phillips😀swatt99

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Antonio Smithről lemaradtunk Denverbe írt alá. 1y/2m Régi edzők társaságába került Kollar Kubiak Wade Phillips😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Na már csak Reggie Waynet kéne megszerezni, és akkor minden AFC South csapatból igazoltatok idén egy WRt. 😀iktriad
Szerintem BoB arra megy hogy feltérképezze a csoport playbookját 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na már csak Reggie Waynet kéne megszerezni, és akkor minden AFC South csapatból igazoltatok idén egy WRt. 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Texans signing Nate Washington to a one-year contract worth $1 million with $30K guaranteed.

Ez most tényleg csak 30 000$ garantált vagy elírás? 😀 Mert ha nem nagyon nagyot kell güriznie azért az 1 milláért 😀samu09
Igen ennyi a garantált.Ez szerintem ilyen nyári alapozási pénz😀 ha megragad a csapatba akkor kapja a nagy pénzt.swatt99
"Nagy pénzt" , ennyiért szerintem simán jó. Többiek talán tudnak tanulni tőle valamit.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans signing Nate Washington to a one-year contract worth $1 million with $30K guaranteed.

Ez most tényleg csak 30 000$ garantált vagy elírás? 😀 Mert ha nem nagyon nagyot kell güriznie azért az 1 milláért 😀samu09
Igen ennyi a garantált.Ez szerintem ilyen nyári alapozási pénz😀 ha megragad a csapatba akkor kapja a nagy pénzt.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Texans signing Nate Washington to a one-year contract worth $1 million with $30K guaranteed.

Ez most tényleg csak 30 000$ garantált vagy elírás? 😀 Mert ha nem nagyon nagyot kell güriznie azért az 1 milláért 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett Nate Washington WR is. 3. számúnak igen jó lehet.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
When it comes to Cushing's impact both on and off the field, O'Brien agreed his precense was vital to the organization. "He's one of the leaders of our team," O'Briein said. "I'm always remiss if I don't mention him as one of the leaders of our team."
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Antonio Ninja Smith kirakta a Raiders. Jó lenne visszahozni.
swatt99
ÁÁÁÁÁ imádtam ezt a hülyét, jó lenne.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Antonio Ninja Smith kirakta a Raiders. Jó lenne visszahozni.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
swatt99
hatalmas figura ez az ember 😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
DBG-t én nagyon bírnám.LanceVance
Ha nem lesz egy Gordon-os karrierje akkor mindenki bírná xD

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
DBG-t én nagyon bírnám.