Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
1/1-es csapatként az első 4 picketekből 3 eddig bőven a várakozáson alul teljesít, és ti a 7. körös védőről vitatkoztok? 😀
Ha a 7. körben korrekt backupot húzol, az már bőven jó. A csapatok felénél a 7. körös pickek sokszor a rostert sem élik meg.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
7. kör Hal - Backupnak jó.Bondi
Nyílván a secondar teljesítménye az ő eredményeit is lehúzzák, de azért többet mutatott eddig mint JoJo. Volt két pick6 is ha jól emlékszem meg INT. Jó a mély labdákat ő is benyeli de ki nem a backek közül? 😀samu09
Na Neeeee.... Samu kérlek! Az Eagles meccsen 2 TD-t kaptunk róla úgy hogy az gyakorlatilag szánalmas volt. Szerintem az összekukázott Daryl Morris- Jumal Rolle duó mindkét tagja jobb mint ő. És amikor belegondolok hogy Marcus Williamsről milyen könnyen lemondtak, anélkül hogy kipróbálták volna. A Jets leigazolta, rögtön kezdő lett és elég szolídan játszik. Szerintem Hal az egész secondary leggyengébb játékosa.Gabriel
nem azt írtam hogy hűde istenkirály, hanem hogy a mostani CB-k közül ő az egyetlen aki jobb mint a többi és ez Kareemre és Joseph-re nézve szégyen.Az mindegy hogy vele együtt is szánalom a secondary munkája 😀samu09
Jó, nem baj ez, hogy most nem fogunk egyetérteni, de szerintem eddig nagyon fos játék amit mutat, JoJohoz hasonlítani sem lehet szerinten. De még fiatal és fejlődhet. Ez nem kötekedés csak az én véleményem.:cool:
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
7. kör Hal - Backupnak jó.Bondi
Nyílván a secondar teljesítménye az ő eredményeit is lehúzzák, de azért többet mutatott eddig mint JoJo. Volt két pick6 is ha jól emlékszem meg INT. Jó a mély labdákat ő is benyeli de ki nem a backek közül? 😀samu09
Na Neeeee.... Samu kérlek! Az Eagles meccsen 2 TD-t kaptunk róla úgy hogy az gyakorlatilag szánalmas volt. Szerintem az összekukázott Daryl Morris- Jumal Rolle duó mindkét tagja jobb mint ő. És amikor belegondolok hogy Marcus Williamsről milyen könnyen lemondtak, anélkül hogy kipróbálták volna. A Jets leigazolta, rögtön kezdő lett és elég szolídan játszik. Szerintem Hal az egész secondary leggyengébb játékosa.Gabriel
nem azt írtam hogy hűde istenkirály, hanem hogy a mostani CB-k közül ő az egyetlen aki jobb mint a többi és ez Kareemre és Joseph-re nézve szégyen.Az mindegy hogy vele együtt is szánalom a secondary munkája 😀
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
7. kör Hal - Backupnak jó.Bondi
Nyílván a secondar teljesítménye az ő eredményeit is lehúzzák, de azért többet mutatott eddig mint JoJo. Volt két pick6 is ha jól emlékszem meg INT. Jó a mély labdákat ő is benyeli de ki nem a backek közül? 😀samu09
Na Neeeee.... Samu kérlek! Az Eagles meccsen 2 TD-t kaptunk róla úgy hogy az gyakorlatilag szánalmas volt. Szerintem az összekukázott Daryl Morris- Jumal Rolle duó mindkét tagja jobb mint ő. És amikor belegondolok hogy Marcus Williamsről milyen könnyen lemondtak, anélkül hogy kipróbálták volna. A Jets leigazolta, rögtön kezdő lett és elég szolídan játszik. Szerintem Hal az egész secondary leggyengébb játékosa.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
7. kör Hal - Backupnak jó.Bondi
Nyílván a secondar teljesítménye az ő eredményeit is lehúzzák, de azért többet mutatott eddig mint JoJo. Volt két pick6 is ha jól emlékszem meg INT. Jó a mély labdákat ő is benyeli de ki nem a backek közül? 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elég szomorú, hogy úgy tűnik a legjobb pickeink idén az 5. kör után voltak...adam8
ez egyben örömteli is ha belegondolszsamu09
Azért nem teljesen, bár az igaz ha hátsó körös draft pickek jönnek be az mindig örömteli.

Nézzük meg így a szezon vége felé, hogy ki mit mutatott.

1. kör Clowney - hát....nem akarom nagyon lehúzni, mert tudom, hogy Seva nagy kedvence, meg Sixo-é és azt is tudom, hogy sérülésekkel küzdd az évben, de nekem valamiért nincs az az érzésem vele kapcsolatban, hogy HoF játékos lesz belőle.
2. kör. Su'a-Filo - azért többet várna az ember a class legjobbnak titulált Guardjától, de legalább az is örömteli, hogy Jones-ra lehet számítani kezdőként.
3. kör Fiedorowicz - Sok emlékezetes megmozdulása nem volt, inkább blokkolásban használjuk, azt viszont tudja. Mondjuk az nem az ő hibája, hogy a TE-eket indokolatlanul keveset használjuk.
3. kör Nix - Nem túl szerencsés a jövőre nézve egy DT-nél, hogy IR-re kerül a térde miatt az első szezonban. Hátha...
4. kör Savage - Majd meglátjuk...
6. kör Pagan - backupnak jó
6. kör Blue - Első évében eléggé ígéretes. Remélhetőleg tovább fejlődik és akkor akár még kezdő is lehet belőle.
6. kör Prosch - Lehet, hogy ő volt a legjobb pickünk idén?
7. kör Hal - Backupnak jó.
7. kör Ballantine - ....

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Elég szomorú, hogy úgy tűnik a legjobb pickeink idén az 5. kör után voltak...adam8
ez egyben örömteli is ha belegondolsz
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Elég szomorú, hogy úgy tűnik a legjobb pickeink idén az 5. kör után voltak...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney nem is játszik a hétvégén.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11946409/houston-texans-jadeveon-clowney-lot-pain-knee-arian-foster-groin-doing-better


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage lett megnevezve csere QB-nak...meglepő módon 😊Bondi
ha ugyanazt mutatja Fitzi akkor lehet be is küldiksamu09
Fitz a meccs végét szokta elbaszni, jellemzően az uccsó drive-ot, akkor meg már minek xDSixo67
hogy kapjon végre appareance fee-t és el tudja vinni a csaját vacsorázni 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
nem volt red shirted?samu09
nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Savage lett megnevezve csere QB-nak...meglepő módon 😊Bondi
ha ugyanazt mutatja Fitzi akkor lehet be is küldiksamu09
Fitz a meccs végét szokta elbaszni, jellemzően az uccsó drive-ot, akkor meg már minek xD

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage lett megnevezve csere QB-nak...meglepő módon 😊Bondi
ha ugyanazt mutatja Fitzi akkor lehet be is küldik
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyáltalán Hackenberg jelentkezhet a draftra? Ez még csak a második szezonja...Bondi
így van, ez sem egy lényegtelen szempontbaggio
nem volt red shirted?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Savage lett megnevezve csere QB-nak...meglepő módon 😊

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Egyáltalán Hackenberg jelentkezhet a draftra? Ez még csak a második szezonja...Bondi
így van, ez sem egy lényegtelen szempont


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyáltalán Hackenberg jelentkezhet a draftra? Ez még csak a második szezonja...

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Az megint más kérdés. Csak ha Hundley-nek sz@r idénye van, akkor Hackenbergét milyen jelzővel is kellene illetni? 😊baggio
Bortles-es szezonja van.Sixo67
azonnal fejezd be a trágárkodást!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az megint más kérdés. Csak ha Hundley-nek sz@r idénye van, akkor Hackenbergét milyen jelzővel is kellene illetni? 😊baggio
Bortles-es szezonja van.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
szeptemberben felhagytál a meccsnézéssel idénre vagy mi? 😊 Hundley összességében remek szezont futbaggio
Minden Hundley meccsbe bele kukkantottam -_-
Október közepén adott ki egy nyilatkozatot/interjút amiben maga mondta, hogy egyetért a kritikákkal és tényleg sokkal többet kell nyújtania ha egy nfl franchise kezdő QB-t akar benne látni.Sixo67
a USC meccs után meg azt nyilatkozta, hogy mindent elért az NCAA-ben, amit akart, és biztosan megy a draftrabaggio
Hát bár csipázom ,de nem örülnék neki, ha egy általam kedvelt csapat , mint franchise QB draftolná.Sixo67
Az megint más kérdés (én örülnék neki, ha Philly-be menne, ha Mariotára nincs esély). Csak ha Hundley-nek sz@r idénye van, akkor Hackenbergét milyen jelzővel is kellene illetni? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
szeptemberben felhagytál a meccsnézéssel idénre vagy mi? 😊 Hundley összességében remek szezont futbaggio
Minden Hundley meccsbe bele kukkantottam -_-
Október közepén adott ki egy nyilatkozatot/interjút amiben maga mondta, hogy egyetért a kritikákkal és tényleg sokkal többet kell nyújtania ha egy nfl franchise kezdő QB-t akar benne látni.Sixo67
a USC meccs után meg azt nyilatkozta, hogy mindent elért az NCAA-ben, amit akart, és biztosan megy a draftrabaggio
Hát bár csipázom ,de nem örülnék neki, ha egy általam kedvelt csapat , mint franchise QB draftolná.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
szeptemberben felhagytál a meccsnézéssel idénre vagy mi? 😊 Hundley összességében remek szezont futbaggio
Minden Hundley meccsbe bele kukkantottam -_-
Október közepén adott ki egy nyilatkozatot/interjút amiben maga mondta, hogy egyetért a kritikákkal és tényleg sokkal többet kell nyújtania ha egy nfl franchise kezdő QB-t akar benne látni.Sixo67
a USC meccs után meg azt nyilatkozta, hogy mindent elért az NCAA-ben, amit akart, és biztosan megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.Stez
Tehát lehet BoB megbeszéli vele hogy jöjjön ki idén és kezdő lesz 😀samu09
Bármi megeshet.
Csak ugye baromira gyenge idén eddig, és a QB classban is van 3-4, lehet több játékos, aki előtte lehet, ha pedig azt nézed, hogy köröket csúszna jó eséllyel, akkor pénzügyileg ez megérné neki? Tudja a fene. Nyilván ha marad, akkor is simán lehet, hogy szar lesz, és a 2016-os drafton is köröket csúszna. Mondjuk ezt passzolom, számomra kicsit érdekes lenne, hogy ha BOB mondjuk felhívná, hogy "hé fiam, gyere ki a draftra, és megígérem, hogy legkésőbb 2-3. körben mi elviszünk".
Egyáltalán megteheti? Gondolom nem, de mondjuk nyilván senki sem tudja lenyomozni, hogy ha ez így lesz.
De másik kérdés, Hackenberg az, aki megváltaná ezt a franchiset? Elnézve a játékát, BOB ide vagy oda, én ebben nem vagyok biztos.Stez
Már az baj hogy találgatjuk ki lesz a kezdő irányító jövőre. BoB-nak a 2. szezonjában már illene komolyabb harcban lennie a rájátszásért vagy egy Wild Card helyet megcsípnie. amit nem biztos hogy egy új/újonc irányítóval meg tud csinálni (ha a jelenlegi és elérhető irányítókat nézzük).samu09
Csak találgatni tudsz, mivel már a Mallett csere után egyértelmű volt, hogy továbbra is ugyanúgy kérdéses a poszt. Nem lőttétek el a top picketek QB-ra, így nyitva hagytátok egy évig a dolgot.
Én nem vagyok biztos abban, hogy Hackenbergből többet tudna kihozni BOB, mint egy Mallettből.
Igazából a gond szerintem nem azzal van, hogy nincsen meg a QB, hanem az, hogy az elmúlt években kulcs Foster, aki a hátán cipelte a csapatot, egyrészt már 28 éves, másrészt egyre többet sérül. Ő eddig elvitte az offenset egy közepes QB-val is, de utána ki viszi el? Blue egy csoda, de eddig egy jó meccse volt, szóval azért még várnék azzal is, hogy majd ő. A Texansnak a két játékos poszton a lyuk már hatalmas probléma lenne. Sőt, ugye ott van AJ is...Stez
Idén inkább Watt viszi a csapatot. És nem vagyok biztos benne hogy AJ tényleg duzzog vagy már kiégett. Nyilván a tehetséget és a rutint nem lehet elfelejteni, de ezt majd akkor látjuk meg ha szezon végén elmegy és leigazolja egy SB esélyes csapat.
A másik meg: mikor tekintik megoldottnak egy poszthiány betöltését? A Skins 3 éve a lelkét odaadta Térdszalag3-ért erre már árulják, mikor anno meg voltak győződve róla hogy 10 évre megoldották ezt a posztot. Közben fű alatt draftoltak olyanokat mint Wilson és Keapernick. Lehet hogy ha Griffin nem olyan rendszerben játszik az egyetemen most egy hátsókörös backup lenne valahol, de lehet jövőre egy másik csapatnál egy másik rendszerben franchise QB lesz. Szóval nem tudhatjuk Hundley vagy Hecki hogy teljesít majd a nagyoknál.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
szeptemberben felhagytál a meccsnézéssel idénre vagy mi? 😊 Hundley összességében remek szezont futbaggio
Minden Hundley meccsbe bele kukkantottam -_-
Október közepén adott ki egy nyilatkozatot/interjút amiben maga mondta, hogy egyetért a kritikákkal és tényleg sokkal többet kell nyújtania ha egy nfl franchise kezdő QB-t akar benne látni.