Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Andre Johnsonnak egyértelműen mennie kell a szezon végén. Már a csapat kárára is van. Idén már három dropja is volt, miközben előtte évekig egy sem. Sok sikert neki valahol máshol. Hatalmas játékos, meg a csapat ikonja, de ha ennyire menni akar, akkor hajrá.Bondi
Azon nyavajgott a szezon elején hogy nincs rendes irányító, így nincs esélyük SB-ba jutni. És mivel már nem mai csirke, nem sok esélye van már a gyűrűre. De ha elmegy szezon végén, melyik SB esélyes csapat igazolná le? Ráadásul úgy hogy most már minden csapat tudja hogy saját magát a csapat elé helyezi. Vagy megy a Texans B-be (Eagles) vagy Schaub után ha már 10 évig egymás mellett játszottak. De akkor meg ugyanott van 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Andre Johnsonnak egyértelműen mennie kell a szezon végén. Már a csapat kárára is van. Idén már három dropja is volt, miközben előtte évekig egy sem. Sok sikert neki valahol máshol. Hatalmas játékos, meg a csapat ikonja, de ha ennyire menni akar, akkor hajrá.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát Stez... tudom, hogy nincs igazam, de most egyetértek veled mindenben 😀

Remélni tudom, hogy:
1. Clowney térde nincs teljesen elbaszva, és nem erőltetik ebben a szezonban.
2. Andre Johnson távozik (pár éve még ezt nagyon nem akartam, gondolom ti sem Texans szurkolok, de itt az idő).
3. Lesz egy vállalható QB-nk hosszútávra, akiben jövő ilyenkor már fantáziát is látunk
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Először is! Nincs igazam tudom 😀

Clowney idén még nem MVP, de majd jövőre ha nem sérül le 😊

Hal nekem bejön, főleg, hogy hol lett elhozva. Aki nekem idén a legnagyobb csalódás az nem más, mint a future Hall of Famer Andre Johnson. Azért mert ha valaki lesérül, és nem hoz számokat, az ok... Megvan az "igazolása"... Nem tehet róla, senki sem szeret/akar sérült lenni. DE AJ sajnos nem az a játékos aki volt eddig, ez lehet kor, vagy hozáállás kérdése, engem személy szerint nem is érdekel az ok. Úgysem ő a jövő, ő a múlt.
Na vitázzunk ezen, bár tudom nincs igazam 😀 😀sevarafa
Szerintem igazad van.
Kivéve Clowneyt, vele kapcsolatban valami komoly változásra lenne szükség.mustaine
Annyi változás kell hogy teljesen meggyógyuljon a térde. Egy normális meccset nem sikerült játszania. Láttuk az előszezonban az atlanta ellen, ha minden rendben van nincs az a falember aki mellett ne menne el. Ez a szezon már kuka neki. Most már arra kell figyelnie hogy jövő nyárig teljesen felépüljön.samu09
Először is szögezzük le Seva, nincs igazad 😀

Számomra az is kérdés, hogy egyáltalán jól sikerült-e Clowney műtétje. Heteket pihent a műtét után, tudtommal kipihente az orvosok által elvárt időszakot, és a rehabilitációt is végigcsinálta. Ha ezek ellenére is gondok vannak, akkor ott lehet, hogy nem az volt a baj, hogy ismét játszott, hanem az, hogy alapból valami nem volt teljesen jó a műtétnél, ami persze ott helyben nem biztos, hogy feltűnik, de amikor utólag komplikációk vannak, akkor valami ott lehet rossz lett. Clowney még csak 21 éves, a regenerálódásnak és a felépülési időnek is gyorsabbnak kéne lennie.
Az egész kezd úgy kinézni, hogy lehet IR-re kéne pakolni, és belenézni a lábába, minden rendben van-e, de ha igen, akkor is rinyál, hogy állandóan fáj a térde, szóval erre a maradék pár hétre már nem is kéne visszaerőltetni a pályára, mert ha mondjuk rásérül, akkor hiába lesz 9 hónapja felépülni, sokkal aggasztóbb lesz az egész.

Johnson menni akart szezon előtt is, most is ugyanez a helyzet szerintem, nem túl fair viselkedés ez a pályán, de gondolom el akarja érni, hogy kivágják. Egy edző számára pedig a legnagyobb "ellenség" a motiváció nélküli, beleszaró játékos, akitől általában mindenki rögtön szabadulni akar. A. J. szerintem nem rosszabb WR, nyilván a sebessége kopik, de ő előtte sem abból élt. Csak ugye kissé tojik a játékba, nem is koncentrál annyira, adja magát a drop, hogy nem veri a CB-t. Ugyanaz a helyzet, mint ami Jacksonnal a Buccaneersnél. Jöjjön a Coltsba, ott még lehet 1-2 jó éve. 😛

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Stez! Először is! Nincs igazam tudom 😀

Clowney idén még nem MVP, de majd jövőre ha nem sérül le 😊

Hal nekem bejön, főleg, hogy hol lett elhozva. Aki nekem idén a legnagyobb csalódás az nem más, mint a future Hall of Famer Andre Johnson. Azért mert ha valaki lesérül, és nem hoz számokat, az ok... Megvan az "igazolása"... Nem tehet róla, senki sem szeret/akar sérült lenni. DE AJ sajnos nem az a játékos aki volt eddig, ez lehet kor, vagy hozáállás kérdése, engem személy szerint nem is érdekel az ok. Úgysem ő a jövő, ő a múlt.
Na vitázzunk ezen, bár tudom nincs igazam 😀 😀sevarafa
Szerintem igazad van.
Kivéve Clowneyt, vele kapcsolatban valami komoly változásra lenne szükség.mustaine
Annyi változás kell hogy teljesen meggyógyuljon a térde. Egy normális meccset nem sikerült játszania. Láttuk az előszezonban az atlanta ellen, ha minden rendben van nincs az a falember aki mellett ne menne el. Ez a szezon már kuka neki. Most már arra kell figyelnie hogy jövő nyárig teljesen felépüljön.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Stez! Először is! Nincs igazam tudom 😀

Clowney idén még nem MVP, de majd jövőre ha nem sérül le 😊

Hal nekem bejön, főleg, hogy hol lett elhozva. Aki nekem idén a legnagyobb csalódás az nem más, mint a future Hall of Famer Andre Johnson. Azért mert ha valaki lesérül, és nem hoz számokat, az ok... Megvan az "igazolása"... Nem tehet róla, senki sem szeret/akar sérült lenni. DE AJ sajnos nem az a játékos aki volt eddig, ez lehet kor, vagy hozáállás kérdése, engem személy szerint nem is érdekel az ok. Úgysem ő a jövő, ő a múlt.
Na vitázzunk ezen, bár tudom nincs igazam 😀 😀sevarafa
Szerintem igazad van.
Kivéve Clowneyt, vele kapcsolatban valami komoly változásra lenne szükség.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Stez! Először is! Nincs igazam tudom 😀

Clowney idén még nem MVP, de majd jövőre ha nem sérül le 😊

Hal nekem bejön, főleg, hogy hol lett elhozva. Aki nekem idén a legnagyobb csalódás az nem más, mint a future Hall of Famer Andre Johnson. Azért mert ha valaki lesérül, és nem hoz számokat, az ok... Megvan az "igazolása"... Nem tehet róla, senki sem szeret/akar sérült lenni. DE AJ sajnos nem az a játékos aki volt eddig, ez lehet kor, vagy hozáállás kérdése, engem személy szerint nem is érdekel az ok. Úgysem ő a jövő, ő a múlt.
Na vitázzunk ezen, bár tudom nincs igazam 😀 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 bleacherreport.com/articles/2284833-texans-qb-ryan-fitzpatricks-son-shows-off-math-skills-during-postgame-presser?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalSixo67
Lehet az apja eladott labdáit nem tudta volna összeszámolni 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 bleacherreport.com/articles/2284833-texans-qb-ryan-fitzpatricks-son-shows-off-math-skills-during-postgame-presser?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Én mondom a következő játékot BoB-nak: Fitzi még hoz két ilyen meccset és elcseréli szezon végén az 1/1-ért ls behúzzák Mariotát. Sima 6 pont 😀
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát a playoff úszott (pedig Colt McCoy mindent megtett 😀 ), de ez a meccs azért elég jó kárpótlás érte. 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Példaképe Matt Flynn, 6-0ás meccse neki is volt xD

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként Schaub beállt irányítani Raidersnél: | Fumble + Pick6 | H_Marko
c'mon man...bővítsd a siged 😀

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fitzi a 100milliós szerződésre hajtsamu09
Azért csak óvatosan azzal a szerződéssel 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fitzi a 100milliós szerződésre hajt
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként Schaub beállt irányítani Raidersnél: | Fumble + Pick6 |

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A csapat történelmet írt, a legtöbb pontot szerezte egy meccsen. Szép volt srácok.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Gyerekek mi van Fitzmagicel??????LanceVance
Levágta a szakállát amitől nem látott:d
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Gyerekek mi van Fitzmagicel??????

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Decker? 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Meg az is a játékosmenedzselés hibáit mutatja, hogy (lehet a draft után egyből vagy azután két évvel) a csapattól távozó játékosok máshol simán kezdők lettek.
Barwin, Decker, Holiday, Leach. Van köztük aki a pénz miatt ment el, de értitek a lényeget 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért, Halról egyetértettek itt a felek? Van, aki szerint full fos volt, van, aki szerint használható. Ergó ezek különböző vélemények. 😉Stez
Ezért van vita... 😀

Csak fontossági sorrend azért. 😀 Lehet, hogy a korai pickekről azonosak a vélemények, de a fő gondot inkább ez jelenti a draftnál, mint sem Hal. És ugye itt a draft sikere volt a téma. Hal pedig az eddigiek alapján pont a draft egyik sikere, legalább látja a pályát, még ha hullámzó is a játéka. 😀Stez
A draft sikerében az első 6. kört tekintve egyetértettek a felek. Ergo itt nincs vita. 😊

De befejezem a topic szétoffolását.somoskovig
Téves.
Seva nem értett egyet, szerinte Clowney az idei MVP. 😀

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Miért, Halról egyetértettek itt a felek? Van, aki szerint full fos volt, van, aki szerint használható. Ergó ezek különböző vélemények. 😉Stez
Ezért van vita... 😀

Csak fontossági sorrend azért. 😀 Lehet, hogy a korai pickekről azonosak a vélemények, de a fő gondot inkább ez jelenti a draftnál, mint sem Hal. És ugye itt a draft sikere volt a téma. Hal pedig az eddigiek alapján pont a draft egyik sikere, legalább látja a pályát, még ha hullámzó is a játéka. 😀Stez
A draft sikerében az első 6. kört tekintve egyetértettek a felek. Ergo itt nincs vita. 😊

De befejezem a topic szétoffolását.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért, Halról egyetértettek itt a felek? Van, aki szerint full fos volt, van, aki szerint használható. Ergó ezek különböző vélemények. 😉
Csak fontossági sorrend azért. 😀 Lehet, hogy a korai pickekről azonosak a vélemények, de a fő gondot inkább ez jelenti a draftnál, mint sem Hal. És ugye itt a draft sikere volt a téma. Hal pedig az eddigiek alapján pont a draft egyik sikere, legalább látja a pályát, még ha hullámzó is a játéka. 😀

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
1/1-es csapatként az első 4 picketekből 3 eddig bőven a várakozáson alul teljesít, és ti a 7. körös védőről vitatkoztok? 😀
Ha a 7. körben korrekt backupot húzol, az már bőven jó. A csapatok felénél a 7. körös pickek sokszor a rostert sem élik meg.Stez
Én úgy tudom, hogy a vita feltétele, hogy legyenek különböző vélemények, amiket ütköztetni lehet... Szerintem simán elképzelhető, hogy az elejeén húzott játékosokról azonos módon gondolkodnak, nem? És attól, hogy definiálod a 7. körös picket, még nem fognak másként vélekedni az 1-4. körös húzásokról... 😛