Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Nem hiszem, hogy AJ marad a szezon után. Egyrészt aránytalanul sokat keres majd, másrészt | a ligaelit | Cary Williams ilyet nyilatkozott róla a Texans elleni meccs után:
“I don’t know if he’s happy, I'm not sure. I know he had some disputes before the season in a couple years now. But I know Andre Johnson. I know what he’s done over his career. Just the attitude. It just wasn’t the same.”Cary Williams
Ha egy ilyen fos corner ilyet mond róla, az tényleg jelent valamit. Szerintem nem teszi oda magát egyáltalán.

A stáb helyében én kipróbálnám Savage-t, mert nem láttuk mit tud éles helyzetben, ellenben Fitzpatrick nyilvánvalóan nem megoldás. Mallettnek nagyon rosszul jött a sérülése, kb a karrierjébe kerülhet az egész.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Ahhoz képest, hogy tavaly még azt mondták, hogy az idei QB prospect-ek sokkal jobbak lesznek...én személy szerint sokkal jobbnak nem érzem. Mondjuk van egy Mariota aki magasan a legjobb...meg Hundley aki véleményem szerint nagyon jó kis irányító lesz.Bondi
Az idei Hundleyt csoda ha draftolja valaki.Sixo67
Micsoda???? Ez most ugye nem komoly?Bondi
Szar idénye van. Egyes mockokban első körben sincs már egy ideje. Tavaly még nekem ő volt a liebling-em, de hamar kiábrándított.Sixo67
szeptemberben felhagytál a meccsnézéssel idénre vagy mi? 😊 Hundley összességében remek szezont fut


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.Stez
Tehát lehet BoB megbeszéli vele hogy jöjjön ki idén és kezdő lesz 😀samu09
Bármi megeshet.
Csak ugye baromira gyenge idén eddig, és a QB classban is van 3-4, lehet több játékos, aki előtte lehet, ha pedig azt nézed, hogy köröket csúszna jó eséllyel, akkor pénzügyileg ez megérné neki? Tudja a fene. Nyilván ha marad, akkor is simán lehet, hogy szar lesz, és a 2016-os drafton is köröket csúszna. Mondjuk ezt passzolom, számomra kicsit érdekes lenne, hogy ha BOB mondjuk felhívná, hogy "hé fiam, gyere ki a draftra, és megígérem, hogy legkésőbb 2-3. körben mi elviszünk".
Egyáltalán megteheti? Gondolom nem, de mondjuk nyilván senki sem tudja lenyomozni, hogy ha ez így lesz.
De másik kérdés, Hackenberg az, aki megváltaná ezt a franchiset? Elnézve a játékát, BOB ide vagy oda, én ebben nem vagyok biztos.Stez
Már az baj hogy találgatjuk ki lesz a kezdő irányító jövőre. BoB-nak a 2. szezonjában már illene komolyabb harcban lennie a rájátszásért vagy egy Wild Card helyet megcsípnie. amit nem biztos hogy egy új/újonc irányítóval meg tud csinálni (ha a jelenlegi és elérhető irányítókat nézzük).samu09
Csak találgatni tudsz, mivel már a Mallett csere után egyértelmű volt, hogy továbbra is ugyanúgy kérdéses a poszt. Nem lőttétek el a top picketek QB-ra, így nyitva hagytátok egy évig a dolgot.
Én nem vagyok biztos abban, hogy Hackenbergből többet tudna kihozni BOB, mint egy Mallettből.
Igazából a gond szerintem nem azzal van, hogy nincsen meg a QB, hanem az, hogy az elmúlt években kulcs Foster, aki a hátán cipelte a csapatot, egyrészt már 28 éves, másrészt egyre többet sérül. Ő eddig elvitte az offenset egy közepes QB-val is, de utána ki viszi el? Blue egy csoda, de eddig egy jó meccse volt, szóval azért még várnék azzal is, hogy majd ő. A Texansnak a két játékos poszton a lyuk már hatalmas probléma lenne. Sőt, ugye ott van AJ is...

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.Stez
Tehát lehet BoB megbeszéli vele hogy jöjjön ki idén és kezdő lesz 😀samu09
Bármi megeshet.
Csak ugye baromira gyenge idén eddig, és a QB classban is van 3-4, lehet több játékos, aki előtte lehet, ha pedig azt nézed, hogy köröket csúszna jó eséllyel, akkor pénzügyileg ez megérné neki? Tudja a fene. Nyilván ha marad, akkor is simán lehet, hogy szar lesz, és a 2016-os drafton is köröket csúszna. Mondjuk ezt passzolom, számomra kicsit érdekes lenne, hogy ha BOB mondjuk felhívná, hogy "hé fiam, gyere ki a draftra, és megígérem, hogy legkésőbb 2-3. körben mi elviszünk".
Egyáltalán megteheti? Gondolom nem, de mondjuk nyilván senki sem tudja lenyomozni, hogy ha ez így lesz.
De másik kérdés, Hackenberg az, aki megváltaná ezt a franchiset? Elnézve a játékát, BOB ide vagy oda, én ebben nem vagyok biztos.Stez
Már az baj hogy találgatjuk ki lesz a kezdő irányító jövőre. BoB-nak a 2. szezonjában már illene komolyabb harcban lennie a rájátszásért vagy egy Wild Card helyet megcsípnie. amit nem biztos hogy egy új/újonc irányítóval meg tud csinálni (ha a jelenlegi és elérhető irányítókat nézzük).
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.Stez
Tehát lehet BoB megbeszéli vele hogy jöjjön ki idén és kezdő lesz 😀samu09
Bármi megeshet.
Csak ugye baromira gyenge idén eddig, és a QB classban is van 3-4, lehet több játékos, aki előtte lehet, ha pedig azt nézed, hogy köröket csúszna jó eséllyel, akkor pénzügyileg ez megérné neki? Tudja a fene. Nyilván ha marad, akkor is simán lehet, hogy szar lesz, és a 2016-os drafton is köröket csúszna. Mondjuk ezt passzolom, számomra kicsit érdekes lenne, hogy ha BOB mondjuk felhívná, hogy "hé fiam, gyere ki a draftra, és megígérem, hogy legkésőbb 2-3. körben mi elviszünk".
Egyáltalán megteheti? Gondolom nem, de mondjuk nyilván senki sem tudja lenyomozni, hogy ha ez így lesz.
De másik kérdés, Hackenberg az, aki megváltaná ezt a franchiset? Elnézve a játékát, BOB ide vagy oda, én ebben nem vagyok biztos.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.Stez
Tehát lehet BoB megbeszéli vele hogy jöjjön ki idén és kezdő lesz 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hackenberg nem fog kijönni idén, ebben biztos vagyok.
Egyébként nem tartom jónak, de azért azt ne feledjük el, hogy BOB kedvence, és edzette is őt, úgyhogy egyáltalán nem lenne meglepetés, hogy ha Houstonban kötne ki.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mèg kijön a kebelbaràt Hackenberg is, merazcsak egy dolog, hogy nem működik Franklin alatt 😉sutianap
Fitzi Mallett Savage Heckenberg....tényleg Watt lesz jövőre az irányító
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mèg kijön a kebelbaràt Hackenberg is, merazcsak egy dolog, hogy nem működik Franklin alatt 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szar idénye van. Egyes mockokban első körben sincs már egy ideje. Tavaly még nekem ő volt a liebling-em, de hamar kiábrándított.Sixo67
Szerintem Mariota után egyértelműen a legjobb QB. De ezért is mondom, hogy az idei felhozatal semmivel sem jobb mint a tavalyi,Bondi
Winston-ban több a potenciál talán.Sixo67
Winston-nál több a red flag mint Manziel-nél.

Amúgy....Fitzpatrick hivatalosan is a kezdő. Hogy Savage vagy Lewis a csere az még nem eldöntött.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szar idénye van. Egyes mockokban első körben sincs már egy ideje. Tavaly még nekem ő volt a liebling-em, de hamar kiábrándított.Sixo67
Szerintem Mariota után egyértelműen a legjobb QB. De ezért is mondom, hogy az idei felhozatal semmivel sem jobb mint a tavalyi,Bondi
Winston-ban több a potenciál talán.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szar idénye van. Egyes mockokban első körben sincs már egy ideje. Tavaly még nekem ő volt a liebling-em, de hamar kiábrándított.Sixo67
Szerintem Mariota után egyértelműen a legjobb QB. De ezért is mondom, hogy az idei felhozatal semmivel sem jobb mint a tavalyi,

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ahhoz képest, hogy tavaly még azt mondták, hogy az idei QB prospect-ek sokkal jobbak lesznek...én személy szerint sokkal jobbnak nem érzem. Mondjuk van egy Mariota aki magasan a legjobb...meg Hundley aki véleményem szerint nagyon jó kis irányító lesz.Bondi
Az idei Hundleyt csoda ha draftolja valaki.Sixo67
Micsoda???? Ez most ugye nem komoly?Bondi
Szar idénye van. Egyes mockokban első körben sincs már egy ideje. Tavaly még nekem ő volt a liebling-em, de hamar kiábrándított.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ahhoz képest, hogy tavaly még azt mondták, hogy az idei QB prospect-ek sokkal jobbak lesznek...én személy szerint sokkal jobbnak nem érzem. Mondjuk van egy Mariota aki magasan a legjobb...meg Hundley aki véleményem szerint nagyon jó kis irányító lesz.Bondi
Az idei Hundleyt csoda ha draftolja valaki.Sixo67
Micsoda???? Ez most ugye nem komoly?

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ahhoz képest, hogy tavaly még azt mondták, hogy az idei QB prospect-ek sokkal jobbak lesznek...én személy szerint sokkal jobbnak nem érzem. Mondjuk van egy Mariota aki magasan a legjobb...meg Hundley aki véleményem szerint nagyon jó kis irányító lesz.Bondi
Az idei Hundleyt csoda ha draftolja valaki.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ahhoz képest, hogy tavaly még azt mondták, hogy az idei QB prospect-ek sokkal jobbak lesznek...én személy szerint sokkal jobbnak nem érzem. Mondjuk van egy Mariota aki magasan a legjobb...meg Hundley aki véleményem szerint nagyon jó kis irányító lesz.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ès mit vàlasztasz a nyakig vagy a maybebabyt?sutianap
Már írtam korábban. Vagy 6. kör Bryce Petty-ért. Vagy Rakeem Cato UDFA-ról.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.Sixo67
Ès mit vàlasztasz a nyakig vagy a maybebabyt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykednisutianap
Bár tegyük hozzá, hogy szar QB felhozatal lesz a drafton idén.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊Bondi
Malac, Fitz, Savage aki erre nem hoz QBt annak valami màsik dimenzióba kène tènykedni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagamsutianap
Na mondjad mi a helyzet 😊

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
RG 3-t állítólag tradelni akarják szezon végén. Kell nekünk? Biztos többet mutatna mint Fitzi, neki is menne a nohuddle + egy kis read option is amíg újra el nem kaszálják a térgyit 😀samu09
év végén lejár a szerződésesapka
2015-ös szezonban még van szerződése, nem?mustaine
nincs, csak ha élnek az opciójávalsapka
Az opció 2016-ra vonatkozik, amit a következő szezon után lehet aktiválni.

 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/mustaine
Ebből nekem pont az ellenkezője jön le.Sixo67
4èv a ruki szerződès, az ötödik pociós, sapka megkeverte a paklit...

Hűha Bondi mingyà tökönlövömmagam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ryan Mallett kapni fog egy rövidtávú szerződést. Ő is jól jár és mi is. Valószínüleg vetminért visszahozzuk 1-2 szezonra. Valószínűleg ő lesz a kezdő a 2015-ös szezonban, ha csak nem győzi le valaki az offseasonben. Ezek alapján nem is biztos, hogy fogunk draftolni irányítót a draftról.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
RG 3-t állítólag tradelni akarják szezon végén. Kell nekünk? Biztos többet mutatna mint Fitzi, neki is menne a nohuddle + egy kis read option is amíg újra el nem kaszálják a térgyit 😀samu09
év végén lejár a szerződésesapka
2015-ös szezonban még van szerződése, nem?mustaine
nincs, csak ha élnek az opciójávalsapka
Az opció 2016-ra vonatkozik, amit a következő szezon után lehet aktiválni.

 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/mustaine
Ebből nekem pont az ellenkezője jön le.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Spoiler....