Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ezzel a vereséggel és a többi rivális győzelmével gyakorlatilag búcsút mondhatunk a rájátszásnak.Nem értem ha valaki már meccs előtt megsérül akkor miért kell erőltetni. Tegnap Mallet nagyon nem játszott jól csak lövöldözött mint egy ágyú 😀 Foster nagyon hiányzik ennek a csapatnak Blue múltkor megmentette a csapatot de ezen a meccsen már nem ment neki meg is lett az eredmény...Secondary elég gyenge igényelni fog pár picket jövőre.
Ha Mallet kiesik ki fog irányítani Fitzmagic vagy Savage?
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Csak én nem értem a hívásokat??? Elsőre passz, második és sokra meg fusson Blue.... hát faszom Mallettel sem vagyunk kint a szarból, ezt Fitzmagic is megcsinálta volna.LanceVance
És az utolsó driveban észrevettük, hogy van a csapatban 1 tight end, aki nem ügyetlen fiú és nem is kevés a fizetése....
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mallett izomszakadás állítólag, ha igaz, akkor IR.
Holnap MRIStez
A bemelegítés alatt sérült meg. Ha kidőlt a hátralévő meccsekre, akkor nem fogjuk megtudni, hogy lehetne e fr QB.
Fitzpatrick vissza, remek lesz. Remélem Savage-t bedobjuk a szezon vége felé.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mallett izomszakadás állítólag, ha igaz, akkor IR.
Holnap MRI

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem lenne rossz, ha linebackerek is játszanának a csapatban.adam8
Azt mondod tradeljen be a Texans Ogletree-ért? 😀

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem lenne rossz, ha linebackerek is játszanának a csapatban.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Csak én nem értem a hívásokat??? Elsőre passz, második és sokra meg fusson Blue.... hát faszom Mallettel sem vagyunk kint a szarból, ezt Fitzmagic is megcsinálta volna.LanceVance
Azért Fitzi mérföldekkel hátrébb van mint Mallett 😀 Persze ő se volt jó, de a no-huddle bíztató
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ejj, pedig annyira bíztam Mallett-ben. Az egyik részeges Jags szurkoló tuti azt mondaná, hogy kiégett. Én azért bízom, hogy fel fog javulni a következő meccsre.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Csak én nem értem a hívásokat??? Elsőre passz, második és sokra meg fusson Blue.... hát faszom Mallettel sem vagyunk kint a szarból, ezt Fitzmagic is megcsinálta volna.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
A héten nálunk van workouton 3 fiatal defensive end, de még egyik sem kapott szerződést.

Joe Kruger (6'6, 290): A clevelandi Paul Kruger öccse, a Utah egyetemre járt, 2013-ban a 7. körben draftolta az Eagles. Phillyben, San Diegoban, és Green Bayben volt eddig PS tag, NFL meccsen még nem lépett pályára.
Kona Schwenke (6'3, 302): Újonc játékos a Notre Dame egyetemről. Nyáron undrafted rookieként Kansas Citybe került, azóta megjárta New Englandet, de NFL meccse még neki sincs.
Ben Bass (6'5, 293): A Texas A&M egyetemről undrafted rookieként 2012-ben került a Dallashoz. Itt 2 NFL meccsen 1 szerelése volt, ezután folyamatosan sérült volt. 2012-ben és 2013-ban is IR listára került. Idén New Englandben volt tagja a PS-nek.

Valószínűleg nálunk is a practice squadba kerülésért versenyeznek.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
J.J. Watt wins AFC defensive player of the week
Idén már 2. neki.
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Hogy látjátok az esélyeket hétvégére, ellenünk?
Illetve van-e olyan kulcsjátékos, aki sérülés miatt kimaradhat?megyerikrisz
A favoritok Ti vagytok. Mi maximum reménykedünk, hogy esetleg okozunk valami meglepetést.
Ha minden jól megy Foster visszatér.Bondi
Én nem gondolnam hogy mi vagyunk a favoritok. Kiszamithatatlanabb csapat nem sok van a ligaban. Minden attol függ ki akarja jobban a PO-t.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
a 120 yard írt egy cikket Wattról. Nekünk nem újdonság, esetleg azoknak akik nem követik a Texans meccseit rendszeresen.
 120yard.blog.hu/2014/11/19/j_j_watt_megnyerte_az_nfl-szezont
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hogy látjátok az esélyeket hétvégére, ellenünk?
Illetve van-e olyan kulcsjátékos, aki sérülés miatt kimaradhat?megyerikrisz
A favoritok Ti vagytok. Mi maximum reménykedünk, hogy esetleg okozunk valami meglepetést.
Ha minden jól megy Foster visszatér.

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hogy látjátok az esélyeket hétvégére, ellenünk?
Illetve van-e olyan kulcsjátékos, aki sérülés miatt kimaradhat?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mallet biztatóan kezdett remélem ez így is marad. swatt99
Ha nem jönne be Watt majd beáll oda is 😊 Hihetelen ez a figura. Drukkoltam egyébként Mallett-nak, megérdemel egy ilyen esélyt.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként nagyon tetszett a no huddle offense 😊 Végre az O lélekben is ott volt a pályán, teljesen máshogy festett, mint Fitzpatrickkal. És végre vannak 10 yardnál hosszabb passzok is 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mallet biztatóan kezdett remélem ez így is marad. Keenum miatt egy kicsit óvatos vagyok igaz ő nem nyert meccset de az első meccse után már kikiáltották hogy évekig megoldva a helyzet aztán láttuk mi lett egyre gyengébb produkció majd cut ...
Blue első pár futásánál azt gondoltam ennek a meccsnek annyi de utána kellemes meglepetést okozott. Watt szokásos jó meccs egyedül a 2. punter megütésnél érzek egy kis hibát mert felesleges volt ennyire támadni de jó látni hogy neki nincs elvesztett labda mindent megtesz.swatt99
A második punter mészárlás után látható volt hogy nem is próbálnak blokkolni a puntoknál. Valszeg meg lett mondva hogy ne kockáztassanak ilyenekkel. És lehet lenulláztuk volna őket ha simán punt van és hozhatjuk a labdát.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mallet biztatóan kezdett remélem ez így is marad. Keenum miatt egy kicsit óvatos vagyok igaz ő nem nyert meccset de az első meccse után már kikiáltották hogy évekig megoldva a helyzet aztán láttuk mi lett egyre gyengébb produkció majd cut ...
Blue első pár futásánál azt gondoltam ennek a meccsnek annyi de utána kellemes meglepetést okozott. Watt szokásos jó meccs egyedül a 2. punter megütésnél érzek egy kis hibát mert felesleges volt ennyire támadni de jó látni hogy neki nincs elvesztett labda mindent megtesz.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀samu09
211 yard 2 td 1 int , -3 futott yard, taníts mesterSixo67
Hallod...telibe...ja 😀
Amúgy sokan nagyon közel voltatok a tippelésben.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
KèkAlfrèd 😊sutianap
Nem hittem volna ilyen teljesítményre lesz képes, mondjuk az O-line is dicséretet érdemel.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀samu09
211 yard 2 td 1 int , -3 futott yard, taníts mesterSixo67
Fantasyba felszedtem waiverről kezdőbe, és projection-be ezt jósolták neki 😀samu09
Gyorsan kiábrándítottál.Sixo67
Nem ámítok senkit 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀samu09
211 yard 2 td 1 int , -3 futott yard, taníts mesterSixo67
Fantasyba felszedtem waiverről kezdőbe, és projection-be ezt jósolták neki 😀samu09
Gyorsan kiábrándítottál.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀samu09
211 yard 2 td 1 int , -3 futott yard, taníts mesterSixo67
Fantasyba felszedtem waiverről kezdőbe, és projection-be ezt jósolták neki 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
KèkAlfrèd 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak