Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? .Gabriel
Meg van egy Christian Hackenberg nevezetű figura. Az ő szezonja sincs sehol a tavalyihoz képest.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Steznek a válaszok, ahogy én gondolom, bár a sérülésekről szerintem csak a csapat orvosai tudnának érdemleges választ adni, tehát:
1. Az ok szerintem Bill O'Brien és az impotens támadójáték /kivéve Foster/, valamint a hitetlensége a csapatnak.
2. Nem tudom mi van Clowney sérülésével.
3. Nem tudom mi van Cushing sérülésével.
4. Nem Fitz volt a gyenge, hanem O'Brien, Mallett sem lesz jobb szerintem, bár szeretném.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? Ugyanmár... Ha ez az ember olyan nagy tudású lenne ahogy be lett ide harangozva ez a csapat már nem itt tartana. Én sokat gondolkodtam ezen a dolgon és Fitzpatrick hozta magát, erre jöttem rá. Pontosan BOB az az ember aki nem volt képes 1 olyan playbookot összeállítani, amivel Fitz többet adhatott volna ennek a támadóegységnek. Pedig ideje volt rá, hisz már korán szerződtette és már akkor pontosan tudta hogy vele akar nekivágni a szezonnak és nem fog korán, kezdő QB-t draftolni. És ez az ember is hozzájárult ahhoz a Patsnél offkoordként, hogy a Pats fanok szerint Mallett semmit nem fejlődött az évek során. Amikor kinevezték vártam hogy sok 2 TE-s játék lesz mint a Patsnél. Adtak egy csomó lóvét Grahamnek, ott az óriás Griffin, aki tavaly szerintem bizonyította hogy nem ügyetlen, valamint jött Fiedorowicz a drafton viszonylag korán, gondoltam azért mert viszonylag nagy szerepet szánnak neki, ehhez képest..... Na mindegy, én lennék a legboldogabb ha Mallett bebizonyítaná hogy hosszú távon jó megoldás, ugyanis Mariota már most felejtős, ahhoz viszont már így is túlteljesítettünk. Viszont szívesebben nézném meg hogy mit tud Savage, mert ha lámák mindketten rá kevésbé tudnék haragudni mert újonc.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.samu09
Ezt szvsz hiába várod. A Pats másfél évtizede játssza az Erhardt-Perkinst. Nem véletlen megy jól. A dupla TE játék már újabb, de nem mai találmány az sem.

BoB inkább egyfajta spread offenset játszat. Az másról szól, de jó tud lenni az is. Egy jó irányító ehhez sem árt. Illetve ezt is fel kell építeni (szóhasználat, tipikus utak, felfogás, stb készségszinten) és nem csak a QBről beszélek.ulpianus
Ha már itt tartunk Keenum ilyen rendszerből jött Houstonba. Ezek szerint tényleg azért kellett mennie mert Kubiakhez tartozott. Mondjuk a játéka sem volt az igazi de annyit ő is tudott volna mint Fitz és a csapatot is ismeri.samu09
spread és spread között is hatalmas különbségek lehetnek, a Sumlin és Holgorsen által fémjelzett houstoni Air Raid azért elég messze áll BoB elképzeléseitől...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.samu09
Ezt szvsz hiába várod. A Pats másfél évtizede játssza az Erhardt-Perkinst. Nem véletlen megy jól. A dupla TE játék már újabb, de nem mai találmány az sem.

BoB inkább egyfajta spread offenset játszat. Az másról szól, de jó tud lenni az is. Egy jó irányító ehhez sem árt. Illetve ezt is fel kell építeni (szóhasználat, tipikus utak, felfogás, stb készségszinten) és nem csak a QBről beszélek.ulpianus
Ha már itt tartunk Keenum ilyen rendszerből jött Houstonba. Ezek szerint tényleg azért kellett mennie mert Kubiakhez tartozott. Mondjuk a játéka sem volt az igazi de annyit ő is tudott volna mint Fitz és a csapatot is ismeri.samu09
Ebbe teljesen egyetértünk! Keenum is tudja ezt, szerintem is azért kellett mennie mert nem BOB embere, plusz nem pont az ilyen testfelépítésű QB-kat szeretisevarafa
Hát Keenum és Fitz testfelépítése teljesen egyforma. Csak Keenum kevesebbet futkározott pedig kicsivel mobilisabb Fitzinél.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak furcsállom igazából, hogy a Texans ennyire türelmes volt végig, és most 1-2 nap alatt többször is elkezdik hangoztatni, hogy zavarja őket Clowney ügye.
Stez
Szerintem Texans részről senki nem hangoztatott semmit, csak a sajtó kapja ezt föl, hogy jaj milyen lusta ez a Clowney, nem akar játszani bla bla, ami gondolom nektek, csoport ellenfeleknek, nagyon is tetszik.
Sajnos komoly sérülése volt és idő mire a régi lesz (talán ebbe az évben már nem is), ennyi

Cushingnál meg teljesen egyértelmű volt, hogy nem fog a bye-ig játszani (asszem írtam is). Bevizesedett a térde, amit műtöttek tavaly és le kellett szívni. Pályán Steelers ellen úgy mozgott, mint a csiga. Reméljük ez a három hét pihi jót tett a térdének, Browns ellen szerintem már játszani fog.

Fitzinél az volt a legnagyobb baj, hogy rengeteg drive volt, főleg a meccsek elején, amikor egyből puntolni kellett, mert nem tudtunk egy nyomorult first downt se csinálni. Amikor hátrányba kerültünk, akkor se tudta a hátára venni a csapatot, dobálgatott-dobálgatott, de valahogy hiányzott az egészből a dinamika. Egyébként nem volt borzasztó, szerintem csere qb-nak, 1-2 meccsre tökéletes, de nem kezdő szint.

Mallett cserének örülök, legalább kis érdekességet hoz a meccsekbe, egyébként csodát nem várok tőle. Persze tök jó lenne ha jól játszana, és meglenne végre a franchise irányító, de reálisan nézve erre nagyon pici az esély.DC
Ne legyen üldözési mániád, a sajtóban senki sem írta, hogy Clowney lusta lenne, vagy ne akarna játszani.
És nekem nem tetszik, hogy nem játszik, mivel én az egyetemen nagyon szerettem, és annak ellenére, hogy riválishoz ment, nagyon is érdekelne, hogy mit tud a profik között. Hogy Lucknak meggyűlne vele a baja? Pont szarok rá. Luck évente átlagosan 3-4-5 elit pass rushhal rendelkező védelemmel találkozik, általában megoldja. Pont nem izgat Clowney. Meggyűlne a baja Wattal és vele, de megoldaná. És ha a legjobb akar lenni, meg is kell oldania. Évente két meccset játsszunk a Texans ellen, nem azok döntik el a csoportgyőzelmet. Úgyhogy nem, nem arról van szó, hogy élvezettel figyelem, ahogy a csapat és Clowney között feszültebb a helyzet, ahogy azt sem, hogy Clowney sérült.

Viszont legalább felpörgött a topik, jó kérdéseket tettem fel. 😀

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Csak furcsállom igazából, hogy a Texans ennyire türelmes volt végig, és most 1-2 nap alatt többször is elkezdik hangoztatni, hogy zavarja őket Clowney ügye.
Stez
Szerintem Texans részről senki nem hangoztatott semmit, csak a sajtó kapja ezt föl, hogy jaj milyen lusta ez a Clowney, nem akar játszani bla bla, ami gondolom nektek, csoport ellenfeleknek, nagyon is tetszik.
Sajnos komoly sérülése volt és idő mire a régi lesz (talán ebbe az évben már nem is), ennyi

Cushingnál meg teljesen egyértelmű volt, hogy nem fog a bye-ig játszani (asszem írtam is). Bevizesedett a térde, amit műtöttek tavaly és le kellett szívni. Pályán Steelers ellen úgy mozgott, mint a csiga. Reméljük ez a három hét pihi jót tett a térdének, Browns ellen szerintem már játszani fog.

Fitzinél az volt a legnagyobb baj, hogy rengeteg drive volt, főleg a meccsek elején, amikor egyből puntolni kellett, mert nem tudtunk egy nyomorult first downt se csinálni. Amikor hátrányba kerültünk, akkor se tudta a hátára venni a csapatot, dobálgatott-dobálgatott, de valahogy hiányzott az egészből a dinamika. Egyébként nem volt borzasztó, szerintem csere qb-nak, 1-2 meccsre tökéletes, de nem kezdő szint.

Mallett cserének örülök, legalább kis érdekességet hoz a meccsekbe, egyébként csodát nem várok tőle. Persze tök jó lenne ha jól játszana, és meglenne végre a franchise irányító, de reálisan nézve erre nagyon pici az esély.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.Bondi
Na akkor visszatértem 😉sevarafa
Akkor vitaindítónak mit szólnál néhány témához, amit kifejthetsz? De igazából bárki fejtegetheti, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1. A Texans egyre szarabb. Mi a tosz van?
2. Clowney folyton sérült. Mi a tosz van már?
3. Cushingnál azt kamuzták, csak pihenőt kap a térde miatt, ennek ellenére két hete nem játszik, most meg csönd van körülötte. Mi a tosz van vele?
4. Fitzpatrick helyett Mallett kezd. Fitz tényleg ilyen gyenge volt? És mit vársz Mallettől? Tosz?

De figyelmeztetlek, bármi is legyen a válaszod, nincs igazad.Stez
Tudom hogy nincs igazam, de: 😊

1. A Texans nem egyre szarabb 😊 ezt itt leszögezném 😀 Hogy mi a tosz, az sokfelől jön. Én pl nagyon nem vagyok megelégedve BOB playhívásaival. Emellett nem vagyok megelégedve néha a bírokkal sem sajnos. Watt-on konzekvensen nem dobálnak holding zászlókat, pedig konkrétan minden drive-ban van, még akkor is, ha nem Texans szemmel nézem a meccset. PHilly ellen amikor kihagytuk a FG, Cary Williams egymás után kétszer hajtott végre pass interference-t, egyiket se dobták be. Tudom, ez minden meccsen megeshet bármelyik csapattal, de ha ott TD-van, akkor már ott vagyunk h mienk lehet a meccs. Nyíván szívás, hogy Fitz nem tud bedobálni egykét ablakba, de én nem ezt érzem fő problémának a meccseket tekintve.

2. Clowney folyton sérült. Ez a kedvenc témám, és felbasz az egész nfl.com és a "szakértők" hozzáállása is. Clowney lesérült az első héten. Konkrétan ugyanaz a baja, mint Nix-nek volt, és ami miatt ő jelenleg az IR-on csücsül. Ki ne találjuk már akkor, hogy ez egy olyan sérülés amiből 6 hét alatt vissza KELL térni. titans meccs előtt Clowney nyilatkozott, az állapotáról. Azt mondta, hogy kb 70%-osnak érzi magát jelenleg (vagyis akkor), akkor nem értem mi a fenének kellett betenni? Minek? Hogy sikerüljön visszaesnie a rehab-ban? Semmi értelme nem volt ennek a siettetésnek. Utána meg nézegetnek, hogy jééé, hát nem úgy halad a sztori ahogy akarjuk, és most ezért frusztráltak is vagyunk... hát nagy taps... nem kell egy olyan játékost játszatni, aki sérülés után visszajövőben nem 100%-os...

3. Cushing jól lesz szerintem. Nem is akarom ezt tovább ragozni, mert az hogy nem a régi, az nem jelent nagy bajt szerintem. volt 15 tackle-s meccse ha jól emlékszem. annyira nem lehet szar. Amőgy nála én inkább azt vettem észre, hogy az frusztálja, hogy nincs középpontban. Kellene neki egy interception, vagy egy FF TD és az egója rendbejönne, meg a térde is naná 😛

4. Fitz egyáltalán nem volt gyenge. Sőt. Simán hozta azt a szintet amivel meccseket lehet nyerni a ligában. Az hogy 5 vereséggel állunk, az szerintem sokkal inkább BOB hibája mint Fitz-é...
Nagyon örülök ettől függetlenül a cserének. Ennek nagyon egyszerű a magyarázata: Fitz BIZTOSAN nem lesz a texans jövője irányító poszton. Mallett sem biztos, de nála van esély. Pont itt az idő kideríteni ezt. Ha Mallettbéna, akkor irányító draft lesz jövőre az első körben szerintem. Ha hoz egy ilyen idei Fitz számot, akkor meg biztosan nem lesz QB draft elől újra. Mallett tud még fejlődni, Fitz már nem fog abban amiben szar.

BIZTOS nincs igazam Stez 😛 csak tippelgetek 😊sevarafa
Szögezzük le már az elején: nincs igazad. 😀

Clowneynál azért hozzátenném, hogy nem ugyanaz a baja, mint Nixnek volt. Nixnek nem részleges szalagszakadása volt, míg Clowneynak csak az volt. Amíg az egyik papíron 6-8 hét alatt rendbe jön, addig a másik meg 9 hónap. Nem tudom, hogy Nixet szarul műtötték-e meg, azt sem tud, végül miért került IR-re, mert nem figyeltem a pályafutását nálatok, azt tudom, hogy alapvetően ő még az egyetemi sérüléséből épülgetett, amikor jött a draft.
De ha neki mondjuk a műtött térdével volt gond, akkor már érthető, miért került IR-re, míg Clowney nem.
Azt meg, miért játszatják, szerintem nem feltétlen jó kérdés. Miért játszatnák? Talán mert 1/1-esként úgy választották ki, hogy hány rá nyáladzó szakértő volt, legalább annyi kritizálója is, és ez a pick rizikós volt. Az ezzel jövő folyamatos nyomás Clowney felé és a Texans vezetőség felé azért nyomós indok lehet, főleg, hogy ha BOB is úgy gondolja, hogy Clowneynak bizonyítania kell a csapat felé, amiért 1/1-en elvitték.
Megsérült az első héten, 7-8 hetet mondtak neki felépülésként. Na ez eltelt. Érdekes mód Clowney, mielőtt berakták játszani 1-2 hete, egy szóval sem mondta, hogy nem érzi jónak a térdét. Most jött ezzel két napja. Így viszont ez nekem kissé kifogásnak tűnik. Nem fogod tudni, hogy ő kamuzik-e, vagy a klubvezetés. Jó, te tudni fogod, mert Clowney mondhatni szent és sérthetetlen nálad, nekem ez viszont kérdéses. Csak furcsállom igazából, hogy a Texans ennyire türelmes volt végig, és most 1-2 nap alatt többször is elkezdik hangoztatni, hogy zavarja őket Clowney ügye.
Főleg úgy, hogy 2-3 hete még maga JD nyilatkozta mindenhol, hogy hamarosan játszhat, és szét akarja ütni az ellenfél QB-it, bla bla. És a probléma ott van, hogy a nyomás csak nőni fog, mert a Houston látni akar valamit Clowneytól, meg úgy konkrétan az egész világ is.
Senki sem mondja, hogy pályára kell erőltetni Clowneyt, viszont amíg te látszólag azonnal a csapatra kented a szart és őket hibáztatod, szerintem koránt sem biztos, hogy a vezetőség a szemét disznó, aki hamar visszaerőltette a pályára JD-t, holott ő mindvégig mondta mindenkinek, hogy a térde szar. De azért játszott, mert a pályára parancsolták.

Cushinggal nem tudom, mi van, azért kérdeztem, mert itt csak a fikázást hallom róla, és meglepetés volt, hogy előző héten sem játszott. Az meg, hogy szerel 15-ször egy meccsen, nem jelenti azt, hogy jó is. De mint mondom, én nem tudom, eddig hogy játszott, csak sok helyen olvastam, hogy gyenge idén.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.samu09
Ezt szvsz hiába várod. A Pats másfél évtizede játssza az Erhardt-Perkinst. Nem véletlen megy jól. A dupla TE játék már újabb, de nem mai találmány az sem.

BoB inkább egyfajta spread offenset játszat. Az másról szól, de jó tud lenni az is. Egy jó irányító ehhez sem árt. Illetve ezt is fel kell építeni (szóhasználat, tipikus utak, felfogás, stb készségszinten) és nem csak a QBről beszélek.ulpianus
Ha már itt tartunk Keenum ilyen rendszerből jött Houstonba. Ezek szerint tényleg azért kellett mennie mert Kubiakhez tartozott. Mondjuk a játéka sem volt az igazi de annyit ő is tudott volna mint Fitz és a csapatot is ismeri.samu09
Ebbe teljesen egyetértünk! Keenum is tudja ezt, szerintem is azért kellett mennie mert nem BOB embere, plusz nem pont az ilyen testfelépítésű QB-kat szereti
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.samu09
Ezt szvsz hiába várod. A Pats másfél évtizede játssza az Erhardt-Perkinst. Nem véletlen megy jól. A dupla TE játék már újabb, de nem mai találmány az sem.

BoB inkább egyfajta spread offenset játszat. Az másról szól, de jó tud lenni az is. Egy jó irányító ehhez sem árt. Illetve ezt is fel kell építeni (szóhasználat, tipikus utak, felfogás, stb készségszinten) és nem csak a QBről beszélek.ulpianus
Ha már itt tartunk Keenum ilyen rendszerből jött Houstonba. Ezek szerint tényleg azért kellett mennie mert Kubiakhez tartozott. Mondjuk a játéka sem volt az igazi de annyit ő is tudott volna mint Fitz és a csapatot is ismeri.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.samu09
Ezt szvsz hiába várod. A Pats másfél évtizede játssza az Erhardt-Perkinst. Nem véletlen megy jól. A dupla TE játék már újabb, de nem mai találmány az sem.

BoB inkább egyfajta spread offenset játszat. Az másról szól, de jó tud lenni az is. Egy jó irányító ehhez sem árt. Illetve ezt is fel kell építeni (szóhasználat, tipikus utak, felfogás, stb készségszinten) és nem csak a QBről beszélek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.Bondi
Na akkor visszatértem 😉sevarafa
Akkor vitaindítónak mit szólnál néhány témához, amit kifejthetsz? De igazából bárki fejtegetheti, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1. A Texans egyre szarabb. Mi a tosz van?
2. Clowney folyton sérült. Mi a tosz van már?
3. Cushingnál azt kamuzták, csak pihenőt kap a térde miatt, ennek ellenére két hete nem játszik, most meg csönd van körülötte. Mi a tosz van vele?
4. Fitzpatrick helyett Mallett kezd. Fitz tényleg ilyen gyenge volt? És mit vársz Mallettől? Tosz?

De figyelmeztetlek, bármi is legyen a válaszod, nincs igazad.Stez
Én pl nagyon nem vagyok megelégedve BOB playhívásaival.sevarafa
Én azt reméltem, hogy hasonló passzjátékokat fog hívni, mint ami a Patriotsnál megy. Sok screen passz, illetve rövid passzok 2 TE-es felállással stb. De ez eddig nem nagyon jött elő.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.Bondi
Na akkor visszatértem 😉sevarafa
Akkor vitaindítónak mit szólnál néhány témához, amit kifejthetsz? De igazából bárki fejtegetheti, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1. A Texans egyre szarabb. Mi a tosz van?
2. Clowney folyton sérült. Mi a tosz van már?
3. Cushingnál azt kamuzták, csak pihenőt kap a térde miatt, ennek ellenére két hete nem játszik, most meg csönd van körülötte. Mi a tosz van vele?
4. Fitzpatrick helyett Mallett kezd. Fitz tényleg ilyen gyenge volt? És mit vársz Mallettől? Tosz?

De figyelmeztetlek, bármi is legyen a válaszod, nincs igazad.Stez
Tudom hogy nincs igazam, de: 😊

1. A Texans nem egyre szarabb 😊 ezt itt leszögezném 😀 Hogy mi a tosz, az sokfelől jön. Én pl nagyon nem vagyok megelégedve BOB playhívásaival. Emellett nem vagyok megelégedve néha a bírokkal sem sajnos. Watt-on konzekvensen nem dobálnak holding zászlókat, pedig konkrétan minden drive-ban van, még akkor is, ha nem Texans szemmel nézem a meccset. PHilly ellen amikor kihagytuk a FG, Cary Williams egymás után kétszer hajtott végre pass interference-t, egyiket se dobták be. Tudom, ez minden meccsen megeshet bármelyik csapattal, de ha ott TD-van, akkor már ott vagyunk h mienk lehet a meccs. Nyíván szívás, hogy Fitz nem tud bedobálni egykét ablakba, de én nem ezt érzem fő problémának a meccseket tekintve.

2. Clowney folyton sérült. Ez a kedvenc témám, és felbasz az egész nfl.com és a "szakértők" hozzáállása is. Clowney lesérült az első héten. Konkrétan ugyanaz a baja, mint Nix-nek volt, és ami miatt ő jelenleg az IR-on csücsül. Ki ne találjuk már akkor, hogy ez egy olyan sérülés amiből 6 hét alatt vissza KELL térni. titans meccs előtt Clowney nyilatkozott, az állapotáról. Azt mondta, hogy kb 70%-osnak érzi magát jelenleg (vagyis akkor), akkor nem értem mi a fenének kellett betenni? Minek? Hogy sikerüljön visszaesnie a rehab-ban? Semmi értelme nem volt ennek a siettetésnek. Utána meg nézegetnek, hogy jééé, hát nem úgy halad a sztori ahogy akarjuk, és most ezért frusztráltak is vagyunk... hát nagy taps... nem kell egy olyan játékost játszatni, aki sérülés után visszajövőben nem 100%-os...

3. Cushing jól lesz szerintem. Nem is akarom ezt tovább ragozni, mert az hogy nem a régi, az nem jelent nagy bajt szerintem. volt 15 tackle-s meccse ha jól emlékszem. annyira nem lehet szar. Amőgy nála én inkább azt vettem észre, hogy az frusztálja, hogy nincs középpontban. Kellene neki egy interception, vagy egy FF TD és az egója rendbejönne, meg a térde is naná 😛

4. Fitz egyáltalán nem volt gyenge. Sőt. Simán hozta azt a szintet amivel meccseket lehet nyerni a ligában. Az hogy 5 vereséggel állunk, az szerintem sokkal inkább BOB hibája mint Fitz-é...
Nagyon örülök ettől függetlenül a cserének. Ennek nagyon egyszerű a magyarázata: Fitz BIZTOSAN nem lesz a texans jövője irányító poszton. Mallett sem biztos, de nála van esély. Pont itt az idő kideríteni ezt. Ha Mallettbéna, akkor irányító draft lesz jövőre az első körben szerintem. Ha hoz egy ilyen idei Fitz számot, akkor meg biztosan nem lesz QB draft elől újra. Mallett tud még fejlődni, Fitz már nem fog abban amiben szar.

BIZTOS nincs igazam Stez 😛 csak tippelgetek 😊
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Azért remélem azzal tisztában vagy/vagytok, hogy Mallett baromi pontatlan QB, aki a nyomást sem kezeli kifejezetten jól az eddig látottak alapján.
Bob mondjuk jó hatással lehet rá, de én nem vagyok biztos benne, hogy Fitznél sokkal jobb lesz.Stez
Amint nyomás volt rajta rossz döntéseket hozott, és pontatlanok voltak a dobásai. Az év elején a támadófalunk nem állt a helyzet magaslatán... 😊 Jimmy sokkal jobban kezelte ezt.
Ha megkapja a bizalmat lehet át tud rajta lépni, de örök csereként ...én szurkolok neki 😊
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Azért remélem azzal tisztában vagy/vagytok, hogy Mallett baromi pontatlan QB, aki a nyomást sem kezeli kifejezetten jól az eddig látottak alapján.
Bob mondjuk jó hatással lehet rá, de én nem vagyok biztos benne, hogy Fitznél sokkal jobb lesz.Stez
Egyetértek. Mallett látszólag szinte semmit nem fejlődött Brady mögött. Lehet hogy más helyen kezdő lett volna, de ebben az esetben lehet, hogy mostanra kiderült volna róla, hogy bust. Szurkolok neki, hogy fusson be szép karriert nálatok, de jelenleg nem gondolnám, hogy rá lehet majd aggatni a franchise irányító jelzőt, de tűzoltásnak lehet jó lesz Fitz helyett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért remélem azzal tisztában vagy/vagytok, hogy Mallett baromi pontatlan QB, aki a nyomást sem kezeli kifejezetten jól az eddig látottak alapján.
Bob mondjuk jó hatással lehet rá, de én nem vagyok biztos benne, hogy Fitznél sokkal jobb lesz.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Mallett, mikor beállt a Patsbe, nem tűnt főnyereménynek, nem véletlen jött Jimmy és őt engedték el. Az egy más kérdés, hogy BoB ért a QBk-hoz és ha valaki, ő tudja, hogyan lehet javítani. McGloinból is ő "csinált embert" még a Penn ST(Baggio léci ne köss bele 😉 😛)-nél
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
1.: Jópár meccs ment el azon, hogy az O nem hozta a pontokat, pedig a D tartotta magát. A Steelers ellen is pl meg lehetett volna nyerni a végén, de szokás szerint Fitzi szar volt. A secondary most már csak azt nem nyeli be amit nem dobnak. Hihetetlen hogy meg sem próbálják levédekezni a passzt, folyton az elkapót nézik és akkor viszik le mikor a kezében van a labda, pedig nemegyszer jobb pozícióban voltak az elkapónál és leszedhették volna a labdát.
2.: Múlthéten azért nem jétszott mert beteg lett szegénykém 😕 illetve azt nyilatkozta, hogy még mindig nem tudják a kellő mértékbe terhelni a térdét a gyakorlatokon tehát nem gyógyul a lába. Nem tudom hova lett az amerikai orvostudomány ahol egy lábtörést 3 hét alatt rendbe raknak 😀
3.: Csak a múlt héten pihent, azelőtt játszik. Most bye van úgyhogy pihenhet még. Amúgy meg lassú lett, félti magát és egyenlőre a meccs előtti beszédeivel tesz valamit a csapatért. Lehet azon van hogy kihúzzon egy szezont sérülés nélkül, de hát ki látott már olyan ILB-t aki kerüli az ütközést? Ma raktak ki egy Re-Draft videót nfl.comra és ott Mack-et rakták 1/1-re. Lehet jobban jártunk volna, ha most van egy rendes LB a csapatban, talán a futás ellen komolyabb lenne a védekezés.
3.: -Mallett kezd
-A karerőssége messze felülmúlja Fitzijét, tehát mind a rövid-és hosszú passzok kevesebb eséllyel landolnak az ellennél.
-Talán első kört is megért volna a drafton, illetve tuti hogy ha nem Brady mögé kerül, akkor már kezdett volna.
-Viszont mivel nincs kezdő tapasztalata, ki tudja hogyan fog viselkedni élesben.
-BoB dolgozott már vele, tudja mit várhat el tőle, viszont ha rá meri bízni a csapatot mikor még van esély a PO-ra, akkor miért nem ő kezdett az elejétől???
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.Bondi
Na akkor visszatértem 😉sevarafa
Akkor vitaindítónak mit szólnál néhány témához, amit kifejthetsz? De igazából bárki fejtegetheti, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1. A Texans egyre szarabb. Mi a tosz van?
2. Clowney folyton sérült. Mi a tosz van már?
3. Cushingnál azt kamuzták, csak pihenőt kap a térde miatt, ennek ellenére két hete nem játszik, most meg csönd van körülötte. Mi a tosz van vele?
4. Fitzpatrick helyett Mallett kezd. Fitz tényleg ilyen gyenge volt? És mit vársz Mallettől? Tosz?

De figyelmeztetlek, bármi is legyen a válaszod, nincs igazad.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.Bondi
Na akkor visszatértem 😉
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobábansamu09
Ja, úgyhogy nyugodtan szólj csak hozzá és ne tartsd magadban.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉sevarafa
én ilynre nem emlékszem de eddig is ugyanazok szóltak hozzá ebben a szobában
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕samu09
Pedig anno megkaptam, hogy én üldöztem el mindenkit 😊
lehet azóta se jöttek vissza 😉
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Pedig akkor élt igazán ez a topic mikor órákon át vitatkoztunk 😀 azóta napok telnek el két post között 😕
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Szeva Seva! De nem gorombútà meg?sutianap
dehogy 😊
Akkor leszek goromba ha holnap sem jön meg a rendelt nfl mezem 😀 már eg hete késik... 😕sevarafa
Tudom, a Manzielesekkel mindig kèsnek 😉sutianap
HAHA 😛
Ez most épp egy DJ Swearinger lesz 😛