Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Johnathan Joseph's new deal is for 3 years and is worth $22 million with $11.5 million guaranteed
Örülök neki de lehet meg kellett volna dolgoztatni uccsó évében ezért a pénzért.
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
QB poszt megoldva:

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
"The Texans expect Jadeveon Clowney to be ready for Week 1 against the Chiefs. " 10sack-es első meccsel fog indítani idén!Sixo67
Elég 5 is 😀
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
"The Texans expect Jadeveon Clowney to be ready for Week 1 against the Chiefs. " 10sack-es első meccsel fog indítani idén!

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én örülnék ha visszajönne. Egyébként szerintem sincs ebben semmi gáz egyik fél részéről sem. A csapatnak az a jó ha kevesebbet kell neki kifizetni, neki meg a kevesebb is több a semminél. Tavaly ezt ugyanígy megléptük Daniel Manninggel.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is ezzel a részével van a gondom, de szerinted az milyen üzenet hogy elküldjük, aztán háát jó visszajöhetsz.LanceVance
Ugyanolyan mint holdoutolni. Az a játékos aki túljátssza a szerződését, az arcpír nélkül holdoutol ligaszerte. Ez az eset a holdouttal elért új szerződés fordítottja - ha a paycutba nem megy bele a játékos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezt a csapatok biztosan nem így gondolják
Keresett volna 6 milliót, ennyit nektek nem ért. Kitettétek, spóroltatok rajta négy milliót. Jövőre lejárt volna a szerződése, de ettől még kérdéses, mennyivel lehetett volna kevesebbre leszorítani, átstrukturálni viszont innentől nem lehetett volna, max, ha hozzácsapnak mondjuk még éveket, ami persze simán összehozható. Viszont akkor legalább 6 millió+vet min lenne a két évben a bére. Most, hogy eddig a kutyának sem kellett, simán visszahozhatjátok mondjuk 2.5 milláért két évre, így meg ahelyett, hogy 2015-ben vitt volna 6 milliót, utána meg pápá, lehet, hogy megoldjátok, hogy két évet toljon mondjuk 4.5-ért. Most csak hasra ütöttem, de ez minden, csak nem ciki.Wyatt
Nem is ezzel a részével van a gondom, de szerinted az milyen üzenet hogy elküldjük, aztán háát jó visszajöhetsz.LanceVance
Rosszul közelíted meg.
Houston: Nekünk ennyit nem érsz, maradsz olcsóbban?
Myers: Marad a tököm, megyek pénzt szerezni.

Telnek a napok, nem jön a pénzes ajánlat, a játékos alkupozíciója jelentősen megromlik, a csapat pedig spórol egy csomó pénzecskét. Egyszerű biznisz

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hát ezt a csapatok biztosan nem így gondolják
Keresett volna 6 milliót, ennyit nektek nem ért. Kitettétek, spóroltatok rajta négy milliót. Jövőre lejárt volna a szerződése, de ettől még kérdéses, mennyivel lehetett volna kevesebbre leszorítani, átstrukturálni viszont innentől nem lehetett volna, max, ha hozzácsapnak mondjuk még éveket, ami persze simán összehozható. Viszont akkor legalább 6 millió+vet min lenne a két évben a bére. Most, hogy eddig a kutyának sem kellett, simán visszahozhatjátok mondjuk 2.5 milláért két évre, így meg ahelyett, hogy 2015-ben vitt volna 6 milliót, utána meg pápá, lehet, hogy megoldjátok, hogy két évet toljon mondjuk 4.5-ért. Most csak hasra ütöttem, de ez minden, csak nem ciki.Wyatt
Nem is ezzel a részével van a gondom, de szerinted az milyen üzenet hogy elküldjük, aztán háát jó visszajöhetsz.LanceVance
Minden a pénzről szól. Meg főleg ott ahol fizetési sapka van. Gondolom biztos próbálták csökkenteni a fizetését de egy idős játékos nem nagyon megy ilyenbe bele mert lehet mondjuk az utolsó fizetése a sportból...De látszódik hogy sok pénzt már nem ad érte senki így akkor megpróbálják visszahívni oda ahol eltöltött x évet szerintem nincs ebbe semmi gond.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Hát ezt a csapatok biztosan nem így gondolják
Keresett volna 6 milliót, ennyit nektek nem ért. Kitettétek, spóroltatok rajta négy milliót. Jövőre lejárt volna a szerződése, de ettől még kérdéses, mennyivel lehetett volna kevesebbre leszorítani, átstrukturálni viszont innentől nem lehetett volna, max, ha hozzácsapnak mondjuk még éveket, ami persze simán összehozható. Viszont akkor legalább 6 millió+vet min lenne a két évben a bére. Most, hogy eddig a kutyának sem kellett, simán visszahozhatjátok mondjuk 2.5 milláért két évre, így meg ahelyett, hogy 2015-ben vitt volna 6 milliót, utána meg pápá, lehet, hogy megoldjátok, hogy két évet toljon mondjuk 4.5-ért. Most csak hasra ütöttem, de ez minden, csak nem ciki.Wyatt
Nem is ezzel a részével van a gondom, de szerinted az milyen üzenet hogy elküldjük, aztán háát jó visszajöhetsz.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezt a csapatok biztosan nem így gondolják
Keresett volna 6 milliót, ennyit nektek nem ért. Kitettétek, spóroltatok rajta négy milliót. Jövőre lejárt volna a szerződése, de ettől még kérdéses, mennyivel lehetett volna kevesebbre leszorítani, átstrukturálni viszont innentől nem lehetett volna, max, ha hozzácsapnak mondjuk még éveket, ami persze simán összehozható. Viszont akkor legalább 6 millió+vet min lenne a két évben a bére. Most, hogy eddig a kutyának sem kellett, simán visszahozhatjátok mondjuk 2.5 milláért két évre, így meg ahelyett, hogy 2015-ben vitt volna 6 milliót, utána meg pápá, lehet, hogy megoldjátok, hogy két évet toljon mondjuk 4.5-ért. Most csak hasra ütöttem, de ez minden, csak nem ciki.

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Több szaki is kiírta twitteren hogy Myerst vissza akarják hozni, gondolom alacsonyabb fizuért. Lehet egyszerűbb lett volna egy paycut vagy egy sima átstrukturálás...samu09
Hát ja, ez így elég cikis...

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Több szaki is kiírta twitteren hogy Myerst vissza akarják hozni, gondolom alacsonyabb fizuért. Lehet egyszerűbb lett volna egy paycut vagy egy sima átstrukturálás...
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
BoB most jelentette be amit eddig hivatalosnak hittek, hogy George Godsey lesz az OC 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tavaly indult AFC South fantasy ligában felszabadult öt hely, Aki szeretne játszani, jöjjön! (Sietve, mert hamar be fog telni a létszám!)

Jelentkezés, és a ligáról részletek itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
AFC South NFL.com fantasy liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A harmadik preseason meccs utáni szerda. Ez valamikor augusztus utolsó napjaira esik, a pontos napot nem tudompeterk2005
Köszi. Azt hittem már a preseason meccsek előtt is van egy kör.LanceVance
Nincs. A 75-ös szűkítés van az említett időpontban, a végső keretszűkítés pedig az utolsó preseason meccs utáni hét elején.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
A harmadik preseason meccs utáni szerda. Ez valamikor augusztus utolsó napjaira esik, a pontos napot nem tudompeterk2005
Köszi. Azt hittem már a preseason meccsek előtt is van egy kör.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A harmadik preseason meccs utáni szerda. Ez valamikor augusztus utolsó napjaira esik, a pontos napot nem tudom


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Első keretszűkítés mikor várható?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Őt biztos Wilfork kérte! 😀

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
JASPER COLEMAN SIGNS WITH THE HOUSTON TEXANS
DE-el lett 90-es a roster.samu09
Volt még tegnap egy változás
jött DT Brandon Deaderick( előző szezonba a Saints-nél volt 2x játszott kezdőként DE volt)
ment RB Mack Brown
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
JASPER COLEMAN SIGNS WITH THE HOUSTON TEXANS
DE-el lett 90-es a roster.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
 www.battleredblog.com/2015/6/1/8696441/heres-a-photo-gallery-of-deandre-hopkins-catching-footballs#4752030

több mint 11 éve
rva 4 708 — Me for President!
kezdem behozni a lemaradásomat a New Girl-ben, és tegnap este láttam a negyedik évad huszadik részében szerepelni (és énekelni!!!) JJ Watt-ot 😊 maradandó élmény lesz 😀 😀
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Xavier Su'a-Filo-val kapcsolatban nincsenek semmilyen hírek?
Beérhet kezdő LG posztra idén már vagy padot koptat ismét?Rolni
Center és guard poszton játszatják. Esélyes hogy LG-ben kezdő lesz, ha meg nem sérül újra.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Xavier Su'a-Filo-val kapcsolatban nincsenek semmilyen hírek?
Beérhet kezdő LG posztra idén már vagy padot koptat ismét?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM