Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀samu09
211 yard 2 td 1 int , -3 futott yard, taníts mester

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Lehet hogy csak az elfogultság miatt, hogy annyira vártam Mallettet, de úgy láttam jobban ment az O-nak, és mi lett volna ha Foster is ott van? Mind1 Mallett jól mutatkozott be.samu09
Mallett >Fitzpatrick nem kérdés.Sixo67
Nálam eddig sem volt kérdése, csak az hogy tudja e vinni a csapatot.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Lehet hogy csak az elfogultság miatt, hogy annyira vártam Mallettet, de úgy láttam jobban ment az O-nak, és mi lett volna ha Foster is ott van? Mind1 Mallett jól mutatkozott be.samu09
Mallett >Fitzpatrick nem kérdés.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem a szezon legjobb meccsét játszottuk. Mallett első meccsén több, mint biztató volt. Blue is nagyon jól nyomta.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Szép győzelem volt. Nem volt ekkora különbség a két csapat közt, de most (kivételesen) nekünk jött össze minden.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Lehet hogy csak az elfogultság miatt, hogy annyira vártam Mallettet, de úgy láttam jobban ment az O-nak, és mi lett volna ha Foster is ott van? Mind1 Mallett jól mutatkozott be.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
21/40, 303 yard, TD

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Holnap nem játszik Foster. Mallet-nek ez nem könnyíti meg a helyzetét.De így az esély adott hogy megmutassa mit tud.swatt99
Mallett igazán sajnálhatja, hogy Foster nem tud játszani. Így már az első kezdő meccsén máris nagyobb teher kerül rá.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
157 yard 0 TD 3 INT

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Holnap nem játszik Foster. Mallet-nek ez nem könnyíti meg a helyzetét.De így az esély adott hogy megmutassa mit tud.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Cushing és Clowney is edzett ma, BoB szerint tuti hogy kapnak egy-két playt a Browns ellen. Max Bollugh ILB pedig bekerült a keretbe a PS-ből. Remélem meg is ragad, nagyon szurkoltam neki a pre-seasonben.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
28/50, 555 yard, 8 TD 0 int

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
17-27, 333 yard, 1td 2int



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
18-23, 278 yard 2td 1int

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
21/33, 306 yard, 2 TD, 3 INT

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
215 yard 2 TD 0 INT 23 futott yard
Első meccsén nem hiszem hogy nagyon engedni fogják dobálózni sokat segíthet neki egy jó futójáték Foster képes rá szóval irány a győzelem😀swatt99
ha játszik Foster
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
215 yard 2 TD 0 INT 23 futott yard
Első meccsén nem hiszem hogy nagyon engedni fogják dobálózni sokat segíthet neki egy jó futójáték Foster képes rá szóval irány a győzelem😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INTBondi
200 yard 2/1 TD/INT és 3 futott yard 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként ki mit vár Mallett-tól? Milyen számokat fog produkálni? Képes lehet a "hátára" venni a csapatot?
Az én tippem: 17/27, 229 yard, 1 TD 1 INT

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Igen, az volt a baj hogy a Rams volt az 1/2 akiknél minimális esély volt csak a QB-húzásra így nem lehetett meghülyíteni a Jaxet és haverjait.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Természetesen ALLEN HURNST!!!4444

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
ILBt lehetett vóna kaparni az elsőkör közepèn. Szerintem nem volt aki följött volna 1/1re. Esetleg a Bilz, de akkor Watkisra kellett volna feküdni. Nèzegettem így utólag, de nem lett megvilàgosodàsom, hogy ki a vères tüdőt kellett vón 1/1re húzni, màrminthogy value-ba is kijöjjön.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
Mack egy OLB nem ILB.Sixo67
ILB-t játszik. Illetve egy meccsét néztem, akkor nagyon bent mozgott.samu09
4-3-at játszik alapból a Raiders, Mack OLB. ILB-ként nem jönne ki az egyik legnagyobb erőssége, nagyon jól zárja le a széleket futás ellen és tereli vissza középre a futót (ha még lenne egy normális MLB, aki ebből profitál... de ez itt már off 😊 )

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
Mack egy OLB nem ILB.Sixo67
ILB-t játszik. Illetve egy meccsét néztem, akkor nagyon bent mozgott.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
Mack egy OLB nem ILB.