Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Szeva Seva! De nem gorombútà meg?sutianap
dehogy 😊
Akkor leszek goromba ha holnap sem jön meg a rendelt nfl mezem 😀 már eg hete késik... 😕sevarafa
Tudom, a Manzielesekkel mindig kèsnek 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Szeva Seva! De nem gorombútà meg?sutianap
dehogy 😊
Akkor leszek goromba ha holnap sem jön meg a rendelt nfl mezem 😀 már eg hete késik... 😕
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊sevarafa
Szeva Seva! De nem gorombútà meg?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
sziasztok! nem tűntem el, egyszerűen csak nem írom meg a véleményem, annyira nem értek veletek egyet sok mindenben (Nem csak Clowney-val kapcsolatban)...
Amikor meg megírtam a véleményem akkor céltábla lettem, az egyszer is elég volt 😊
Csendben figyelgetek a háttérből 😊
Szurkolok a Texans-nak 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
BoB interjút adott a QB cseréről. És ő is Fitzi-nek hívja Fitzit 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/1-on-1-Bill-OBrien-explains-QB-switch/dc05bc13-ec56-4bde-b593-9b2f077d711e
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
A Clowney-saga folytatódik sajnos, pedig most már tényleg érdekelne, hogy mit tudna.
Speaking Wednesday, Jadeveon Clowney said his knee remains an issue.
It's troubling that the meniscus Clowney injured in Week 1 is still giving him problems. "It’s just not where it needs to be right now," he said. "We're taking a step back and trying to get it to where we need it be so I can play." Clowney was also sick last week, missing the loss to the Eagles. Amid reports the franchise is growing frustrated with the No. 1 overall pick, he'd do well to at least practice when the bye is over.Stez
Nem kéne már erőltetni ezt a szezont szerintem. Talán a 2018-as Super Bowl-ra egészséges lesz 😉samu09
Akkor szerintem a fejeteket vernétek a falba, az azt jelentené, hogy 3-4 évig lószart sem csinálna nálatok, és szerződése utolsó évében meg hirtelen állat lenne. 😊Stez
úgy szokták nem? uccsó évben pirítanak hogy kapjanak egy fasza szerződést hogy utána 4 évig semmit ne kelljen csinálni megint....mint a politikusok 😀
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
You DON'T say? 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A Clowney-saga folytatódik sajnos, pedig most már tényleg érdekelne, hogy mit tudna.
Speaking Wednesday, Jadeveon Clowney said his knee remains an issue.
It's troubling that the meniscus Clowney injured in Week 1 is still giving him problems. "It’s just not where it needs to be right now," he said. "We're taking a step back and trying to get it to where we need it be so I can play." Clowney was also sick last week, missing the loss to the Eagles. Amid reports the franchise is growing frustrated with the No. 1 overall pick, he'd do well to at least practice when the bye is over.Stez
Nem kéne már erőltetni ezt a szezont szerintem. Talán a 2018-as Super Bowl-ra egészséges lesz 😉samu09
Akkor szerintem a fejeteket vernétek a falba, az azt jelentené, hogy 3-4 évig lószart sem csinálna nálatok, és szerződése utolsó évében meg hirtelen állat lenne. 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Csak beugrott, ha már Watt 😊


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Clowney-saga folytatódik sajnos, pedig most már tényleg érdekelne, hogy mit tudna.
Speaking Wednesday, Jadeveon Clowney said his knee remains an issue.
It's troubling that the meniscus Clowney injured in Week 1 is still giving him problems. "It’s just not where it needs to be right now," he said. "We're taking a step back and trying to get it to where we need it be so I can play." Clowney was also sick last week, missing the loss to the Eagles. Amid reports the franchise is growing frustrated with the No. 1 overall pick, he'd do well to at least practice when the bye is over.Stez
Nem kéne már erőltetni ezt a szezont szerintem. Talán a 2018-as Super Bowl-ra egészséges lesz 😉samu09
Addigra már Watt ég ki 😛 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
A Clowney-saga folytatódik sajnos, pedig most már tényleg érdekelne, hogy mit tudna.
Speaking Wednesday, Jadeveon Clowney said his knee remains an issue.
It's troubling that the meniscus Clowney injured in Week 1 is still giving him problems. "It’s just not where it needs to be right now," he said. "We're taking a step back and trying to get it to where we need it be so I can play." Clowney was also sick last week, missing the loss to the Eagles. Amid reports the franchise is growing frustrated with the No. 1 overall pick, he'd do well to at least practice when the bye is over.Stez
Nem kéne már erőltetni ezt a szezont szerintem. Talán a 2018-as Super Bowl-ra egészséges lesz 😉
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
lehet, hogy mégiscsak Teddy "skinny knee" Bridgewatert kellett volna draftolni? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A Clowney-saga folytatódik sajnos, pedig most már tényleg érdekelne, hogy mit tudna.
Speaking Wednesday, Jadeveon Clowney said his knee remains an issue.
It's troubling that the meniscus Clowney injured in Week 1 is still giving him problems. "It’s just not where it needs to be right now," he said. "We're taking a step back and trying to get it to where we need it be so I can play." Clowney was also sick last week, missing the loss to the Eagles. Amid reports the franchise is growing frustrated with the No. 1 overall pick, he'd do well to at least practice when the bye is over.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Jó ütemben jön a váltás, a menetend alapján nem kell összeomlani.

@CLE, CIN, TEN @JAX, lehet önbizalmat építeni.
| Aztán majd mi leépítjük neki | 😛Höri
Lehet addigra már Savage lesz a kezdő 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mallett time. Várom, hogy mit tud a gyerek.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó ütemben jön a váltás, a menetend alapján nem kell összeomlani.

@CLE, CIN, TEN @JAX, lehet önbizalmat építeni.
| Aztán majd mi leépítjük neki | 😛

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most már nagyon kíváncsi lettem, hogy hoz le egy meccset Mallett.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
csak kérni kellett, Mallett a kezdőbaggio
Megelőztél pont most akartam beírni hogy NFL.com lehozta Mallett a kezdő. Jogos döntés legalább van esze a vezetőségnek. Hátha valami kisül belőle😀swatt99
SZerintem meg Wattot is ki lehetne próbálni. Idén úgy is ő a mindenes. 😊
Futhat is olykor, dobálhat is, úgy is ledózerolja a népet. 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Játszon JD is és öröm van meg bótottág.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
csak kérni kellett, Mallett a kezdőbaggio
Megelőztél pont most akartam beírni hogy NFL.com lehozta Mallett a kezdő. Jogos döntés legalább van esze a vezetőségnek. Hátha valami kisül belőle😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
csak kérni kellett, Mallett a kezdő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mallet-et be kéne a leghamarabb vetni hogy látni lehessen mit tud. Ott volt tavalyi példa Keenum első pár meccsén jól játszott már mindenki benne látta a jövő irányítóját aztán 2 meccs után kiismerték a játékát nem tudott változtatni és annyi is lett neki még a csapatba se tudott megragadni...Szerintem ez a bye week pont ideális arra hogy jöjjön egy új impulzus a csapatnak. AFC elnézve sok esély már nagyon úgy sincs...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Mallett beállítására mekkora esélyt jósoltok idén?Minitron
100%
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mallett beállítására mekkora esélyt jósoltok idén?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy észrevettétek hogy Sevarafa eltűnt? Szerintem Clowney ügynökének marketing embere volt. Megjelent mikor vége lett tavaly a szezonnak, és végig hypeolta Clowneyt a draftig, biztos írt naponta 100 kommentet, aztán a pre-seasonre eltűnt. Tiszta összeesküvés az egész 😀