Houston Texans
21 feliratkozó
több mint 11 éve
A tegnapi edzésről:Mallett elég jó napot zárt, egyszer sem hibázott. Savage edzésről edzésre egyre jobb, de még mindig csak 3. számúnak felel meg.
Watt minden reggel együtt dolgozik egy csapat újonccal, hogy megszokják azt az edzés szintet, amin ő van.
Andre Hal tegnap safety-t játszott, úgy tűnik Stevie Brown, Lonnie Ballentine, Kurtis Drummond és Terrance Parks sem győzte meg eddig az edzőket. Egyedül Rahim Moore az egyedüli tuti kezdő eddig.
A tavalyi draft class, különösen Nix és Fiedorowicz fejlődött a legtöbbet az előző szezonhoz képest.
John Simon-tól odavannakmegvissza a kintiek. Tavaly nyúlta le a Houston a Ravens PS-ből Mike Vrabel kérésére, aki anno Simon edzője volt egyetemen. Szóval a srác sokak szerint komoly rotációban lesz OLB poszton, ha meg Clowney-t nem szerelik meg szezonkezdetre, akkor tuti kezdő.
több mint 11 éve
www.houstontexans.com/tv-media/videos/Wilfork-Watt-tossing-bombs/388e5537-0608-4f17-95f0-04be67da9b63 A QB csata fokozódik xD
több mint 11 éve
Augusztus 11 úgy tudom.Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?LanceVanceMost ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVanceOdaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
több mint 11 éve
Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVanceOdaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
több mint 11 éve
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVanceOdaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀
több mint 11 éve
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????
több mint 11 éve
Itt a trailerwww.youtube.com/watch?v=ErjFCHqoTx4
Augusztus 11-én kerül adásba az első rész

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Minden statisztika mehet a levesbe. Ha jó vót a csapat, ha nem, bizonyossággal lehet mondani hogy a hard knocks miatt volt 😀 fu de babonás egy népség ezaz amerikai 😀HöriEz jó vagy rossz nekünk?😀swatt99Höri
több mint 11 éve
Eleinte rendre visszaesett a csapat mérlege HK után, de a jelenlegi szériában 5 is javulni tudott, szóval nem minden esetben veti vissza a csapatot.Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99Höri
2001 Ravens
előtte SB Win, utána 10-6 kiestek a Div.Round körben
2002 Cowboys
előtte 5-11 utána 5-11
2007 Chiefs
előtte 9-7 utána 4-12
2008 Cowboys
előtte 13-3 kiestek a Div.Round körben, utána 9-7 no PO
2009 Bengals
előtte 4-11-1 utána 10-6 és WC bukó
2010 Jets
előtte 9-7, AFC döntő bukta, utána 11-5, AFC döntő bukta
2012 Dolphins
előtte 6-10, utána 7-9
2013 Bengals
előtte 10-6 WC bukta, utána 11-5 WC bukta
2014 Falcons
előtte 4-12 utána 6-10
több mint 11 éve
Ezt vártam már mióta nézem a rendes focit 😀 Végre.
több mint 11 éve
Most fog igazán hiányozni Swearinger.
több mint 11 éve
Na, Watt és Cushing miatt már megéri nézni szerintem, főleg, hogy nincs frencsájz Qb aki elvigye a műsoridőt.Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99Höri
több mint 11 éve
Na mondjuk ettől pont nem lett szimpatikusabb@)
több mint 11 éve
Terry helyére igazolták? 😀Sixo67
több mint 11 éve
Tyson Clabo repült a keretből.Jövőhéten kezdődik az OTA May 26-28
további OTA dátumok:
June 1-2
June 4
June 8-9
June 11-12
több mint 11 éve
www.houstontexans.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-rehab-on-the-right-track/b8303c7b-eed3-4225-a84e-0b39cb9943cbTudom hogy ezt kell mondania, de reméljük a legjobbakat.
több mint 11 éve
Matt Feiler: OT/G. Tavaly érkezett udfa-ként, egy évig volt a PS-ben, szezon végén 2 éves szerződést kapott. Az edzők jó véleménnyel vannak róla, lehet megcsípi az egyik guard pozíciót idén. Mindenesetre érdemes figyelni rá az előszezonban, lehet sokat fogjuk látni a falban 😉
több mint 11 éve
Nem sokáig élt segélyen, a Tampa le is szerződtette 😀Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/LanceVance"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.BondiVolt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
több mint 11 éve
Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.BondiVolt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
több mint 11 éve
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.BondiVolt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.
több mint 11 éve
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.BondiVolt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.
Höri
Sixo67