Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
A tegnapi edzésről:
Mallett elég jó napot zárt, egyszer sem hibázott. Savage edzésről edzésre egyre jobb, de még mindig csak 3. számúnak felel meg.

Watt minden reggel együtt dolgozik egy csapat újonccal, hogy megszokják azt az edzés szintet, amin ő van.

Andre Hal tegnap safety-t játszott, úgy tűnik Stevie Brown, Lonnie Ballentine, Kurtis Drummond és Terrance Parks sem győzte meg eddig az edzőket. Egyedül Rahim Moore az egyedüli tuti kezdő eddig.

A tavalyi draft class, különösen Nix és Fiedorowicz fejlődött a legtöbbet az előző szezonhoz képest.

John Simon-tól odavannakmegvissza a kintiek. Tavaly nyúlta le a Houston a Ravens PS-ből Mike Vrabel kérésére, aki anno Simon edzője volt egyetemen. Szóval a srác sokak szerint komoly rotációban lesz OLB poszton, ha meg Clowney-t nem szerelik meg szezonkezdetre, akkor tuti kezdő.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/Wilfork-Watt-tossing-bombs/388e5537-0608-4f17-95f0-04be67da9b63
A QB csata fokozódik xD

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?LanceVance
Augusztus 11 úgy tudom.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀samu09
Van hova fejlődni. Amúgy mikor kezdődik ez a műsor?

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????LanceVance
Odaát ebben is előrébb járnak. Mindent be tudnak magyarázni a statisztikák mögé bújva, hogy miért teljesített így vagy úgy a csapat. Itthon egyenlőre a vizes volt a fű és a nem tolódtunk rendesen fogalmak érvényesek 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Most ez komoly hogy az amcsiknak mér erre is van statisztikája????

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Itt a trailer
 www.youtube.com/watch?v=ErjFCHqoTx4

Augusztus 11-én kerül adásba az első rész


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Höri
Minden statisztika mehet a levesbe. Ha jó vót a csapat, ha nem, bizonyossággal lehet mondani hogy a hard knocks miatt volt 😀 fu de babonás egy népség ezaz amerikai 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Eleinte rendre visszaesett a csapat mérlege HK után, de a jelenlegi szériában 5 is javulni tudott, szóval nem minden esetben veti vissza a csapatot.

2001 Ravens
előtte SB Win, utána 10-6 kiestek a Div.Round körben

2002 Cowboys
előtte 5-11 utána 5-11

2007 Chiefs
előtte 9-7 utána 4-12

2008 Cowboys
előtte 13-3 kiestek a Div.Round körben, utána 9-7 no PO

2009 Bengals
előtte 4-11-1 utána 10-6 és WC bukó

2010 Jets
előtte 9-7, AFC döntő bukta, utána 11-5, AFC döntő bukta

2012 Dolphins
előtte 6-10, utána 7-9

2013 Bengals
előtte 10-6 WC bukta, utána 11-5 WC bukta

2014 Falcons
előtte 4-12 utána 6-10

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Ezt vártam már mióta nézem a rendes focit 😀 Végre.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Most fog igazán hiányozni Swearinger.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀swatt99
Na, Watt és Cushing miatt már megéri nézni szerintem, főleg, hogy nincs frencsájz Qb aki elvigye a műsoridőt.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Höri
Ez jó vagy rossz nekünk?😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na mondjuk ettől pont nem lett szimpatikusabb@)
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Sixo67
Terry helyére igazolták? 😀
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Tyson Clabo repült a keretből.
Jövőhéten kezdődik az OTA May 26-28
további OTA dátumok:
June 1-2
June 4
June 8-9
June 11-12
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Cushing készül...😉
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
 www.houstontexans.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-rehab-on-the-right-track/b8303c7b-eed3-4225-a84e-0b39cb9943cb
Tudom hogy ezt kell mondania, de reméljük a legjobbakat.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Matt Feiler: OT/G. Tavaly érkezett udfa-ként, egy évig volt a PS-ben, szezon végén 2 éves szerződést kapott. Az edzők jó véleménnyel vannak róla, lehet megcsípi az egyik guard pozíciót idén. Mindenesetre érdemes figyelni rá az előszezonban, lehet sokat fogjuk látni a falban 😉
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/LanceVance
Nem sokáig élt segélyen, a Tampa le is szerződtette 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 850
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.samu09
Bolond a fickó, de én szerintem se kellett volna csak így elengedni :-/

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.swatt99
"... rumors that Swearinger walked out of special teams meetings last season because he felt that his status as a second round pick precluded him from playing on the special teams unit."
Olyan udfa senkik mint Watt, akik semmit nem csinálnak egész meccsen, szó nélkül állnak be a special teambe...de DJ második körös, ő még csak nem is szól hozzájuk 😀 Mindegy még mindig sajnálom hogy elmegy.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Végül simán kiraktuk. De miért engedtük el csak úgy? Nem értem. Idén elengedtük Johnson-t és Swearinger-t 0 ellenérték fejében, pedig azért valamit ki lehetett volna értük csikarni.Bondi
Volt pár nem jól sikerült dolga... Autós incidens, kutyaharapás a fő oknak azt írják hogy nem akart a special teambe játszani.