Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.Bondi
Vagy egy jó DB-t behúzni mert mostanában elég furán játszanak Josephék.
Clowney nem játszik a hétvégénStez
Pedig kellene a pass rush az Eagles ellen. Ha Wattot leszedik akkor nem lesz ki kizökkentse Folest és elég szép pontesőt nyomhat a srác.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre mondjuk mi: huh
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney nem játszik a hétvégén

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
a bowlhu és empty elég hamar elkezdett foglalkozni a témával, úgyhogy én is elkezdem 😀
A videóban a srác egyből fumble-lel kezd, úgyhogy van helye a csapatban 😀 de amúgy nem olyan rossz és van egy szép menekülése a videó közepe felé.
De szerintem nem lesz QB draft legalábbis első körben. Illene inkább egy fasza falembert behúzni.

13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE

Fitzpatrick, Savage, Mallett, ez még viccnek is rossz. Hundley nem feltétlen NFL-kész irányító, de hatalmas potenciállal bír és lábon is nagyon veszélyes, Bill O'Brien számára kiváló alapanyag. A linkelt gametape-en egyébként Randy Gregory igyekszik keseríteni az életét.

Más téma: ma láttam egy listát, kik azok a játékosok akik előbb houstonban játszottak, utána mentek phillybe
Ryans, Barwin, Jeff Maehl (WR) James Casey (FB/WR) Donnie Jones (P) Bryan Braman (LB) Andrew Gardner (OL)
Első négy még simán beférne a csapatba, sőt, lehet Ryans nagyon kéne most.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
4 változás történt a rosteren.

Visszatért a csapathoz 4 év után Zac Diles. Ezt Elbert Mack bánta.
Illetve PS Kendall James CB ment és jött helyette a futó Ben Malena.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
DeMarco Murray őrült szezonja mellett túl méltatlanul kevés szó esik Fosterről, pedig két meccset leszámítva körül-belül ugyanazt hozta eddig és hátán viszi a csapatot. Gondoltam megjegyzem. 😊adam8
Fosternél ez az alap de Murray most átlagon felül teljesít 😀samu09
Így van. Foster a legjobb szezonja számait hozza. Hajrá, hátha megdönti azt.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
DeMarco Murray őrült szezonja mellett túl méltatlanul kevés szó esik Fosterről, pedig két meccset leszámítva körül-belül ugyanazt hozta eddig és hátán viszi a csapatot. Gondoltam megjegyzem. 😊adam8
Fosternél ez az alap de Murray most átlagon felül teljesít 😀
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
DeMarco Murray őrült szezonja mellett túl méltatlanul kevés szó esik Fosterről, pedig két meccset leszámítva körül-belül ugyanazt hozta eddig és hátán viszi a csapatot. Gondoltam megjegyzem. 😊

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem Cushing visszatér a Battle red day-re ( nem hiszem hogy kihagyná) és úgy fog harapni, mint régen. Az egész csapattal együtt. Hatalmas ajándék lenne a sasok megverése.


több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ki lenne alkalmasabb fogadni az újoncot első éles NFL meccsén, mint Watt? 😊 Bizony sajnálom, hogy azzal a 9. pickkel nem Dallasba érkezett, még ha egy HoF aspiráns Left Tackle is jött helyette.
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000418024/Watt-on-Mettenberger-I-d-be-a-little-more-focusedgyeek
Természetesen fantasztikus játékosnak tartom Wattot, és áldás a csapatnak mind a pályán és kívül, de ez a selfies ügye nem szimpatikus. Vagyis, hogy ekkora ügyet csinál belőle, és hogy így akar oktatni másokat. Ez arrogáns viselkedés és nem rá vall. Persze 1 hét múlva ez már pont senkit sem fog érdekelni.DC
Nekem tetszett amit csinált 😀 Ha abból indulunk ki, hogy sokan példaképnek tekintik, akkor ne nézze már senki arrogánsnak ha 21. századi módszerekkel próbálja rávenni a fiatalabbakat, hogy nárcisztikus hajlamaik kiélése helyett koncentráljanak most már NFL-es pályafutásukra és ha keményen dolgoznak lehetnek akkora játékosok mint Watt. Ez elég komolyan hangzott, és én is tudom hogy edzéseken tízezer selfiet csinál a szurkolókkal, de ha valaki, ő megtehette ezt 😀 Amúgy ha jövőre Winston eladott labdáját rákjárásban viszi vissza azt is példaértékűnek fogom tartani.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Ki lenne alkalmasabb fogadni az újoncot első éles NFL meccsén, mint Watt? 😊 Bizony sajnálom, hogy azzal a 9. pickkel nem Dallasba érkezett, még ha egy HoF aspiráns Left Tackle is jött helyette.
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000418024/Watt-on-Mettenberger-I-d-be-a-little-more-focusedgyeek
Természetesen fantasztikus játékosnak tartom Wattot, és áldás a csapatnak mind a pályán és kívül, de ez a selfies ügye nem szimpatikus. Vagyis, hogy ekkora ügyet csinál belőle, és hogy így akar oktatni másokat. Ez arrogáns viselkedés és nem rá vall. Persze 1 hét múlva ez már pont senkit sem fog érdekelni.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Annyira laggolt az összes stream, hogy még az első negyedben hagytam az egészet és nfl.comon követtem csak. Aztán az uccsó negyedre kapcsoltam vissza akkor már rendesen működött minden. Azt vártam hogy Mallettet beküldik a végére ha már a 3. számú futó is szerephez jutott, de nem. Jó lett volna látni hogy van e remény passzjáték terén vagy tényleg Fitzi a legjobb megoldás.
Viszont Watt sefizős sackje hatalmas volt 😀 nem tudom töri e a fejét az ilyeneken vagy csak spontán jut eszébe játék közben 😀samu09
Attól tartok, hogy lehet, valami komoly gondok lehetnek Mallett-el edzésen és azért nem merik játszatni, más nem nagyon indokolja, hogy miért nem küldik be legalább a már eldőlt meccsek végére.Sixo67
Szerintem nem gondok vannak egyszerűen meccseket akarnak neki adni az szezon vége felé ez max akkor lehet másképp ha a csapat úgy fog állni hogy esély lesz a po-ra.Egyébként szerintem fog legalább 3-4 meccset kapni hogy megmutassa mit tud.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Annyira laggolt az összes stream, hogy még az első negyedben hagytam az egészet és nfl.comon követtem csak. Aztán az uccsó negyedre kapcsoltam vissza akkor már rendesen működött minden. Azt vártam hogy Mallettet beküldik a végére ha már a 3. számú futó is szerephez jutott, de nem. Jó lett volna látni hogy van e remény passzjáték terén vagy tényleg Fitzi a legjobb megoldás.
Viszont Watt sefizős sackje hatalmas volt 😀 nem tudom töri e a fejét az ilyeneken vagy csak spontán jut eszébe játék közben 😀samu09
Attól tartok, hogy lehet, valami komoly gondok lehetnek Mallett-el edzésen és azért nem merik játszatni, más nem nagyon indokolja, hogy miért nem küldik be legalább a már eldőlt meccsek végére.Sixo67
30-9nél talán még én is át tudnám adni a labdát a futónak úgyhogy valszeg csak tudatosítani akarják Fitziben hogy övé a csapat és végig velük kell lennie.
Amúgy itt az üzenet a sackfie mellé:
 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262.116181.68680511262/10152582740336263/?type=1&theater
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Annyira laggolt az összes stream, hogy még az első negyedben hagytam az egészet és nfl.comon követtem csak. Aztán az uccsó negyedre kapcsoltam vissza akkor már rendesen működött minden. Azt vártam hogy Mallettet beküldik a végére ha már a 3. számú futó is szerephez jutott, de nem. Jó lett volna látni hogy van e remény passzjáték terén vagy tényleg Fitzi a legjobb megoldás.
Viszont Watt sefizős sackje hatalmas volt 😀 nem tudom töri e a fejét az ilyeneken vagy csak spontán jut eszébe játék közben 😀samu09
Attól tartok, hogy lehet, valami komoly gondok lehetnek Mallett-el edzésen és azért nem merik játszatni, más nem nagyon indokolja, hogy miért nem küldik be legalább a már eldőlt meccsek végére.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Annyira laggolt az összes stream, hogy még az első negyedben hagytam az egészet és nfl.comon követtem csak. Aztán az uccsó negyedre kapcsoltam vissza akkor már rendesen működött minden. Azt vártam hogy Mallettet beküldik a végére ha már a 3. számú futó is szerephez jutott, de nem. Jó lett volna látni hogy van e remény passzjáték terén vagy tényleg Fitzi a legjobb megoldás.
Viszont Watt sefizős sackje hatalmas volt 😀 nem tudom töri e a fejét az ilyeneken vagy csak spontán jut eszébe játék közben 😀
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ki lenne alkalmasabb fogadni az újoncot első éles NFL meccsén, mint Watt? 😊 Bizony sajnálom, hogy azzal a 9. pickkel nem Dallasba érkezett, még ha egy HoF aspiráns Left Tackle is jött helyette.
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000418024/Watt-on-Mettenberger-I-d-be-a-little-more-focused

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajna más elfoglaltság miatt lemaradtam a meccsről, de azt látom, hogy Foster elképesztően jól játszott. 150 yard 20 kísérletből és 3 TD. Nem semmi.

Tényleg, Clowney hogy játszott?DC
Hát alig. Nem sokat küldték pályára.Sixo67
Maradjunk annyiban, hogy fel kell még vennie a ritmust. Mondjuk ez a meccs tökéletes volt arra.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Sajna más elfoglaltság miatt lemaradtam a meccsről, de azt látom, hogy Foster elképesztően jól játszott. 150 yard 20 kísérletből és 3 TD. Nem semmi.

Tényleg, Clowney hogy játszott?DC
Hát alig. Nem sokat küldték pályára.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Sajna más elfoglaltság miatt lemaradtam a meccsről, de azt látom, hogy Foster elképesztően jól játszott. 150 yard 20 kísérletből és 3 TD. Nem semmi.

Tényleg, Clowney hogy játszott?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ahogy a külföldi fórumon olvastam... a win is a win...kb ennyi amit el lehet mondani 😊

Foster félelmetes. Tényleg ő viszi a hátán az Offense-t. A védelemben Mohamed elég jól pótolta Cushingot.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Clowney bevetésre kész 😊Bondi
Lehet még egy Cushing 2.0-át kapunk ezen a meccsen. Tehát félteni fogja még magát. De ne legyen igazam. Ha jól tudom Mettenberger kezd a Titans-nál, jó lenne ha Clowney megmutatná neki milyen egy nfl-es ütközés 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Clowney bevetésre kész 😊

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Barwint igen, DeMeconak sajnos nagyon nem ment a 3-4, lassú volt ahhoz, pedig bírtam nagyon.adam8
Már nálunk is lényegében 3-4-ben tolja, még ha nem is klasszikusan, de elég jól megy neki 😀dande
Akkor kezdtek el 3-4ben játszani mikor jött Cushing. És ha jól emlékszem 2-3 meccset tudott csak játszani Ryans mert megsérült és gyakorlatilag visszaállt a védelem 4-3ra mert Cushingon kívül nem volt értelmes ILB a csapatban. De javítsatok ki ha tévedek 😀 Szerintem azért ment el mert ahogy Winstonnál Brieselnél vagy Barwinnál, nála se tudták megoldani a bérezést.samu09
Nyilván ez így van, persze kérdés kinek mire volt igazán szándéka. Mindegy, ez már a múlt, tényleg csak arra akartam utalni, hogy ebből a szempontból érdekes lesz a meccs, és bizony ők nektek hiányoznak, neünk viszont jó, hogy itt vannak 😀dande
Kelly élőben megnézheti azokat a játékosokat akik jövőre hozzájuk szerződnek 😀 A trend alapján jövőre 3 játékos igazol hozzátok 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barwint igen, DeMeconak sajnos nagyon nem ment a 3-4, lassú volt ahhoz, pedig bírtam nagyon.adam8
Már nálunk is lényegében 3-4-ben tolja, még ha nem is klasszikusan, de elég jól megy neki 😀dande
Akkor kezdtek el 3-4ben játszani mikor jött Cushing. És ha jól emlékszem 2-3 meccset tudott csak játszani Ryans mert megsérült és gyakorlatilag visszaállt a védelem 4-3ra mert Cushingon kívül nem volt értelmes ILB a csapatban. De javítsatok ki ha tévedek 😀 Szerintem azért ment el mert ahogy Winstonnál Brieselnél vagy Barwinnál, nála se tudták megoldani a bérezést.samu09
Nyilván ez így van, persze kérdés kinek mire volt igazán szándéka. Mindegy, ez már a múlt, tényleg csak arra akartam utalni, hogy ebből a szempontból érdekes lesz a meccs, és bizony ők nektek hiányoznak, neünk viszont jó, hogy itt vannak 😀