Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Én az elejétől az egyenlő mérlegért drukkoltam 😀 De remélem kap egy-egy egész meccset Mallett és Savage issamu09
Na Savage-re még marha kíváncsi lennék mit tud. Remélem az utolsó fordulóban egy félidőt kap. Bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Bár neki még egy év padozás tuti kellene.Bondi
😀😀

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én az elejétől az egyenlő mérlegért drukkoltam 😀 De remélem kap egy-egy egész meccset Mallett és Savage issamu09
Na Savage-re még marha kíváncsi lennék mit tud. Remélem az utolsó fordulóban egy félidőt kap. Bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Bár neki még egy év padozás tuti kellene.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
"Ryan Mallett tweets he's 'ready,' then later deletes it."

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422259/article/ryan-mallett-tweets-hes-ready-then-later-deletes-it
😀😀Sixo67
"I'm staying focused for when the time comes ... seize the opportunity #justwaiting."

Ez eléggé úgy hangzik, mintha már az elejétől fogva BoB úgy fogadta volna, hogy nyugi te leszel a kezdő, de várnod kell egy kicsit 😊
Kíváncsi vagyok mikor lesz bedobva a mély vízbe. Én úgy a Titans elleni meccsre teszem a voksom.Bondi
Szerintem meg ahogy tegnap írtam, ha már nem lesz esély a továbbjutásra. Mert ha mondjuk következő meccsen berakják Mallettet mondván Fitzi nem az igazi, és mondjuk kiderül hogy Mallett még nagyobb bukó, akkor ott állunk két kiherélt irányítóval meglőve. Viszont ha elszáll a továbbjutás akkor lehet mondani hogy úgy is alibi meccsek lesznek és ki lehet próbálni a cseréket. Illetve ha beválik a colos akkor ki lehet rúgni Fitzit azzal hogy ecsém nem jutottunk PO-ba mikor még Watt is TD-t szerzett. Ennyi a véleményem 😀samu09
2 meccs múlva már nem lesz esélyünk bejutni a PO-ba...matematikailag sem. 😊
Illetve igen optimistának kell lennie valakinek, ha úgy gondolja, hogy még lehet ebből valami idén. Elnézve az AFC-t.Bondi
Én az elejétől az egyenlő mérlegért drukkoltam 😀 De remélem kap egy-egy egész meccset Mallett és Savage is
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"Ryan Mallett tweets he's 'ready,' then later deletes it."

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422259/article/ryan-mallett-tweets-hes-ready-then-later-deletes-it
😀😀Sixo67
"I'm staying focused for when the time comes ... seize the opportunity #justwaiting."

Ez eléggé úgy hangzik, mintha már az elejétől fogva BoB úgy fogadta volna, hogy nyugi te leszel a kezdő, de várnod kell egy kicsit 😊
Kíváncsi vagyok mikor lesz bedobva a mély vízbe. Én úgy a Titans elleni meccsre teszem a voksom.Bondi
Szerintem meg ahogy tegnap írtam, ha már nem lesz esély a továbbjutásra. Mert ha mondjuk következő meccsen berakják Mallettet mondván Fitzi nem az igazi, és mondjuk kiderül hogy Mallett még nagyobb bukó, akkor ott állunk két kiherélt irányítóval meglőve. Viszont ha elszáll a továbbjutás akkor lehet mondani hogy úgy is alibi meccsek lesznek és ki lehet próbálni a cseréket. Illetve ha beválik a colos akkor ki lehet rúgni Fitzit azzal hogy ecsém nem jutottunk PO-ba mikor még Watt is TD-t szerzett. Ennyi a véleményem 😀samu09
2 meccs múlva már nem lesz esélyünk bejutni a PO-ba...matematikailag sem. 😊
Illetve igen optimistának kell lennie valakinek, ha úgy gondolja, hogy még lehet ebből valami idén. Elnézve az AFC-t.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
"Ryan Mallett tweets he's 'ready,' then later deletes it."

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422259/article/ryan-mallett-tweets-hes-ready-then-later-deletes-it
😀😀Sixo67
"I'm staying focused for when the time comes ... seize the opportunity #justwaiting."

Ez eléggé úgy hangzik, mintha már az elejétől fogva BoB úgy fogadta volna, hogy nyugi te leszel a kezdő, de várnod kell egy kicsit 😊
Kíváncsi vagyok mikor lesz bedobva a mély vízbe. Én úgy a Titans elleni meccsre teszem a voksom.Bondi
Szerintem meg ahogy tegnap írtam, ha már nem lesz esély a továbbjutásra. Mert ha mondjuk következő meccsen berakják Mallettet mondván Fitzi nem az igazi, és mondjuk kiderül hogy Mallett még nagyobb bukó, akkor ott állunk két kiherélt irányítóval meglőve. Viszont ha elszáll a továbbjutás akkor lehet mondani hogy úgy is alibi meccsek lesznek és ki lehet próbálni a cseréket. Illetve ha beválik a colos akkor ki lehet rúgni Fitzit azzal hogy ecsém nem jutottunk PO-ba mikor még Watt is TD-t szerzett. Ennyi a véleményem 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"Ryan Mallett tweets he's 'ready,' then later deletes it."

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422259/article/ryan-mallett-tweets-hes-ready-then-later-deletes-it
😀😀Sixo67
"I'm staying focused for when the time comes ... seize the opportunity #justwaiting."

Ez eléggé úgy hangzik, mintha már az elejétől fogva BoB úgy fogadta volna, hogy nyugi te leszel a kezdő, de várnod kell egy kicsit 😊
Kíváncsi vagyok mikor lesz bedobva a mély vízbe. Én úgy a Titans elleni meccsre teszem a voksom.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jön a pihenő hét utána remélem új erővel mindenki visszatér és kipróbálunk egy másik irányítót.
Úgy tűnik Foster nélkül nem megy, szerencsére ahogy olvastam nincs vele komolyabb gond jól jön mindenkinek a szünet.
Hal tegnap katasztrófa volt amit rádobtak mindent benyelt. Hopkins kezd belejönni a játékba csak kár hogy azon a meccsen AJ-nak nem megy. Egyszer jó lenne már látni mikor mindketten 100%-on pörögnek.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
"Ryan Mallett tweets he's 'ready,' then later deletes it."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/snyn51p74ae2kbj5rd6e
Ryan Mallett tweets he's ready, then later deletes it
Following a 31-21 loss at home to the Eagles, Texans backup quarterback Ryan Mallett tweeted he's ready to lead his team. Or, as the delete button suggests, maybe not.

😀😀

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tegnap a védelem is érdekes volt ám. Az első 2 Philly TD-nél /Maclin, Matthews/ totál hülyét csináltak a Halból. Viszont Rolle gyerek kemény volt, de Bouyenak is voltak olyan hibái hogy nem hittem el, mondjuk a könnyű INT-et szépen vitte vissza. De mégsem a 2 kezdő CB kidőlése okozta szerintem a legnagyobb gondot. A Polk TD-nél hol volt a D? Az a drive 4 futásból állt. Utána komolyan elgondolkodtam rajta hogy kikapcsolom és nem nézem tovább. Ja és még annyit hogy nagy kedvencem DeMeco Ryans remélem vissza tud még jönni ebből a sérülésből is. Hogy megtapsolták, Houston nem felejt, jobbulást neki.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Meg AJ-n se éreztem hogy odatenné magát. Mintha leszarná az egészet. Nem láttam tőle elkapást az este folyamán. Volt egy play amikor elkapta a labdát két kézzel, de a CB kiütötte. Hát nem azért, de régen ha AJ keze között volt egy labda és valaki ki akarta ütni a kezéből annak eltört a keze.samu09
Ezzel kapcsolatosan Cary Williams is nyilatkozott:

"I know that wasn't the Andre Johnson of year's past...It wasn't the Andre Johnson I'm used to," Williams said. "I don't know if it's the way they are using him, whether he is happy or unhappy, or what it was, but that wasn't that guy."

Érdekes.Highlander
Eszméletlen hogy van egy olyan elkapó aki akár DE is lehetne, erre alig használják. Pedig egy LB-t is felborítana ha jól kapja el. És igen benne van a játékrendszerben is, hogy ilyen a hozzáállása, de ha már megcélozzák elkaphatná...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Meg AJ-n se éreztem hogy odatenné magát. Mintha leszarná az egészet. Nem láttam tőle elkapást az este folyamán. Volt egy play amikor elkapta a labdát két kézzel, de a CB kiütötte. Hát nem azért, de régen ha AJ keze között volt egy labda és valaki ki akarta ütni a kezéből annak eltört a keze.samu09
Ezzel kapcsolatosan Cary Williams is nyilatkozott:

"I know that wasn't the Andre Johnson of year's past...It wasn't the Andre Johnson I'm used to," Williams said. "I don't know if it's the way they are using him, whether he is happy or unhappy, or what it was, but that wasn't that guy."

Érdekes.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Meg AJ-n se éreztem hogy odatenné magát. Mintha leszarná az egészet. Nem láttam tőle elkapást az este folyamán. Volt egy play amikor elkapta a labdát két kézzel, de a CB kiütötte. Hát nem azért, de régen ha AJ keze között volt egy labda és valaki ki akarta ütni a kezéből annak eltört a keze.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fitzpatrick futásai engem is az őrületbe kergetnek, BOB-nek elkéne magyaráznia neki, hogy ha futni akar, akkor ne tegye.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Amikor egy csapat hazai pályán úgy kap ki simán, hogy +3 a turnover mutató és gyakorlatilag az ellenfél csereirányítója játsza végig a meccset, akkor az a csapat nem érdemli és nem is fog playoffba jutni.
Egyszerűen impotens az offense. Ha már van egy false start vagy más szabálytalanság, akkor az a drive már szinte tuti punttal végződik. Ha hátrányba kerülünk, akkor képtelenek vagyunk nagy playeket csinálni, amivel gyorsan újra meccsben lehetnénk. Fitzpatrick egy jó backup, de nem kezdő szint.
A defense meg átlagos. Sok labdát szerezünk, de ugyanakkor gyakran engedünk nagy playeket is. Emellett futás ellen sem vagyunk túl jók.

Most, hogy Foster is lesérült, ennyi volt. Jöhetnek a fiatal irányítók, lássuk van e valamelyikbe potenciál. Bár van egy olyan érzésem ez nem fog megtörténni, amíg van matematikai esélyünk a PO-ra. De igazából tök fölösleges erre várni.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Most voltam először igazán bosszús az idei évben. Meg voltak a momentumaink de nem tudtuk kihasználni. Bírom Fitzpatrickot akar meg minden, de hihetetlen, hogy mennyire nem tud dobni.Bondi
Hihetetlenül pontatlan volt. Nem hiszem el, hogy ha elsőre el tudta adni a play actiont, akkor nincs egy WR aki tisztára tudná játszani msgát, erre minden egyes alkalommal Fitzi akarja megfutni. Valószínüleg ő lesz a kezdő amíg van esély a PO-ra, de nem csodálkoznék rajta ha szezon után cut lenne.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most voltam először igazán bosszús az idei évben. Meg voltak a momentumaink de nem tudtuk kihasználni. Bírom Fitzpatrickot akar meg minden, de hihetetlen, hogy mennyire nem tud dobni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Cushing és Clowney nem játszik ma...Bondi
NFL Network's Ian Rapoport reports the Texans are "growing frustrated" with OLB Jadeveon Clowney due to all his missed time with a knee injury and now illness.
Rapoport adds that the Texans know Clowney has never battled through a serious injury before and want him to "grow up, be more mature." Clowney was sidelined from the second half of Week 1 through Week 8 with a knee issue, and is now expected to miss Sunday's game while he's under the weather.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Cushing és Clowney nem játszik ma...

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ha már Halloween:

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Én nem tudom mi ez a nagy Connor hype, fél tucat meccset láttam tőlekb , de azok alapján elég meredek egyáltalán azt állítani, hogy draftolni fogja valaki nem hogy első kör, az meg , hogy franchise QB legyen az nfl-ben meg kész röhejnek hangzik számomra.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.Bondi
Ok, Cook mégsem jön a draftra. Na így érdekes lesz.Bondi
Addig még párszor meggondolhatja magát.samu09
Jah, de mondjuk lehet jobban jár. Van még fejlődni valója.Bondi
Ha Winston megint rákot enne Mariota meg összeszed egy sérülést akkor lehet úgy gondolja van esélye top10re és kijön.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.Bondi
Ok, Cook mégsem jön a draftra. Na így érdekes lesz.Bondi
Addig még párszor meggondolhatja magát.samu09
Jah, de mondjuk lehet jobban jár. Van még fejlődni valója.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.Bondi
Ok, Cook mégsem jön a draftra. Na így érdekes lesz.Bondi
Addig még párszor meggondolhatja magát.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
13. Houston Texans: Brett Hundley, QB (UCLA)*  www.youtube.com/watch?v=4ECrk6mHwnE
samu09
Nagyon örülnék neki! De szerintem nem Bill féle QB. Cook sokkal inkább az.Bondi
Ok, Cook mégsem jön a draftra. Na így érdekes lesz.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
nfl.com szerint JD játéka game-time decision:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vfmve0cuxjeczkyq9nkq
Jadeveon Clowney game-time decision for Week 9
Jadeveon Clowney could miss his seventh game of the season Sunday when the Houston Texans face the Philadelphia Eagles. Coach Bill O'Brien said "It doesn't look very good" for the No. 1 overall pick to play.