NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Clowney szeretne visszatérni a Steelers elleni meccsre 😀

“I’ll come back fired up. I want to hit somebody. I haven’t hit anybody in a long time. I’m looking forward to that. I’m just going to try to get after the quarterback and do my job.”

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀samu09
Igazából amikor Luck jött a draftra akkor azt mondták róla, hogy Elway óta a legnagyobb tehetség a börzén, ami meg nem 1-2 éve volt. Szóval ilyen szintű tehetségek nem jönnek 2-3 évente.
Aztarohadt de nagy mákunk volt 😀😀dugo1993
Erről beszélek. Luck minden irányító rkordot meg fog dönteni. Csak azért nem örülök a teljesítményének mert egy csoportban vagyunk.samu09
Menjetek LA-be, fűzzétek meg a Jaxet is, aztán akkor átkerülhettek az NFC-be. 😀Stez
Los Angeles Texans....lehet nagyobb balhé lenne belőle mint a Redskins rasszista/nemrasszista vitáival 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀samu09
Igazából amikor Luck jött a draftra akkor azt mondták róla, hogy Elway óta a legnagyobb tehetség a börzén, ami meg nem 1-2 éve volt. Szóval ilyen szintű tehetségek nem jönnek 2-3 évente.
Aztarohadt de nagy mákunk volt 😀😀dugo1993
Erről beszélek. Luck minden irányító rkordot meg fog dönteni. Csak azért nem örülök a teljesítményének mert egy csoportban vagyunk.samu09
Menjetek LA-be, fűzzétek meg a Jaxet is, aztán akkor átkerülhettek az NFC-be. 😀

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀samu09
Igazából amikor Luck jött a draftra akkor azt mondták róla, hogy Elway óta a legnagyobb tehetség a börzén, ami meg nem 1-2 éve volt. Szóval ilyen szintű tehetségek nem jönnek 2-3 évente.
Aztarohadt de nagy mákunk volt 😀😀dugo1993
Erről beszélek. Luck minden irányító rkordot meg fog dönteni. Csak azért nem örülök a teljesítményének mert egy csoportban vagyunk.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀samu09
Igazából amikor Luck jött a draftra akkor azt mondták róla, hogy Elway óta a legnagyobb tehetség a börzén, ami meg nem 1-2 éve volt. Szóval ilyen szintű tehetségek nem jönnek 2-3 évente.
Aztarohadt de nagy mákunk volt 😀😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem láttam még a teljes meccset, de az összefoglalók és statok alapján nem Fitzen ment el ez a meccs. Inkább csak az ő fumbleja is része volt annak a sok hibának, ami a vereséget okozta. Szerintem speciel Andre Johnsoné sokkal rosszabb volt, de arra se lehet azt mondani csak azon ment el.
A secondary botrányosan játszott az elején. Olyat nem engedhet meg egy csapat sem, hogy egy elkapót (Hilton) 2-en fognak és mégis zavartalanul kaphat el egy 60 yardos TD-t. Hopkins is bizonytalankodott és Fitz fumblejénél is ő volt a legjobb pozicíóban, de mégcsak nem is ugrott a labdáért.
Watton és Fosteren kívűl kb. bárki hibáztatható.
Ugyanakkor a dicséretet is megérdemlik. 0-24-ről szépen felállt a csapat, csak a vége nem jött össze, ez van.

Ami a qb kérdést illeti. Szerintem amíg van esély a rájátszásra és nem játszik kifejezetten gyengén, addig Fitz a kezdő. Persze BoB látja igazán, hogy teljesít Malett - aki egyébként jövőre FA, tehát odamegy, ahova akar - az edzéseken.

Mariotát meg hadjuk. Szinte biztos 1/1 lesz, de legrosszabb esetben is Top 3, tehát nekünk esélyünk nincs rá. Erről inkább a Raiders vagy Jets topicban érdemes diskurálni (no offense)DC
Andre olyanokat kapott el, hogy sír az ember. Félelmetes játékokat hozott

Igazából a hibás Watt.
Hát mi az, hogy nem ér vissza 3. és hosszúnál az elkapóra...
De komolyan, istentelenül nagy ember, lehet, hogy berakatom zárójelbe az Y-t a nevemben...
Fájdalmas volt viszont, milyen játékokat engedtetek sorban fontos helyzetekben
3. és 15 – Hilton 40 yard (itt mondjuk csak FG lett)
Senki nincs elöl, jön az onside kick, esélytelenek vagytok megszerezni egy playjel később
1. és 10 – Hilton 49 yard (kövi play TD)
3. és 9 – Hilton 37 yard (még két 3. down, TD)
3. és 10 – Bradshaw 17 yardos elkapás
2. és 19 – bünti
Mondjuk a második félidőben már javulás volt, erre
2. és 7 – Hilton 33 yardos TD
3. és 9 – Hilton 16 yard
3. és 13 – bünti
3. és 9 – itt már elhittem, hogy Wayne-é is meglesz
3. és 5 – Wayne 10 yard
És még így is volt esélyetek, bár Fitzpatrick miatt biztos voltam benne, hogy nem jön majd össze. Az a baj, ha úgy maradt volna, ahogy az első negyedben alakul, akkor simán nem nézem tovább. De ti valahogy mindig el tudjátok hitetni, hogy na majd most összejön a Colts ellen, aztán utána persze kikapni (mondjuk hol van ez a helikopterezéstől pl)

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Amúgy hajnalban felkeltem megnézni a meccset, de mikor halna meg a kábel tv ha nem most? Úgyhogy aludtam, viszont megkérdezném hogy érdemes-e letölteni a meccset vagy Watt tdje volt az egyetlen jó pillanat a meccsen? 😀samu09
Mindenképp nézd meg, de az első negyedet tekerd át és azt vond le az eredményből xD

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Mariota pont az, akit már tavaly is, meg most is 1/1-re vártak, ergó azt nem mondanám, hogy nincs egyetértés abban, hogy ő a legjobb a drafton akár QB-k, akár játékosok között.
Igaz, Leonard Williamset is páran 1/1-esnek mondják, puff. De egyébként halkan megsúgom, hogy Lucknál is sokan vitáztak azon, hogy ő vagy RGIII jobb-e, és sok szakértő RG-t mondta. Szóval ő sem volt elsöprő, ami az egyetértést illeti.
Mariota is kb. annyira elsöprő jelenleg, mint anno Luck volt. Az meg mindent elmond, hogy a legtöbbek szerint ha tavaly kijön a draftra, akkor simán előzte volna Clowneyt 1/1-re és ide jött volna.
De nyilván meglátjuk hamarosan, elég sanszos, hogy rá nem lesz meg a picketek, vagy sokat kell adni a felmenetelért, míg szvsz Winston is top5-ben kimegy majd, és ti annak a közelében sem lesztek. Itt meg akkor megint ott tartunk, hogy a két top QB prospect bukta, aztán lehet a többiből válogatni.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Nem láttam még a teljes meccset, de az összefoglalók és statok alapján nem Fitzen ment el ez a meccs. Inkább csak az ő fumbleja is része volt annak a sok hibának, ami a vereséget okozta. Szerintem speciel Andre Johnsoné sokkal rosszabb volt, de arra se lehet azt mondani csak azon ment el.
A secondary botrányosan játszott az elején. Olyat nem engedhet meg egy csapat sem, hogy egy elkapót (Hilton) 2-en fognak és mégis zavartalanul kaphat el egy 60 yardos TD-t. Hopkins is bizonytalankodott és Fitz fumblejénél is ő volt a legjobb pozicíóban, de mégcsak nem is ugrott a labdáért.
Watton és Fosteren kívűl kb. bárki hibáztatható.
Ugyanakkor a dicséretet is megérdemlik. 0-24-ről szépen felállt a csapat, csak a vége nem jött össze, ez van.

Ami a qb kérdést illeti. Szerintem amíg van esély a rájátszásra és nem játszik kifejezetten gyengén, addig Fitz a kezdő. Persze BoB látja igazán, hogy teljesít Malett - aki egyébként jövőre FA, tehát odamegy, ahova akar - az edzéseken.

Mariotát meg hadjuk. Szinte biztos 1/1 lesz, de legrosszabb esetben is Top 3, tehát nekünk esélyünk nincs rá. Erről inkább a Raiders vagy Jets topicban érdemes diskurálni (no offense)
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante
Megvolt a lehetőség a QB draftra, utána még tradeltetek is egy QB-ért, tehát in progress a kérdés.
Nyilván mindenki tudja, hogy FItz egyéves megoldásnak jött. És igazából TO-k ide vagy oda, nagyon nem lehet megszólni szerintem, koránt sem olyan szörnyű, mint azt én vártam volna például.Stez
Idén hamar elkezdjük a qb-t vagy ást kell e draftolni témát 😀 Ha jól tudom Mallettet '15-ben olcsóért elküldheti a Houston, de előbb meg akarják nézni, hogyan teljesít egy qb versenyben a holtszezon alatt akkor, ha nem Brady az ellenfél.Úgy gondolom sajnos idén top10ben leszünk a drtafton, úgyhogy akár jó qb is lehet még de szerintem BoB azért hozta Savage mellé Mallettet mert nem érzi hogy értelmes irányító kijönne jövőre. És én megértem mert pl nem érzem azt Mariotánál mint anno Luck-nál vagy Newtonnál, hogy simán kezdő 12 évig. És ez amúgy érdekes is, hogy '13-ban és '14-ben sem jött olyan irányító akire azt mondták komolyan hogy na ő tuti 1/1 mert képes egy franchiset vinni évekig (a "szakértők" nyáladzását nem veszem ide Barkley-ről vagy Manzielről). Wilson ugye tavaly jött ki, ide a rozsdást hogy senki nem gondolta hogy cserénél többre viszi, azt meg végképp nem, hogy a Seattle arca és második évében SB győztes lesz.samu09
Pont ezért van ellentmondás abban, amit Mariotáról és RW-ről írsz. Akkor ugyan még senki nem gondolta ezt komolyan, de Wilson bebizonyította, hogy egy rendkívül intelligens, nem égimeszelő, de mobilis QB-nek, aki persze passzolni is tud, igenis van helye az NFL-ben, sőt épp egy ilyen játékos emelheti új szintre a csapatát. Mariotában minden megvan, ami RW-nél, ráadásul 11 centivel magasabb, a drafton épp ennyi a különbség az első és a harmadik kör között, de az ő sikerének okán nyilvánvalóan amúgy is kevésbé kritikusabban állnak hozzá már ehhez a kérdéshez a megfigyelők.baggio
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀samu09
Chuckie Keeton megint megsérült 😕 már csak Fajardo-ban bízhatnak a Raiders fanok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ja BoB senkiben nem látja a jó irányítót, ezért összeszed minden szemetet hogy majd velük megoldja. Bortlessel és Teddyvel is előrébb lennétek. Fitzi csak most kezdi mutatni az igazi arcát, majd jönnek a 2-3 Intes meccsek...Ha Malett olyan jó lenne nem enhedi el az öreg Bill. Bradynek èn 1-2 évet adok, utánna kell az új QB szóval hülye lett volna elengedni, amikor anno Brady utód projekt volt...Rájöttek hogy szar szóval had menjen...Az a helyzet ha nem lenne Watt mehetnétek Mariotára, de ő olyan jó hogy 1/8-10 körül lesztek....Tomcsik
Mallettet azért engedték el mert Garoppollo jól játszott és eddig úgy tűnik meg fogja majd oldani a post-Brady korszakot.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megvolt a lehetőség a QB draftra, utána még tradeltetek is egy QB-ért, tehát in progress a kérdés.
Nyilván mindenki tudja, hogy FItz egyéves megoldásnak jött. És igazából TO-k ide vagy oda, nagyon nem lehet megszólni szerintem, koránt sem olyan szörnyű, mint azt én vártam volna például.Stez
Idén hamar elkezdjük a qb-t vagy ást kell e draftolni témát 😀 Ha jól tudom Mallettet '15-ben olcsóért elküldheti a Houston, de előbb meg akarják nézni, hogyan teljesít egy qb versenyben a holtszezon alatt akkor, ha nem Brady az ellenfél.Úgy gondolom sajnos idén top10ben leszünk a drtafton, úgyhogy akár jó qb is lehet még de szerintem BoB azért hozta Savage mellé Mallettet mert nem érzi hogy értelmes irányító kijönne jövőre. És én megértem mert pl nem érzem azt Mariotánál mint anno Luck-nál vagy Newtonnál, hogy simán kezdő 12 évig. És ez amúgy érdekes is, hogy '13-ban és '14-ben sem jött olyan irányító akire azt mondták komolyan hogy na ő tuti 1/1 mert képes egy franchiset vinni évekig (a "szakértők" nyáladzását nem veszem ide Barkley-ről vagy Manzielről). Wilson ugye tavaly jött ki, ide a rozsdást hogy senki nem gondolta hogy cserénél többre viszi, azt meg végképp nem, hogy a Seattle arca és második évében SB győztes lesz.samu09
Pont ezért van ellentmondás abban, amit Mariotáról és RW-ről írsz. Akkor ugyan még senki nem gondolta ezt komolyan, de Wilson bebizonyította, hogy egy rendkívül intelligens, nem égimeszelő, de mobilis QB-nek, aki persze passzolni is tud, igenis van helye az NFL-ben, sőt épp egy ilyen játékos emelheti új szintre a csapatát. Mariotában minden megvan, ami RW-nél, ráadásul 11 centivel magasabb, a drafton épp ennyi a különbség az első és a harmadik kör között, de az ő sikerének okán nyilvánvalóan amúgy is kevésbé kritikusabban állnak hozzá már ehhez a kérdéshez a megfigyelők.baggio
Ebben igazad van, de nem Wilsonra akartam kihegyezni ezt, hanem arra, hogy nincs olyan franchise irányító a drafton Luck óta. Akkor mindenki egyet értett abban hogy ő a legjobb nem csak az irányítók között, hanem az összes játékost nézve a drafton, persze ment a negatív kritika is de csak miután mindent kitárgyaltak és kellett a sztori valamiről. Ettől függetlenül ott lehet valahol a 3.-4. körben az az irányító aki '17-ben SB-t nyer a Raiders-szel 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante
Megvolt a lehetőség a QB draftra, utána még tradeltetek is egy QB-ért, tehát in progress a kérdés.
Nyilván mindenki tudja, hogy FItz egyéves megoldásnak jött. És igazából TO-k ide vagy oda, nagyon nem lehet megszólni szerintem, koránt sem olyan szörnyű, mint azt én vártam volna például.Stez
Idén hamar elkezdjük a qb-t vagy ást kell e draftolni témát 😀 Ha jól tudom Mallettet '15-ben olcsóért elküldheti a Houston, de előbb meg akarják nézni, hogyan teljesít egy qb versenyben a holtszezon alatt akkor, ha nem Brady az ellenfél.Úgy gondolom sajnos idén top10ben leszünk a drtafton, úgyhogy akár jó qb is lehet még de szerintem BoB azért hozta Savage mellé Mallettet mert nem érzi hogy értelmes irányító kijönne jövőre. És én megértem mert pl nem érzem azt Mariotánál mint anno Luck-nál vagy Newtonnál, hogy simán kezdő 12 évig. És ez amúgy érdekes is, hogy '13-ban és '14-ben sem jött olyan irányító akire azt mondták komolyan hogy na ő tuti 1/1 mert képes egy franchiset vinni évekig (a "szakértők" nyáladzását nem veszem ide Barkley-ről vagy Manzielről). Wilson ugye tavaly jött ki, ide a rozsdást hogy senki nem gondolta hogy cserénél többre viszi, azt meg végképp nem, hogy a Seattle arca és második évében SB győztes lesz.samu09
Pont ezért van ellentmondás abban, amit Mariotáról és RW-ről írsz. Akkor ugyan még senki nem gondolta ezt komolyan, de Wilson bebizonyította, hogy egy rendkívül intelligens, nem égimeszelő, de mobilis QB-nek, aki persze passzolni is tud, igenis van helye az NFL-ben, sőt épp egy ilyen játékos emelheti új szintre a csapatát. Mariotában minden megvan, ami RW-nél, ráadásul 11 centivel magasabb, a drafton épp ennyi a különbség az első és a harmadik kör között, de az ő sikerének okán nyilvánvalóan amúgy is kevésbé kritikusabban állnak hozzá már ehhez a kérdéshez a megfigyelők.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Ja BoB senkiben nem látja a jó irányítót, ezért összeszed minden szemetet hogy majd velük megoldja. Bortlessel és Teddyvel is előrébb lennétek. Fitzi csak most kezdi mutatni az igazi arcát, majd jönnek a 2-3 Intes meccsek...Ha Malett olyan jó lenne nem enhedi el az öreg Bill. Bradynek èn 1-2 évet adok, utánna kell az új QB szóval hülye lett volna elengedni, amikor anno Brady utód projekt volt...Rájöttek hogy szar szóval had menjen...Az a helyzet ha nem lenne Watt mehetnétek Mariotára, de ő olyan jó hogy 1/8-10 körül lesztek....

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megvolt a lehetőség a QB draftra, utána még tradeltetek is egy QB-ért, tehát in progress a kérdés.
Nyilván mindenki tudja, hogy FItz egyéves megoldásnak jött. És igazából TO-k ide vagy oda, nagyon nem lehet megszólni szerintem, koránt sem olyan szörnyű, mint azt én vártam volna például.Stez
Idén hamar elkezdjük a qb-t vagy ást kell e draftolni témát 😀 Ha jól tudom Mallettet '15-ben olcsóért elküldheti a Houston, de előbb meg akarják nézni, hogyan teljesít egy qb versenyben a holtszezon alatt akkor, ha nem Brady az ellenfél.Úgy gondolom sajnos idén top10ben leszünk a drtafton, úgyhogy akár jó qb is lehet még de szerintem BoB azért hozta Savage mellé Mallettet mert nem érzi hogy értelmes irányító kijönne jövőre. És én megértem mert pl nem érzem azt Mariotánál mint anno Luck-nál vagy Newtonnál, hogy simán kezdő 12 évig. És ez amúgy érdekes is, hogy '13-ban és '14-ben sem jött olyan irányító akire azt mondták komolyan hogy na ő tuti 1/1 mert képes egy franchiset vinni évekig (a "szakértők" nyáladzását nem veszem ide Barkley-ről vagy Manzielről). Wilson ugye tavaly jött ki, ide a rozsdást hogy senki nem gondolta hogy cserénél többre viszi, azt meg végképp nem, hogy a Seattle arca és második évében SB győztes lesz.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvolt a lehetőség a QB draftra, utána még tradeltetek is egy QB-ért, tehát in progress a kérdés.
Nyilván mindenki tudja, hogy FItz egyéves megoldásnak jött. És igazából TO-k ide vagy oda, nagyon nem lehet megszólni szerintem, koránt sem olyan szörnyű, mint azt én vártam volna például.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy hajnalban felkeltem megnézni a meccset, de mikor halna meg a kábel tv ha nem most? Úgyhogy aludtam, viszont megkérdezném hogy érdemes-e letölteni a meccset vagy Watt tdje volt az egyetlen jó pillanat a meccsen? 😀samu09
Én csak a Highlight-ot néztem, de ott a Fizt - Johnson 2 passz (egyikből ráadásul TD lett) brutál dúrva volt. Fitz hogy ilyen kiegyensúlyozatlan? 1x1cm-es helyre is betudja varázsolni a labdát, mégse olvasom sehol se hogy számolnak vele komolyan mint QB...DeX
Pont az a baj hogy csak olyan helyekre akarja bedobni a labdát. A nagy számok törvénye szerint nekem is sikerülne egyszer, de hogy 10 labdát eladok az elég rossz helyzetbe hozza a csapatot 😀
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Amúgy hajnalban felkeltem megnézni a meccset, de mikor halna meg a kábel tv ha nem most? Úgyhogy aludtam, viszont megkérdezném hogy érdemes-e letölteni a meccset vagy Watt tdje volt az egyetlen jó pillanat a meccsen? 😀samu09
Én csak a Highlight-ot néztem, de ott a Fizt - Johnson 2 passz (egyikből ráadásul TD lett) brutál dúrva volt. Fitz hogy ilyen kiegyensúlyozatlan? 1x1cm-es helyre is betudja varázsolni a labdát, mégse olvasom sehol se hogy számolnak vele komolyan mint QB...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy hajnalban felkeltem megnézni a meccset, de mikor halna meg a kábel tv ha nem most? Úgyhogy aludtam, viszont megkérdezném hogy érdemes-e letölteni a meccset vagy Watt tdje volt az egyetlen jó pillanat a meccsen? 😀
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Watt Good módban tolja! milyen lenne a D-ben ha lenne segítsége..ParadSEC
Talán God módban 😀samu09

A bakonyban 2 o-val toljuk jobban hangzik! Egybe van olvasztva a jó meg az isten 😀 😀 de egy a lényeg Watt MVP

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Houston Watts? 8-)

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Watt Good módban tolja! milyen lenne a D-ben ha lenne segítsége..ParadSEC
Talán God módban 😀
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Watt Good módban tolja! milyen lenne a D-ben ha lenne segítsége..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Watt also sacked Luck twice and batted two passes, the second on a critical third down with a little more than two minutes remaining in the game.

Plusz a félpályás fumble utáni TD, milyen meccs volt ez, te atyaég...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jobban meccsben tudtunk maradni, mint azt vártam. Persze az várható volt, hogy "pontzuhatagnál" nem tudjuk tartani a lépést. Pedig még lehetett is volna esélyünk a végén megfordítani. Nem múlik el meccs Fitzpatrick hiba nélkül...