Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
hm nekem így rémlett pedig.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Barwint igen, DeMeconak sajnos nagyon nem ment a 3-4, lassú volt ahhoz, pedig bírtam nagyon.adam8
Már nálunk is lényegében 3-4-ben tolja, még ha nem is klasszikusan, de elég jól megy neki 😀dande
Akkor kezdtek el 3-4ben játszani mikor jött Cushing. És ha jól emlékszem 2-3 meccset tudott csak játszani Ryans mert megsérült és gyakorlatilag visszaállt a védelem 4-3ra mert Cushingon kívül nem volt értelmes ILB a csapatban. De javítsatok ki ha tévedek 😀 Szerintem azért ment el mert ahogy Winstonnál Brieselnél vagy Barwinnál, nála se tudták megoldani a bérezést.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barwint igen, DeMeconak sajnos nagyon nem ment a 3-4, lassú volt ahhoz, pedig bírtam nagyon.adam8
Már nálunk is lényegében 3-4-ben tolja, még ha nem is klasszikusan, de elég jól megy neki 😀
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Barwint igen, DeMeconak sajnos nagyon nem ment a 3-4, lassú volt ahhoz, pedig bírtam nagyon.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demecot és Barwint nagy kár volt elengedni, bár a sérüléseket nem lehetett előre látni. Érdekes lesz a két hét múlva sorra kerülő meccs ellenünk ebből a szempontból is.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Cushing szenvedése az edzőknek is feltűnt. Kövi meccset kihagyja, hátha a pihenés jót tesz a térdének. Szerintem bye weekig (2 hét) már nem is fog játszani.DC
Térd sérülés miatt nem fog játszani de elvileg csak egy meccsen.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Cushing szenvedése az edzőknek is feltűnt. Kövi meccset kihagyja, hátha a pihenés jót tesz a térdének. Szerintem bye weekig (2 hét) már nem is fog játszani.
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem azért kaptunk mert:
a, sajnos nincsen semmi tartása a csapatnak, vesztett állásnál képtelenek elhinni hogy a meccs ugyanúgy visszafordítható, mint ahogy az ellenfél megfordította, pedig volt még 1 félidő rá
b, a megfelelő NFL szintű QB hiánya, azt látom hogy a társak sem bíznak és nem is hisznek Fitzpatrickben
c, zseniális támadó és irányító guru főedzőnk, akiben annyi fantázia nincs mint egy darab citromban

Komolyan mondom inkább jőjjön mostmár Savage. 1 újoncra nem tudnék haragudni, ahogy tavaly Keenumra sem tudtam. De természetesen ha végre Fitzet lecserélik Mallett következik majd.Gabriel
Idei első meccs, ahol elégedett vagyok Fitzzel. 262yds 2td 1int, melyből az interceptionért sem nagyon okolom. 1-2 meccsel ezelőtt én is azt mondtam, hogy jöjjön már Mallett vagy akárki, de most biztató volt számomra a játéka.
Egyébként nem kell túlkombinálni, hogy miért kaptunk ki. Azután, hogy 25percen át uraltuk a játékot (talán nem túlzok), 3 perc alatt kaptunk 3 TD-t, és ezt nem tudták feldolgozni sem a félidőben, sem a 3. negyedben. A második félidő legelső driveja egy 3&out volt (az elsőben meg majd' mindből pontot szereztünk). Ennyi. Ha nem hiszed el, hogy nyerni tudsz, akkor nem is fogsz.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem azért kaptunk mert:
a, sajnos nincsen semmi tartása a csapatnak, vesztett állásnál képtelenek elhinni hogy a meccs ugyanúgy visszafordítható, mint ahogy az ellenfél megfordította, pedig volt még 1 félidő rá
b, a megfelelő NFL szintű QB hiánya, azt látom hogy a társak sem bíznak és nem is hisznek Fitzpatrickben
c, zseniális támadó és irányító guru főedzőnk, akiben annyi fantázia nincs mint egy darab citromban

Komolyan mondom inkább jőjjön mostmár Savage. 1 újoncra nem tudnék haragudni, ahogy tavaly Keenumra sem tudtam. De természetesen ha végre Fitzet lecserélik Mallett következik majd.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
24 nem lesz a szerencse szám előző héten is ugyanennyit kaptunk csak most egyel később negyedbe jött... addig amíg 3 perc alatt sikerül ezt összehozni ne számítsunk semmi jóra. ILB nagyon gyenge poszt Cushing nagyon rozsdás. Tuggle mindent tud csak szerelni nem...ketten összehoztak 2 tackle-t . Secondary is csak azt nem nyeli be amit túldobnak...Morrisal is mi újság neki voltak eddig értelmes megmozdulásai de eltűnt. Posey is minden meccsen inactive mi vele a gond?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ahhoz képest hogy a bírók minket segítettek (???) például az enefelpontkomon azt írják hogy a felvételek alapján nem volt olyan bizonyíték, ami egyértelműen mutatja hogy nem volt az egy érvényes elkapás (a. brown)...zzz888
Foster fumblejénél volt megdönthetetlen bizonyítéK? Szerintem nem. A pályán észre se vették a játékosok, hogy fumble van.
A 12 játékosról valóban mi tehettünk, de a Brown féle elkapást megelőzte egy 3. és hosszú, ami csak azért ment tovább, mert kaptattok egy defensive holdingot, amit senki se látott.
No mind1, nyilván a To-k miatt kaptunk ki, de lejtett a pálya rendesen, és szerintem jobban játszottunkDC
Nem volt egyértelmű az a fumble? Akkor nem tudom, mi egyértelmű... Amit az is bizonyít, hogy overturn volt, azaz volt megdönthetetlen bizonyíték, de hát ez kérdés sem volt, aki látta a felvételeket. Kb a def holding az egyetlen, amit fel tudsz hozni és esetleg véleményes, semmi mást. Legalábbis objektiven nem. A zebráknak semmi köze nem volt az eredmény alakulásához. A HOU a 3 turnover miatt kapott ki


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
ahhoz képest hogy a bírók minket segítettek (???) például az enefelpontkomon azt írják hogy a felvételek alapján nem volt olyan bizonyíték, ami egyértelműen mutatja hogy nem volt az egy érvényes elkapás (a. brown)...zzz888
Foster fumblejénél volt megdönthetetlen bizonyítéK? Szerintem nem. A pályán észre se vették a játékosok, hogy fumble van.
A 12 játékosról valóban mi tehettünk, de a Brown féle elkapást megelőzte egy 3. és hosszú, ami csak azért ment tovább, mert kaptattok egy defensive holdingot, amit senki se látott.
No mind1, nyilván a To-k miatt kaptunk ki, de lejtett a pálya rendesen, és szerintem jobban játszottunk
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Elég rossz érzés kikapni, amikor jobbak vagyunk az ellenfélnél. Azon kívűl, hogy Bellel nem nagyon tudtunk mit csinálni, mikor elkapásból kapta a labdát, semmit nem tudott csinálni a Steelers. Utolsó TD-jüket is zebráknak köszönhetik, mikor bajba voltak, jött mindig a fügyi (defensive holding?), és egész meccsen lejtett a pálya, amit lehetett megkaptak.
Annyira nem hibáztatnám sem Fostert sem Fitzet az eladott labdákért, mind a kettő elég balszerencsés esett volt, csak gáz, hogy a saját red zoneunkban történt meg.
Akik viszont borzasztóak voltak, az Manning (3 muffed punt, de igazából az edző a hülye, aki berakja), és sajna Cushing, aki borzasztóan lassú és meglepően sok misstackleje van.DC
Se jobbak nem voltatok, se a bírók nem segítették a Steelers-t. Az egyetlen dolog ami miatt kikaptatok, az a 3 turnover. Arról meg a zebrák nem tehetnek. 😉 Meg arról se, hogy D. Manning elejti a labdát, amivel szorult helyzetbe kerültök, arról se a zebrák tehetnek, hogy 12 emberetek van pályán, s ezzel 1st downt kapunk...Soldados
Ha nincs az első félidő végén a szerencsétlenkedés, Foster nyócegyet rendezett volna a védőkkel. A Steelers azért nyert mert kihasználta azt a példátlanul sok lehetőséget ami az uccsó 3 percben adódott az első félidőben. Ott dőlt el a meccs és nem biztos hogy fordított helyzetben a Houston ugyanilyen helyzetkihasználással élt volna.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elég rossz érzés kikapni, amikor jobbak vagyunk az ellenfélnél. Azon kívűl, hogy Bellel nem nagyon tudtunk mit csinálni, mikor elkapásból kapta a labdát, semmit nem tudott csinálni a Steelers. Utolsó TD-jüket is zebráknak köszönhetik, mikor bajba voltak, jött mindig a fügyi (defensive holding?), és egész meccsen lejtett a pálya, amit lehetett megkaptak.
Annyira nem hibáztatnám sem Fostert sem Fitzet az eladott labdákért, mind a kettő elég balszerencsés esett volt, csak gáz, hogy a saját red zoneunkban történt meg.
Akik viszont borzasztóak voltak, az Manning (3 muffed punt, de igazából az edző a hülye, aki berakja), és sajna Cushing, aki borzasztóan lassú és meglepően sok misstackleje van.DC
Se jobbak nem voltatok, se a bírók nem segítették a Steelers-t. Az egyetlen dolog ami miatt kikaptatok, az a 3 turnover. Arról meg a zebrák nem tehetnek. 😉 Meg arról se, hogy D. Manning elejti a labdát, amivel szorult helyzetbe kerültök, arról se a zebrák tehetnek, hogy 12 emberetek van pályán, s ezzel 1st downt kapunk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
ahhoz képest hogy a bírók minket segítettek (???) például az enefelpontkomon azt írják hogy a felvételek alapján nem volt olyan bizonyíték, ami egyértelműen mutatja hogy nem volt az egy érvényes elkapás (a. brown)...
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Elég rossz érzés kikapni, amikor jobbak vagyunk az ellenfélnél. Azon kívűl, hogy Bellel nem nagyon tudtunk mit csinálni, mikor elkapásból kapta a labdát, semmit nem tudott csinálni a Steelers. Utolsó TD-jüket is zebráknak köszönhetik, mikor bajba voltak, jött mindig a fügyi (defensive holding?), és egész meccsen lejtett a pálya, amit lehetett megkaptak.
Annyira nem hibáztatnám sem Fostert sem Fitzet az eladott labdákért, mind a kettő elég balszerencsés esett volt, csak gáz, hogy a saját red zoneunkban történt meg.
Akik viszont borzasztóak voltak, az Manning (3 muffed punt, de igazából az edző a hülye, aki berakja), és sajna Cushing, aki borzasztóan lassú és meglepően sok misstackleje van.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Én csak röhögni tudtam azon, hogy 3 perc alatt benyeltek 24 pontot. Kb vége is lehetett volna a meccsnek. Eddig mindig egy-egy nagy hiba miatt kaptunk ki (Fitzi labdaeladásai, a secondary balfaszkodása), de most együtt tett az egész csapat a vereségért. Fitzinek megint összejött az int mondjuk nem az ő hibája, Foster fumble, Hopkins fumble, a secondary szokásához híven benyelte a nagy playeket. Agresszív futó játékkal kivégezték volna a Steelerst, de a hirtelen beszopott péló miatt kapkodni kezdtek, pedig volt még egy teljes félidejük.
Elég gáz lenne ha a Titans és Jax mellett nem lenne meg a 2. hely, de a srácok nagyon küzdenek ellene...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
a Bohóc edzésbe állt 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/First_Look_Clowney_back_at_practice/2bab4ed7-b3ee-4d1a-b3dc-039e9457ec74samu09
Jó hír, de én annyira nem erőltetném a visszatérést.Legyen 100%-os állapotba aztán hadd szóljon... Mutassa meg miért lett 1/1.swatt99
Pedig megnézném ahogy Big Benen elállítja az órát 😀samu09
Nem kell aggódni, simán lesz még idén 20 sack-je 😊Sixo67
hát ha megcsinálja fél szezon alatt nem tudom hogy fizetik ki neki is a 100 milliós szerződést 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
a Bohóc edzésbe állt 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/First_Look_Clowney_back_at_practice/2bab4ed7-b3ee-4d1a-b3dc-039e9457ec74samu09
Jó hír, de én annyira nem erőltetném a visszatérést.Legyen 100%-os állapotba aztán hadd szóljon... Mutassa meg miért lett 1/1.swatt99
Pedig megnézném ahogy Big Benen elállítja az órát 😀samu09
Nem kell aggódni, simán lesz még idén 20 sack-je 😊

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
a Bohóc edzésbe állt 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/First_Look_Clowney_back_at_practice/2bab4ed7-b3ee-4d1a-b3dc-039e9457ec74samu09
Jó hír, de én annyira nem erőltetném a visszatérést.Legyen 100%-os állapotba aztán hadd szóljon... Mutassa meg miért lett 1/1.swatt99
Pedig megnézném ahogy Big Benen elállítja az órát 😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
a Bohóc edzésbe állt 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/First_Look_Clowney_back_at_practice/2bab4ed7-b3ee-4d1a-b3dc-039e9457ec74samu09
Jó hír, de én annyira nem erőltetném a visszatérést.Legyen 100%-os állapotba aztán hadd szóljon... Mutassa meg miért lett 1/1.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
a Bohóc edzésbe állt 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/First_Look_Clowney_back_at_practice/2bab4ed7-b3ee-4d1a-b3dc-039e9457ec74
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Clowney szeretne visszatérni a Steelers elleni meccsre 😀

“I’ll come back fired up. I want to hit somebody. I haven’t hit anybody in a long time. I’m looking forward to that. I’m just going to try to get after the quarterback and do my job.”Bondi
Ez fura, legutóbb egy köröm ágy gyulladás miatt is kihagyott egy mecset egyetemen egy éve annyit nyafogott, most meg már játszani akar egy komoly sérülés után xDSixo67
Lehet az egyetemen nem kapott több ezer dollárt ha telibevert egy irányítót 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Kissé mások a motivációs tényezők, bizonyítani sem árt a profik között, bárki is volt az egyetemi fociban.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Clowney szeretne visszatérni a Steelers elleni meccsre 😀

“I’ll come back fired up. I want to hit somebody. I haven’t hit anybody in a long time. I’m looking forward to that. I’m just going to try to get after the quarterback and do my job.”Bondi
Ez fura, legutóbb egy köröm ágy gyulladás miatt is kihagyott egy mecset egyetemen egy éve annyit nyafogott, most meg már játszani akar egy komoly sérülés után xD