NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Clowney mikor várható vissza? 4- 6 hétről volt szó. me?mocskonyi
Szeptember 8.án írták, hogy műteni kell és 4-6 hetet kell kihagynia.Sixo67
Texans OLB Jadeveon Clowney (meniscus) has resumed jogging, and hopes to return in a "few weeks."
Sidelined since September 7, Clowney was given a 4-6 week timetable upon going down. That makes a "few weeks" attainable, but not ahead of schedule. The Clowney return talk may begin in earnest in Week 7.Stez
Pont kihagyja a 3 legkeményebb emccset (Cowboys, Coltst, Steelers), az Eagles ellen hátha ott lesz már. Bye után meg szerintem 2 necces meccs lesz (Bengals, Colts) de a többit jó lenne hozni.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney mikor várható vissza? 4- 6 hétről volt szó. me?mocskonyi
Szeptember 8.án írták, hogy műteni kell és 4-6 hetet kell kihagynia.Sixo67
Texans OLB Jadeveon Clowney (meniscus) has resumed jogging, and hopes to return in a "few weeks."
Sidelined since September 7, Clowney was given a 4-6 week timetable upon going down. That makes a "few weeks" attainable, but not ahead of schedule. The Clowney return talk may begin in earnest in Week 7.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
S Shiloh Keo Cut
swatt99
Mi van? @) Ennek most mi áll a hátterében? Sérülés? Mindenesetre eléggé sajnálom. Megkedveltem az évek folyamán 😊Bondi
Én csak egy jó meccsére emlékszem, mondjuk nem is nagyon őt figyeltem a meccseken. De úgy tűnik nem teljesített jól a rotációban.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
S Shiloh Keo Cut
swatt99
Mi van? @) Ennek most mi áll a hátterében? Sérülés? Mindenesetre eléggé sajnálom. Megkedveltem az évek folyamán 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
S Shiloh Keo Cut
S Josh Aubrey Rosteren
WR Travis Labhart visszajött PS
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Clowney mikor várható vissza? 4- 6 hétről volt szó. me?mocskonyi
Szeptember 8.án írták, hogy műteni kell és 4-6 hetet kell kihagynia.

több mint 10 éve
mocskonyi 321
Clowney mikor várható vissza? 4- 6 hétről volt szó. me?
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Tegnapi meccsen volt minden én megmondom őszintén Watt visszahordásáig nem voltam meggyőzve arról hogy ez a meccs win lesz.Futás elleni védelem most nagyon jól működött Pickett elég jól mutatkozott be.A mi futásunk siralmas volt nem is nagyon hívtak de nem is nagyon jött be... Darryl Morris nagyot játszott nem tudom honnan hozták de tetszik a játéka eddig.
Wattról minden héten oldalakat lehetne írni jó hogy nálunk játszik😀
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Wattnak én már most megelőlegezem a Év Védője címet...egészen félelmetes szinten játsza a focit...

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jó volt látni, hogy ha kell most már Bullockban lehet bízni, és ha jönnek majd az erősebb védelmek és nehézkes lesz az előrejutás, szükség is lesz rá. Fitzi dobott egy nagy TD-t de még mindig nagyon pontatlan és túl sokat akar futkározni. Bármennyire akar ő ennyit tud és kész.
Azt hiszem kevés az a 100 milla amit Wattnak adtak 😀 Így a meccs után láthatjuk hogy nagyon kellett az a pick6. Szerintem az a minimum hogy majd róla nevezik el a stadiont (illetve visszavonulása után a "sack" helyett wattot fognak mondani 😀 ).
A lényeg hogy 3-1, a tavalyinál már rosszabb eredmény nem lehet, senki nem kért tőlük idén PO-t, nyugodtan játszadozhatnak hétről-hétre.samu09
20 Wattos szezon.
Amúgy...futó játék. Én nem emlékszem, amióta követem, hogy a Texansnak ennyire gyengén ment volna a futó játék.Bondi
2007, 2009.
Amúgy jó meccs volt nagyon. 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fitzi beszéde a meccs előtt. Bár nem a legelejétől van.

 www.houstontexans.com/tv-media/videos/Cant-Miss-Fitzpatrick-pregame-speech/5f49f918-83a2-491a-97b5-d0cf7b5550d2

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
.samu09
20 Wattos szezon.
Amúgy...futó játék. Én nem emlékszem, amióta követem, hogy a Texansnak ennyire gyengén ment volna a futó játék.Bondi
Úgy érzem Foster sérülten vállalta a játékot és nem adott bele mindent, illetve a Bills is tudta ha kiveszik a futójátékot akkor megnyerhetik a meccset mint a Giants. Csak gondolom arra nem számítottak hogy 120 kilós falemberek 80 yardos pick6est csinálnak 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jó volt látni, hogy ha kell most már Bullockban lehet bízni, és ha jönnek majd az erősebb védelmek és nehézkes lesz az előrejutás, szükség is lesz rá. Fitzi dobott egy nagy TD-t de még mindig nagyon pontatlan és túl sokat akar futkározni. Bármennyire akar ő ennyit tud és kész.
Azt hiszem kevés az a 100 milla amit Wattnak adtak 😀 Így a meccs után láthatjuk hogy nagyon kellett az a pick6. Szerintem az a minimum hogy majd róla nevezik el a stadiont (illetve visszavonulása után a "sack" helyett wattot fognak mondani 😀 ).
A lényeg hogy 3-1, a tavalyinál már rosszabb eredmény nem lehet, senki nem kért tőlük idén PO-t, nyugodtan játszadozhatnak hétről-hétre.samu09
20 Wattos szezon.
Amúgy...futó játék. Én nem emlékszem, amióta követem, hogy a Texansnak ennyire gyengén ment volna a futó játék.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Jó volt látni, hogy ha kell most már Bullockban lehet bízni, és ha jönnek majd az erősebb védelmek és nehézkes lesz az előrejutás, szükség is lesz rá. Fitzi dobott egy nagy TD-t de még mindig nagyon pontatlan és túl sokat akar futkározni. Bármennyire akar ő ennyit tud és kész.
Azt hiszem kevés az a 100 milla amit Wattnak adtak 😀 Így a meccs után láthatjuk hogy nagyon kellett az a pick6. Szerintem az a minimum hogy majd róla nevezik el a stadiont (illetve visszavonulása után a "sack" helyett wattot fognak mondani 😀 ).
A lényeg hogy 3-1, a tavalyinál már rosszabb eredmény nem lehet, senki nem kért tőlük idén PO-t, nyugodtan játszadozhatnak hétről-hétre.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Foster játszik ma este Lecherrel együtt

Savage-ről mit tudtok?samu09
Remélem nem mondok nagy hülyeséget, de én úgy tudom, hogy csak két aktív irányító lehet a meccsen. Aztán valaki erősítsen meg vagy cáfoljon.Bondi
Lehet azóta már változott a szabály, de annak idején mikor Schaub lesérült bejött helyette Leinart 2 playre mert őt is összepocsékolták úgyhogy Yates ment be de ez még 2012-ben volt azt hiszem.samu09
Ja, ez mondjuk igaz. Akkor valaki aki jobban vágja a szabályokat az világosítson fel bennünket. 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Foster játszik ma este Lecherrel együtt

Savage-ről mit tudtok?samu09
Remélem nem mondok nagy hülyeséget, de én úgy tudom, hogy csak két aktív irányító lehet a meccsen. Aztán valaki erősítsen meg vagy cáfoljon.Bondi
Lehet azóta már változott a szabály, de annak idején mikor Schaub lesérült bejött helyette Leinart 2 playre mert őt is összepocsékolták úgyhogy Yates ment be de ez még 2012-ben volt azt hiszem.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Foster játszik ma este Lecherrel együtt

Savage-ről mit tudtok?samu09
Remélem nem mondok nagy hülyeséget, de én úgy tudom, hogy csak két aktív irányító lehet a meccsen. Aztán valaki erősítsen meg vagy cáfoljon.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Foster játszik ma este Lecherrel együtt
Az inaktívok listája:
QB Tom Savage
WR DeVier Posey
FS Shiloh Keo
CB A.J. Bouye
SS Eddie Pleasant
T Jeff Adams
OLB Jadeveon Clowney

Bills-nél:
CB Ross Cockrell
RB Bryce Brown
LB Randell Johnson
T Cyrus Kouandjio
G Chris Williams
WR Marcus Easley
WR Marquise Goodwin

Savage-ről mit tudtok?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Lechler bevetésre kész lesz a mai meccsre.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ajánlom figyelmetekbe a Draft Day című filmet (már fent van ncore-on magyarul), ahol az újonc sztár futót nem más játsza mint Arian Foster 😀 Először azt hittem csak véletlenül hasonlít rá de utána néztem és tényleg ő az. De még így is az értékénél hátrébb draftolták a filmben 😕samu09
Ratyi egy film lett :-/ Az álom.net-hez hasonlítanám xD Itt is van egy hosszú szőke, csak ennek pöcse van.Sixo67
ja szerintem is ritka szar... az tudja végignézni komolyan, aki kicsit sem vágja, hogyan mennek a dolgok a valóságban. 😀
amúgy vígjáték...sevarafa
a héten töltöttem le a filmet, még megnézni nem tudtam, de a leírtak alapján talán a barátnőmet közelebb tudom talán csábítani az NFL világához 😀manuszka86
arra simán jó lehet. Az enyém is végignézte, a végén azt mondta, hogy érdekes volt, és tetszett neki 😀 egy próbát nálad is megérhet 😊
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Ajánlom figyelmetekbe a Draft Day című filmet (már fent van ncore-on magyarul), ahol az újonc sztár futót nem más játsza mint Arian Foster 😀 Először azt hittem csak véletlenül hasonlít rá de utána néztem és tényleg ő az. De még így is az értékénél hátrébb draftolták a filmben 😕samu09
Ratyi egy film lett :-/ Az álom.net-hez hasonlítanám xD Itt is van egy hosszú szőke, csak ennek pöcse van.Sixo67
ja szerintem is ritka szar... az tudja végignézni komolyan, aki kicsit sem vágja, hogyan mennek a dolgok a valóságban. 😀
amúgy vígjáték...sevarafa
a héten töltöttem le a filmet, még megnézni nem tudtam, de a leírtak alapján talán a barátnőmet közelebb tudom talán csábítani az NFL világához 😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ajánlom figyelmetekbe a Draft Day című filmet (már fent van ncore-on magyarul), ahol az újonc sztár futót nem más játsza mint Arian Foster 😀 Először azt hittem csak véletlenül hasonlít rá de utána néztem és tényleg ő az. De még így is az értékénél hátrébb draftolták a filmben 😕samu09
Ratyi egy film lett :-/ Az álom.net-hez hasonlítanám xD Itt is van egy hosszú szőke, csak ennek pöcse van.Sixo67
ja szerintem is ritka szar... az tudja végignézni komolyan, aki kicsit sem vágja, hogyan mennek a dolgok a valóságban. 😀
amúgy vígjáték...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ajánlom figyelmetekbe a Draft Day című filmet (már fent van ncore-on magyarul), ahol az újonc sztár futót nem más játsza mint Arian Foster 😀 Először azt hittem csak véletlenül hasonlít rá de utána néztem és tényleg ő az. De még így is az értékénél hátrébb draftolták a filmben 😕samu09
Ratyi egy film lett :-/ Az álom.net-hez hasonlítanám xD Itt is van egy hosszú szőke, csak ennek pöcse van.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ajánlom figyelmetekbe a Draft Day című filmet (már fent van ncore-on magyarul), ahol az újonc sztár futót nem más játsza mint Arian Foster 😀 Először azt hittem csak véletlenül hasonlít rá de utána néztem és tényleg ő az. De még így is az értékénél hátrébb draftolták a filmben 😕
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Nix ment IR re sajnos nem sok jövőt jósolok neki.
swatt99
Akkor lehet nem véletlen csúszott annyit a drafton.