NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet bármilyen támadó orientált ez a Goodell vezette NFL, lehetnek óriási számok QB-k tól, úgy hogy a védőknél már az is szabálytalan lassan, ha pályára lépnek. Ha ezt így fojtatja J.J. és nem kap MVP-t szégyellje el magát az egész liga!
Hihetetlen amit művel, egyszerűen hihetetlen, verség ide vagy oda.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Én győzelmet érzek az éjjeli meccsen😀 Fritz ha egyszer összetudna egy olyan teljesítményt rakni egész meccsre amit az előző meccsek végén mutatott nem is lenne olyan hű de nehéz...Defense képes szerintem bárki ellen meccsbe tartani a csapatot ahogy ez tavaly is volt de végre jó lenne offense is ha meccs elején nem takarékon menne.swatt99
úgy legyen 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Én győzelmet érzek az éjjeli meccsen😀 Fritz ha egyszer összetudna egy olyan teljesítményt rakni egész meccsre amit az előző meccsek végén mutatott nem is lenne olyan hű de nehéz...Defense képes szerintem bárki ellen meccsbe tartani a csapatot ahogy ez tavaly is volt de végre jó lenne offense is ha meccs elején nem takarékon menne.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Hát a Ryan Fitzpatrick vs Andrew Luck felállás nem hangzik túl biztatóan az estére nézve. Remélhetőleg a csapat többi része ellensúlyozni tudja ezt a különbséget.DC
Az a baj, hogy ha Watt-ot le tudták blokkolni, más nem nagyon jelentett eddig veszélyt az irányítókra. Reed-nek volt egy jó meccs pár hete de azóta semmi. És ha kap 5 másodpercet, Luck megb@ssza a secondaryt oda-vissza 😕 Ráadásul AJ, Cushing és Foster játéka is kérdéses volt még ma reggel.

Viszont ennél leestem a székről:
15. (-6) Houston Texans (3-2)

Előléphettek volna Texas 2. legjobb csapatává, de maradt a Cowboys a Baylor mögött.samu09
5 másodpercet? Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hagyott ennyi időt a falunk Lucknak idén. 😀 Csak Luck így is megbaszta a secondarykat, hát ez van, ő külön kategória. Igazából kíváncsi vagyok, Wattal mit kezdünk, tuti, hogy szét fogja alázni a falunkat, de akkor is. Szvsz a TE és RB is sokat lesz blokkra küldve az ő oldalán.
Clowneyról még azt sem olvastam, hogy edzene, ami nem túl biztató.Stez
Clowney-ról a 4. héten írták hogy még 2-3 hét. Szóval Watt lesz az egyedüli ellenfél a védelemben. Viszont ha a Colts megint elővenné azt a rossz szokását 25-30 pontot enged az ellenfélnek az első félidőben akkor lehet esélyünk. Fitzi úgy is az uccsó negyedben a legjobb.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a Ryan Fitzpatrick vs Andrew Luck felállás nem hangzik túl biztatóan az estére nézve. Remélhetőleg a csapat többi része ellensúlyozni tudja ezt a különbséget.DC
Az a baj, hogy ha Watt-ot le tudták blokkolni, más nem nagyon jelentett eddig veszélyt az irányítókra. Reed-nek volt egy jó meccs pár hete de azóta semmi. És ha kap 5 másodpercet, Luck megb@ssza a secondaryt oda-vissza 😕 Ráadásul AJ, Cushing és Foster játéka is kérdéses volt még ma reggel.

Viszont ennél leestem a székről:
15. (-6) Houston Texans (3-2)

Előléphettek volna Texas 2. legjobb csapatává, de maradt a Cowboys a Baylor mögött.samu09
5 másodpercet? Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hagyott ennyi időt a falunk Lucknak idén. 😀 Csak Luck így is megbaszta a secondarykat, hát ez van, ő külön kategória. Igazából kíváncsi vagyok, Wattal mit kezdünk, tuti, hogy szét fogja alázni a falunkat, de akkor is. Szvsz a TE és RB is sokat lesz blokkra küldve az ő oldalán.
Clowneyról még azt sem olvastam, hogy edzene, ami nem túl biztató.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Hát a Ryan Fitzpatrick vs Andrew Luck felállás nem hangzik túl biztatóan az estére nézve. Remélhetőleg a csapat többi része ellensúlyozni tudja ezt a különbséget.DC
Az a baj, hogy ha Watt-ot le tudták blokkolni, más nem nagyon jelentett eddig veszélyt az irányítókra. Reed-nek volt egy jó meccs pár hete de azóta semmi. És ha kap 5 másodpercet, Luck megb@ssza a secondaryt oda-vissza 😕 Ráadásul AJ, Cushing és Foster játéka is kérdéses volt még ma reggel.

Viszont ennél leestem a székről:
15. (-6) Houston Texans (3-2)

Előléphettek volna Texas 2. legjobb csapatává, de maradt a Cowboys a Baylor mögött.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát a Ryan Fitzpatrick vs Andrew Luck felállás nem hangzik túl biztatóan az estére nézve. Remélhetőleg a csapat többi része ellensúlyozni tudja ezt a különbséget.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ricky Sapp IR-re került. Hoztuk a helyére John Simon-t Baltimore PS-ről. Aki amúgy nem lesz ismeretlen...Vrabel-lel már dolgozott együtt az egyetemen. Jason Ankrah PS-be visszakerült.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
1,95 az odds a Houstonra (Coltsra 1,65) 😀 Valaki már eladta a meccset
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
ez volt a legkeményebb meccsünk eddig, gratula.
nagy szerencsénk, hogy Clowney nem játszott ma, mert lehet, hogy akkor már a Weeden-érát élnénk.
több mint 10 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Jók voltatok ma srácok kemény focit toltok nagyon.
Fitz témához. Sztem nem akart O'Brien kockáztatani, futás megyegetett meccsben voltatok. Sok sikert a továbbiakban.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fiztpatrick nagyon keményen odateszi magát, lehet, hogy jó motivátor is, de sajnos nem igazán tud húzóember lenni, aki ha kell a kezébe veszi a dolgokat és a hátán viszi a csapatot. Sajnos tudható volt, hogy csak rövidtávú megoldás lesz Fitz, bár reménykedtem benne, hogy az eddigi legjobb szezonját tudhatja majd maga mögött, de egyelőre nem úgy jön a TD/INT ratio ahogy az megfelelő lenne.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Kellene egy jó QB....Bondi
Egyetértek.

Most csütörtökön játszunk az Indi ellen. Nyilván addig már nem lesz változás, de ha ott is kikapunk, akkor jöjjön Mallett.DC
Mallett már én is várom, rosszabb nem nagyon lehet.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Egyébként Fitzpatrick a meccsek végén egész tűrhetően szokott játszani, viszont az első félidőben mindig borzasztóan gyenge. Nem tudom ez mitől lehet.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kellene egy jó QB....Bondi
Egyetértek.

Most csütörtökön játszunk az Indi ellen. Nyilván addig már nem lesz változás, de ha ott is kikapunk, akkor jöjjön Mallett.DC
Sajnos nem leszünk túl esélyesek azon a meccsen.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Kellene egy jó QB....Bondi
Egyetértek.

Most csütörtökön játszunk az Indi ellen. Nyilván addig már nem lesz változás, de ha ott is kikapunk, akkor jöjjön Mallett.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kellene egy jó QB....

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát Foster kurva nagy játszott, kár azért a majdnem sackért, sajnos ott ment el a meccs.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
J. J. Watt egészen félelmetes, a 2012-es szezon év védője (tavaly is ő volt, de a Houston 2–14-es mérlege miatt a díjra nem volt esélye) ebben az idényben sokoldalúságát is bizonyítja. A hónap sztárja az első meccsén egy sackkel, egy blokkolt extraponttal(!), egy fumble utáni labdaszerzéssel és egy kivédekezett passzal jelezte, jó döntés volt hatéves, 100 millió dolláros szerződést adni neki. A másodikon magához képest gyenge volt, hiszen csak irányítósiettetésig jutott, szerelése nem is volt. Cserébe viszont akadt egy elkapott TD-je Ryan Fitzpatrick passzából... A harmadikon volt szerelése (hét is), és lett sackje, valamint kivédekezett passza is, de a csúcsot a Buffalo ellen tartogatta. Öt szerelés és nulla sack? Igen, de közben volt kilenc még szabályos irányító-megütése és további hat siettetése, így pedig 15 alkalommal kergette őrületbe E. J. Manuelt (a következő fordulóban a cserepadon próbálja majd feldolgozni a mérkőzést). Már önmagában ez brutális teljesítmény, jól jellemzi, hogy a Pro Football Focus, minden játékot elemző oldal értékelése szerint csak az irányító siettetésére 14.5-ös értéket kapott. Csak viszonyítási alapként, plusz 1.0 felett már nagyon jónak számít az érték, és ennél tavaly csak hatan kaptak jobb értéket a posztján – az egész idény alatt! Persze, ebből ő volt az egyik (toronymagasan első 99.8-cal, a második Calais Campbell 34.1-gyel zárt). Ja! És nem mellesleg volt egy 80 yardos interceptiont követő touchdownja, amivel fordított a Texans. Az együttes két támadó sztárja, Andre Johnson elkapó és Arian Foster futó eddig idén összesen egy TD-ig jutott. Watt védőfalemberként jár kettőnél. És akkor most mindenki: MVP!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Watt lett a AFC Defensive Player of the Week :cool:
swatt99
Akrá az MVP címet is odaadhatják neki 😀 ha véletlenül PO-ba jut a csapat akkor azt csak neki köszönhetik majd
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Watt lett a AFC Defensive Player of the Week :cool:
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Megint volt mozgás
Cut RB Ronnie Brown
Sign CB Jumal Rolle Green Bay PSswatt99
Úgy látszik BoB komolyan gondolta, hogy folyamatosan keresni fogják, hogy javíthatják a rostert. Korábban közel nem volt ekkora mozgás a keretben évközben.
Mondjuk eddig se tudom Ronnie Brown mit keresett a csapatban. A meccseken sose hallottam a nevét, még offseasonban sem.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megint volt mozgás
Cut RB Ronnie Brown
Sign CB Jumal Rolle Green Bay PS
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Most jutott eszembe hogy hétvégén a texasi el classicot rendezik meg 😀
Itt az ideje hogy Watt-nak dobott td-je is legyen.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk elég szar ügy szerencsétlennek, hogy 1/1-esként szívják a vérét, kb. első megmozdulásra meg a fél szezonra ki is dől.