NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Az idei jó szereplésünknek Foster az egyik kulcsa. Talán azt is ki merem jelenteni, hogy a legfontosabb embere.Bondi
Az baj hogy a combizom sérüléssel nem lehet szórakozni. Ha komoly a baj akkor ki kell ülni, de ha az orvosok úgy látják hogy kicsi az esélye hogy tovább romlik akkor jön a szuri és pályán lesz.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az idei jó szereplésünknek Foster az egyik kulcsa. Talán azt is ki merem jelenteni, hogy a legfontosabb embere.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
#Texans game status report has Arian Foster (hamstring), Ben Jones (ankle/knee), and D.J. Swearinger (elbow) listed as questionable vs. NYG
nagyon nem lenne jó ha Foster nem tudná vállalni a játékot...2 meccs alapján sok terhet levett az irányítóról nem lenne jó ha Fritz elkezdene dobálni😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Volt 4 változás a keretbe:

Jason Ankrah OLB ment
Ricky Sapp OLB jött
PS:
Travis Labhart WR ment
Josh Aubrey S jött
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Dunlap eddig is fasza volt de Newton tavaly meg azelőtt a -1. ember volt a pályán.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
A 2 meccs alatt egy sacket sem engedett az O-line és a raiders ellen majdnem 40 percig birtokolták a labdát, ez is elsősorban az O-linenak köszönhető BoB szerint. Mondjuk megnézném hogy egy detroiti vagy denveri védőfal ellen hogy dolgoznának, de eddig jól csinálják. Még Newtonra se lehet semmi rosszat mondani.samu09
 www.profootballfocus.com/blog/2014/09/16/top-10-offensive-tackles/ ott van 2 hét összegzése után elől de ahogy néztem ezt főként a futás blokkolásnak köszönheti.swatt99
Azé csak befigyel oda Dunlap 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
A 2 meccs alatt egy sacket sem engedett az O-line és a raiders ellen majdnem 40 percig birtokolták a labdát, ez is elsősorban az O-linenak köszönhető BoB szerint. Mondjuk megnézném hogy egy detroiti vagy denveri védőfal ellen hogy dolgoznának, de eddig jól csinálják. Még Newtonra se lehet semmi rosszat mondani.samu09
 www.profootballfocus.com/blog/2014/09/16/top-10-offensive-tackles/ ott van 2 hét összegzése után elől de ahogy néztem ezt főként a futás blokkolásnak köszönheti.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
A 2 meccs alatt egy sacket sem engedett az O-line és a raiders ellen majdnem 40 percig birtokolták a labdát, ez is elsősorban az O-linenak köszönhető BoB szerint. Mondjuk megnézném hogy egy detroiti vagy denveri védőfal ellen hogy dolgoznának, de eddig jól csinálják. Még Newtonra se lehet semmi rosszat mondani.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
szoros meccsre számítok.DC
Kicsi Manning nincs jó passzba mostanában. Ő is tudja hogy ez a D egész este riogatni fogja és ha Watt nedves lehelletét érzi minden egyes play-nél a tartkóján, előbb-utóbb benyeli a brokeszt. A gond tényleg a támadóknál lehet, mert itt már egyel magasabb szintű védelem megy Fitzire, és ha sikerül megfogniuk Fostert, akkor elég kemény field goal párbaj alakulhat ki. Ettől függetlenül nem hiszem hogy itt lesz az első dugó a szezonban.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ez a csapat eléggé emlékeztett a 2012-esre. Kiváló futójáték és védelem, közepes game manager szerű irányító játékkal. Valószínűleg ugyanaz lesz a gyengénk is. Ha megfogják a futásunkat, akkor bajban lehetünk.

Most hétvégén idegenben Giants. Cardinals ellen nem voltak olyan rosszak, csak a sok drop, meg gyenge special team miatt elment nekik a meccs. Most az életben maradásért fognak küzdeni (0-2-re állnak) úgyhogy nem lesz egyszerű. Ha kiegyenlített lesz a turnover mutató, akkor szoros meccsre számítok.DC
JJ Watt-al kiegyenlített TO mutató? xD

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Ez a csapat eléggé emlékeztett a 2012-esre. Kiváló futójáték és védelem, közepes game manager szerű irányító játékkal. Valószínűleg ugyanaz lesz a gyengénk is. Ha megfogják a futásunkat, akkor bajban lehetünk.

Most hétvégén idegenben Giants. Cardinals ellen nem voltak olyan rosszak, csak a sok drop, meg gyenge special team miatt elment nekik a meccs. Most az életben maradásért fognak küzdeni (0-2-re állnak) úgyhogy nem lesz egyszerű. Ha kiegyenlített lesz a turnover mutató, akkor szoros meccsre számítok.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nem volt ez rossz meccs most néztem vissza.Watt mindenhol ott van😀 BOB azt mondta ez nem trükkös játék volt akkor lassan fel lehet venni fantasybe? Foster és Johnson játéka meggyőző. Fritz ahogy látom le van nyugtatva nem megy bele semmi rizikóba ez jó addig amíg a futójáték jó lesz.Tavaly nagyon kevés turnover volt.Idén nem panaszkodhatunk volt már minden dupla fumble a kedvencem😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Defense getting turnovers, hitting control-alt-delete on threatening Raider drives.
Legnagyobb szöveg a Raiders elleni összefoglalóból 😀😀😀😀😀😀😀:
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kimerítő beszámoló volt köszi 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Csak az első félidőt láttam tegnap. Írna valaki egy összefoglalót a másodikról?samu09
Végül nyertetek 😀

Csak nem lesz olyan fogalmatlan ez a Bill bácsi, és még Fitzből is tud irányítót faragni.dande
a liga leggyengébb védelme ellen nem nehéz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak az első félidőt láttam tegnap. Írna valaki egy összefoglalót a másodikról?samu09
Végül nyertetek 😀

Csak nem lesz olyan fogalmatlan ez a Bill bácsi, és még Fitzből is tud irányítót faragni.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Csak az első félidőt láttam tegnap. Írna valaki egy összefoglalót a másodikról?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Graham vissza tud térni vasárnap...vagyis meg tudja kezdeni a szezont. Vele párhuzamosan Fiedorowicz nem lesz bevethető. Keo úgy szintén.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem lenézve a Raiderst, sőt nekem elég szimpatikusak, de úgy gondolom a vasárnapi meccsen elfogadnék egy gálázást, hogy megmutassák, visszatértek a 2013 előtti útra és PO-ba akarnak jutni. Na meg ha Schaub pályára kerül akkor a védők minden pick6 utáni dühöt levezethetik rajta 😀 ha meg Carr lesz a HÁTVÉD ( 😀😀😀😀😀😀😀) akkor meg őt darálják spagetti húsnak mer újonc lététre kezdeni mer. amúgy az ilyen elbizakodottság után szokott jönni a szopóálarc 😀 )

Hogy is mondják ezt? Ennyi!!
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/NFL-Network-Mayock-on-Watt/20f0599c-60da-47b0-aa44-1e8ed382340f
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hogy nem tudom mit fogok csinálni nélküle a fantasy csapatomban ugyanis nincs olyan cserém aki fasza lenne 6 hétig helyette 😀samu09
Most vagtam ki...XDZoliZoltán
i know that feel! 😀 nagy reményekkel draftoltam, hogy majd steal lesz. hát egyelőre kapufaBorbinho
Igen!Sajnos nem jött össze! :/
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hogy nem tudom mit fogok csinálni nélküle a fantasy csapatomban ugyanis nincs olyan cserém aki fasza lenne 6 hétig helyette 😀samu09
Most vagtam ki...XDZoliZoltán
i know that feel! 😀 nagy reményekkel draftoltam, hogy majd steal lesz. hát egyelőre kapufa

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
JJ Watt miután megkérdezték a meccs végén mit szól a sok pénzhez:
“I googled “What do rich people buy” because I don’t feel like a rich person, and I don’t really try to act like a rich person, so I don’t know what they buy. I didn’t really like the stuff I saw, so I’m gonna stick with my humble lifestyle and just keep working out.”swatt99
szobrot neki 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
JJ Watt miután megkérdezték a meccs végén mit szól a sok pénzhez:
“I googled “What do rich people buy” because I don’t feel like a rich person, and I don’t really try to act like a rich person, so I don’t know what they buy. I didn’t really like the stuff I saw, so I’m gonna stick with my humble lifestyle and just keep working out.”
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hogy nem tudom mit fogok csinálni nélküle a fantasy csapatomban ugyanis nincs olyan cserém aki fasza lenne 6 hétig helyette 😀samu09
Most vagtam ki...XD