NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
Itt a példa Clowney előtt. Watt 3 év alatt érte el ezt 3-4-es DE-ként.samu09
Na igen, bár Clowney saccra tripláját keresi már most, mint Watt keresett eddig.ulpianus
nem hiszem mert már megváltoztak Watt óta a rookie szerződések.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
Itt a példa Clowney előtt. Watt 3 év alatt érte el ezt 3-4-es DE-ként.samu09
Na igen, bár Clowney saccra tripláját keresi már most, mint Watt keresett eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
Extension-nek vagyis hosszabbításnak írják. Ez azt jelenti, hogy a korábbi szerződéséből maradt 2 év is még hozzáadódik (vagyis 8 összesen)?

Egyébként, ha valaki, akkor ő megérdemli. Az nfl egyik legjobb védőjátékosa (hanem a legjobb) és a pályán kívűl is mindent megtesz a csapatért és a szurkolókért. Ráadásul, sajnos, Foster és Cushing is kb egy sérülésre vannak attól, hogy búcsút mondjunk nekik, úgyhogy lehet hamarosan jóval több capünk lesz (+ jövőre Schaub szerződése is kikerűl a capből)DC
Szerintem ha Cushingnak megint a térde sérül meg, vissza is vonul. Van aki az első ilyen sérülés után abbahagyja, csoda hogy ő nem döntött így a második után.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
Extension-nek vagyis hosszabbításnak írják. Ez azt jelenti, hogy a korábbi szerződéséből maradt 2 év is még hozzáadódik (vagyis 8 összesen)?

Egyébként, ha valaki, akkor ő megérdemli. Az nfl egyik legjobb védőjátékosa (hanem a legjobb) és a pályán kívűl is mindent megtesz a csapatért és a szurkolókért. Ráadásul, sajnos, Foster és Cushing is kb egy sérülésre vannak attól, hogy búcsút mondjunk nekik, úgyhogy lehet hamarosan jóval több capünk lesz (+ jövőre Schaub szerződése is kikerűl a capből)
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
ennyiért már QB-t is is játszhatHöri
Lehet jobb lenne mint a mostani 3 a rosteren 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
ennyiért már QB-t is is játszhat

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.Bondi
Itt a példa Clowney előtt. Watt 3 év alatt érte el ezt 3-4-es DE-ként.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megszületett az egyezség Watt és a Texans között a szerződéshosszabbításról. Részletek egyelőre még nincsenek.

Kiderültek a részletek. 6 év, 100 milliós szerződés, amelyből 51,876 millió garantált.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
It’s been an honor to call Houston home the last 9 yrs. Love this city and you guys. Thanks for always supporting. I will always rep H-town.

— Case Keenum (@casekeenum7) September 1, 2014

Keenum St. Louis-ban van már. Sok sikert neki. Reméljük meg tud ragadni ott.Bondi
Nagyon remélem hogy kiszorítja Hill-t és összeszed magának egy hosszútávú szerződásre valót. Emberileg megérdemelné hogy egy csapatot irányítson.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
It’s been an honor to call Houston home the last 9 yrs. Love this city and you guys. Thanks for always supporting. I will always rep H-town.

— Case Keenum (@casekeenum7) September 1, 2014

Keenum St. Louis-ban van már. Sok sikert neki. Reméljük meg tud ragadni ott.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Várjunk még pár napot ezzel 😀
Amúgy pont az jutott eszembe, hogy az offseason elején BoB azt mondta, hogy nincsen egy tipikus QB akit ő preferál, mármint alkatilag. Ahhoz képest hozta Mallet meg Savage-t 😊 Mondjuk Fitzpatrick kilóg a sorból, de ő a tapasztalata miatt jött.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Korábban beírtam az 53-as rostert, akkor ehhez képest a változások a következők:

Jött Ryan Mallett ment Case Keenum QB poszton.
Will Yeatman IR listára került, helyette jött Joe Adams OT pozícióba.
Mike Thomast Damaris Johnsonra cseréltük WR-ben.
Josh Victorian helyett Daryl Morris érkezett CB posztra.
Chris Clemons helyett pedig visszajött Daniel Manning a S állományba.

Csak hogy 1 helyre legyen összeszedve. Bár nem vagyok benne biztos hogy ez a végleges verzió.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Olvasom, hogy Foster nem 100%, hogy játszani tud az első meccsen. Ki az első számú backupja?peterk2005
Én Grimest szeretném 😀samu09
Elvileg ő is az első számú backup.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Olvasom, hogy Foster nem 100%, hogy játszani tud az első meccsen. Ki az első számú backupja?peterk2005
Én Grimest szeretném 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ha szerencsénk van egy 8-8-as mérleg kijöhet belőle de rendes irányító nélkül nehéz lesz.samu09
Na akkor ki mit gondol, hogy fogunk szerepelni idén? Én mondok egy nagyon bizakodó 5-11-es mérleget 😊Bondi
9-7el sima csoport győzelem lesz ebből idén 😊 Clowney, Swearinger, Joseph All-Pro lesz emellé 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olvasom, hogy Foster nem 100%, hogy játszani tud az első meccsen. Ki az első számú backupja?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nála nem az a baj, hogy első PS-meccsein milyen hibákat csinált, vagy egyetemen. Hanem, hogy még idén sem látszott a fejlődés... Én mindenesetre szorítok neki, hogy jó legyen.
Ezzel a D-vel, egy fasza irányítóval simán bemondtam volna, hogy 3/3 lesz az 1/1–>PO, de így sajna nincs sansz szerintem még az OL nélküli Colts megfogására

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem örülök hogy Keenumot elküldték, de hát szerintem a mostan 3 QB közül Mallett a kisebbik rossz. Megnéztem az első videót amit youtube kidobott róla, egy előszezonbeli meccs még újonc évéből. Egyszer látszik az is hogy BoB nyomja neki a témát. Dobott pár homályt meg egy INT-t de az az elkapó balfaszsága volt mert látta hogy jön szemből a vonat és így is úgy is telibe veri ezért nem a labdát akarta megfogni hanem összehúzta magát.
 www.youtube.com/watch?v=RtOHbJjTVoQ
+ megnéztem a sugar bowl-os videóját is. 28-7ről jöttek vissza az ohio ellen és 1 perc volt hátra 31-26nál és 10 yardra voltak a gólvonaltól. Elég veszélyesen dobott Mallett egész meccsen és csak a fakezű védők miatt nem volt INT, de az elsőt 50 másodperccel a vége előtt dobta egy fake-blitzet bemutató 150 kilós falember kezébe 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha szerencsénk van egy 8-8-as mérleg kijöhet belőle de rendes irányító nélkül nehéz lesz.samu09
Na akkor ki mit gondol, hogy fogunk szerepelni idén? Én mondok egy nagyon bizakodó 5-11-es mérleget 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na srácok, 3 hete költöztem ki Skóciába, azóta nem követtem az eseményeket, valaki össze tudná foglalni miről maradtam le???LanceVance
Na szép, aztán onnan is tessék ám írogatni 😀

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kialakult a PS is. Úgy látom mindenkit visszahoztak akiket sérelmeztünk, hogy miért....


17 Uzoma Nwachukwu WR
19 Travis Labhart WR
40 Marcus Williams CB
42 Toben Opurum FB
53 Max Bullough ILB
62 Alex Kupper G
74 Matt Feiler T
78 James Ferentz C
81 Anthony Denham TE
98 Keith Browner DEBondi
Bollough-nak örülök.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kialakult a PS is. Úgy látom mindenkit visszahoztak akiket sérelmeztünk, hogy miért....


17 Uzoma Nwachukwu WR
19 Travis Labhart WR
40 Marcus Williams CB
42 Toben Opurum FB
53 Max Bullough ILB
62 Alex Kupper G
74 Matt Feiler T
78 James Ferentz C
81 Anthony Denham TE
98 Keith Browner DE

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Claim-meltük a Titans-ből Jeff Adams OT-t. Végre azt hittem, hogy bővülünk ezen a poszton, de Yeatman IR-re került.

Josh Victorioan is elküldve.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Clemons mellett Mike Thomast is elküldték. Faszán kiválasztották tegnap az 53 embert, ha már hármat el is zavartak. Csak szerintem van fejetlenség? Az elmúlt években ez nem volt jellemző nálunk.Gabriel
Ez ilyenkor megszokott, hogy pár embert elküldenek. Tavaly mi 7 embert szedtünk waiverről ugyanebben az időben (tehát kerethirdetés után 1 nappal 7 embert küldtünk el).
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clemons-nál az az érdekes, hogy 2.7 millás szerződést kapott de így se kellett.
Persze csak 450 ezret fizettek ki egyelőre, de akkor is ritka az ilyen, Miamiben egész jó volt.