NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
3 további játékos is cutolva lett.

The Texans made their last three roster moves today by waiving outside linebacker Paul Hazel, offensive lineman Conor Boffeli and receiver Anthony McClung.

Mindenesetre jó tudni, hogy ilyen játékosok is voltak nálunk.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A 4. meccseken már általában a cserék cseréje szokott játszani. Mondjuk a végső keret kialakításra remek meccs, de amúgy nagyon sokukkal nem fogunk majd már találkozni 1 hét múlva.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kínom kezd a 49ers ellen és Savage fogja majd váltani. Fitzi beöltözik tuti ami ziher de nem fog játszani. Gondolom most fogják eldönteni ki lesz a 2. Backup Bowl lesz Houstonban 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
]Sixo67
Azért megnézném hogy egy Lynchet így leütköz 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ahogy most nézem a HardKnocks-ot Swearinger rátett a szájára egy lapáttal, egyetemen is sokat trash talk-olt , de azért nem ennyire keményen 😀. Remélem, hogy azért JD-t nem DJ fogja mentorálni 😊 A Texansi DC jó pedagógus?Sixo67
Majd Watt meg Cushing helyre rakja őket ha nagy baj lenne 😀samu09
Így legyen , főleg Clowney-nál, Swearinger-nek csak kötelességből szurkolok 😀
Azért valamit , mintha javult volna , ilyenek már nem nagyon fordulnak elő nála amióta az nflben van :

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Eddig ezek a játékosok lettek elküldve. Ma este 10-ig 73-ra szűkítik a keretet.
Joe Adams WR
Austin Brown NT
David Hunter NT
Alec Lemon WR
Terrance Lloyd OLB
Sam Longo G
Junior Mertile CB
William Powell RB
Lawrence Sidbury OLB
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ahogy most nézem a HardKnocks-ot Swearinger rátett a szájára egy lapáttal, egyetemen is sokat trash talk-olt , de azért nem ennyire keményen 😀. Remélem, hogy azért JD-t nem DJ fogja mentorálni 😊 A Texansi DC jó pedagógus?Sixo67
Majd Watt meg Cushing helyre rakja őket ha nagy baj lenne 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ahogy most nézem a HardKnocks-ot Swearinger rátett a szájára egy lapáttal, egyetemen is sokat trash talk-olt , de azért nem ennyire keményen 😀. Remélem, hogy azért JD-t nem DJ fogja mentorálni 😊 A Texansi DC jó pedagógus?

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért durva az a 35 Texans drukker 😀 én most kb 4embert tudnék felsorolni rajtam kívül aki houstonos és rendszeresen ír a topickba.
 oi58.tinypic.com/2gsk7qr.jpgsamu09
én csak olvasni szoktam 😊Janek
pedig a csak olvasók interakciójával növelhetnék a topic megítélését 😀samu09
Vannak csendes típusok is, pölö SilentBob 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Azért durva az a 35 Texans drukker 😀 én most kb 4embert tudnék felsorolni rajtam kívül aki houstonos és rendszeresen ír a topickba.
 oi58.tinypic.com/2gsk7qr.jpgsamu09
én csak olvasni szoktam 😊Janek
pedig a csak olvasók interakciójával növelhetnék a topic megítélését 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Azért durva az a 35 Texans drukker 😀 én most kb 4embert tudnék felsorolni rajtam kívül aki houstonos és rendszeresen ír a topickba.
 oi58.tinypic.com/2gsk7qr.jpgsamu09
én csak olvasni szoktam 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans waive 9: WRs Adams, Lemon; NTs Hunter, Brown; OLBs Lloyd, Sidbury; CB Mertile; G Longo; RB Powell; David Quessenberry to IR.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Azért durva az a 35 Texans drukker 😀 én most kb 4embert tudnék felsorolni rajtam kívül aki houstonos és rendszeresen ír a topickba.
 oi58.tinypic.com/2gsk7qr.jpg
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy most jutott eszembe, és lehet az Oakland topicba tartozik, de milyen ironikus már, hogy David Carr-t Schaub miatt cutolták, Sachaub-ot meg Derek Carr miatt fogják? 😀samu09
sutianap
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀:
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy most jutott eszembe, és lehet az Oakland topicba tartozik, de milyen ironikus már, hogy David Carr-t Schaub miatt cutolták, Sachaub-ot meg Derek Carr miatt fogják? 😀samu09


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy most jutott eszembe, és lehet az Oakland topicba tartozik, de milyen ironikus már, hogy David Carr-t Schaub miatt cutolták, Sachaub-ot meg Derek Carr miatt fogják? 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Pont azért nem maradtam fent este hogy Broncos és nem akartam végignézni egy shotout-ot 😀 de ezek szerint biztos izgalmas volt 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ja, és kifelejtettem Savage-t. Nem kapott sok lehetőséget ám sikerült vezetnie egy game winning drive-t, amely után ráadásul a 2 pontos is sikerült, ugye így nyertünk, ha kimarad akkor 17-16 oda. Igazán biztató jeleket mutatott, tudom, hogy ez csak pre season, meg Denverben is már a csere sor játszott ekkor, de van benne lehetőség.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hajnalban megnéztem ezt az újabb csodát. Az első drive után azt hittem, hogy itt nagyon csúnya vereségbe fogunk belefutni.Azonban sikerült 3 ponton tartani Manning-éket. Az már most látszik, hogy Peyton hasonló formában van, mint tavaly volt. Így bár kaptuk a yardokat, pontokat még sem sikerült feltenniük. Sikerült egy INT-et is csinálnia Bouye-nak. Meglepetésre mi szereztük az első TD-t, egészen tetszetős és hosszú drive-ból.
Az első félidő vége előtt, számomra teljesen érthetetlen amit műveltünk. 2:02 volt hátra, ekkor az állás még mindig 7-3 volt. Sikerült befejeznünk a drive-t 1:53!-nál. Ekkor jött az első TD-je a Broncos-nak. Majd a következő drive-k is volt kb 10 másodperc hosszú. Majd kaptuk természetesen az újabb TD-t. Az első TD után még oké, megértem, hogy menni akartunk, hogy pontot csináljunk. De mikor 2 percnél megkaptuk a labdát miért nem próbáltuk meg minél jobban lefuttatni az órát?
Második félidőben jött Keenum. Sajnos azt kell mondjam, hogy semmi a srác. Úgy tűnik, hogy semmit sem fejlődött a tavalyi szezon óta. Még azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy cutoljuk, ha a keretszűkítéseknél valamelyik csapat kibaszna valami értelmesebb QB-t. Egyébként pont tegnap gondolkoztam azon, hogy a Pats 2 irányítónál többet nem szokott a rosteren tartani és nagyon úgy tűnik, hogy Garoppolo már most jobb, mint Mallett...
Van még egy komoly negatívum, az pedig nem más mint Newton. Borzasztó a srác, az egyik playnél sikerült a snap után sikerült "blokkolnia" Brooks-t.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megint volt bunyó, Watt most a komplett Broncos OL ellen 😀 ez így nagyon döntetlen szagúnak hangzik.Höri
Totál sportszerű a srác 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megint volt bunyó, Watt most a komplett Broncos OL ellen 😀 ez így nagyon döntetlen szagúnak hangzik.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Amúgy megnézte valaki a Texans történetét 2011-től? Hogy volt-e valami amit kihagytam vagy rosszul írtam le? 😀samu09
Én megnéztem, és már akartam is írni, hogy szerintem nagyon profi lett. Szép munka.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy megnézte valaki a Texans történetét 2011-től? Hogy volt-e valami amit kihagytam vagy rosszul írtam le? 😀
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
kemények vagytok, a Falcons után a Broncos elleni közös edzésen is volt bunyó 😀Höri
Lehet tudni ki verekedett?DC
természetesen Swearinger  t.co/5etCmeZtSZHöri
Bárcsak a játéktudása lenne akkora, mint az arca
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kemények vagytok, a Falcons után a Broncos elleni közös edzésen is volt bunyó 😀Höri
Lehet tudni ki verekedett?DC
természetesen Swearinger  t.co/5etCmeZtSZ