Houston Texans
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Gyorsan összegzem hogy milyen nevekkel találkoztam, mikor azt kutattam kik érkezhetnek FA-n még a csapathoz (a lista legnagyobb meglepődésemre nem rövid, de lényegesen több benne a spekuláció, mint kellene.):Brian Hartline WR Dolphins
Torrey Smith WR Ravens
Jeremy Maclin WR Eagles
Randall Cobb WR Packers
Brian Hoyer QB Browns
Vince Wilfork NT Patriots
Da'Quan Bowers DE Buccaneers
Jacquian Williams ILB Giants
Ron Parker S Chiefs
Da'Norris Searcy S Bills
És FA nyitás előtt találtam egy 32-es listát arról, hogy kiket lenne érdemes megpróbálni idecsábítani:
WR: Denarius Moore Raiders
Harry Douglas Falcons
Eddie Royal Chargers
Cecil Shorts Jaguars
Dane Sanzenbacher Bengals
Brandon Gibson Dolphins
RB: Shane Vereen Patriots
Chris Johnson Jets
Roy Helu Redskins
TE: Niles Paul Redskins
OT: Jason Fox Dolphins
Jermey Parnell Cowboys
NT: B.J. Raji Packers
Athyba Rubin Browns
Cory Redding Colts
Kendall Langford Rams
Jarvis Jenkins Redskins
DE: Brandon Deaderick Saints
Jared Odrick Dolphins
ILB: Bruce Carter Cowboys
Mason Foster Buccaneers
Malcolm Smith Seahawks
OLB: Jabaal Sheard Browns
Sam Acho Cardinals
O'Brien Schofield Seahawks
Anthony Spencer Cowboys
CB: Tramon Williams Packers
Chris Culliver 49ers
Sherrick McManis Bears
S: Tyvon Branch Raiders
Da'Norris Searcy Bills
Stevie Brown Giants
Hát lehet szemezgetni.....
több mint 11 éve
Na aludtam az egészre egyet, közben több minden is kiderült. Állítólag Newton azért kapott ekkora szerződést, mert a Skins komolyan érdeklődött iránta, úgyhogy 29 millával gyorsan rövidre zárták az egészet. Mondjuk az jó dolog hogy az első két évre ilyen prove it opciót adtak neki, hátha lsz értelme. Jacksonnál meg nem tudom. Valószínűleg csak egy ilyen szerződéssel tudták marasztalni, de 20at garantáltként odaadni, hát nem tudom... 27 éves, pont a legjobb éveit fogja közre ez a 4 éves szerződés, és reméljük Watt mögé áll be és nem száll a fejébe az egész. Viszont én eddig úgy vettem le, hogy jön még egy elkapó és Mallett. Ergo Reed, Kendrick Lewis megy máshova. Cobb már megegyezett a Packersszel. Marad Smith. 16 mecsen játszott, csak 49 elkapása volt viszont abból 11 TD-t összehozott. Lehetne vele mit kezdeni.A draft így már érdekesebb lesz. Egy fasza DE/OLB kellene most leginkább, de a legjobbak szerintem már kimennek addigra, lehet valaki csúszik,de nem vagyunk olyan helyzetben hogy rámenjünk a bpa-ra. Centert első körben húzni divat még? 😀
több mint 11 éve
5-6 körül asszem megvan a draft, persze ez attól is függ hol hány köre van egy csapatnakbalazs799Nem kell hozzá annyi.
Mivel a top 51 fizetés számít, így amikor egy fizetést (mondjuk az első körösét) hozzáadod akkor egy ki is esik.
A hátsó körösök fizuja így tulajdonképpen nem számít.
több mint 11 éve
Igen, így viszont érik egy első körös wr vagy c húzás. Ervingnek nagyon tudnék örülni.
több mint 11 éve
Szerintem azért 4 milliónál több kell egy draftra.5-6 körül asszem megvan a draft, persze ez attól is függ hol hány köre van egy csapatnak, annak most nem néztem utána. Kb ennyi kell egy draftra így írtam, 1-2 milliót ha kell átstruktúrálással is bármikor el lehet érni és az az adott játékosnak még jó is. És a becsült számok sem pontosak. A lényeg, hogy FA-n jelenleg eléggé bezárultak az ajtók egyenlőre.
És még ehhez hozzá fog jönni Johnson pénze is. Vagyis pontosabban le fog jönni.Bondi

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Szerintem azért 4 milliónál több kell egy draftra.És még ehhez hozzá fog jönni Johnson pénze is. Vagyis pontosabban le fog jönni.
több mint 11 éve
Továbbfűzve ezzel nagymarci kérdését a 11ből már max is 6maradt (20M gari/4év=évi 5M + a 14M eloszlása kérdéses) 1-2 M biztos idénre is jut belőle szóval kb 4M maradt (nagyjából egy draftra való)

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Azért ez nem rossz pénz:Kareem Jackson's deal came in at 4 years and $34 m. 20 millió garantált
több mint 11 éve
Így,hogy Newtont visszaigazolták mennyi maradt "erősítésre"kb?nagymarceee18M-tok volt, Newton idén kb 7misi, marad 11.
Friss hír, hogy 4 évre leigazoltátok Kareem Jacksont, számok még nincsenek.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Adam Schefter ✔ @AdamSchefterFollow
Texans take one of the top CBs off the market, reaching agreement with Kareem Jackson on 4-year deal, per source.
több mint 11 éve
Cobb Maclin vagy Torrey Smith van célkeresztbe AJ pótlására.Devlin draftról akar OL-be depth játékost és FA piacról valami olcsóbbat
több mint 11 éve
Valamit nagyon látnak benne. Reméljük hozza is azt a szintet amit a szerződése megkíván
több mint 11 éve
Ez nagyon baráti!
több mint 11 éve
Részéletek Rapoporttól: Texans OT Derek Newton: 5 years at $26.5M with $10M guaranteed. $13.75M in first 2 years and $17M in first 3 years
több mint 11 éve
Mennyiért?Sixo67Big numbers for #Texans OT Derek Newton: 5 years at $26.5M with $10M guaranteed. $13.75M in first 2 years and $17M in first 3 years
több mint 11 éve
Mennyiért?Sixo67Még nincs róla infó. McClain annyit írt, hogy a Texans szeretné még visszahozni Jacksont, Mallettet és Reedet többek között.
több mint 11 éve
Derek Newton marad még 5 évet itt.iktriadGyors vagy😀 Hoyer nevét is egyre több helyen olvasni...
több mint 11 éve
Derek Newton marad még 5 évet itt.
több mint 11 éve
Őrülnék,ha nem csak drafttal oldanák meg a falember kérdését.Mondjuk eleve nagyon kíváncsi leszek az O-linera,mert A bal oldal kivételével full új lesz a fal. Mallet,Jacksont vissza kéne igazolni szerintem is.Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.BondiMától lehet elvileg tárgyalni a játékosokkal.Én azt olvastam mind 3 fő játékosunk (Kareem,Mallet,Newton) tesztelni akarja a piacot.Gondolom ez nem a legjobb opció mert megnőhetnek az igények.Szerintem aki valóban fontos Kareem meg Mallet én Newtont annyira nem marasztalnám.Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen mozgás lesz FA piacon utolsó pár évbe csak a sokadik napon kezdtünk játékost igazolni.swatt99
több mint 11 éve
Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.BondiMától lehet elvileg tárgyalni a játékosokkal.Én azt olvastam mind 3 fő játékosunk (Kareem,Mallet,Newton) tesztelni akarja a piacot.Gondolom ez nem a legjobb opció mert megnőhetnek az igények.Szerintem aki valóban fontos Kareem meg Mallet én Newtont annyira nem marasztalnám.Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen mozgás lesz FA piacon utolsó pár évbe csak a sokadik napon kezdtünk játékost igazolni.
több mint 11 éve
Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.
több mint 11 éve
Well, I hate this pick more than any other pick Smithiak has ever made. I hate it with the fire of a thousand suns. I hate life.Brooks Reed biztos nem marad. Kenneth Zuckerman, Reed ügynöke legalábbis ezt nyilatkozta ma.
Vent as you see fit. I'm going to be catatonic until the second round.
Ez volt a reakciója a battlredblog egyik szerkesztőjének, mikor a Houston kihúzta Cushingot. Ő anno végig Orakpo mellett kampányolt, és az akkor top10 pass rusher el is kezdett csúszni hátrafelé, és már csak a Skins volt előttünk, és ők el is vitték.
Ez azért lett most téma, mert Orakpo azt nyilatkozna, szívesen játszana az egyik texasi csapatban, és mivel most FA, lehet a texans bepróbálkozik nála. Nem volt valami jó szezonja, és szerintem inkább Reedet fogják visszacsábítani, de lehet kell egy bterv ha Clowney mégse épül fel.samu09