NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Valszeg ez a Clemons cut oka:
#Texans are expected to sign S Danieal Manning, pending physical. Would be important veteran addition with return to team. #NFL


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
És Clemons mellett Mike Thomast is elküldték. Faszán kiválasztották tegnap az 53 embert, ha már hármat el is zavartak. Csak szerintem van fejetlenség? Az elmúlt években ez nem volt jellemző nálunk.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Chris Clemons cut:  www.nationalfootballpost.com/Source-Texans-cut-safety-Chris-Clemons.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem hittem hogy valaha ezt fogom írni, de annak örülnék ha már week 1-tól Savage lenne a kezdő. Csakhát ennek az esélye egyenlő a 0-val a másik 2 balfasz jelenléte miatt. Nem tudom mért gondolja bárki hogy Mallett jobb mint Keenum. Ő legalább már dobott TD passzt az NFL-ben.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobbWyatt
Én most 2016-os 7. körös pickről olvastam.Bondi
Ja, most már azt írják 😊

Mallett-nél szó nincs 6-ik körös pikkről..
conditional 7-ik kör... azaz gyakorlatilag egyenlő a semmivel...
HA Bob-nak nagyon kellett Mallett, akkor így csinálta a legjobban... offseasonben ennyiért nem kapta volna meg... most meg egy üres szotyiszacskóért megkaptuksevarafa
Ez így nem igaz, mert lehet 6. kör, ha a snapek 40 százalékában pályára lép. De elsőre azt írták, hogy 6. kör, amiből később módosítottak kondicionális 7. körreWyatt
most akkor mi nem igaz?
7-k körös kondíciós pikkről van szó. 6-ik kör nem lehet belőle, legjobb tudosmásom szerint, de lehet rosszul tudomsevarafa
Elvileg ebben az esetben lehet, persze bánat se tudja, mikor lesz végleges, és hivatalos a történet. Nem mintha nektek nem lenne mindegy. Ha jó lesz, nagyot nyertek rajta, ha nem, nem buktok sokatWyatt
ebben igazad van. Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobbWyatt
Én most 2016-os 7. körös pickről olvastam.Bondi
Ja, most már azt írják 😊

Mallett-nél szó nincs 6-ik körös pikkről..
conditional 7-ik kör... azaz gyakorlatilag egyenlő a semmivel...
HA Bob-nak nagyon kellett Mallett, akkor így csinálta a legjobban... offseasonben ennyiért nem kapta volna meg... most meg egy üres szotyiszacskóért megkaptuksevarafa
Ez így nem igaz, mert lehet 6. kör, ha a snapek 40 százalékában pályára lép. De elsőre azt írták, hogy 6. kör, amiből később módosítottak kondicionális 7. körreWyatt
most akkor mi nem igaz?
7-k körös kondíciós pikkről van szó. 6-ik kör nem lehet belőle, legjobb tudosmásom szerint, de lehet rosszul tudomsevarafa
Elvileg ebben az esetben lehet, persze bánat se tudja, mikor lesz végleges, és hivatalos a történet. Nem mintha nektek nem lenne mindegy. Ha jó lesz, nagyot nyertek rajta, ha nem, nem buktok sokat

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Akkor ki lesz a kezdő???ThundersNFL
Ezek után én örülnék neki ha Mallett lenne a kezdő, legalább akkor nézzük meg mit tud alapon. Bár úgyis Fitzmagic lesz a kezdő.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 643 — !SuPeR6BoWL!
Akkor ki lesz a kezdő???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobbWyatt
Én most 2016-os 7. körös pickről olvastam.Bondi
Ja, most már azt írják 😊

Mallett-nél szó nincs 6-ik körös pikkről..
conditional 7-ik kör... azaz gyakorlatilag egyenlő a semmivel...
HA Bob-nak nagyon kellett Mallett, akkor így csinálta a legjobban... offseasonben ennyiért nem kapta volna meg... most meg egy üres szotyiszacskóért megkaptuksevarafa
Ez így nem igaz, mert lehet 6. kör, ha a snapek 40 százalékában pályára lép. De elsőre azt írták, hogy 6. kör, amiből később módosítottak kondicionális 7. körreWyatt
most akkor mi nem igaz?
7-k körös kondíciós pikkről van szó. 6-ik kör nem lehet belőle, legjobb tudosmásom szerint, de lehet rosszul tudom
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobbWyatt
Én most 2016-os 7. körös pickről olvastam.Bondi
Ja, most már azt írják 😊

Mallett-nél szó nincs 6-ik körös pikkről..
conditional 7-ik kör... azaz gyakorlatilag egyenlő a semmivel...
HA Bob-nak nagyon kellett Mallett, akkor így csinálta a legjobban... offseasonben ennyiért nem kapta volna meg... most meg egy üres szotyiszacskóért megkaptuksevarafa
Ez így nem igaz, mert lehet 6. kör, ha a snapek 40 százalékában pályára lép. De elsőre azt írták, hogy 6. kör, amiből később módosítottak kondicionális 7. körre

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Mallett-nél szó nincs 6-ik körös pikkről..
conditional 7-ik kör... azaz gyakorlatilag egyenlő a semmivel...
HA Bob-nak nagyon kellett Mallett, akkor így csinálta a legjobban... offseasonben ennyiért nem kapta volna meg... most meg egy üres szotyiszacskóért megkaptuk
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobbWyatt
Én most 2016-os 7. körös pickről olvastam.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Majdnem igazam lett a Keenum és Mallett párhuzammal kapcsolatban. Annyi, hogy azt hittem Mallett a release után csapunk le. Mondjuk ennek fényében nem annyira értem. Ha nagyon kellett volna BoB-nak akkor már miért nem az offseason elején hoztuk el. Borzasztónak ítélem meg az irányító helyzetet. Most hoztunk három új játékost erre a posztra, de egyikre sem lehet azt mondani, hogy a jövő franchise irányítója lenne. Nem tudom, én nagyon egy elbaszottnak érzem ezt a szituáció kezelést, amit az offseasonben csináltunk ezen a poszton,

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Na srácok, 3 hete költöztem ki Skóciába, azóta nem követtem az eseményeket, valaki össze tudná foglalni miről maradtam le???LanceVance
A front-7 elég jó lesz, Clowney alkotott a preseasonben, viszont úgy tűnik Mercilus helyén játszik aki meg csere lesz. Reed mégse megy ILB hanem marad kint és egy ismeretlen lesz Cushing párja. A 3 QB elég gyatra, most jött Malett, nem tudni mi lesz így. Jonathan Grimes elég jó RB lesz, meglátjuk Foster kibírja e sérülés nélkül. Ha szerencsénk van egy 8-8-as mérleg kijöhet belőle de rendes irányító nélkül nehéz lesz.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 099 — Chalk Dawk fan
Jött Damaris Johnson is, az Eaglesből.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....sutianap
Nem érte meg sajna a belé fektetett draftpicket. De a waive-nél még a 6. kör is jobb

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 099 — Chalk Dawk fan
Keenum release

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miattToto21
Jaja harmadik körös volt, szerződès hosszabítàst nem èlte meg, legalàbb etettèk, rettenet nagy biznic....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 881
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Az szép, Mallett szeirntem Flynn sorsára fog jutni, grat a Patriotsnek a trade miatt
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6. kört adtatok Mallettért.empty taxi
Annyit adtak akkor érte, mint a 49ers Gabbertért (mondjuk érte jöhet ,még egy kondiciós pick is). 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
6. kört adtatok Mallettért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ennek nagyon örül most Savage.Stez
De leginkább a divízió másik 3 csapata. 😀😀iktriad
És mi is😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek nagyon örül most Savage.Stez
De leginkább a divízió másik 3 csapata. 😀😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennek nagyon örül most Savage.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 099 — Chalk Dawk fan
Meggyőzte O'Brient Mallett preseason produkciója, ezért tradeltetek érte. 😕)