NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
kemények vagytok, a Falcons után a Broncos elleni közös edzésen is volt bunyó 😀Höri
Lehet tudni ki verekedett?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kemények vagytok, a Falcons után a Broncos elleni közös edzésen is volt bunyó 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Smith azért nyomott normális szezonokat előtte, letett valamit az asztalra. Fitzpatrick nagyon messze van ettől.
És egyébként pedig az a class gyenge volt, pont az jellemezte, hogy Fisher 1/1 lehetett. De a QB-k meg sem közelítették az ideieket szintben. Így nagyon más a helyzet.

Smith egy game manager QB, semmi több. Fitz azon a szinten sincsen, a gond pont ez.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
"If I got paid a little more, I wouldn't be terribly upset"
Watt lőtte ezt a mondatot miután kiadták hogy ő lehet a kovetkező 100millió dolláros bébi. Sztem akkor is ilyen szinten játszana ha edzések után még mindig pizzát szállítana ki 😀 de kapja meg felőlem tőle egyáltalán nem sajnálom és tuti hogy a nagy részét még több jótékonykodásra fordítja majd.
A másik meg: Tavaly 1/1 volt a Chiefs. Odavitték Smith-t és olvastam olyat hogy így is úgy is QB lesz az 1/1 mert Smith nem megoldás. Itt is olvastam erről a Kansas csoportban pl. Erre jött Fisher és rögtön mondták hogy ha nem a Jax lenne a 42. csapat az NFL-ben akkor jövőre is ők lennének az 1/1. Erre kiderült hogy Alex elég nyugodtan játszogat és igen legtöbbször a D tartotta a nekik megfelelő állást a meccsen de mégis PO lett belőle. Tehát temették a szezont mert nem voltszerintük "kompetens" QB erre tessék....
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts WR sor erősödött, Reggie is visszatér, Allen is, Luck alapból egy zseni, az OL viszont siralmas.
A védelem tele van lyukakkal. Én szkeptikus vagyok egy ilyen FA+draft után, szerintem átjáróház lesz, de azért még megvárom, hogy Paganonak sikerült-e valamit kitalálnia.

Ebben a csoportban most szinte mindenki a rebuilt fázisban van benne, a Coltsot is csak Luck emeli PO szintre.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Hát én pl a Titanstől sem halottam, ha már őket emlegetted hogy Pi meg SB a cél... A jax D nagyon kemény lesz ebben a divizióban najd meglátod...A Colts az Colts az előszezon meg...Nem szabad csak ezekből kiindulni. A lényeg hofy 2 éve bejutottak a rájátszásba és azóta azt tolják hogy SB neg PO a cél stb....Meg nem ujjáépítés zajlik...Nem??? Dehogynem...Mind egy ebben kehet nem értûnk majd egyetTomcsik
Sztem is erősödhetett a Jax. Meglátjuk, én szurkolok nekik, rájuk férne egy jó védelem. Azonban évek óta papíron erősödnek minden évben. Aztán tavaly is bekezdtek úgy, hogy minden idők legrosszabbjának tartották őket sokan. Én még megvárom mi lesz.

Ha így is lesz, a másik két csapat gyengült minden fórum szerint amit láttam. Vagy nyugodtan írd le mire gondolsz, hogy erősödtek.

Nyilatkozni meg mindig ezt nyilatkozzák, minden fasza, mindenki király és jól van, a csapat nyerni fog. Ezt zárjuk le, mert ezen aztán tényleg értelmetlen fennakadni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jax egyelőre bízik abban, hogy Bortles még épp időben váltja Hennet ahhoz, hogy ne legyen kuka a szezon.ulpianus
Plusz a Dnk sokkal erősebb lett tavalyhoz képest.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Tomcsik!

Mindenhol mondanak ilyeneket, hogy "idén is jók leszünk nemcsak a jövőt építjük. Bár az is fontos, és természetesen jól megy az is. A rájátszás cél, és persze ha lehet, SBt akarunk nyerni." Senki nem fog kudarcról beszélni a nem nyer SBt a csapat idén.
Mégis mit mondjanak? "Nem fogunk rájátszásba jutni igazából, jó ezt kijelenteni előre, mert nem akarunk csalódni. Idén elég szarok leszünk, reméljük nem lesz sok néző, ne vegyetek jegyet se." Naugye. A kommunikáció ezen része mindenhol ugyanaz.

Másik. Riválsiok erősödtek?
A Colts olyan gyenge off sesont zárt, ami ritka.
A Titans 1/1 várományos legtöbb helyen.
A Jax egyelőre bízik abban, hogy Bortles még épp időben váltja Hennet ahhoz, hogy ne legyen kuka a szezon.ulpianus
Hát én pl a Titanstől sem halottam, ha már őket emlegetted hogy Pi meg SB a cél... A jax D nagyon kemény lesz ebben a divizióban najd meglátod...A Colts az Colts az előszezon meg...Nem szabad csak ezekből kiindulni. A lényeg hofy 2 éve bejutottak a rájátszásba és azóta azt tolják hogy SB neg PO a cél stb....Meg nem ujjáépítés zajlik...Nem??? Dehogynem...Mind egy ebben kehet nem értûnk majd egyet

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Tomcsik!

Mindenhol mondanak ilyeneket, hogy "idén is jók leszünk nemcsak a jövőt építjük. Bár az is fontos, és természetesen jól megy az is. A rájátszás cél, és persze ha lehet, SBt akarunk nyerni." Senki nem fog kudarcról beszélni a nem nyer SBt a csapat idén.
Mégis mit mondjanak? "Nem fogunk rájátszásba jutni igazából, jó ezt kijelenteni előre, mert nem akarunk csalódni. Idén elég szarok leszünk, reméljük nem lesz sok néző, ne vegyetek jegyet se." Naugye. A kommunikáció ezen része mindenhol ugyanaz.

Másik. Riválsiok erősödtek?
A Colts olyan gyenge off sesont zárt, ami ritka.
A Titans 1/1 várományos legtöbb helyen.
A Jax egyelőre bízik abban, hogy Bortles még épp időben váltja Hennet ahhoz, hogy ne legyen kuka a szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Amúgy nállam a vita tárgyát nem is a draft vagy QB nem QB kérdès adja, hanem a Texans kommunikációja. Az folyt a médiából, hogy nem újjáépítés folyik hanem átalakítás, továbbra is PO meg SB a cél....Na most akkor ez mi? Fitzivel a csapatnak esélye se lesz PO-ra még ha a D hozni is fog 1-2 meccset....Ráadásul a divizió riválisok szerintem erősödtek...Ha van egy ordító needed és 1/1 -ed van nem kérdés mit húzol be. Főleg hogy van egy Watt a védelmedben....És nem annyira a védelem vokt rossz tavaly...Shaub ajándék TD-et meg jobbnál jobb mezőnypozíciókat adott az ellenfélnek, így a D is sokkal nehezebb helyzetben volt...Amúgy az se baj ha a jővőben gondolkodnak 1-2 év és lesz QB stb... Csak akkor ne nyomjanak rossz kommunikációt....

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
A helyzet az, hogy BOB is nagytakarítàst tartott, egy nfl főedzővàltàs az nagyobb mutyi, mint bàrmely politikai söprögetès, ès ilyenkor a B ès C sorok akik az előző rezsim kegyeltjei tulajdonkèpp, repülnek. Ez megspèkelve BoBnàl a Pennstaten benyelt fúràsokkal, màr paranoid. Lehet AJnek is beköhögött, azèrt volt a hiszti. Meg màr Kocka is hisztèriàs volt a hàrom lőkötő kivàgàsàval. Itt most BoB pöngeèlen van, mint alfahím simàn belepöröghet egy browns-os sztoriba, ha AJ bepöccen, s mondjuk Vattnak is el kezd menni a kedve... Àtbukott rajtam egy negatív hullàm, na.sutianap
Watt pont tegnap nyilatkozta, hogy szeretne hosszabbítani, és szerintem a háttérben már mennek a tárgyalások, nem fog ő sehova menni.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
...
Nem tudom ki száll velem vitába, de ez a draft már 1 év után szar.Gabriel
Vitába én sem szálnék 😊 de azért kicsit Rick Smith védelmében, hogy a rengeteg sérülésről nem ő tehet, és ha Hopkins, Swearinger és Ryan Griffin is szolid játékos lesz, és ne adj isten egyikük még pro bowler is idővel, akkor az egy vállalható draft.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A helyzet az, hogy BOB is nagytakarítàst tartott, egy nfl főedzővàltàs az nagyobb mutyi, mint bàrmely politikai söprögetès, ès ilyenkor a B ès C sorok akik az előző rezsim kegyeltjei tulajdonkèpp, repülnek. Ez megspèkelve BoBnàl a Pennstaten benyelt fúràsokkal, màr paranoid. Lehet AJnek is beköhögött, azèrt volt a hiszti. Meg màr Kocka is hisztèriàs volt a hàrom lőkötő kivàgàsàval. Itt most BoB pöngeèlen van, mint alfahím simàn belepöröghet egy browns-os sztoriba, ha AJ bepöccen, s mondjuk Vattnak is el kezd menni a kedve... Àtbukott rajtam egy negatív hullàm, na.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Érdekes dolog ejtett gondolkodóba. Igazából nem is azzal kapcsolatban, hogy jó döntést hoztak-e a drafton Smith-ék Clowney elhozatalával. Vannak pro és kontra érvek arra is, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy eldöntsük egy draft sikeres volt-e vagy sem. Ott van például a tavalyi. Az már most egy fos. Első húzás Hopkins. Teljesen jó döntés volt, szükség volt elkapóra, 2. WR Johnson mögött, fejlődik folyamatosan. 1 év távlatból jó döntés. 2. kör Swearinger. Megkapta a lehetőséget, nekem 1 meccsen tetszett a játéka, de semmi különös. Érdekes hogy simán a nyakára igazoltak 2 olyan safetyt akik évek óta kezdőjátékosok a ligában, ez már annyira sok jót nem sejtet vele kapcsolatban. Olvastam olyan elemzést még a TC kezdete előtt, aminek a szerzője nemes egyszerűséggel 1 dimenziós buta verőlegénynek titulálta. Hát, konkurencia most van, azt mondom bizonyítson. És innentől lefelé tőmondatokban a többiekről:
3. kör- Brennan Williams: Sérülés, IR a szezon előtt, cut, visszavonulás a nyáron.
3. kör- Sam Montgomery: Füvezés, cut már idény közben.
4. kör- Trevardo Williams: Sérülés, IR a szezon előtt, nyáron cut.
6. kör- David Quessenberry: Sérülés, IR a szezon előtt, nyáron betegség diagnosztizálása, idén sem látjuk.
6. kör- Alan Bonner: Sérülés, IR a szezon előtt, sérülés, IR a szezon előtt 2. rész
6. kör- Chris Jones: szezon előtt cut, aztán villogás a Patsben.
6.kör- Ryan Griffin: backup pozíció a depth charton, idén várhatóan ugyanaz.

Nem tudom ki száll velem vitába, de ez a draft már 1 év után szar.Gabriel
ja egy hatalmas kacat...nagy mákja van smith-nek, hogy draftolta watt-ot
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Érdekes dolog ejtett gondolkodóba. Igazából nem is azzal kapcsolatban, hogy jó döntést hoztak-e a drafton Smith-ék Clowney elhozatalával. Vannak pro és kontra érvek arra is, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy eldöntsük egy draft sikeres volt-e vagy sem. Ott van például a tavalyi. Az már most egy fos. Első húzás Hopkins. Teljesen jó döntés volt, szükség volt elkapóra, 2. WR Johnson mögött, fejlődik folyamatosan. 1 év távlatból jó döntés. 2. kör Swearinger. Megkapta a lehetőséget, nekem 1 meccsen tetszett a játéka, de semmi különös. Érdekes hogy simán a nyakára igazoltak 2 olyan safetyt akik évek óta kezdőjátékosok a ligában, ez már annyira sok jót nem sejtet vele kapcsolatban. Olvastam olyan elemzést még a TC kezdete előtt, aminek a szerzője nemes egyszerűséggel 1 dimenziós buta verőlegénynek titulálta. Hát, konkurencia most van, azt mondom bizonyítson. És innentől lefelé tőmondatokban a többiekről:
3. kör- Brennan Williams: Sérülés, IR a szezon előtt, cut, visszavonulás a nyáron.
3. kör- Sam Montgomery: Füvezés, cut már idény közben.
4. kör- Trevardo Williams: Sérülés, IR a szezon előtt, nyáron cut.
6. kör- David Quessenberry: Sérülés, IR a szezon előtt, nyáron betegség diagnosztizálása, idén sem látjuk.
6. kör- Alan Bonner: Sérülés, IR a szezon előtt, sérülés, IR a szezon előtt 2. rész
6. kör- Chris Jones: szezon előtt cut, aztán villogás a Patsben.
6.kör- Ryan Griffin: backup pozíció a depth charton, idén várhatóan ugyanaz.

Nem tudom ki száll velem vitába, de ez a draft már 1 év után szar.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A Tebowizmus is erős vallás volt. :A:
Meglátjuk, de a Texans vezetői úgy látták, hogy nem Manziel kell. Lehet ezen vitázni a világ végéig persze. De itt a kérdés az, hogy Clowney jó lesz vagy nem. Manziel/Bortles/Teddy más gondja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezen màr evitatkoztunk Sevàval, mint mikor a pünkösdistàk összecsapnak a krisnàsokkal aztàn úgyis a vègèn a sía győz. 😉

NT/QB volt a befutóm első kettőre, így Manziel inkàbb.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jó, de Manziel ha rá gondolsz akkora bust lesz, mint Tebow. Most azzal miért vannak előrébb?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem nem is ott a bajom, mer a draft lutri, viszont az, hogy egy csapat màsodszorra is megcselekszik ugyanazt, nem valami bivaly. Supermario úgy sprintelt mèg az út is porzott utàna, vót haszna, nem. Összegyött a dominàns DE duó, nem. JJ valyh mit reagàl? Egyèvmúlva? A màsik amit nem làtok a törtènetbe az a Nose, mer valami van Nixxel, ami miatt ment a szànkózàs, mànpedig überfontos lenne hogy mukodjon ott közèpen a dolog, mer Kushi sacc egy sèrülèsre van a karrierendingtől ès egy baszomnagy fekete lik lesz ott közèpen hiàba van kicsipkèzve a szèle. Ahogy a költő mondja, a mellembe ègett üressèggel legfeljebb csak nyögdècselni tudok, nemhogy orgazmus. De az èn àllàspontom vègig vilàgosvót Mancimancimancimanci....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nem egészen vagyok képben Fitz játékának történetével, de Bills csoportban anno volt jellemezve.
Kvázi a liga egyik, ha nem a legintelligensebb játékosa, nem ezzel van a baj.
A baj ott van,hogy kalandor stílusban játszik. Bevágja dupla coverbe, aztán az esetek többségében INT, de lesz,hogy bejön neki, akkor meg a forduló játéka kb, és azt kérdezi magától a szurkoló,hogy most akkor meg van a frencsájz qb?
Pont nem az a labdabiztos manager Qb, hanem egy olyan irányító, aki kockáztat. Lesz,hogy ő nyer meccset, de többször lesz,hogy rajta megy el.undisputedly
Ezt én írtam róla anno (és háát ööö .. finoman szólva nem értett egyet minden Bills fan 😀), de már itt is írtam lejjebb igazából. Örülök, hogy van aki emlékszik. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne felejtsük el, hogy BoB abból a Patriotsból jött, ahol talán a legkomolyabb munka folyik az irányítókkal az nfl-ben. Ha Fitzinek nincs is meg a tehetsége ahhoz hogy olyan játékokat hívjanak rá mint Brady-re, az esze legalább megvan hozzá (elvégre a Harvardon tanult). Ha BoB csak a töredékét tudja a játékokba Fitz által átvinni azt amit a Patriotstól hozott akkor elég sok ellenfelet meg fognak lepni. És az is segít hogy Bradynek nem mindig állt rendelkezésre 2 olyan elkapó mint A.J. vagy Hopkins.samu09
Nem egészen vagyok képben Fitz játékának történetével, de Bills csoportban anno volt jellemezve.
Kvázi a liga egyik, ha nem a legintelligensebb játékosa, nem ezzel van a baj.
A baj ott van,hogy kalandor stílusban játszik. Bevágja dupla coverbe, aztán az esetek többségében INT, de lesz,hogy bejön neki, akkor meg a forduló játéka kb, és azt kérdezi magától a szurkoló,hogy most akkor meg van a frencsájz qb?
Pont nem az a labdabiztos manager Qb, hanem egy olyan irányító, aki kockáztat. Lesz,hogy ő nyer meccset, de többször lesz,hogy rajta megy el.
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 990 — balazs.t85@gmail.com
Azt se felejtsétek el, hogy BoB Belichick alatt dolgozott. Nem kell ecsetelnem, hogy egy Pats draftot megtippelni pont olyan nehéz mint a következő heti lottó ötös számait 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, szépek ezek a motiválatlan primadonnák és a legtöbb valóban egy zseni, ha hajlandó játszani, csak éppen ehhez kell egy folyamatosan sikeres csapat és egy folyamatosan a seggüket kell nyalni kb.
Még Belicheck sem bírt sokáig Mossal, ami azért sokat jelent.
És véleményem szerint az ilyen red flag sokkal nagyobb gáz, mint mondjuk egy rossz dobómozdulat, vagy egy rossz lábmunka. Ez egy olyan dolog, ami mondjuk nem az első év után fog kijönni.

Az való igaz, hogy a nem Luck szintű játékost ki kell nevelni így is úgy is, de azért mondjuk nem mindegy, hogy ha Locker, Gabbert szintű játékos valaki, vagy Bortles vagy Manziel. Szerintem a két csoport között elég nagy a különbség.
És itt nem mindegy azért... Inkább azt mondom, hogy HA szerencséd van, akkor még top10 körül is találsz olyan irányítót, akiben azért sokkal több van, mint egy Lockerben. De ugyebár a nem is oly távoli múltból okulva akad olyan is, hogy top15-ben Manuelt találsz, és mondjuk egy ilyen szintű játékossal nem feltétlenül lennék elégedett.
Úgyhogy ez inkább class fuggő. Most előzetesen a 2015-ös class ilyen lesz, ahol top10 körül is találhatsz kincset, de az alapvető 4 névből, akit most topba várnak, biztos kiesik 1-2 vagy gyengébb szezon miatt, vagy pedig ki sem jön a draftra, ilyen minden évben van. Tehát ez is egy ilyen dolog, hogy reménykedni lehet...

Mint mondtam, én GM-ként lehet, hogy inkább kihasználnám a lehetőséget, ha korrekt a QB class, mert ebben a sportban sosem lehet a jövőre alapozni, már a következő évre sem. Aztán ez túl necces lenne nekem.

De abban is van ráció, amit te ecsetelsz, meg BOB offseasonjában is van.
Csak sok a ha, a feltételezés, erre pedig én nem tartom jó ötletnek, hogy ráalapozzak valamit.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ne felejtsük el, hogy BoB abból a Patriotsból jött, ahol talán a legkomolyabb munka folyik az irányítókkal az nfl-ben. Ha Fitzinek nincs is meg a tehetsége ahhoz hogy olyan játékokat hívjanak rá mint Brady-re, az esze legalább megvan hozzá (elvégre a Harvardon tanult). Ha BoB csak a töredékét tudja a játékokba Fitz által átvinni azt amit a Patriotstól hozott akkor elég sok ellenfelet meg fognak lepni. És az is segít hogy Bradynek nem mindig állt rendelkezésre 2 olyan elkapó mint A.J. vagy Hopkins.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mi van akkor, ha Mariota, Winston, Hundley és Petty vagy megsérül, vagy visszaesik, vagy olyan remek combinet tolnak, mint amit Teddy?
És mi van, ha arról a QB classról is ugyanúgy vélekedik majd mindenki szezon után, mint az ideiről top QB-król? Akkor QB szempontból ugyanott vagy, mint eddig, egy elvesztegetett évvel. Sőt, sokkal messzebb vagy, mert ez a csapat hacsak nem tankol egy jó pickért, akkor simán top10 környékére ér majd oda.

Mindegyik QB-nak volt red flagje, és?
Az elmúlt 20 évben szerintem összesen 10 QB-t sem tudsz felsorolni, akinek a draft előtt nem volt valami red flagje, vagy hiányossága.
Várhatsz Manningre vagy Luckra, csak rájuk 20 évet kell várnod általában, nem pedig "majd jövőre".
Stez
Pont ez a két állításod, gondolatmeneted adja az alapját annak, h miért nem akkora gáz a Texans részéről, h most nem húztak QB-t, illetve, h nem 1/1-esként is lehet jó QB-t találni. Akár egy top10-en kívüli húzással.
1) Nagyon ritka a red flag nélküli QB, kb a Colts-nak jött össze 2x, h csak kinyitották a szájukat és belerepült a sültgalamb 1/1-re. Minden más esetben ki kell nevelni egy QB-t, a hibái eltüntetésével, a játéka felépítésével, kb tök mindegy, h 1/3-ra Bortles vagy 1/15-re Tannehill az illető. O'Brien ebben általános vélekedés szerint jó. Ezzel tehát remélhetőleg nem lesz gond.
2) Brees, Rodgers, Brady, Roethlisberger, Russell Wilson. Talán kijelenthető, h a liga top8 QB-ja között vannak a legtöbb embernél számon tartva. Öten. Mindannyian top10-en kívül lettek draftolva. Az 1/1-es Manning és Luck még top8, a nyolcadik embert mindenki döntse el magában (Rivers, Cutler, stb).
(Flacco sem top10-esként lett persze SB győztes.)
Lesz majd jövőre korán QB draftolva, nem kell izgulni. Óriási az upside Clowney-nál, ezért jött most ő, nem kell ezt nagyon túlgondolni. BOB szerint Clowney + 2015 1. körös QB > Bortles/Manziel/Bridgewater + 2015 1. körös pass rusher (Gregory/Beasley/Calhoun kb a jelenlegi rangsorok szerint). Ennyire jónak tartják Clowney-t. Ez inkább az ő dicsérete.
A három idei első körös magasztalásával is várnék még, ez még a preseason. Én is nagyon szurkolok nekik amúgy.
/Egyébként Mariota sztem Clowney előtt lett volna 1/1 idén, de ez már szubjektív. Zseniális zsebirányító lehet belőle, akinél a mobilitás csak extra. Elég megnézni a tavalyi Stanford elleni vesztes meccsen, h milyen jól mozog a zsebben és érzi a nyomást. És abszolút nem 1st read QB, azon a meccsen például 3. célpontra is átállt pillanatok alatt és oda is dobta a labdát a RZ-ban./
Fitzpatrick game menedzselésére majd térjünk vissza a szezon után. Ez itt nem Gailey passzO-ja lesz (nem lebecsülve írom), hanem más.

Dzsoninak a pályán soha a büdös életbe sem volt olyan red flagje, mint ami Clowneynak volt kb. az egész tavalyi évében. A kedvenc Clowneynak, akit egyébként én imádok, de a primadonnáknál, annál, aki ha olyanja van, fosik bele a játékba és nem ad bele 150%-ot, na azoknál nincsen rosszabb játékos.
Stez
Nem érdekelte 1-2 meccs utolsó college évében, na bumm. Nem ő az első olyan szuperatléta a ligában, akit tudni kell motiválni. Randy Moss is pont ugyanilyen volt, engem rá emlékeztet Clowney, csak védelmi oldalon. Ha egy edző csak blue collar játékosokból tud jó játékost kinevelni, akkor adja le a papírjait...
(Crennelnek az ostoba módon pre-draft időszakban füvező és a drafton csúszó Justin Houston nem jelentett gondot, ez itt párhuzamnak is elég jó :p )


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!