NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Savage max projekt játékos.
Az, ha kipróbálják élesben már idén, azért lesz, mert annyira siralmas a QB helyzet, hogy nincs mit veszíteniük, plusz szokja a légkört, a ligát.
De neki szvsz kelleni fog pár év, ő hosszútávú befektetés inkább. BOB nyilván lát benne valamit, de nem vagyok biztos benne, hogy akár ő, a kár a FO megvárja ezeket a bizonyos éveket és nem húz rá akár már jövőre egy QB-t. Akkor pedig neki marad a pad, vagy más csapat.
De nyilván ez a legjobb forgatókönyv, hogy Savage már idén villant és beválik, csak azért ez nem mindig jön össze. Sőt, általában nem.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
.Stez
Elég volt végig olvasni 😀
De amúgy jól mondja seva, simán beérhet Savage a szezon felére vagy a kövektkezőre. Nem feltétlenül kell a következő qb classra építeni, mert lesznek olyan irányítók az nfl-ben szezon végén akiknek lejár a szerződésük vagy eltradelik. Illetve nem tudom miért nem számít rá senki hogy Tebow visszatér 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Manziel csajozik, bulizik, iszik, de a pályán mindig is odatette magát, 150%-ig.
Bortles helyett HENNE kezd, na és? Nem azért, mert jobb. Hanem azért, mert Gabbert után fosnak Bradleyék és padoztatni akarják.
Teddyt nem játssza ki a kezdőből Cassell, egyik sem rossz eddig. De Teddynek egy teljesen új rendszerben kell helytállnia, nincs könnyű dolga.
De ennek ellenére te már le is írtad a top3 QB-t.
Savage mit tett? Még sokadik védelmek ellen is szar volt. És talán nem is véletlenül nem sikerült behypeolni első körbe. Lehet, hogy ő lesz a következő Brady, de az sem véletlen, hogy a legtöbb király QB nem 4-7. körből kerül ki a drafton.
És egyelőre senki sem tett semmit, épp ezért írtam, hogy leghamarabb egy év múlva leszünk okosabbak a témáról.
De valahogy nem tudom hülyének gondolni magam azért, mert habár még semmit sem mutatott az említett 4 rookie QB, de Savage valamiért NÁLAM mégis messze van a top3 QB-tól.

De akkor most te azt mondtad ezzel, hogy soha a kurva életben nem lehet rosszul draftolni rövidtávon és minden egyes draftot minimum 3-4 év múltán lehet megítélni, mert a játékosokról annyi idő után tudsz rendesen mondani bármit is.
Azért ez nem feltétlenül igaz szerintem.

De egyébként továbbra sem cáfoltál meg egyetlen állításomat sem, ami a jövőt vetíti előre.
Te is rálapaozol a semmire. HA, lehet, talán.
Akkor alapozzunk erre. Továbbra is áll a kérdésem.
Mi van akkor, ha Mariota, Winston, Hundley és Petty vagy megsérül, vagy visszaesik, vagy olyan remek combinet tolnak, mint amit Teddy?
És mi van, ha arról a QB classról is ugyanúgy vélekedik majd mindenki szezon után, mint az ideiről top QB-król? Akkor QB szempontból ugyanott vagy, mint eddig, egy elvesztegetett évvel. Sőt, sokkal messzebb vagy, mert ez a csapat hacsak nem tankol egy jó pickért, akkor simán top10 környékére ér majd oda.
Szóval már annyival leszel messzebb a Manziel/Bortles szintű QB-któl egy évvel később, hogy látsz bennük hibát, de még fel is kell menned egy csomó pickért cserébe.

Ja, megeshet, hogy a következő évi QB class jobb lesz, ahogy most várják. De akkor a te szavaiddal élnék: mi a garancia erre? Főleg egy ilyen sportban.
Garancia itt soha semmire sincsen, épp ezért kell akkor és ott kihasználni a lehetőséget, ahol csak tudod. Nyilván egy Manuel-Geno Smith classban hülye leszel ellőni top picket egy QB-ra, de továbbra is csak azt tudom mondani úgy, hogy élesben nem is játszottak a rookie QB-k, de mégis más szinten vannak, mint a 2013-mas QB-k.

Az egész posztomra annyit tudtál kontrázni, hogy mi a garancia?
Ez nálam kevés. Mi a garancia arra, hogy egy terroristacsoport nem rabolja el a 2015-ös top QB-kat és nem vágja le a kezüket?
Semmi. Na pont ennyire komoly ez a kérdés. És sorry, de nem is tudom komolyan venni.

Pontosan emiatt mondom, hogy ha egy csapatnak megvan a pickje, a lehetősége, meg azért normális QB prospectek jönnek a draftra és nem a bivaly gyenge 2013-as évre gondolok,akkor azt ki kell használni.

Mindegyik QB-nak volt red flagje, és?
Az elmúlt 20 évben szerintem összesen 10 QB-t sem tudsz felsorolni, akinek a draft előtt nem volt valami red flagje, vagy hiányossága.
Várhatsz Manningre vagy Luckra, csak rájuk 20 évet kell várnod általában, nem pedig "majd jövőre".

Dzsoninak a pályán soha a büdös életbe sem volt olyan red flagje, mint ami Clowneynak volt kb. az egész tavalyi évében. A kedvenc Clowneynak, akit egyébként én imádok, de a primadonnáknál, annál, aki ha olyanja van, fosik bele a játékba és nem ad bele 150%-ot, na azoknál nincsen rosszabb játékos.

Tehát a csodagyerek Clowney ugyanúgy red flages játékos volt, pont, mint Bortles, vagy Manziel, vagy Teddy.
Csak az a különbség, hogy egy QB guru a Bortlesben lévő szar lábmunkát, rossz mechanikát hónapok alatt ki tudja javítani, de a primadonnákkal még a legjobb HC-k is csak ideig-óráig bírnak.
Dzsoninak meg még a lábmunkája és a mechanikája sem volt annyira csiszolatlan, egyszerűen csak nem illik bele BOB rendszerébe, meg csajozik és bulizik, ami viszont a játéka kárára eddig sosem ment.

De teszem hozzá, hogy BOB rendszerébe a jelenlegi toronymagas 1/1 esélyes Mariota sem illik bele.
Winston meg egy tényleg buta fasz, aki bűnözik is, Dzsoni meg csak csajozik. Nem lopkod. Akkor most melyik a jobb?

Nem biztos, hogy ezekkel együtt annyira messze lesz a két év QB classa a Houston szempontjából, BOB offensét tekintve.

És akkor még mindig ott a rakat HA, a feltételes mód, mi lesz ha, mi történik, stb.

Plusz a tény, hogy ennek a csapatnak könnyen lehet, hogy tankolnia kell, ha olyan QB-t akar BOB...

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vajon mit tett Savage amiért már most tudni lehet, hogy nem lesz belőle jó irányító?
És vajon mit tettek eddig a top 3 qb-k, hogy ők meg biztos jók lesznek (majd, pár évmulva, mert hát most ugye hulladékok)...

Nem találom a logikát.
Eddig a top 3 qb a classból szar volt.
Manziel mentalításával miért nincs gondja senkinek? bemutogat a pályán, bulizik, iszik, csajozik...(plusz egy kacat)
Teddy-t simán kijátssza a kezdőből CASSEL... igen, kesszel (hatalmas játékos lehet, ha Cassel egyértelműen kiszorítja)
Bortles helyett is HENNE fog kezdeni....
(Tudom , hogy na majd jövőre jobbak lesznek stb...de ennyi erővel Savage is)

Ezek tudatában, miért gondolja azt bárki, hogy ezek hárman biztosan jobbak/jobbak lesznek, mint savage?
Akit meg Fitz szorít ki...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk a Dagadék akkor kapott akkora hypeot, hogy sejteni lehetett, hogy valaki elviszi 1/1-re. Neki leginkább a mentalitásával és a hozzáállásával volt gond, hamar elkezdett beleszarni a játékba. Clowneynál is hasonló veszély áll fenn, ő pontosan ugyanúgy "red flages" talent.
Ezt tavaly Geno Smith-sszel is el lehetett játszani, mert baromi gyenge volt a QB class. A 2014-es viszont nem volt az, mindhárom QB bőven jobb talent szerintem, mint Genyóék voltak. Az indokod nálam ezért nem elfogadható. Ha idén is egy, a 2013-mashoz hasonló QB class jött volna, akkor abszolút megállja a helyét, de így nem feltétlenül. Ettől függetlenül az idei class legjobb játékosa Clowney volt, ez nem kérdés, de egy csapatnak a legnagyobb lökést és pluszt nem mindig a legjobb játékos adja, ha mellette ordító needje van egy premier poszton.
Mario idejében anno ez bejátszható volt, mert az akkori QB class szintén gyenge volt, de utána azt is láthattuk, hogy hiába jó pick, hiába egy állat, még egy korrekt Schaubbal is csak rövidtávon tudtak PO-hoz felnőni. Pedig Schaub az elmúlt éven kívül abszolút nem volt rossz, ezerszer többet adott hozzá a W-hez, mint Fitz tud.

Nyilván egyébként ha Texans fan lennék, próbálnék bizakodni és megtalálni a jót a draftban, de így viszont nehéz, hiába próbálom objektíven nézni a dolgokat.
De mi van akkor, hogy ha Bortles/Manziel jó lesz például? Akkor az ciki és BOB hibázott.
Oké, alapozzunk a 2015-ös QB classra. De ez egy kontakt sport, ahol utaznak a védők a QB-ra, Mariota ráadásul futkorászik folyamatosan. Mi van akkor, hogy ha valakitől kap egy olyat, hogy komoly sérülést szed be? Vagy mi van akkor, ha egyszerűen csak visszaesik? És ugyanezek Winstonnál, vagy Hundleynál, Pettynél, stb.

Akkor meg ott áll a franchise és mindenki, hogy az előző évben elszalasztottak két frachise QB-nak mondható egyént, most meg hiába lenne egy erős pickjük rá, vagy sérült az illető, vagy visszaesett, ergó nem éri meg.
Egy ilyen sportban mernék erre alapozni, hogy mi lesz egy év múlva? Hát én nem.

De akkor ott van még egy harmadik eset is. Mi van akkor, ha BOB Mariotára vadászik, aki toronymagasan 1/1-re odaszögeli magát, a Texans meg 1/8-14 közé ér oda valahová? Volt egy olyan class, ahol egy bizonyos Robert Griffinért évekre meglőtte magát a Redskins, pedig Griffint csak a hype emelte odáig, hogy már azt ecsetelték, hogy 1/1 lehet. Király volt, de nem volt Luck szintjén egyáltalán.
Na most akkor viszont következik az az epizódja a szappanoperának, hogy ha BOB be akarja illeszteni a brutál védelem után a franchise QB-t is a csapatába, akkor egy tonnányi picket kell odaadnia az 1/1-ért. És ez még drágább is lesz, mint RGIII-nál volt anno.

Alapvetően nem is lenne bajom a Clowney pickkel, sőt, nincs is. Csak még mindig azt mondom, hogy sokkal több a kérdőjel abban a verzióban, hogy 2015-re alapoznak a QB-ra.
Ráadásul minden évben sima 1/1-es játékosnak kikiáltott QB-k kezdenek olyan zuhanásba, hogy öröm nézni. Plusz minden évben előszednek 1-2, a semmiből felkapott QB-t, akit meg kikiáltanak királynak.
Én személy szerint például úgy gondolom, hogy Mariota egy csiszoltabb Kaepernick, aki egyébként BOB rendszerébe nem is illik, míg Winston... Ja, kurva ügyes gyerek, de egy ilyen buta faszra sem merném ráépíteni a csapatom. És jövőre simán lehet, hogy a most királynak vélt QB poszt megítélése, a talentek tudása, felkészültsége, egyéb tulajdonságai azonos szinten lesznek, mint amit idén kapott Manziel/Bortles/Teddy.

Akkor viszont megint megint ott jársz, hogy csederből-vederbe, és ha BOBnak egyik QB sem lesz nagy szerelme, akkor szopkovic.
És akkor? Ugyanúgy elvisz egy olyan játékost, akinél ugyanúgy látja a hibákat, amiket mondjuk Dzsoniéknál is látott már idén?
Meg hát ez az egész helyzet olyan, hogy a Texans szerintem pont van annyira jó, hogy top10 körüli picket szedjenek, top QB-ért meg akkor vagy tankolniuk kell, vagy pedig odaadni a fél franchiseot.

Nekem ez túl sok kérdés, túl sok eshetőség, ami mind a véletlentől függ és alakul.
Az idei QB class pedig azért közel sem volt a Manuel-Genohoz, szóval ÉN megpróbáltam volna 1-2 helyet hátramenni, de nem irreálisan sokért, mint amiket BOB-ék állítólag elkértek, kicsit lejjebb pedig elvittem volna valamelyik QB-t.
Clowney ide vagy oda, brutális pass rushert sokkal könnyebb találni, mint jó QB-t.


Egyébként ha megnézem a jövőévi classt, akkor abszolút nem lepne meg, ha DT, DE vagy LB is akadna majd, aki ugyanúgy esélyes lesz az 1/1-re, mint egy Mariota vagy Winston. Nyilván még sok minden fog változni a következő hónapokban az elit prospecteknél, de a változás ugyanúgy érintheti a QB-kat is, rossz irányba.

Csak a QB-knál valahogy mindig mindenki biztosra veszi, hogy aki előző évben top volt, a következőbe is az lesz, nem sérül, a legjobb lesz és hú.

Mondom még egyszer, BOB idei offseasonjában is, meg az én álláspontomban is meg lehet találni a rációt, mert mindkettőben megvan, csak előbbinél nekem túl sok a "HA", a "lehet" és társai, túl sok a véletlen, a bizonytalanság, amire egy ilyen sportban én nem mernék alapozni.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
a pick Cloney jónak tűnik ez tény de nagy luxus egy olyan csapatnak ahol konkrétan egy kezdő szimpla game manager QB sincs....Tomcsik
Tehát mindegy milyen a draft class minősége azon a poszton ahova a csapat needes, muszáj ellőni a legjobb picket rá hiába lehetne vele másik posztot erősíteni? Fitzi simán megüti azt aq szintet amit az idei QB-k visznek és nem is került olyan sokba.
Vegyük példának 2007-et. Az ideihez hasonlóan abban az évben sem jött ki komoly QB. A Raiders-é volt az első pick, ők úgy gondolták, hogy a QB a legfontosabb need (mint a Texans-nál), ezért most behúznak egy közepes irányítót bent hagyva olyan játékosokat mint Calvin Johnson, Ted Ginn Jr Adrian Peterson vagy Marshawn Lynch. Nekik akkor nem érte meg várni egy évet és rááldozni pár picket a trade-re hogy megszerezzék Flaccot vagy Matt Ryan-t. Beérték Russellel, aki azóta megbízható tagjává vált a csapatnak (SE!!).
Nyílván 7 évvel később én már könnyen beszélek, de látjuk hogy a Raiders akkor rosszul döntött (nem mondom hogy Fitzi jó döntés volt 😀 ). De a Houton kivár, építenek egy kemény védelmet és majd kiderül hogy Savage/Fitz beválik e vagy hoznak jövőre irányítót. A védelem addig meg tud nyerni pár meccset hogy ne legyen totál égés a szezon és ne legyenek megint 1/1.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Sehol sem említettem olyat, hogy Bortlesnek kellett volna lennie az 1/1-nek.
Én egy letradet favorizáltam volna, majd utána egy QB picket.
A jelenlegi offseason is elfogadható, de sok kérdést vet fel. A legnagyobb kérdés pedig Fitz. BOB ide vagy oda, rajta ő már nem hinném, hogy annyit tud segíteni akár egy jó rendszerrel, akár mentálisan/tudásban, hogy sikeres tudjon lenni.
Való igaz, a Texansnak nem feladata, hogy X meccset nyerjen, most kezdtek el építkezni, a 2015-ös QB classt elnézve megtehették, hogy akár várjanak egy évet.
Csak amellett, hogy egy Manziel/Bortles duónál ilyen kérdések voltak, addig Clowneynál ugyanúgy vannak kérdések. Sőt! Egy újoncnál a motiválatlanság, a beleszarás sokkal nagyobb gond, mint a tudásbeli hiányok. Nem hiszem, hogy Clowney idén ne tenné magát oda, de 2-3 év múlva szerintem elkezd leszarom módba kapcsolni, ha a Houston nem alakul át konstansan győztes kaliberű csapattá. Ez egy olyan vita, amire leginkább 1-2-3 év múlva fogunk választ kapni.
Egyébként pedig kissé szkeptikus vagyok mind Fosterrel és az OL-el kapcsolatban, mind pedig Nixxel.
Előbbinek az elmúlt egy évben kóros sérüléshulláma van, ami annyira talán nem meglepő, mivel az elmúlt években a Texans eléggé rá helyezte a hangsúlyt. Fogadni mernék bárkivel, hogy nem bírja majd egészségesen a szezont. Nix pedig egyelőre továbbra is ramaty állapotban van, a térde pedig kérdőjeles. Nem lepődnék meg, hogy ha idén nem is nagyon erőltetnék élesben, hanem hagynának neki plusz egy teljes évet.

De mondjuk azt sem tartom jó ötletnek, hogy ha egy HC úgy áll hozzá, hogy "jövőre ennél jobb QB class lesz, akkor hozunk valakit".
Honnan tudod, hogy nem törik ketté Mariota és Winston gerincét? Sőt, utóbbinál ki tudja, hogy mikor csukatja le magát valami baromsággal? Honnan tudjuk, hogy biztosan kijönnek-e? Luck biztos 1/1-esként is maradt plusz egy évet egyetemen.
A kérdés erről az oldalról is túl sok, és egy ilyen sportban egyszerűen én biztos nem mernék ilyenekre alapozni.
Én amondó vagyok, hogy ha QB needes csapatod van és megvan hozzá a picked is, akkor ne habozz, hacsak nem tudsz hátramenni pár helyet és vihetsz szintén olyan QB-t, akiben ott van a franchise QB potenciál.
Ez tavaly nyilván más volt egy Genoval és egy Manuellel, de azért a Manziel-Bortles-Teddy trió magasabb szintet képvisel szvsz.
Ezen mondjuk pont felesleges vitázni, mert ahány ember, annyi féle meglátás. Én így látom.Stez
Azt hiszem ugyanúgy látjuk...Ráadàsul a D lehet lesz annyira jó hogy nen lesz 1/1 a texans hacsak direktbe be nem áldozzák a szezont az 1/1 ért... És haczak kb 1/10-15 körülvlesznek ott már nem lesz bennt kezdő szintű QB max nagyon kemény tradelés árán....Szóval igazad van most kelett volna QB-t hozniuk, anikor meg vokt hozzá tutira a pick Cloney jónak tűnik ez tény de nagy luxus egy olyan csapatnak ahol konkrétan egy kezdő szimpla game manager QB sincs....

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
samu09-nek köszönhetően frissült az adatlap az előző 3 év krónikájával.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Én egy letradet favorizáltam volna, majd utána egy QB picket..Stez
Vagy úgy voltak vele, hogy behúzzák a class legjobb játékosát, meg később egy QB-t. Nem idén akarnak SB-t nyerni, hosszú folyamat lesz, és ennek az első lépése volt hogy behúzták Clowney-t. Idén jó lesz, de jövőre dől el milyen játkos lesz NFL-ben. Watt-nak is a 2. szezonja volt a legjobb. Addig vagy beérik Savage vagy draftolnak egyet vagy tradelnek.
BoB szerint Fitzi az elérhető legjobb játékos aki egyből felgogja a játékstílust és segít Savage-nek megtanulni. Örültem volna ha Keenummal indulnak neki az új szezonnak, de mivel Kubiak idejében játszott így nem lesz sok esélye.
Az előzőm meccs lehet hogy nem sokat számít, de kezd körvonalazódni mire kell számítani: a D agresszív blitzesléssel 1-2-3-mal leküldi az ellenfelet vagy INT-be hajszolja az irányítót. A nagy számok törvénye szerint minél többet próbálkozik Fitz annál nagyobb az esélye hogy pontot szerez 😀 Ehhez nagyon okos rotáció és ellenfél olvasás szükséges a védelemnél, de ha valaki, akkor Crannel megoldja.
Én így gondolom.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Fitzről elmondtam a véleményem, mielőtt megfizette a Bills. Kaptam érte a pofámra, de tartom. Fitz egy gambler. Bármire hajlandó dobni, ha ő úgy érzi. Olyan mint a kezdő pókeres "érzem ez bejön, jó lesz ez a 2-9 két színben, most jó lesz. All in." és akkor dob tripla coverbe is.
A Bills épített egy olyan támadást, amiben a WRek területet támadnak. Ehhez kell egy jó játékintelligenciával megáldott QB. Csakhogy Fitz szerencsejátékos. Mikor bejönnek az alacsony esélyű de nyilván ezért látványos passzai, akkor minden király. Jövőhéten pedig nem jön be, akkor borzasztó. Gyakorlatilag ugyanannyi ITt dob mint TDt. Ez nem pech.
BoB tudja mit csinál, Fitz megér neki egy próbát, legfeljebb kirúgja.

Clowneyt meglátjuk. A lényeg, hogy pass rushernek hozták, és láthatóan megy neki. Nagyon jól és keményen földre vitte a futót, nem olyan egyszerű az egyébként.
Ennél és a sacknél sem úgy volt, hogy nem blokkolták rendesen. Ez látszat. Megpróbálták, volt ott ember. Azért nem blokkolták, mert borzalmasan gyorsan indult, megverte a blokkolót helyből. Tény, a többi már rutinmunka volt, de ilyen első lépésre és gyorsulásra másoknak is fizettek már komoly milliókat. Von Miller sem a fényes technikájával lett 1/2. Nem rossz, és átlagos LB ezen kívül is, de ha beáll a LOSra, ember legyen a talpán akit nem lép le két első lépéséből. Ha pedig előbb indulsz az egyrészt szabálytalan, másrészt nem segít, mert elmegy belül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
O'Brien munkássága a Pats-nél és a Penn State-nél önmagáért beszélt. A BOB offense elit QB nélkül, de egy kifejezetten okos, a játékot jól olvasó, gyors döntésekre képes, rövid-közepes passzoknál pontos QB-val simán hozza azt, amit várnak tőle. Robilluma
ettől nagyon-nagyon messze van Fitzpatrick,
ha megnézed utóbbi évek dobószázalékát, pontosságát...
akár a Billsszes éra végéből pár gametapet, amikor ténylegesen még Lee Evansszel és Stevievel egy izgalmas offenset építették ténylegesen az 'eszére', akkor is kifejezetten inkonzisztens volt, azóta pedig már eldobták kétszer megrágták és még ki is köpték.
Pontosan a felépített-betanult precíziós játékelemekben volt kifejezetten gyenge. És a kevésbé tanulható elemeket tudta ösztönösen megoldani, de ő messze volt a fr. QB-tól, egy úgy mindentől 😊.
Nagyon-nagyon szkeptikus vagyok, hogy ő meg tudna konzisztensen oldani egy meccsen X 3rd downt, anélkül meg felmehetne éppenséggel Savage is, legalább megnézik, hogy jó-e valamire.
Tulajdonképpen nyiltan eldobtak egy évet, ami furcsa, mert ez az nfl-ben éppenséggel csakúgy egy alapépítőelem nélkül nem szokás.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, .Stez
Jah, tiszta mázlista a srác. Valahogy pont vele történnek meg mindig ezek a playek. Az ezt követő játékban megint micsoda mákja volt neki (nem úgy szegény Matt Ryannek):
DC
kiemeltem a lényeget ...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Sehol sem említettem olyat, hogy Bortlesnek kellett volna lennie az 1/1-nek.
Én egy letradet favorizáltam volna, majd utána egy QB picket.
A jelenlegi offseason is elfogadható, de sok kérdést vet fel. A legnagyobb kérdés pedig Fitz. BOB ide vagy oda, rajta ő már nem hinném, hogy annyit tud segíteni akár egy jó rendszerrel, akár mentálisan/tudásban, hogy sikeres tudjon lenni.
Való igaz, a Texansnak nem feladata, hogy X meccset nyerjen, most kezdtek el építkezni, a 2015-ös QB classt elnézve megtehették, hogy akár várjanak egy évet.
Csak amellett, hogy egy Manziel/Bortles duónál ilyen kérdések voltak, addig Clowneynál ugyanúgy vannak kérdések. Sőt! Egy újoncnál a motiválatlanság, a beleszarás sokkal nagyobb gond, mint a tudásbeli hiányok. Nem hiszem, hogy Clowney idén ne tenné magát oda, de 2-3 év múlva szerintem elkezd leszarom módba kapcsolni, ha a Houston nem alakul át konstansan győztes kaliberű csapattá. Ez egy olyan vita, amire leginkább 1-2-3 év múlva fogunk választ kapni.
Egyébként pedig kissé szkeptikus vagyok mind Fosterrel és az OL-el kapcsolatban, mind pedig Nixxel.
Előbbinek az elmúlt egy évben kóros sérüléshulláma van, ami annyira talán nem meglepő, mivel az elmúlt években a Texans eléggé rá helyezte a hangsúlyt. Fogadni mernék bárkivel, hogy nem bírja majd egészségesen a szezont. Nix pedig egyelőre továbbra is ramaty állapotban van, a térde pedig kérdőjeles. Nem lepődnék meg, hogy ha idén nem is nagyon erőltetnék élesben, hanem hagynának neki plusz egy teljes évet.

De mondjuk azt sem tartom jó ötletnek, hogy ha egy HC úgy áll hozzá, hogy "jövőre ennél jobb QB class lesz, akkor hozunk valakit".
Honnan tudod, hogy nem törik ketté Mariota és Winston gerincét? Sőt, utóbbinál ki tudja, hogy mikor csukatja le magát valami baromsággal? Honnan tudjuk, hogy biztosan kijönnek-e? Luck biztos 1/1-esként is maradt plusz egy évet egyetemen.
A kérdés erről az oldalról is túl sok, és egy ilyen sportban egyszerűen én biztos nem mernék ilyenekre alapozni.
Én amondó vagyok, hogy ha QB needes csapatod van és megvan hozzá a picked is, akkor ne habozz, hacsak nem tudsz hátramenni pár helyet és vihetsz szintén olyan QB-t, akiben ott van a franchise QB potenciál.
Ez tavaly nyilván más volt egy Genoval és egy Manuellel, de azért a Manziel-Bortles-Teddy trió magasabb szintet képvisel szvsz.
Ezen mondjuk pont felesleges vitázni, mert ahány ember, annyi féle meglátás. Én így látom.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, Baker meg máshová váltott ki.
Jó a gyerek, az biztos, de még mindig nem látom azt, hogy egy Schaubnál is ezerszer szarabb QB-val mihez kezd majd a csapat. Igen kényelmetlen lesz, amikor a meccs nagy részében a védelemnek kell a pályán lennie, az állat Watt-Clowney duó is a seggén veszi majd a levegőt.
Kíváncsi leszek, hogy egy fecske mennyire csinál majd nyarat.
Főleg, hogy van egy fos QB-d, akinek a kezében meccsenként 2-3 pick ott van, van egy elit, de kedvtelen WR-ed és van egy király futód, aki mondjuk az utóbbi egy évben végig sérült volt és már a TC első napjaiban ismét megsérült.
Érdekes lesz ezekre építeni.Stez
Sztem nagyon rosszul közelíted meg a Texans offseasonját. Az első lépéstől az utolsóig meg volt tervezve az egész, ebben biztos vagyok és ennek része volt, h nem kell 1/1-es QB (az idei class-ból).

O'Brien munkássága a Pats-nél és a Penn State-nél önmagáért beszélt. A BOB offense elit QB nélkül, de egy kifejezetten okos, a játékot jól olvasó, gyors döntésekre képes, rövid-közepes passzoknál pontos QB-val simán hozza azt, amit várnak tőle. (Persze ettől még egy elit QB nem árt, de ha Bortles-t nem tartották annak, akkor mi van?).
Ez egy erőn alapuló, futásorientált, play-action alapú O lesz, pont mint a Nittany Lions-nál Hackenberggel vagy előtte McGloinnal. Sok 21, 12, 22 felállás lesz (RB, TE). Ehhez viszont KÖTELEZŐ 2 nagyon jó, blokkolásban kiemelkedő TE, plusz még legalább 1 használható (a háromból az egyik ha lehet alacsonyabb, mobilisabb), kell egy bikaerős FB és egy tehetséges RB corps egy feature back-kel, de mélységgel. A falnak is fizikálisnak kell lenni, középső futásoknak menni kell. Ez a "kiegészítő személyzet" itt legalább annyira fontos, mint a QB, a HC támadó filozófiája miatt. Itt nem lesz 4 WR-es alapfelállás a rosterhez igazodás miatt (nem is mély a WR corps), egy 1/1-es QB-val, mert a HC nem fogja szembeköpni magát.
Ezért lett megtartva Garrett Graham FA-időszakban, ezért jött a drafton a TE corps-ba még Fido is Griffin mellé, ezért jött Prosch FB-nek és Blue Foster mögé. Plusz a falba is ezért érkezett Carr helyett a kemény futásblokkoló Su'a-Filo (Quessenberry és Brennan Williams sajnálatos betegsége/térdsérülése után mondjuk még így is van kérdőjel).
Előbb összerakják a gépet egy középkategóriás processzorral, hogy működjön legalább, majd jövőre jön az új csilivili processzor. A 49ers-nél is valahogy így épült az O. Kezdetben az ott befürdött Smith köré építettek egy LoS-et gyilkoló egységet, majd pedig jött Kaep. A nemrég kétszer konfdöntőző Jets-nek is hasonló erősségei voltak, Manninget is lenyomták Szancsóval, jó runO-val és egy remek D-vel. Fitzpatrickkel is hasonlóan működhet a dolog, (ismeri O'Brien, az AFC East-ben elemezte eleget), és sztem meg fogsz lepődni Stez, h milyen lesz a Texans labdabirtoklási aránya. Azon is meglepődnék, ha folyamatosan 2-3 TO-e lenne Fitz-nek. High-percentage passzO lesz, sok play-actionnel.
Sztem egy Bortles-szel vagy Carral sem lennének idén előrébb egyébként. Hosszútávon kérdéses, de ha összeáll idén az O magja, akkor jövőre jön majd a QB, akit elvisz majd a hátán az egység.

Inkább 1/1-re behúzták az utóbbi x év védelmi athletic freakjét, hadd javuljon a sackjeivel a TO mutató. A TO-meccs győztese félig már nyert is. De közben fizikálissá is próbálták tenni a tavaly szenvedő futás elleni egységet Nix-szel (múlt héten végre lejött a PUP-ról 😊 ), Pagannal és talán Bullough-val. Világos a koncepció, a trench-eken akarnak nyerni. Crennel D-je is erre épül.
Nekem tetszik a Texans offseasonja. Ez a csapat nem idén akar SB-t nyerni. Idén még csak építi a leendő LoS dominanciáját. Ha ezzel együtt nem lesz sok győzelem, akkor meg majd jön a top10-es QB jövőre. Bortles nem volt annyira kihagyhatatlan, h amiatt kelljen bánkódni, h jövőre nem lesz vele egy szintű QB a top10-ben.

UI. Groves nem volt rossz szituációs rusher a Browns-ban, most sem volt állítólag rossz meccse, nem volt rossz igazolás Mercilus mögé(/helyére?) biztonsági tartaléknak.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legyen úgy.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Miért Savage nem lehet jó irányító majd? Úgy beszéltek, mintha már aláírt volna egy papírt, hogy soha nem akar kezdeni egy meccsen sem. Honnan tudjátok, hogy jövőre nem lesz kezdő szinten?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, Baker meg máshová váltott ki.
Jó a gyerek, az biztos, de még mindig nem látom azt, hogy egy Schaubnál is ezerszer szarabb QB-val mihez kezd majd a csapat. Igen kényelmetlen lesz, amikor a meccs nagy részében a védelemnek kell a pályán lennie, az állat Watt-Clowney duó is a seggén veszi majd a levegőt.
Kíváncsi leszek, hogy egy fecske mennyire csinál majd nyarat.
Főleg, hogy van egy fos QB-d, akinek a kezében meccsenként 2-3 pick ott van, van egy elit, de kedvtelen WR-ed és van egy király futód, aki mondjuk az utóbbi egy évben végig sérült volt és már a TC első napjaiban ismét megsérült.
Érdekes lesz ezekre építeni.Stez
-a Hogyan romboljuk le a drukkerek reményeit még a szezon előtt újabb részét látták.-samu09
Nem bántásként, csak attól tartok ami a jövőt illeti igaza van. Ha csak úgy nem gondolkodott Bob a mester, hogy a következő draft class tartalmasabb, és majd érdemes lesz ott kihúzni a fr QB-t, és ebben az évben még van ideje másra koncentrálni.
De ha nem, akkor bajban vagytok. Sajna ezt a játékot muszáj egy legalább közepesen jól játszó, és viszonylag konzisztensen stabil teljesítményt nyújtó QB-val játszani még a legjobb D mellett is az eredmény érdekében. Utoljára Sexy Rexyvel felálló Chicagonak sikerült igen messzire jutni egy közepesnek is alig mondható QB-val, olyan erős volt ott a D, De egyébként sokat nem lehet várni, ha nincs azon a poszton megbízható játékosod. Majd kiderül miként alakul ez az év, ám ha csak Fitzmagic-l Bob nem varázsol olyat, mint anno McGloinnal tette még a Penn ST-ben akkor az egál közeli eredmény is bravúr lesz, ami viszont a draft szempontjából nem biztos, hogy jó, ha sikerül. Mindenesetre úgy tűnik nálunk egy Sancho eladó 😛 😉
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, .Stez
Jah, tiszta mázlista a srác. Valahogy pont vele történnek meg mindig ezek a playek. Az ezt követő játékban megint micsoda mákja volt neki (nem úgy szegény Matt Ryannek):
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, Baker meg máshová váltott ki.
.Stez
Nem csak erre gondoltam volt a meccsen egy másik is...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, Baker meg máshová váltott ki.
Jó a gyerek, az biztos, de még mindig nem látom azt, hogy egy Schaubnál is ezerszer szarabb QB-val mihez kezd majd a csapat. Igen kényelmetlen lesz, amikor a meccs nagy részében a védelemnek kell a pályán lennie, az állat Watt-Clowney duó is a seggén veszi majd a levegőt.
Kíváncsi leszek, hogy egy fecske mennyire csinál majd nyarat.
Főleg, hogy van egy fos QB-d, akinek a kezében meccsenként 2-3 pick ott van, van egy elit, de kedvtelen WR-ed és van egy király futód, aki mondjuk az utóbbi egy évben végig sérült volt és már a TC első napjaiban ismét megsérült.
Érdekes lesz ezekre építeni.Stez
-a Hogyan romboljuk le a drukkerek reményeit még a szezon előtt újabb részét látták.-
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk itt pont semmit sem csinált, csak tökéletesen kapta el a snap pillanatát, Baker meg máshová váltott ki.
Jó a gyerek, az biztos, de még mindig nem látom azt, hogy egy Schaubnál is ezerszer szarabb QB-val mihez kezd majd a csapat. Igen kényelmetlen lesz, amikor a meccs nagy részében a védelemnek kell a pályán lennie, az állat Watt-Clowney duó is a seggén veszi majd a levegőt.
Kíváncsi leszek, hogy egy fecske mennyire csinál majd nyarat.
Főleg, hogy van egy fos QB-d, akinek a kezében meccsenként 2-3 pick ott van, van egy elit, de kedvtelen WR-ed és van egy király futód, aki mondjuk az utóbbi egy évben végig sérült volt és már a TC első napjaiban ismét megsérült.
Érdekes lesz ezekre építeni.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Felelmetes ez az ember...nem is ember.Mintha egy Predatort latnek..meg a loknik is ahogy lengnek...allat! 😉
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Au.


Mindig jövőre
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Offense...Ez tűnik továbbra is a csapat gyengéjének..Bondi
Szerintem idén az O azzal fogja meglepni az ellenfeleit hogy alkalmazza a read-option-t 😀 Fitzi futott egy elég szépet a meccs elején, lehet vele számolni földön is 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jól játszottunk tegnap. Védelem igen ott volt. Clowney, Hal, Bullough mind jól játszott. Nagyon remélem, hogy Max rosterre kerül, megérdemelné és ezen a poszton nem is vagyunk túl mélyek.
Special team is biztató volt. Volt egy blokkolt Puntunk és mezőnygólunk is. Sőt a punt vissza is lett hordva TD-re.
Boswell...hát nem tűnik túl nagy konkurenciának Bullock-nak. Szerintem ő fog maradni a rúgónk, bár túl sok meccs szituációban eddig nem rúgtak a srácok.
Offense...Ez tűnik továbbra is a csapat gyengéjének. Sajnos azt kell mondanom, hogy Fitzmagic tűnik még mindig a legjobb irányítónknak. Keenum teljesítménye valahogy nem áll össze. Jól dob, meg tudja csinálni őket, de kevés pontot rak fel az O az vezérletével. Kiemelném itt Alfred Blue-t, szerintem ő be fog vállni nálunk, nagyon jó kis futónak tűnik. Backup-nak biztosan jó lesz, hogy tehermentesítse Foster-t. Viszont Newton semmit sem fejlődött tavaly óta azt kell hogy mondjam. Folyamatosan elnyomták, nem sok párharcot tudott uralni. Center poszton viszont Ferentz elég jól működött.