NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő is engedett tavaly azért 12 sacket (Newton 16-ot), szóval nem biztos, hogy túl nagy upgrade leszDC
Erre hol találtál stat-ot? Én nem találok ilyenre egyéni, csak csapatstatisztikát.
De a véleményem fenntartom: Derek Newton-nál nincs rosszabb kezdő tackle a ligában. Egyszerűen katasztrófa...sevarafa
ezen az oldalon vannak OL statok is:
 hosted.stats.com/fb/teams.aspbraxa88
köszi, jó az oldal. De sehogy sem találom clabo-t 😀 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő is engedett tavaly azért 12 sacket (Newton 16-ot), szóval nem biztos, hogy túl nagy upgrade leszDC
Erre hol találtál stat-ot? Én nem találok ilyenre egyéni, csak csapatstatisztikát.
De a véleményem fenntartom: Derek Newton-nál nincs rosszabb kezdő tackle a ligában. Egyszerűen katasztrófa...sevarafa
ezen az oldalon vannak OL statok is:
 hosted.stats.com/fb/teams.asp
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő is engedett tavaly azért 12 sacket (Newton 16-ot), szóval nem biztos, hogy túl nagy upgrade leszDC
Erre hol találtál stat-ot? Én nem találok ilyenre egyéni, csak csapatstatisztikát.
De a véleményem fenntartom: Derek Newton-nál nincs rosszabb kezdő tackle a ligában. Egyszerűen katasztrófa...
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő is engedett tavaly azért 12 sacket (Newton 16-ot), szóval nem biztos, hogy túl nagy upgrade lesz
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyszer még pro bowler is volt 😀 egyébként nem tudom milyen állapotban van, hogy eddig senkinek se kellett, ha jóban akkor nagyon örülök neki.adam8
Tökmindegy milyen állapotban van... Newtonnál rosszabb nem lehet!! 😀 😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Egyszer még pro bowler is volt 😀 egyébként nem tudom milyen állapotban van, hogy eddig senkinek se kellett, ha jóban akkor nagyon örülök neki.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő valami nagy név? 😀samu09
Inkább csak ő valami nagy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!sevarafa
Ő valami nagy név? 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tyson Clabo aláírt hozzank!!! Ugy nez ki newton nem kezd!! De boldog vagyok!!!!!
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Smith 11 OL-t draftolt eddig, abból 5 van még rosteren: Duane Brown, Brooks, Newton, Jones és Quessenberry. Szép.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem állunk túl acélosan az offense falban. Konkrétan talán egy épkézláb cserénk van Jones személyében :-/

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tegan Brennan Williams-szel szerződést bontottak mert egészségügyi problémák miatt abba kell hagynia a profi futballt 😕samu09
Rick Smith szívesen letagadná a tavalyi 3-ik kört aszthiszem 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Tegan Brennan Williams-szel szerződést bontottak mert egészségügyi problémák miatt abba kell hagynia a profi futballt 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Maddenben is Cloney értékei a legjobbak a rookiek között.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Cushing-2-others-placed-on-PUP-list/36d3cd62-92f5-40df-b0cd-3cd52c402b31

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
NFL.comon írták, hogy Savage-nek van a legerősebb karja a 3 QB közül Houstonban. Az, hogy képes megcsinálni minden dobást, miért részesítené előnyben a backup qb pozícióért folyó versenyben Keenummal szemben, akinek csak van már nfles tapasztalata és jobban is ismeri a csapattársakat. Utóbbit én raktam hozzá, de azt írták hogy valszeg Savage lesz az elsőszámú csere. Csaknem....
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉iktriad
A tankolás mindig csak utólag szándékos. 😉ulpianus
A Philadelphia 76ers ezt szezon közben sem nagyon tagadta az előző NBA évadban. 😀iktriad
hol van már Iverson...Amadeus91
Már a mezét is visszavonultatták Philyben. 😀iktriad
ő volt a kedvencem a kosaraskártyákon, meg Karl Malone 😀 Jordan túl kommersz volt....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉iktriad
A tankolás mindig csak utólag szándékos. 😉ulpianus
A Philadelphia 76ers ezt szezon közben sem nagyon tagadta az előző NBA évadban. 😀iktriad
hol van már Iverson...Amadeus91
Már a mezét is visszavonultatták Philyben. 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉iktriad
A tankolás mindig csak utólag szándékos. 😉ulpianus
A Philadelphia 76ers ezt szezon közben sem nagyon tagadta az előző NBA évadban. 😀iktriad
hol van már Iverson...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
 www.nationalfootballpost.com/Andre-Johnsons-trade-leverage.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉iktriad
A tankolás mindig csak utólag szándékos. 😉ulpianus
A Philadelphia 76ers ezt szezon közben sem nagyon tagadta az előző NBA évadban. 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉iktriad
A tankolás mindig csak utólag szándékos. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elindult a holdout, AJ nem kívàn a texansnàl jàtszani, sacc 12M ugrik. GSN -nèl megtekinthgető profotballbuisness.blog
Aszondom, hogy ha Johnson akkor Bengals, irdatlan lesz a szezon hjúsztonban...sutianap
A helyzet, hogy igaza van. Benne van a korban és tudja jól, hogy ilyen Fitz félékkel sehol nem lesz az offense...+ ahogy többen írták egy csomó bónusztól esik el ha nem hoz jó számokat, az meg QB nélkül nehéz...Bob mint QB guru csoda, hogy neki mer menni a szezonnak ilyen QB-al...Klóninak sérve volt, össze kéne szokni a társakkal, akármolyen nagy tehetség...Nehéz szezonotok lesz szerintem...Tomcsik
Csak rá kéne vennie a védelmet, hogy alibizzék ők is végéig a szezont, és akkor összejöhet egy Mariota vagy egy Winston draft jövőre. Problem solved.iktriad
2 évet tankolni egymás után?Amadeus91
A tavalyi nem volt szándékos. 😉
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Elindult a holdout, AJ nem kívàn a texansnàl jàtszani, sacc 12M ugrik. GSN -nèl megtekinthgető profotballbuisness.blog
Aszondom, hogy ha Johnson akkor Bengals, irdatlan lesz a szezon hjúsztonban...sutianap
A helyzet, hogy igaza van. Benne van a korban és tudja jól, hogy ilyen Fitz félékkel sehol nem lesz az offense...+ ahogy többen írták egy csomó bónusztól esik el ha nem hoz jó számokat, az meg QB nélkül nehéz...Bob mint QB guru csoda, hogy neki mer menni a szezonnak ilyen QB-al...Klóninak sérve volt, össze kéne szokni a társakkal, akármolyen nagy tehetség...Nehéz szezonotok lesz szerintem...Tomcsik
Csak rá kéne vennie a védelmet, hogy alibizzék ők is végéig a szezont, és akkor összejöhet egy Mariota vagy egy Winston draft jövőre. Problem solved.iktriad
2 évet tankolni egymás után?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elindult a holdout, AJ nem kívàn a texansnàl jàtszani, sacc 12M ugrik. GSN -nèl megtekinthgető profotballbuisness.blog
Aszondom, hogy ha Johnson akkor Bengals, irdatlan lesz a szezon hjúsztonban...sutianap
A helyzet, hogy igaza van. Benne van a korban és tudja jól, hogy ilyen Fitz félékkel sehol nem lesz az offense...+ ahogy többen írták egy csomó bónusztól esik el ha nem hoz jó számokat, az meg QB nélkül nehéz...Bob mint QB guru csoda, hogy neki mer menni a szezonnak ilyen QB-al...Klóninak sérve volt, össze kéne szokni a társakkal, akármolyen nagy tehetség...Nehéz szezonotok lesz szerintem...Tomcsik
Csak rá kéne vennie a védelmet, hogy alibizzék ők is végéig a szezont, és akkor összejöhet egy Mariota vagy egy Winston draft jövőre. Problem solved.