NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? Hát nemtudom. Az meg hogy elmenjen pl. a Brownsba (no offense) az mennyivel előrelépés? Én azért örülnék ha maradna, de ha ennyire nem akar, akkor azért tuti h lennének motivációs gondjai.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Lehet cserélni játékos(ok)ra is. Ekkor a két beragadó pénz egymást fedezi, nyilván nem pontosan. Illetve lehet draft picket kérni. Bár nem július közepén szokás ilyen üzletet kötni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Aha mert azok a csapatok akinek ekkora cap space-ük van sokkal jobbak mint a Texans....LanceVance
Trade esetén is tiétek a szerződés garantált része (idén a 2014-re eső része, jövőre a maradék). Ez a deadmoney.
Ha most eltrade-elitek, ~12 milliót a ti sapkátokból eszik, esetleges új csapatában csak ~2,5-öt...

Itt a szerződése
 www.spotrac.com/nfl/houston-texans/andre-johnson/

Tradeelni akkor lehet értelme, ha ígyse-úgyse nem játszana nálatok, akkor legalább kapnátok valami ellenértéket. 3 év még van vissza a szerződéséből, szóval nem nagyon-nagyon áron alul adnátok el, de a valós értékét aligha kapnátok meg, mert már nincs sok hátra nfl pályafutásából. Egy win now üzemmódban lévő WR needes csapat esetleg megfizethetné...

Hogy lesz-e megoldás? Andre Johnson szemszögéből is 3 év van a szerződéséből, lehet h a karrierjéből is. A liga egyik legjobb elkapója még mindig, jelenleg egy olyan QB sincs a keretben, akiben oka lenne bízni. Márpedig ez neki nagyon megnehezíti a dolgát. Eddigi pályafutása alapján nem esélytelen a HOF-ra sem, megérdemelne egy gyűrűt is, ezekhez a célokhoz viszont olyan QB kell neki, aki most jó. Az más csapatban van. Lehet azt mondani erre, h nem szimpatikus, de neki is osztottak lapokat a témában, ez az egyik amit most játszik ki.

Ha van humorérzéke a staffnak olyan helyre cserélik, ahol a legrosszabb a QB helyzet a jelenkezők közül, ha van eszük,akkor megtartják, mert szezon közbeni holdout nem racionális Johnson részéről sem, és neki nem fog hiányozni egy-két fakultatív edzés, ahhoz h jó legyen a pályán, és akármi is motiválja azt itt is elérheti jó játékkal, legfeljebb nehezebben mint néhány másik csapatban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Aha mert azok a csapatok akinek ekkora cap space-ük van sokkal jobbak mint a Texans....

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/07/10/andre-johnson-i-dont-know-if-ill-play-for-the-texans-this-year/empty taxi
Ezt is csak azért nyilatkozta mert tényleg mindenki leszarja hogy duzzog. Hülye lesz visszafizetni majdnem 9 millát. TC-n ott lesz, igazából a semmiért fesztiválozik, sok mindent nem fog elérni vele.samu09
kéri, hogy cseréljétek el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/07/10/andre-johnson-i-dont-know-if-ill-play-for-the-texans-this-year/empty taxi
Ezt is csak azért nyilatkozta mert tényleg mindenki leszarja hogy duzzog. Hülye lesz visszafizetni majdnem 9 millát. TC-n ott lesz, igazából a semmiért fesztiválozik, sok mindent nem fog elérni vele.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/07/10/andre-johnson-i-dont-know-if-ill-play-for-the-texans-this-year/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 bleacherreport.com/articles/2123521-jj-watt-provides-perfect-explanation-for-why-football-trumps-personal-life?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
😊LanceVance
Ennyi. Tökmindegy mihez fog kezdeni a foci után sikeres lesz pont azért, mert tudja hogy nem fog örökké irányítókat kergetni.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 bleacherreport.com/articles/2123521-jj-watt-provides-perfect-explanation-for-why-football-trumps-personal-life?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy idén is lenne 1500 yardja, oké... De andre johnson nélkül lehet hogy deadnre-nak is lenne, nem gondolod? Én ezt gondolom. A jövő Texans csapatában nem AJ-t látom, hanem deadnre-t... sevarafa
Azt nem tudom DeAndre képes lesz-e hozni magát, mert más AJ mögött jó számokat hozni és más #1 WR-ként amikor az ellenfelek Revis-ei fognak, ledupláznak, stb. AJ már nem fiatal, teljesen természetes, hogy gondolkodni kell a pótlásán, akár DeAndre lesz az akár más. Node nem úgy, hogy húszmilliót bukva kirúgom "mermitképzel", amikor még abban a korban van amikor elit teljesítményre képes, ráadásul nincs is mögötte depth (az egy szem DeAndre nem depth).

Az NFL nem vérszövetség, hanem profi biznisz, nincs értelme lelkizgetni. Ilyen vérveszteséggel akkor rúgnak ki játékost, ha borzalom gyenge, ha végérvényesen lesérült, menni se tud a pályán, stb. Nem pedig akkor amikor simán benne van még akár egy top5 WR szezon is. Az egyetlen logikus lépés az, hogy ha már nem hasznos a csapatnak (azaz nincs a pályán), akkor minél kevesebbe kerüljön. Azt pedig nem úgy lehet elérni, hogy kirúgják, hanem úgy, hogy holdoutoljon csak, a fizu-számláló addig pörög visszafelé. Ha meg mégis lenyugszik, akkor beáll és jobb lesz a csapat.

Egyébként én csak örülnék, ha kirúgnátok. Egy problémával kevesebb lenne Colts számára a divízióban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Schaub egy szezonon keresztul csőd volt.
AJ meg nem ment el egy önkéntes edzésre...
Meg lázadt egy picit
Ezert nem cutolsz egy elit wr-t.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Schaub trade volt nem cutJanek
Igen bocsánat! igazad van, de végérvényesen ua, mert a dead money bennragadt nála is... ott is bevállalták. így értettem, csak véletlen cut-ot írtam, nem trade-t 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Schaub trade volt nem cut

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ès behúztàk Klónit, valyh tuggyuk-e, hogy ez atomkiràly jó húzàs volt? Nem, maj egy pàr sezlony utàn okosabbak leszünk. De nyilvàn persze rúgjuk seggbe AJt, mer monopoly pènzbe jàccunk vagy mi? Egyedül többet keres, mint az egèsz edzői stàb. Ha màn kizavarjuk Fitz kapitànyt a gyöpre legalàbb esèlye se legyen, mi?! Ajànlom megnèzni mongyuk, hogy very intelligence legendary best attack Troy Polamalu hàny olyan edzèsen vett rèszt, amire nem vót kötelezett. Elàrulom. Egyense. Ami a papírkàjàn van, arra beballag. A többi nèpszínhàz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.sevarafa
Ennek meg mi értelme lenne? Kifizetni neki az idei tizenmillát (mert cutnál ki kéne), plusz lenyelni a 16 milla dead capet. Mindezt egy olyan játékos esetén, amelyik tavaly is még 1600 yardot kapott el?peterk2005
annyi értelme lenne, hogy tisztába lenne téve a csapat... Nem kellene azzal foglalkozni, hogy van egy játékos (tökmindegy mennyire jó, mert öreg, és nem lesz hosszútávon már itt) aki baszik megjelenni edzéseken. Nem ismeri az irányítókat, az irányítók sem ismerik őt. Nem ismeri a sémát, nem ismerni a playbookot, nem csinált idén még semmit. Ha visszajönne, azzal lenne elfoglalva mindenki, hogy úristenm itt van andre, blabla...
Új csapatot építenek most a srácok, bárki bármit mond...
A csapatépítésnél nincs ott andre johnson, akkor mi szükség rá? 2-3-4 év múlva úgysem lehet már rá számítani,akkor minek ez az egész?
Lehet, hogy idén is lenne 1500 yardja, oké... De andre johnson nélkül lehet hogy deadnre-nak is lenne, nem gondolod?
Én ezt gondolom. A jövő Texans csapatában nem AJ-t látom, hanem deadnre-t...
Másik oldal: Az edzők szemében milyen lehet már ez az egész? BOB nyilatkozhatja azt, hogy jó a kommunikáció, meg pozitív volt a beszélgetés. Semmit nem jelent, mert nincs eredménye. Milyen lehet egy edzőnek azt látnia, hogy van egy sztárjátékos, akinek nincs kedve a csapattal lenni, mert szerinte ez egy szar csapat, és nem haladnak sehova?
Jobb az BOB-nak is ha nincsAJ... nem kell a hiszti...szép volt, jóvolt, de vége... 10 milliót kifzet neki mcnair, hogy minden rendben legyen a csapatnál hosszútvon. nem ez lenne az első ilyen eset, nem?sevarafa
Ahogy peterk is írta, a sok della miatt idén tuti nem cutolják. Az ilyen esetekre nyilván van a szerződésnk egy kitétele, ami szerint megtagadhatják a fizetését és a bónuszokat, mint pl ha nem megy el edzésre. Előbb-utóbb meg fog jelenni, és ha nem is lesz játékban, tudni fogja hogy ott kell lennie ha pénzt akar. Ha volt eszük a fejeseknek a szerződéskötéskor, az időtartam vége felé nagyban a teljesítmény határozná meg a fizetendő összeget, nem garantáltak neki túl sok mindent.samu09
Schaub-nál is hasonló volt az eset és mégis cutolták... persze nem az a szint, meg ő egy legenda. De szerintetek ez itt nem fog megtörténni?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ahogy peterk is írta, a sok della miatt idén tuti nem cutolják. Az ilyen esetekre nyilván van a szerződésnk egy kitétele, ami szerint megtagadhatják a fizetését és a bónuszokat, mint pl ha nem megy el edzésre. Előbb-utóbb meg fog jelenni, és ha nem is lesz játékban, tudni fogja hogy ott kell lennie ha pénzt akar. Ha volt eszük a fejeseknek a szerződéskötéskor, az időtartam vége felé nagyban a teljesítmény határozná meg a fizetendő összeget, nem garantáltak neki túl sok mindent.samu09
Tudtommal a liga általános szerződési alapelvei ezt előírják. Nem is kell külön ezt leírni, csak ha pontosítani akarnak a számokon vagy feltételeken.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.sevarafa
Ennek meg mi értelme lenne? Kifizetni neki az idei tizenmillát (mert cutnál ki kéne), plusz lenyelni a 16 milla dead capet. Mindezt egy olyan játékos esetén, amelyik tavaly is még 1600 yardot kapott el?peterk2005
annyi értelme lenne, hogy tisztába lenne téve a csapat... Nem kellene azzal foglalkozni, hogy van egy játékos (tökmindegy mennyire jó, mert öreg, és nem lesz hosszútávon már itt) aki baszik megjelenni edzéseken. Nem ismeri az irányítókat, az irányítók sem ismerik őt. Nem ismeri a sémát, nem ismerni a playbookot, nem csinált idén még semmit. Ha visszajönne, azzal lenne elfoglalva mindenki, hogy úristenm itt van andre, blabla...
Új csapatot építenek most a srácok, bárki bármit mond...
A csapatépítésnél nincs ott andre johnson, akkor mi szükség rá? 2-3-4 év múlva úgysem lehet már rá számítani,akkor minek ez az egész?
Lehet, hogy idén is lenne 1500 yardja, oké... De andre johnson nélkül lehet hogy deadnre-nak is lenne, nem gondolod?
Én ezt gondolom. A jövő Texans csapatában nem AJ-t látom, hanem deadnre-t...
Másik oldal: Az edzők szemében milyen lehet már ez az egész? BOB nyilatkozhatja azt, hogy jó a kommunikáció, meg pozitív volt a beszélgetés. Semmit nem jelent, mert nincs eredménye. Milyen lehet egy edzőnek azt látnia, hogy van egy sztárjátékos, akinek nincs kedve a csapattal lenni, mert szerinte ez egy szar csapat, és nem haladnak sehova?
Jobb az BOB-nak is ha nincsAJ... nem kell a hiszti...szép volt, jóvolt, de vége... 10 milliót kifzet neki mcnair, hogy minden rendben legyen a csapatnál hosszútvon. nem ez lenne az első ilyen eset, nem?sevarafa
Ahogy peterk is írta, a sok della miatt idén tuti nem cutolják. Az ilyen esetekre nyilván van a szerződésnk egy kitétele, ami szerint megtagadhatják a fizetését és a bónuszokat, mint pl ha nem megy el edzésre. Előbb-utóbb meg fog jelenni, és ha nem is lesz játékban, tudni fogja hogy ott kell lennie ha pénzt akar. Ha volt eszük a fejeseknek a szerződéskötéskor, az időtartam vége felé nagyban a teljesítmény határozná meg a fizetendő összeget, nem garantáltak neki túl sok mindent.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
De tudjátok mit? Igazatok van. Mint Clowney-val is volt... 😊 szép napot!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kérlek add vissza azt az egy percet, amit ennek a hozzászólásnak az elolvasásával töltöttem.adam8
Na a szakértő megszólalt...

(nem csak elolvasni kell...értelmezni is...)
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kérlek add vissza azt az egy percet, amit ennek a hozzászólásnak az elolvasásával töltöttem.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.sevarafa
Ennek meg mi értelme lenne? Kifizetni neki az idei tizenmillát (mert cutnál ki kéne), plusz lenyelni a 16 milla dead capet. Mindezt egy olyan játékos esetén, amelyik tavaly is még 1600 yardot kapott el?peterk2005
annyi értelme lenne, hogy tisztába lenne téve a csapat... Nem kellene azzal foglalkozni, hogy van egy játékos (tökmindegy mennyire jó, mert öreg, és nem lesz hosszútávon már itt) aki baszik megjelenni edzéseken. Nem ismeri az irányítókat, az irányítók sem ismerik őt. Nem ismeri a sémát, nem ismerni a playbookot, nem csinált idén még semmit. Ha visszajönne, azzal lenne elfoglalva mindenki, hogy úristenm itt van andre, blabla...
Új csapatot építenek most a srácok, bárki bármit mond...
A csapatépítésnél nincs ott andre johnson, akkor mi szükség rá? 2-3-4 év múlva úgysem lehet már rá számítani,akkor minek ez az egész?
Lehet, hogy idén is lenne 1500 yardja, oké... De andre johnson nélkül lehet hogy deadnre-nak is lenne, nem gondolod?
Én ezt gondolom. A jövő Texans csapatában nem AJ-t látom, hanem deadnre-t...
Másik oldal: Az edzők szemében milyen lehet már ez az egész? BOB nyilatkozhatja azt, hogy jó a kommunikáció, meg pozitív volt a beszélgetés. Semmit nem jelent, mert nincs eredménye. Milyen lehet egy edzőnek azt látnia, hogy van egy sztárjátékos, akinek nincs kedve a csapattal lenni, mert szerinte ez egy szar csapat, és nem haladnak sehova?
Jobb az BOB-nak is ha nincsAJ... nem kell a hiszti...szép volt, jóvolt, de vége... 10 milliót kifzet neki mcnair, hogy minden rendben legyen a csapatnál hosszútvon. nem ez lenne az első ilyen eset, nem?
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nem tudom volt e már róla szó, meg nem is mai hír, de időközben Clowneyt sérvvel műtötték. Ahogy olvasom, kint nem tartják egy nagy dolognak, de szerintem elég gáz, hogy az 1/1-es játékosunkat már műteni kell. Így is van elég kérdőjeles játékosunk: Cushing, Foster, Nix stb. Nem a legjobb előjel, de reméljük már nem történik semmi gond a szezonig, és AJ is hamarosan visszatér a csapathoz.DC
azt mondták training campre kész lesz, de szerintem egy sér komolyabb dolog.samu09
.... kis hazánkban lehet komoly dolog,de ez amerika ahol,ha pénzed van,akkor minden van. TC-re kész lesz,ha azt mondják. : )
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom volt e már róla szó, meg nem is mai hír, de időközben Clowneyt sérvvel műtötték. Ahogy olvasom, kint nem tartják egy nagy dolognak, de szerintem elég gáz, hogy az 1/1-es játékosunkat már műteni kell. Így is van elég kérdőjeles játékosunk: Cushing, Foster, Nix stb. Nem a legjobb előjel, de reméljük már nem történik semmi gond a szezonig, és AJ is hamarosan visszatér a csapathoz.DC
azt mondták training campre kész lesz, de szerintem egy sér komolyabb dolog.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Nem tudom volt e már róla szó, meg nem is mai hír, de időközben Clowneyt sérvvel műtötték. Ahogy olvasom, kint nem tartják egy nagy dolognak, de szerintem elég gáz, hogy az 1/1-es játékosunkat már műteni kell. Így is van elég kérdőjeles játékosunk: Cushing, Foster, Nix stb. Nem a legjobb előjel, de reméljük már nem történik semmi gond a szezonig, és AJ is hamarosan visszatér a csapathoz.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Elképzelem azt a 2036-os szezont. A Gandalf hajú Manning a járókerettel négy yardos deep route-ot totyogó Reggie Wayne-t hozza játékba, méghozzá sikeresen, mert a nagyothalló és majdnem teljesen vak Revis vadkacsának nézte a szálló labdát. 😀peterk2005
Na, ezek szerint életedben nem toltad még Maddennel 😀Wyatt
Bevallom nem. 😊 Lehet új játékosokat is hozzáadni? (Mondjuk a 2036-os szezonban nem tudom kit draftolnék. Már Brady Junior is kiöregedik akkorra. 😀)peterk2005
Van minden offseasonben draft, ahol jönnek a kamunevek szépen, akik aztán jó nagy sztárok lesznek, vagy sem 😊 Szal elég hamar kikopik minden eredeti játékos, még a nevek sem gyakoriak, hogy maradnak, sőt, én nem is emlékszem, hogy lett volna pl Manning vagy Brady 😊Wyatt
minden évben general új neveket a játék, még az east-west shrine game-t is le lehet játszani hogy megnézd milyenek a fiatalok, plusz van combine. De amúgy nálam a Bills a KC és az Eagles 3-4 év alatt nagycsapattá nőtte ki magát 😀 20 évig ezzel a 3 csapattal gyűlt meg a bajom csak. A Saint pl 2-14es szezonokat hozott Brees visszavonulása után és egy Luck-os Colts se nyert SB-t 😀 Fura ez a madden....