NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
2036...NFL Ethnic Majnority...a borítóképen...Lakatos Márió Williams. (Szülei 2015ben emigráltak a magyarországi háborús övezetből) 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elképzelem azt a 2036-os szezont. A Gandalf hajú Manning a járókerettel négy yardos deep route-ot totyogó Reggie Wayne-t hozza játékba, méghozzá sikeresen, mert a nagyothalló és majdnem teljesen vak Revis vadkacsának nézte a szálló labdát. 😀peterk2005
Na, ezek szerint életedben nem toltad még Maddennel 😀Wyatt
Bevallom nem. 😊 Lehet új játékosokat is hozzáadni? (Mondjuk a 2036-os szezonban nem tudom kit draftolnék. Már Brady Junior is kiöregedik akkorra. 😀)peterk2005
Van minden offseasonben draft, ahol jönnek a kamunevek szépen, akik aztán jó nagy sztárok lesznek, vagy sem 😊 Szal elég hamar kikopik minden eredeti játékos, még a nevek sem gyakoriak, hogy maradnak, sőt, én nem is emlékszem, hogy lett volna pl Manning vagy Brady 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elképzelem azt a 2036-os szezont. A Gandalf hajú Manning a járókerettel négy yardos deep route-ot totyogó Reggie Wayne-t hozza játékba, méghozzá sikeresen, mert a nagyothalló és majdnem teljesen vak Revis vadkacsának nézte a szálló labdát. 😀peterk2005
Na, ezek szerint életedben nem toltad még Maddennel 😀Wyatt
Bevallom nem. 😊 Lehet új játékosokat is hozzáadni? (Mondjuk a 2036-os szezonban nem tudom kit draftolnék. Már Brady Junior is kiöregedik akkorra. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.sevarafa
Ennek meg mi értelme lenne? Kifizetni neki az idei tizenmillát (mert cutnál ki kéne), plusz lenyelni a 16 milla dead capet. Mindezt egy olyan játékos esetén, amelyik tavaly is még 1600 yardot kapott el?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elképzelem azt a 2036-os szezont. A Gandalf hajú Manning a járókerettel négy yardos deep route-ot totyogó Reggie Wayne-t hozza játékba, méghozzá sikeresen, mert a nagyothalló és majdnem teljesen vak Revis vadkacsának nézte a szálló labdát. 😀peterk2005
Na, ezek szerint életedben nem toltad még Maddennel 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elképzelem azt a 2036-os szezont. A Gandalf hajú Manning a járókerettel négy yardos deep route-ot totyogó Reggie Wayne-t hozza játékba, méghozzá sikeresen, mert a nagyothalló és majdnem teljesen vak Revis vadkacsának nézte a szálló labdát. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jujj, az szép 😀

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Lehet off a téma, illetve félig mert houstonnal voltam, de akasztotta már ki valaki a madden 08-at? Mert én elég régóta vittem egy karriert, és a 2036os szezon után kiírta hogy sikeresen végigvittem 30 évet, end of franchise. És nem mehettem offseasonra 😀 Nem tudtam hogy ilyen van, azt hittem végtelen a játékidő.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Ha newton kezd, akkor baj van. Hiaba mondjak h sokat fejlődik. Annyit nem lehet, amennyit kellene. A legrosszabb kezdo tackle a ligaban kb. Borzasztó...
Nagyon nem örülök newtonnaksevarafa
Lehet az új rendszer feküdni fog neki. De a másik gond, amit ma írtak a honlapon, hogy nincs mélysége ennek a posztnak sem. Ha Brown vagy Newton kidől nem nagyon van csere csak pár udfa meg Yeatman aki TE-nek érkezett az nfl-be.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha newton kezd, akkor baj van. Hiaba mondjak h sokat fejlődik. Annyit nem lehet, amennyit kellene. A legrosszabb kezdo tackle a ligaban kb. Borzasztó...
Nagyon nem örülök newtonnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Tyson Clabo viziten nálunk.Gabriel
megéri?samu09
Newtonnál jobb. Dunnal meg együtt dolgozott a Falconsnál és Pro Bowlert csinált belőle. Ő megint olyan játékos akit ismer a pozíciós edzője. Egy próbát biztos megér, szerintem nem is kéne túl sokat fizetni neki. Viszont úgy érzem B. Williams iránt nem olyan nagy a bizalom.Gabriel
Még jó hogy BoB kezdőnek nevezte meg Newtont majd hoz mellé egy probowlert 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tyson Clabo viziten nálunk.Gabriel
megéri?samu09
Newtonnál jobb. Dunnal meg együtt dolgozott a Falconsnál és Pro Bowlert csinált belőle. Ő megint olyan játékos akit ismer a pozíciós edzője. Egy próbát biztos megér, szerintem nem is kéne túl sokat fizetni neki. Viszont úgy érzem B. Williams iránt nem olyan nagy a bizalom.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Tyson Clabo viziten nálunk.Gabriel
megéri?
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tyson Clabo viziten nálunk.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kurva jól jártunk 😊

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Yates nem lett kivágva elcseréltétek.
Falcons trade linebacker Akeem Dent to Texans for quarterback T.J. Yates, Falcons announce.BaltimoreDefense
Róla mit lehet tudni?LanceVance
3-4-es TED-nek Crennell sémájába jó lesz ő, valszeg base felállásokban fogjátok csak használni.empty taxi
na ezt már zseretem! utálom a cut-ot!! 😊 így hogy van ellenérték már király adolog!!! persze a cut sem zavart volna yates esetében, de így még kimondottan örülök is 😊

nem nagy király a csávó akit kaptunk érte, de hát yates az? 😊 LB -k terén meg ránkéfér az erősítés
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Yates nem lett kivágva elcseréltétek.
Falcons trade linebacker Akeem Dent to Texans for quarterback T.J. Yates, Falcons announce.BaltimoreDefense
Róla mit lehet tudni?LanceVance
3-4-es TED-nek Crennell sémájába jó lesz ő, valszeg base felállásokban fogjátok csak használni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Yates nem lett kivágva elcseréltétek.
Falcons trade linebacker Akeem Dent to Texans for quarterback T.J. Yates, Falcons announce.BaltimoreDefense
Róla mit lehet tudni?

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Yates nem lett kivágva elcseréltétek.
Falcons trade linebacker Akeem Dent to Texans for quarterback T.J. Yates, Falcons announce.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Na ki lett takarítva Yates is!
2014-es szezonban a 3 irányítónk:
Ryan Fitzpatrick
Case Keenum
Tom Savage

(én is yates-t szórtam volna ki)sevarafa
Hátha Fitzi megmutatja az offseasonben hogy Kínom jobb megoldás kezdőnek 😀samu09
ááá, nagyon nagyon nehezem tudnám elképzelni, hogy case kiszorítja fitzt... de minden megtörténhet 😊
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.
Nem kell a dráma, meg a hosszú szappanopera. Menjen a p*csába, szarnak kell egy ilyen wr... méghogy csapatkapitány? hagyjuk már 😊
CUT kapitány!!!sevarafa
azért adj még neki időt 😀 egész karrierje alatt houstonban volt. látta ahogy kimegy mellőle a generációja, ma már ő a legrégebbi tagja a csapatnak és szerintem a 2005ös draftról van pár játékos akik régóta ott vannak. Kitartott a csapat mellett de most már úgy érzi 2-3 éven belül nem kap gyűrűt. Tényleg fasság amit művel de meg lehet érteni.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Te nagyon mániákus lehetsz IRL is 😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na ki lett takarítva Yates is!
2014-es szezonban a 3 irányítónk:
Ryan Fitzpatrick
Case Keenum
Tom Savage

(én is yates-t szórtam volna ki)sevarafa
Hátha Fitzi megmutatja az offseasonben hogy Kínom jobb megoldás kezdőnek 😀samu09
ááá, nagyon nagyon nehezem tudnám elképzelni, hogy case kiszorítja fitzt... de minden megtörténhet 😊
Eljött az a pillanat amikor azt mondom, hogy BOB helyében cutolnám Andre Johnsont... nem csapat játékos, kitudja lehet-e rá számítani. Nem arra kell várni már szeirntem, hogy Andre mit akar és mit csinál. MEg kell előzni az egészet. Menjen. Deandre mehet elsőszámúnak... hozni kell egy kacat WR-t, akiben azért lehet látni valami potenciált, aztán helószia.
Nem kell a dráma, meg a hosszú szappanopera. Menjen a p*csába, szarnak kell egy ilyen wr... méghogy csapatkapitány? hagyjuk már 😊
CUT kapitány!!!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Na ki lett takarítva Yates is!
2014-es szezonban a 3 irányítónk:
Ryan Fitzpatrick
Case Keenum
Tom Savage

(én is yates-t szórtam volna ki)sevarafa
Hátha Fitzi megmutatja az offseasonben hogy Kínom jobb megoldás kezdőnek 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na ki lett takarítva Yates is!
2014-es szezonban a 3 irányítónk:
Ryan Fitzpatrick
Case Keenum
Tom Savage

(én is yates-t szórtam volna ki)
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000359262/article/ryan-fitzpatrick-named-houston-texans-starting-qb

Ha valaki akkor Bill tud irányítót faragni belőle, ha ő látja benne a lehetőséget akkor reménykedhettek.dande
Nagyon meggyőzhette BoB-t ezért draftoltak csak 4. körbe kúbét.