NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀samu09
Milliomos! megteheti 😀 😀sevarafa
Dehogynem , Ő még fiatal, a fiatalok felszántják a pályát, ebbe kéne pl AJ-nek belegondolnia.LanceVance
Mindenki szántja a pályát, csak az ilyen önmagukat királlyá kinevezett játékosok nem. Nálam Cushing mentalitása a példa egy igazi játékosra... Mindig ott van mindenhol, akkor is ha épp járni sem tud mankó nélkül. Ilyen játékosokból lesznek igazi legendák...sevarafa
Igen, reméljük, hogy legenda lesz belőle...bár szerintem mindenképp emlékezni fog rá mindenki a jövőben is.Bondi
És reméljük nem a sérülései miatt!!!

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀samu09
Milliomos! megteheti 😀 😀sevarafa
Dehogynem , Ő még fiatal, a fiatalok felszántják a pályát, ebbe kéne pl AJ-nek belegondolnia.LanceVance
Mindenki szántja a pályát, csak az ilyen önmagukat királlyá kinevezett játékosok nem. Nálam Cushing mentalitása a példa egy igazi játékosra... Mindig ott van mindenhol, akkor is ha épp járni sem tud mankó nélkül. Ilyen játékosokból lesznek igazi legendák...sevarafa
Igen, reméljük, hogy legenda lesz belőle...bár szerintem mindenképp emlékezni fog rá mindenki a jövőben is.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀samu09
Milliomos! megteheti 😀 😀sevarafa
Dehogynem , Ő még fiatal, a fiatalok felszántják a pályát, ebbe kéne pl AJ-nek belegondolnia.LanceVance
Mindenki szántja a pályát, csak az ilyen önmagukat királlyá kinevezett játékosok nem. Nálam Cushing mentalitása a példa egy igazi játékosra... Mindig ott van mindenhol, akkor is ha épp járni sem tud mankó nélkül. Ilyen játékosokból lesznek igazi legendák...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀samu09
Milliomos! megteheti 😀 😀sevarafa
Dehogynem , Ő még fiatal, a fiatalok felszántják a pályát, ebbe kéne pl AJ-nek belegondolnia.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀samu09
Milliomos! megteheti 😀 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.swatt99
mostantól ő se fog járni az önkéntes edzésekre 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Aláírt Clowney.Clowney gets $22.272 million guaranteed, including $14.518 mil signing bonus. 4 év 5 éves opcióval.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Be kell írni munkahelynek a csapatot 😛

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.facebook.com/photo.php?v=659014014168960&fref=nfLanceVance
kis üzenet 😀samu09
így üzen az egyik milliomos a másiknak, mer nem adta meg neki a számát...sutianap
Vagy nem jelölte vissza arckönyvön.Bondi
Ha belőlük nem is, de egy 53 fős keretből kinézem hogy a védelem egyik tagja nem ismer egy támadó játékost és fordítva 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.facebook.com/photo.php?v=659014014168960&fref=nfLanceVance
kis üzenet 😀samu09
így üzen az egyik milliomos a másiknak, mer nem adta meg neki a számát...sutianap
Vagy nem jelölte vissza arckönyvön.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.facebook.com/photo.php?v=659014014168960&fref=nfLanceVance
kis üzenet 😀samu09
így üzen az egyik milliomos a másiknak, mer nem adta meg neki a számát...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.facebook.com/photo.php?v=659014014168960&fref=nfLanceVance
kis üzenet 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.facebook.com/photo.php?v=659014014168960&fref=nf

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem lennék meglepve, ha valamelyik nap Wade Smith aláírna hozzánk. Ha jól tudom, nem nagyon vannak komoly kérői, akkor meg miért ne írna alá hozzánk 1-2 évre?sevarafa
Senkinek nem kell. Nekünk se segített minek hoznák vissza?samu09
már csak depth miatt is visszahoznám, mert oké, hogy Xavier kezdeni fog, meg mondjuk brooks, de mögöttük konkrétan senki nincs aki be tudna ugrani bármelyik G pozícióba... ben jones szerintem nem ok, más meg nincs is... olcsópénzért simán jöhetne. Én külföldi fórumon azt olvastam, hogy elvileg környékezzük még mindig, csak nem emelük az ajánlaton, mert más nem licitál rá, és majd el kell fogadnia a mienket, ha játszani akarmég... hogy mennyi az összeg, amit ajánlunk neki, azt nem tudom. nem zárom ki a vetmint... azért meg jöjjön, simán befér, már csak a depth miatt is.sevarafa
ha így van akkor nem tudom min hezitál még. simán megmondják neki, hogy figyelj niga ennyit tudunk adni, kicsi a cap, de még akkor se adnánk többet ha AJ trade miatt felszabadulna egy kis dellasamu09
Hehe, ez tetszik 😛
amúgy tuti ez a helyzet, csak lehet többet gondol magáról...de hát az idő nekünk dolgozik, ha tényleg adtunk neki ajánlatot, ő meg jobbra vár... minél több idő telik el, annál jobban észreveszi magát..de hangsúlyozom, hogy ez ccsak találgatás. Egy USA forumon írtak erről az egészről, lehet nem is igaz belőle egy szó sem
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem lennék meglepve, ha valamelyik nap Wade Smith aláírna hozzánk. Ha jól tudom, nem nagyon vannak komoly kérői, akkor meg miért ne írna alá hozzánk 1-2 évre?sevarafa
Senkinek nem kell. Nekünk se segített minek hoznák vissza?samu09
már csak depth miatt is visszahoznám, mert oké, hogy Xavier kezdeni fog, meg mondjuk brooks, de mögöttük konkrétan senki nincs aki be tudna ugrani bármelyik G pozícióba... ben jones szerintem nem ok, más meg nincs is... olcsópénzért simán jöhetne. Én külföldi fórumon azt olvastam, hogy elvileg környékezzük még mindig, csak nem emelük az ajánlaton, mert más nem licitál rá, és majd el kell fogadnia a mienket, ha játszani akarmég... hogy mennyi az összeg, amit ajánlunk neki, azt nem tudom. nem zárom ki a vetmint... azért meg jöjjön, simán befér, már csak a depth miatt is.sevarafa
ha így van akkor nem tudom min hezitál még. simán megmondják neki, hogy figyelj niga ennyit tudunk adni, kicsi a cap, de még akkor se adnánk többet ha AJ trade miatt felszabadulna egy kis della
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem lennék meglepve, ha valamelyik nap Wade Smith aláírna hozzánk. Ha jól tudom, nem nagyon vannak komoly kérői, akkor meg miért ne írna alá hozzánk 1-2 évre?sevarafa
Senkinek nem kell. Nekünk se segített minek hoznák vissza?samu09
már csak depth miatt is visszahoznám, mert oké, hogy Xavier kezdeni fog, meg mondjuk brooks, de mögöttük konkrétan senki nincs aki be tudna ugrani bármelyik G pozícióba... ben jones szerintem nem ok, más meg nincs is... olcsópénzért simán jöhetne. Én külföldi fórumon azt olvastam, hogy elvileg környékezzük még mindig, csak nem emelük az ajánlaton, mert más nem licitál rá, és majd el kell fogadnia a mienket, ha játszani akarmég... hogy mennyi az összeg, amit ajánlunk neki, azt nem tudom. nem zárom ki a vetmint... azért meg jöjjön, simán befér, már csak a depth miatt is.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem lennék meglepve, ha valamelyik nap Wade Smith aláírna hozzánk. Ha jól tudom, nem nagyon vannak komoly kérői, akkor meg miért ne írna alá hozzánk 1-2 évre?sevarafa
Senkinek nem kell. Nekünk se segített minek hoznák vissza?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem lennék meglepve, ha valamelyik nap Wade Smith aláírna hozzánk. Ha jól tudom, nem nagyon vannak komoly kérői, akkor meg miért ne írna alá hozzánk 1-2 évre?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Clowneyról és Savageről a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Azért nem semmi Myers szavait olvasni, főként Johnson viselkedése után.

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/06/for-chris-myers-every-workout-is-like-day-1-with-texans/#23724101=0Bondi
“If you compete as a vet and young guys see that, it makes them more hungry.”
Ez itt a lényeg. Erről beszéltünk itt egész héten, és végre egy houstoni is kimondta. Myers úgy viselkedik mint egy igazi kapitány. Pedig neki se mindegy kit enged a seggéhez 😀 😀 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért nem semmi Myers szavait olvasni, főként Johnson viselkedése után.

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/06/for-chris-myers-every-workout-is-like-day-1-with-texans/#23724101=0

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Másik ügy: MIIIIIIIIIT keres még mindig a csapatban Derek Newton??? 😛 Hogy lehet, hogy elvileg még mindig kezdeni fog? "Williams még itt van" nyilatkozat nem biztat semmire, Quess elvileg LT csere lesz, ha minden igaz... Csak nekem vannak rémálmaim Newton miatt? 😀sevarafa
Én azt olvastam hogy Quess megy RT-nek és Williams meg Newton közül valamelyik RG. Nem tudom mivel tudna többet Derek egyel beljebb, de majd meglátjuk.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Másik ügy: MIIIIIIIIIT keres még mindig a csapatban Derek Newton??? 😛 Hogy lehet, hogy elvileg még mindig kezdeni fog? "Williams még itt van" nyilatkozat nem biztat semmire, Quess elvileg LT csere lesz, ha minden igaz... Csak nekem vannak rémálmaim Newton miatt? 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem a keret 90%a leszarja magasról, hogy ott van e egy nem kötelező foglalkozáson...peach
Szerintem sem foglalkozik ezzel senki sem aktívan. De abba biztos vagyok, hogy nem nézik jószemmel ezt az egészet. Foglalkozni nem foglalkoznak vele, de ha meg lenne kérdezve szemtől szemben, és őszintén kellene válaszolni erre a kérdésre: " Kedves XY, mit gondolsz Andre Johnson jó példát mutat azzal, hogy nem jelenik meg az önkéntes edzéseken? Szerinted fontos hogy minél több időt tölthess el a csapattársakkal, és az edzőkkel? Mi az amit te megteszel a csapatod sikeréért? "

A válaszok:
-NEM
-IGEN
-110%-ot...

Andre johnson verzió:
-Nem jelenek meg OTA-n, mert nem kötelező, és ez a csapat szar
-Nem fontos a csapattársakkal minél több időt együtt tölteni, mert ez a csapat ígyis ugyis egy szar
-Hát elmegyek oda ami kötelező, aztán talán nem vonulok vissza, pedig nem azt drafolták akit kértem...

Ki ne találjuk, hogy a csapattársak jó véleménnyel vannak az egész AJ ügyről... lehet leszarják, lehet nem foglalkoznak vele...de ha megkédeznék tőlük ezeket a kérdéseket, nehogy azt gondolja bárki, hogy őszintén azt mondaná bárki: "Johnson egy legenda, ezért megtehet bármit, és majd ha én is legenda leszek én is telibaszarok mindent, ha nem az lesz amit én mondok"... nem ilyenek a játékosok....aki meg ilyen, az ne csapatjátékot űzzön, mert ez biztosan nem tesz jót egy csapatnak, csak rosszat...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szerintem a keret 90%a leszarja magasról, hogy ott van e egy nem kötelező foglalkozáson...
Szerk. AJ meg arra tesz, hogy egy rookie mit gondol róla...
Az edzőkkel meg majd leboxolja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...