Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Cikkem a csapat újdonsült safetyjéről, Lonnie Ballentineról:  insidehandoff.com/2014/05/29/mr-irrelevant-lonnie-ballentine/zolika26
Szuper a cikk, és az angolod is kiváló. Az interjúkat Te készíted vagy más forrásból dolgozol?DC
Köszönöm szépen😊 Úgy tűnik sajnos nem jön át a cikkből: mindhárom a cikkhez használt interjút én készítettem, illetve a korábbi 39 cikkemhez is én készítettem az interjúkat, minden exklúzív 😊zolika26
Gratulálok! Nagyon jók az interjúk, öröm itt tudni egy ilyen exkluziv dolgokat becsepegtető illetőt! 😊
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Cikkem a csapat újdonsült safetyjéről, Lonnie Ballentineról:  insidehandoff.com/2014/05/29/mr-irrelevant-lonnie-ballentine/zolika26
Szuper a cikk, és az angolod is kiváló. Az interjúkat Te készíted vagy más forrásból dolgozol?DC
Köszönöm szépen😊 Úgy tűnik sajnos nem jön át a cikkből: mindhárom a cikkhez használt interjút én készítettem, illetve a korábbi 39 cikkemhez is én készítettem az interjúkat, minden exklúzív 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Cikkem a csapat újdonsült safetyjéről, Lonnie Ballentineról:  insidehandoff.com/2014/05/29/mr-irrelevant-lonnie-ballentine/zolika26
Szuper a cikk, és az angolod is kiváló. Az interjúkat Te készíted vagy más forrásból dolgozol?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én szinte biztos vagyok abban, hogy Fitz fog kezdeni. Mondhathja BOB, hgy nyitott a QB kérdés, lehet itt bármi... Ha KEenum-ban látták vna a fantáziát kezdőnek, akkor nem hoztak volna évi 3,7M-ért egy irányítót, lényegtelen is hogy ki az... Akkor tudom elképzelni, hogy nem Fitz kezd, ha valaki sokkal sokkal jobb teljesítményt mutat BOB-éknak, mint Fitz... (mellesleg ha QB-t hoztunk volna 1/1-nek, akkor is ezt mondanám)...sevarafa
Ez így logikus szerintem is.

Andre Johnson ügy:
Nagyon nehéz sztori. Én nagyon szeretem, de nálam alapba rosszul jött le az, hogy draft után csinálja azt amit csinál... illetve akkor derült ki, hogy ez lesz... Még akkor sem szép húzás ez tőle, ha ő kitartott a csapatért stb, meg az életét itt töltötte. Ha draft előtt célozgat erre, vagy direktbe megmondja BOB-nak, hogy figyelj, ha nem hoztok irányítót akkor lépek, az teljesen más dolog lett volna. Így draft után, ha elmegy, akkor jó sok DM, Hopkins-szon kívül nincs normális elkapónk... mondja azt valaki, hogy ez szép, vagy korrekt dolog a csapattal szembe....sevarafa
QB draftot szeretett volna, és nyilván azért most fintorog a draft után, mert most lett biztos, hogy ki jött. Azt meg senki nem tudja, hogy draft előtt beszélt-e a csapattal, hogy QB-t szeretne vagy sem. Ez se egyszerű ügy, mert akármilyen nagy játékos, egy játékostól azért elég fura, ha odaáll a FO elé és közli az igényeit, hogy kit draftoljanak. Valószínűleg elejtette, de nyilván nem mondhatta direktben. Utólag viszont érthető, ha nyűgös, nincs már neki sok hátra a karrierjéből. De szerintem lenyugszik majd, mert ebből a contractból - ami részben miatta hosszabbítottak meg - nem nagyon van kiút. Idén szinte biztos, hogy senki nem vásárolja ki már, mert alig 1-2 csapatnak lenne rá pénze / cap helye, és egyik se jobb csapat, mint a Texans.peterk2005
Tökre igazad van, és meg is értem Andre Johnson-t... Az h most szar helyzetben érzi magát, meg nem örül... De egy pillanatig nem nézem az ő oldaláról a dolgokat, mert én Texans szurkoló vagyok, nem Andre Johnson. Nincs olyan játékos, aki fontosabb lenne a csapatnál...

Szerződését tekintve is igazad van, éppen ezért fog maradni, bármennyire is van most szar kedve...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Fitzpatrick a kezdő. Keenum és Savage lesznek még rosteren. Yateset meg az új vádlitetkó sem menti meg. Johnson a draft előtt kb minden interjúban elmondta hogy QB húzást szeretne nem is értem most mért van mindenki meglepve attól hogy ő csalódott. A franchise történetének legnagyobb ikonja és telibeszarták a véleményét. Amúgy az is árulkodó, mikor Höri a legelső mockban kb 1 évvel a köv. draft beírja nekünk a QB-t. Tartok tőle, hogy igaza lesz Andrenak. És azt se felejtsétek el, hogy a csapat játékosaként mennyivel több infoval rendelkezik mint mi szurkolók vagy bármelyik újságíró. Ha Ő elégedetlen akkor én minek bizakodjak?Gabriel
Ez mind szép és jó, de azért azt vedd figyelembe, hogy Andre "telibeszarja" hogy mi lesz a texans-szal 2-3 év múlva. Ő jelenleg csak saját magával foglalkozik, ami érthető egy szinten, de hogy ebbe a témába neki adjon igazat egy texans szurkoló, az érdekes. Nekem sokkal fontosabb az, hogy hosszútávon jók legyünk, nem pedig elkesereedetten azon ügyködni, hogy QB-t KELL hozni, mert andre azt mondta, még akkor is ha nincs normális QB... megérteném, ha mondjuk öreg franchise QB....manning vagy brady lenne nálunk, és ő rinyálna valamiért...akkor persze ki kell szolgálni... de most egy idős (egyértelműen HoF, zseniális) játékos miatt megy a rinya, hogy neki milyen szar...de ő egy elkapó...nem Qb...
plusz azt se felejtsük el, hogy andre tavaly is sírt, hogy WR-t hozzunk...WR jött(volt is jó WR akkor elérhetően)...idén is sír valamiért...nehogymár az ő rinyálását kelljen minden első körnél figyelembe venni.... (legenda, ide vagy oda....)

Az hogy Andre több infóval rendelkezik a csapatról, ezt kötve hiszem. Semmilyen csapatgyűlésen edzésen nem volt, mit tudhatna? Semmit. még a rendszert sem volt hajlandó eddig megismerni, mert ha nem jött qb akkor szar a csapat és nem lesz SB...

Hogy höri mit húz be a mock draftba nehogy már szempont legyen bármiben is... (normális NFL szakértők scout-ok levoltak hülyézve már itt, nehogy az ő véleménye akkor szentírás legyen....nem bántva hörit)....

Őszintén, mit gondolt André? Hogy majd jön egy rookie Qb, aki a 2-14-es csapatból hirtelen SB-t csinál majd? Ilyen Qb class-nál? Nevetséges.... Jelenlegi rookie QB-k közül ott tartunk, hogy kb senki nem fog kezdeni....
Ergó az eset tanulsága:
Andre Johnson szerint egy backup rookie QB-val a texans 1-2 évmulva super bowt nyerne...

hatalmas taps...
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Cikkem a csapat újdonsült safetyjéről, Lonnie Ballentineról:  insidehandoff.com/2014/05/29/mr-irrelevant-lonnie-ballentine/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Fitzpatrick a kezdő. Keenum és Savage lesznek még rosteren. Yateset meg az új vádlitetkó sem menti meg. Johnson a draft előtt kb minden interjúban elmondta hogy QB húzást szeretne nem is értem most mért van mindenki meglepve attól hogy ő csalódott. A franchise történetének legnagyobb ikonja és telibeszarták a véleményét. Amúgy az is árulkodó, mikor Höri a legelső mockban kb 1 évvel a köv. draft beírja nekünk a QB-t. Tartok tőle, hogy igaza lesz Andrenak. És azt se felejtsétek el, hogy a csapat játékosaként mennyivel több infoval rendelkezik mint mi szurkolók vagy bármelyik újságíró. Ha Ő elégedetlen akkor én minek bizakodjak?
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Ja,kb én is így gondolom. Fitz azért X évet lehúzott már a ligában, és ha sok futás meg rövid passzok lesznek akkora baromságot talán nem fog csinálni, ha meg Keenum akkorát domborít hogy Bob nem teheti meg hogy ne ő kezdjen az is jó. Kíváncsi leszek.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én szinte biztos vagyok abban, hogy Fitz fog kezdeni. Mondhathja BOB, hgy nyitott a QB kérdés, lehet itt bármi... Ha KEenum-ban látták vna a fantáziát kezdőnek, akkor nem hoztak volna évi 3,7M-ért egy irányítót, lényegtelen is hogy ki az... Akkor tudom elképzelni, hogy nem Fitz kezd, ha valaki sokkal sokkal jobb teljesítményt mutat BOB-éknak, mint Fitz... (mellesleg ha QB-t hoztunk volna 1/1-nek, akkor is ezt mondanám)...sevarafa
Ez így logikus szerintem is.

Andre Johnson ügy:
Nagyon nehéz sztori. Én nagyon szeretem, de nálam alapba rosszul jött le az, hogy draft után csinálja azt amit csinál... illetve akkor derült ki, hogy ez lesz... Még akkor sem szép húzás ez tőle, ha ő kitartott a csapatért stb, meg az életét itt töltötte. Ha draft előtt célozgat erre, vagy direktbe megmondja BOB-nak, hogy figyelj, ha nem hoztok irányítót akkor lépek, az teljesen más dolog lett volna. Így draft után, ha elmegy, akkor jó sok DM, Hopkins-szon kívül nincs normális elkapónk... mondja azt valaki, hogy ez szép, vagy korrekt dolog a csapattal szembe....sevarafa
QB draftot szeretett volna, és nyilván azért most fintorog a draft után, mert most lett biztos, hogy ki jött. Azt meg senki nem tudja, hogy draft előtt beszélt-e a csapattal, hogy QB-t szeretne vagy sem. Ez se egyszerű ügy, mert akármilyen nagy játékos, egy játékostól azért elég fura, ha odaáll a FO elé és közli az igényeit, hogy kit draftoljanak. Valószínűleg elejtette, de nyilván nem mondhatta direktben. Utólag viszont érthető, ha nyűgös, nincs már neki sok hátra a karrierjéből. De szerintem lenyugszik majd, mert ebből a contractból - ami részben miatta hosszabbítottak meg - nem nagyon van kiút. Idén szinte biztos, hogy senki nem vásárolja ki már, mert alig 1-2 csapatnak lenne rá pénze / cap helye, és egyik se jobb csapat, mint a Texans.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Keenum, 5. héttől Savage.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kezdő QB tipp?LanceVance
Nem véletlenül hozta BoB Fitzit. Kizárt hogy 4 QB legyen majd az 53-mas rosteren, ezért szerintem Yates felejtős. Nyilván versenyezteti a nyáron BoB a kúbékat, de ő már Fitzet akarja kezdetni. Remélem bebizonyítja majd az előszezonban hogy alkalmatlan még backupnak is, és Keenum rájön hogy ez lehet az ő nagy esélye hogy a keze közé kapjon egy csapatot.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kezdő QB tipp?LanceVance
Keenumra voksolok.Nem volt olyan rossz az első pár meccsén.Idén itt van egy teljes offseason felkészíthetik rendesen.Fitzbe én nem látok semmit, hasonló kaliber mint Schaub volt. Savage-ről meg semmit nem tudok egyenlőre.

Más: Andre Johnson kapcsolatba elmondaná valaki hogy mi a problémája? Új stáb oké hogy nem jött irányító első körbe ,de mi garantálta volna ha jön az jó lett volna. Honnan tudja hogy ez az új rendszer nem fog működni. SB győzelem sehol sincs garantálva ez nem az a liga hogy előre le lehet bármit is játszani. Vagy nem értem mi nem jó neki pénzt is elég szépen kap.swatt99
QB sztori:
Én szinte biztos vagyok abban, hogy Fitz fog kezdeni. Mondhathja BOB, hgy nyitott a QB kérdés, lehet itt bármi... Ha KEenum-ban látták vna a fantáziát kezdőnek, akkor nem hoztak volna évi 3,7M-ért egy irányítót, lényegtelen is hogy ki az... Akkor tudom elképzelni, hogy nem Fitz kezd, ha valaki sokkal sokkal jobb teljesítményt mutat BOB-éknak, mint Fitz... (mellesleg ha QB-t hoztunk volna 1/1-nek, akkor is ezt mondanám)...

Andre Johnson ügy:
Nagyon nehéz sztori. Én nagyon szeretem, de nálam alapba rosszul jött le az, hogy draft után csinálja azt amit csinál... illetve akkor derült ki, hogy ez lesz... Még akkor sem szép húzás ez tőle, ha ő kitartott a csapatért stb, meg az életét itt töltötte. Ha draft előtt célozgat erre, vagy direktbe megmondja BOB-nak, hogy figyelj, ha nem hoztok irányítót akkor lépek, az teljesen más dolog lett volna. Így draft után, ha elmegy, akkor jó sok DM, Hopkins-szon kívül nincs normális elkapónk... mondja azt valaki, hogy ez szép, vagy korrekt dolog a csapattal szembe....

Ha nem azért csinálja ezt, mert a QB-t későn húztuk, akkor is szar az időzítés, nem hiszem, hogy ez most jutott eszébe, lehetett volna draft előtt, vagy Fa előtt mondani, és akkor lehetett volna jó trade-et csinálni, vagy a csapat jobban fel tudott volna készülni erre az egészre.

Félreértés ne essék: megértem őt, és totál igaza van, jelenleg a csapatot újra kell építeni, megértem, hogy ő már volt ilyen helyzetben itt tbbször is, meg ez hosszú folyamat szerinte stb... De melyik csapat lenne az, ahova ha elmenne, akkor garantált lenne a SB győzelem? Egyik sem... Ki tudna kifizetni így hirtelen egy AJ szerződést? Egyik SB esélyes csapat sem ha jól tudom, pláne nem egy 30 feletti elkapóért...
Szerintem az egészet jobban átgondolhatta volna, és szezon után azonnal le kellett vna ülni az illetékesekkel beszélni...

Legalább azon a szinten, hogy mennyit áldozna be a fizetéséből, ha el akar menni mindenképpen, trade vagy cut keretein belül...
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kezdő QB tipp?LanceVance
Keenumra voksolok.Nem volt olyan rossz az első pár meccsén.Idén itt van egy teljes offseason felkészíthetik rendesen.Fitzbe én nem látok semmit, hasonló kaliber mint Schaub volt. Savage-ről meg semmit nem tudok egyenlőre.

Más: Andre Johnson kapcsolatba elmondaná valaki hogy mi a problémája? Új stáb oké hogy nem jött irányító első körbe ,de mi garantálta volna ha jön az jó lett volna. Honnan tudja hogy ez az új rendszer nem fog működni. SB győzelem sehol sincs garantálva ez nem az a liga hogy előre le lehet bármit is játszani. Vagy nem értem mi nem jó neki pénzt is elég szépen kap.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Kezdő QB tipp?

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Szerintetek ha Clowney-nak olyan szezonja lesz, mint mondjuk Watt-nak az első szezonja volt, akkor rárakják a bust-ot az 1/1 miatt?
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/omuex9lvwcqeoo9pb6kl
Ten summertime trade candidates
Around The League has compiled a list of 10 candidates most likely to be traded this summer. Will Ryan Mallett or Brandon Flowers be playing for a new team?
Mallett nem kéne, de Flowers jöhetne szerintem.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én igen.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 houseofhouston.com/2014/05/24/houston-texans-choice-clear-start-case-keenum/
Ezt a részét ti is így gondoljátok?:
I’d like to endorse Case Keenum as our starting quarterback for next season! The guy is extremely multi-faceted and I believe that he deserves a chance to start under center.

I honestly think that Bill O’Brien‘s offensive style can be personally suited to Keenum’s intangibles that would cause him to thrive.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tök érdekes hogy akármelyik pickünkről van szó, valami nfles vagy texasi "szakértő" előadja hogy mekkora tehetség, meg hogy mennyire a kedvence volt, plusz előadják a korábbi edzői is hogy a srác hatalmas erősítés meg lopás meg tehetség meg a tökömtudja. Ez csak nekem cseszi a szememet?LanceVance
Ez minden évben így van. Az offseasonben mindenki óriási király, meg leendő klublegenda, meg potenciális holloffémör. Kicsit tényleg idegesítő, mert bőven elég lenne, ha leírnák vagy elmondanák hogy szerintük ezeknek a srácoknak ez az erősségük, az a gyengéjük, tippelnének hogy reálisan ez mire lehet elég. De egyébként szerintem ebben a csapatok is hibásak mert elővezetik hogy milyen jól válogatták össze az embereiket, és ebben az időszakban "természetesen" a 32 gárdából 23-nak van esélye bejutni a Superbowlba. Aztán majd pár hónap és kiderül mi a valóság.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Tök érdekes hogy akármelyik pickünkről van szó, valami nfles vagy texasi "szakértő" előadja hogy mekkora tehetség, meg hogy mennyire a kedvence volt, plusz előadják a korábbi edzői is hogy a srác hatalmas erősítés meg lopás meg tehetség meg a tökömtudja. Ez csak nekem cseszi a szememet?

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Cushing twitteren írta hogy biztos benne hogy mind a 16 meccsen pályán lesz a következő szezonban. Nem számít PO-ra 😀samu09
Én sem....
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Cushing twitteren írta hogy biztos benne hogy mind a 16 meccsen pályán lesz a következő szezonban. Nem számít PO-ra 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
CJ is megkapta a szerződését. Már csak Clowney-nak és Xavier-nek nincsen meg.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Tony Pauline infói szerint majdnem Bortlest vittétek 1/1en:
The Texans held the first pick in the draft and there’s was much intrigue right up until the final minutes. Houston seriously considered Blake Bortles with the initial selection and I’m told they had two cards filled out at their table. One had Bortles name on it while the other listed the team’s eventual selection, Jadeveon Clowney. In the end Clowney was the smart pick and was made in large part based on fear; the team was afraid of passing up such a potentially dominant defender.
A draftotokért amúgy odavan:
 www.draftinsider.net/blog/?p=9760iktriad
Hát ez a cikk elég mondva csináltnak tűnik. Azt mindenki látta, hogy két kártya volt kitöltve, de nyilván nem abban a 10 percben döntötték el, mikor 4 hónapjuk volt rá. Valszeg azért volt az egész, hogy hátha egy GM annyira akar egy játékost, hogy megijed és inkább feltradel érte (a Ti Davideteknek elégé tele volt a gatyója például).