Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊ballabjobb
Hát idén ugyan nagyon ócsón mérték a QB-kat, de azért valószínűbb, hogy egy Mariota trade belekerülne JJ+JD-be együttvéve mint az, hogy nem. 😀 Úgyhogy vagy újabb 1/1 és 2-14, vagy mást kell találni. 😉peterk2005
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊ballabjobb
Hát idén ugyan nagyon ócsón mérték a QB-kat, de azért valószínűbb, hogy egy Mariota trade belekerülne JJ+JD-be együttvéve mint az, hogy nem. 😀 Úgyhogy vagy újabb 1/1 és 2-14, vagy mást kell találni. 😉peterk2005
Ha ellazázza a combine-t, vagy nem tud nyilatkozni lehet csak második körös lesz, mert ezek tesznek igazán naggyá egy prospectet....

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊ballabjobb
Hát idén ugyan nagyon ócsón mérték a QB-kat, de azért valószínűbb, hogy egy Mariota trade belekerülne JJ+JD-be együttvéve mint az, hogy nem. 😀 Úgyhogy vagy újabb 1/1 és 2-14, vagy mást kell találni. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ballabjobb Houston Texans 3
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊

off:
szeretnék egy texans-os fullcap-et de ötletem sincs milyen usa-ban a méretezés, nem lenne jó ha rossz méretben érkezne. valakinek van tapasztalata erről vagy h lehet-e esetleg itthonról szerválni sapit?
több mint 10 éve
ballabjobb Houston Texans 3
Nem tudom láttátok e a draft utáni sajtónyilatkozatot Clowney-tól, azt mondta legnagyobb álma volt hogy az NFL-ben lehessen, és most hogy ott van (egy meccset nem játszott), Hall of Famer akar lenni 😀 van arc. Amúgy javítsatok ki ha tévedek, de én úgy értettem hogy ő szeretne lenni minden idők legjobb LB-je 😮 Már tudja is a posztját?samu09
most láttam, fb kidobta 😊 néztem is, hogy vajon tényleg ezt mondta-e, van arca 😀

goo.gl/mkMQ3s
"Rick Smith calls Romeo a creative defensive coordinator. Clowney will be an OLB initially. Could move into 3-pt in some situations."
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom láttátok e a draft utáni sajtónyilatkozatot Clowney-tól, azt mondta legnagyobb álma volt hogy az NFL-ben lehessen, és most hogy ott van (egy meccset nem játszott), Hall of Famer akar lenni 😀 van arc. Amúgy javítsatok ki ha tévedek, de én úgy értettem hogy ő szeretne lenni minden idők legjobb LB-je 😮 Már tudja is a posztját?
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Akkor jartok a legjobban, hq 1/1 lesztek ismet
😀 huztatok iden egy szornyeteget, jovore meg Mariota. 😀Stez
Volt már suck for Luck, tank for Teddy , jöhet a meltdowns for Mariotta, én szurkolok a texansnak hozzá 😀Giowa
Aaa annál jobban elszúrtál. A védelem lesz annyira jó főleg ha Kushing is visszatér hogy azért ne 1/1 legyen 😊... olyan 1/7-1/9 körül lesznek...

több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Akkor jartok a legjobban, hq 1/1 lesztek ismet
😀 huztatok iden egy szornyeteget, jovore meg Mariota. 😀Stez
Volt már suck for Luck, tank for Teddy , jöhet a meltdowns for Mariotta, én szurkolok a texansnak hozzá 😀

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Ha van Qb akitől nem lehet elvárni,hogy GM szerepben alkosson, akkor az Fitz.
Ő egy kalandor. Bevállal nagyon rizikós passzokat, amik ha bejönnek, akkor ő a frencsájz Qb, ha nem, akkor 3 int/meccs.undisputedly
Pont ezt feszegettem a draft előtt, hogy jelenleg egy game manager QB sincs. Kínom kínlódását láttuk. Fitzit ismerjük. QB nélkül meg nincs O. Lásd Vikes. Ligaelit futó, jó elkapók, egész jó fal és Ponder 😀 A végeredmény ismert...Tomcsik
Ott van Yates 😀LanceVance
Ja az mindjárt más 😀 bocs így már SB contender a csapat 😀

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Ha van Qb akitől nem lehet elvárni,hogy GM szerepben alkosson, akkor az Fitz.
Ő egy kalandor. Bevállal nagyon rizikós passzokat, amik ha bejönnek, akkor ő a frencsájz Qb, ha nem, akkor 3 int/meccs.undisputedly
Pont ezt feszegettem a draft előtt, hogy jelenleg egy game manager QB sincs. Kínom kínlódását láttuk. Fitzit ismerjük. QB nélkül meg nincs O. Lásd Vikes. Ligaelit futó, jó elkapók, egész jó fal és Ponder 😀 A végeredmény ismert...Tomcsik
Ott van Yates 😀

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Ha van Qb akitől nem lehet elvárni,hogy GM szerepben alkosson, akkor az Fitz.
Ő egy kalandor. Bevállal nagyon rizikós passzokat, amik ha bejönnek, akkor ő a frencsájz Qb, ha nem, akkor 3 int/meccs.undisputedly
Pont ezt feszegettem a draft előtt, hogy jelenleg egy game manager QB sincs. Kínom kínlódását láttuk. Fitzit ismerjük. QB nélkül meg nincs O. Lásd Vikes. Ligaelit futó, jó elkapók, egész jó fal és Ponder 😀 A végeredmény ismert...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor jartok a legjobban, hq 1/1 lesztek ismet
😀 huztatok iden egy szornyeteget, jovore meg Mariota. 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha van Qb akitől nem lehet elvárni,hogy GM szerepben alkosson, akkor az Fitz.
Ő egy kalandor. Bevállal nagyon rizikós passzokat, amik ha bejönnek, akkor ő a frencsájz Qb, ha nem, akkor 3 int/meccs.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Pagan tud valaki egy bővebb leírást adni? Prospect ismertetők között nincs ott.samu09
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1893146/jeoffrey-pagan
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Pagan tud valaki egy bővebb leírást adni? Prospect ismertetők között nincs ott.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Igazából az, hogy kinek volt igaza nem nagyon fog kiderülni, csak 1-2 év múlva 😊. Azt mindenki tudta, hogy vagy Clowney, vagy QB lesz az 1/1 (Mack persze szóba jöhetett volna, de nem volt valószínű), a vita nem is azon ment, hogy megérné-e Clowney, hanem hogy a houstoni franchise sorsát illetően melyik adna nagyobb löketet. Ha Fitz egy jó GM QB lesz, akkor nagyon jó döntés lehet ez, viszont ha nem fog jól játszani, ti lesztek az elsők, akik visszamennétek az időben, és kihúznátok egy másik QB-t 😊 . Szóval ezt majd az idő eldönti, mindenesetre én szurkolok a Texansnak, a csoportban ők a kedvenc csapatom, és az AFC 3 legjobb csapatát sem szeretem (Colts, Pats, Broncos), szóval hajrá! 😊Hulkeinstein
Én most megmondom...Semmi mea culpa. Jövőre 1/6-1/9 lesztek. A D miatt kicsit több meccset fogtok nyerni mint tavaly, viszont Fitzi és az O megoldja azt hogy ne legyen PO...Bortles jó lesz a Jags-ben és Manziel is Cleveland-be...Nix injury listen lesz pár meccs után. Valami nagy baj van vele nem hiába csúszott első körből 3. közepéig és igazi DT needes csapatok pl Bears 2x is passolta...Tomcsik
3/4 év múlva kiderül. És mi lesz ha 1/6 vagy 9-n leszünk? Semmi. Ha nem építjük fel az alapokat, akkor kihúzhattuk volna Bortles-t is akár, de nem lettünk volna semmivel sem előrébb. Egyáltalán nem volt olyan jó ez a fal. Sua-Filo kurva jó választás volt. Nix pedig lehet rizikós pick a sérülése miatt, de remek döntés volt feltradelni és behúzni egy olyan csapatnak amelyiknek egy szál embere van arra a posztra.Bondi
Meglátjuk. Nem kívánom nektek hogy úgy legyen ahogy érzem. Ki tudja lehet ami tavaly ide pattant az oda fog idén...KC -ről se hittük volna hogy 1/1 után rájátszás...Mondjuk ők hoztak is egy QB-t....

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Ilyet nem várok 😊 de elégedett vagyok, hogy több dologra is ráéreztem 😛 aztán kiderül, hogy jólgondolják-e vagy én jól gondoltam-e, de az tetszik, hogy ők úgy gondolják mint én 😛 😀 micsoda gondolatmenet 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Igazából az, hogy kinek volt igaza nem nagyon fog kiderülni, csak 1-2 év múlva 😊. Azt mindenki tudta, hogy vagy Clowney, vagy QB lesz az 1/1 (Mack persze szóba jöhetett volna, de nem volt valószínű), a vita nem is azon ment, hogy megérné-e Clowney, hanem hogy a houstoni franchise sorsát illetően melyik adna nagyobb löketet. Ha Fitz egy jó GM QB lesz, akkor nagyon jó döntés lehet ez, viszont ha nem fog jól játszani, ti lesztek az elsők, akik visszamennétek az időben, és kihúznátok egy másik QB-t 😊 . Szóval ezt majd az idő eldönti, mindenesetre én szurkolok a Texansnak, a csoportban ők a kedvenc csapatom, és az AFC 3 legjobb csapatát sem szeretem (Colts, Pats, Broncos), szóval hajrá! 😊Hulkeinstein
Én most megmondom...Semmi mea culpa. Jövőre 1/6-1/9 lesztek. A D miatt kicsit több meccset fogtok nyerni mint tavaly, viszont Fitzi és az O megoldja azt hogy ne legyen PO...Bortles jó lesz a Jags-ben és Manziel is Cleveland-be...Nix injury listen lesz pár meccs után. Valami nagy baj van vele nem hiába csúszott első körből 3. közepéig és igazi DT needes csapatok pl Bears 2x is passolta...Tomcsik
3/4 év múlva kiderül. És mi lesz ha 1/6 vagy 9-n leszünk? Semmi. Ha nem építjük fel az alapokat, akkor kihúzhattuk volna Bortles-t is akár, de nem lettünk volna semmivel sem előrébb. Egyáltalán nem volt olyan jó ez a fal. Sua-Filo kurva jó választás volt. Nix pedig lehet rizikós pick a sérülése miatt, de remek döntés volt feltradelni és behúzni egy olyan csapatnak amelyiknek egy szál embere van arra a posztra.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Igazából az, hogy kinek volt igaza nem nagyon fog kiderülni, csak 1-2 év múlva 😊. Azt mindenki tudta, hogy vagy Clowney, vagy QB lesz az 1/1 (Mack persze szóba jöhetett volna, de nem volt valószínű), a vita nem is azon ment, hogy megérné-e Clowney, hanem hogy a houstoni franchise sorsát illetően melyik adna nagyobb löketet. Ha Fitz egy jó GM QB lesz, akkor nagyon jó döntés lehet ez, viszont ha nem fog jól játszani, ti lesztek az elsők, akik visszamennétek az időben, és kihúznátok egy másik QB-t 😊 . Szóval ezt majd az idő eldönti, mindenesetre én szurkolok a Texansnak, a csoportban ők a kedvenc csapatom, és az AFC 3 legjobb csapatát sem szeretem (Colts, Pats, Broncos), szóval hajrá! 😊Hulkeinstein
Én most megmondom...Semmi mea culpa. Jövőre 1/6-1/9 lesztek. A D miatt kicsit több meccset fogtok nyerni mint tavaly, viszont Fitzi és az O megoldja azt hogy ne legyen PO...Bortles jó lesz a Jags-ben és Manziel is Cleveland-be...Nix injury listen lesz pár meccs után. Valami nagy baj van vele nem hiába csúszott első körből 3. közepéig és igazi DT needes csapatok pl Bears 2x is passolta...Tomcsik
Oké te legutóbb is "megmondtál" dolgokat amik nem jöttek be 😛
Én ennél derűlátóbb vagyok sokkal. De majd jövőre meglátjuk. (Ha szerencsénk lesz már akkor jobbak leszünk mint az általad említett 1/6-1/9...gondolj bele mennyi meccset vesztettünk keves ponttal? 1 pozícióval? gyengébbek nem lettünk, csak jöttek vissza sérültek, és jól draftoltunk. nemmondom hogy SBlesz, azt sem hogy továbbjutás. De azt merem mondani, hogy nem leszünk top 10 pick jövőre... De ezt majd érdemben úgyis jövőre tudjuk megbeszélni 😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
lehet, hogy már láttátok:
 espn.go.com/video/clip?id=espn:10511642
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Igazából az, hogy kinek volt igaza nem nagyon fog kiderülni, csak 1-2 év múlva 😊. Azt mindenki tudta, hogy vagy Clowney, vagy QB lesz az 1/1 (Mack persze szóba jöhetett volna, de nem volt valószínű), a vita nem is azon ment, hogy megérné-e Clowney, hanem hogy a houstoni franchise sorsát illetően melyik adna nagyobb löketet. Ha Fitz egy jó GM QB lesz, akkor nagyon jó döntés lehet ez, viszont ha nem fog jól játszani, ti lesztek az elsők, akik visszamennétek az időben, és kihúznátok egy másik QB-t 😊 . Szóval ezt majd az idő eldönti, mindenesetre én szurkolok a Texansnak, a csoportban ők a kedvenc csapatom, és az AFC 3 legjobb csapatát sem szeretem (Colts, Pats, Broncos), szóval hajrá! 😊Hulkeinstein
Én most megmondom...Semmi mea culpa. Jövőre 1/6-1/9 lesztek. A D miatt kicsit több meccset fogtok nyerni mint tavaly, viszont Fitzi és az O megoldja azt hogy ne legyen PO...Bortles jó lesz a Jags-ben és Manziel is Cleveland-be...Nix injury listen lesz pár meccs után. Valami nagy baj van vele nem hiába csúszott első körből 3. közepéig és igazi DT needes csapatok pl Bears 2x is passolta...

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Draft után videózva átnéztem mindenkit tetszik ez a draft. Nem jött az elején QB hogy ez jó vagy rossz döntés úgyis eldől majd, de ha már nem jött legalább hoztak embert a falba és egy jól blokkoló TE-et. Nix remélem egészséges tud maradni akkor nagy fogás.Későbbi körökről nem igazán tudok nyilatkozni nem ismerem őket egyedül a RB húzás nem tetszik. ILB-t vártam későbbi körbe de ahogy néztem nem kapkodtak értük sok udfa lett. QB kérdés nálam Keenum. Foster visszatér egy jó erős futás mellé elég lehet.
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀samu09
Igazából az, hogy kinek volt igaza nem nagyon fog kiderülni, csak 1-2 év múlva 😊. Azt mindenki tudta, hogy vagy Clowney, vagy QB lesz az 1/1 (Mack persze szóba jöhetett volna, de nem volt valószínű), a vita nem is azon ment, hogy megérné-e Clowney, hanem hogy a houstoni franchise sorsát illetően melyik adna nagyobb löketet. Ha Fitz egy jó GM QB lesz, akkor nagyon jó döntés lehet ez, viszont ha nem fog jól játszani, ti lesztek az elsők, akik visszamennétek az időben, és kihúznátok egy másik QB-t 😊 . Szóval ezt majd az idő eldönti, mindenesetre én szurkolok a Texansnak, a csoportban ők a kedvenc csapatom, és az AFC 3 legjobb csapatát sem szeretem (Colts, Pats, Broncos), szóval hajrá! 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...sevarafa
Biztos hozzá kell majd szoknia hogy ezután csak a társakat figyelje mert nem lesz életveszélyben minden playnél 😀 Amúgy meg seva most jöttem rá hogy neked remek heted lehetett 😀 Bejött Clowney, szereztek egy fasza guardot és Nixszel olyan front7 lesz Houstonban hogy ihaj 😀 kb jöhetnek a mea culpák azoktól akik "leszóltak" téged 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát megnéztem az összes fellelhető videót Savage-ről...szinte minden meccsen valósággal le lett mészráolva, annyira szar volt az O lineja... félelmetes...vannak olyan meccsek, ahol zsinórban 3 szor sack a vége a playnek...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
A NDSU CB Marcus Wllliamsről annyit, hogy ő az FCS örökös picksix leadere, plusz remek returner is.iktriad
Ha bármilyen infód van a srácok közül még bárkiről, szívesen fogadjuk!