Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na vajon mi lesz az irányító kérdéssel? 4. kör? Vagy mégis csak megyünk Malletért? Garoppolot behúzták a második körben...

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Már csak egy vagyis kettő kérdés foglalkoztat igazán. Ki fog DT-t játszani? Powe lesz a kezdő?Bondi
Lehet trade lesz Nix-ért... mondták h smith akar majd még pikket a 3-ik körben... ki tudja...
amúgy fogós kérdés 😀 Ha powe kezd, az nem biztos, hogy jó lesz nekünk 😀 mert oké hogy nagy 😀 de az nem elég 😀sevarafa
Nixel nagy gondok lehetnek, ha eddig mindenki passzoltaDC
félnek a sérülésétől elméletileg. de most már tényleg akkor value, hogy aki viszi az nagyon fog örülni neki
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Már csak egy vagyis kettő kérdés foglalkoztat igazán. Ki fog DT-t játszani? Powe lesz a kezdő?Bondi
Lehet trade lesz Nix-ért... mondták h smith akar majd még pikket a 3-ik körben... ki tudja...
amúgy fogós kérdés 😀 Ha powe kezd, az nem biztos, hogy jó lesz nekünk 😀 mert oké hogy nagy 😀 de az nem elég 😀sevarafa
Nixel nagy gondok lehetnek, ha eddig mindenki passzolta
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Már csak egy vagyis kettő kérdés foglalkoztat igazán. Ki fog DT-t játszani? Powe lesz a kezdő?Bondi
Lehet trade lesz Nix-ért... mondták h smith akar majd még pikket a 3-ik körben... ki tudja...
amúgy fogós kérdés 😀 Ha powe kezd, az nem biztos, hogy jó lesz nekünk 😀 mert oké hogy nagy 😀 de az nem elég 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Már csak egy vagyis kettő kérdés foglalkoztat igazán. Ki fog DT-t játszani? Powe lesz a kezdő?

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
mondjuk csak egy jó kérdés van ki lesz az irányító?manuszka86
Nem Mallett, az biztos
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
mondjuk csak egy jó kérdés van ki lesz az irányító?manuszka86
Az nem kell!! 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
TE lett...Fiedorowicz.Bondi
Mindenre gondoltam, de erre nem 😀sevarafa
Gondoltam, hogy lesz TE pick, csak azt nem hogy ilyen korán. Jöhetnek a dupla TE-s felállások.Bondi
Azt én is gondoltam h lesz TE pikk, csak a 3/1-nél fel sem merült bennem a lehetőség 😀
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
mondjuk csak egy jó kérdés van ki lesz az irányító?

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
TE lett...Fiedorowicz.Bondi
Mindenre gondoltam, de erre nem 😀sevarafa
Gondoltam, hogy lesz TE pick, csak azt nem hogy ilyen korán. Jöhetnek a dupla TE-s felállások.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
TE lett...Fiedorowicz.Bondi
Mindenre gondoltam, de erre nem 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
TE lett...Fiedorowicz.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
3/1-re az emberem D. Jones NT-be. BOB embere, Crennel kedvelné.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
6 pick és újra mi jövünk a 3/1-el... Nix és Ealy is bennvannak még mindig 😀 aztán 2/1-be akartuk hozni őket 😀 a végén még 3/1-be hozzuk valamelyiket 😀
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
A kezdő fal ezzel kialakult. Majd még mélyítés jöhet később ugyan erre a posztra.Bondi
Ki lesz az RT? Marad Newton?DC
Szerintem Williams ki fogja szorítani. Legalábbis szerintem a legtöbben ebben bízunk 😊Bondi
Kicsit nehéz bízni egy olyan játékosban, aki az egész rookie évét a sérült listán töltötte, és még most se 100-as, de reméljük a legjobbakat 😊
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A kezdő fal ezzel kialakult. Majd még mélyítés jöhet később ugyan erre a posztra.Bondi
Ki lesz az RT? Marad Newton?DC
Szerintem Williams ki fogja szorítani. Legalábbis szerintem a legtöbben ebben bízunk 😊

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
A kezdő fal ezzel kialakult. Majd még mélyítés jöhet később ugyan erre a posztra.Bondi
Ki lesz az RT? Marad Newton?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A kezdő fal ezzel kialakult. Majd még mélyítés jöhet később ugyan erre a posztra.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Welcome Xavier Su'a-Filo in Houston!

Még délután tanulmányoztam, brutál jó kis guard, egyedül azért nem gondolkodtam benne, mert nem hittem ilyen magasan guardot húzunk, de ő simán megérte
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Elméletileg nem tradelünk Mallet-ért...szerencsére.Bondi
De próbálkoztok és ez elárulta, hogy az 1/1 nem QB lesz és szerintem azt is elárulja, hogy a 2/1-en sem visztek irányítót. Szerintem legalábbis nem. Ha pedig ez így lesz, akkor Clowney ide vagy oda, a W-k nem feltétlenül lesznek meg, Fitzzel legalábbis elég nehéz lesz.
Nézd meg a KC-t, ott is a védelem nyerte a meccseket, de oda sem véletlenül vitték Smitht, aki sosem volt király, sosem lesz az, de általában pont csak annyit tett hozzá a meccsekhez, hogy a győzelem meglegyen, még ha sokszor nem is az ő érdeme volt a dolog. Fitz azért nagyon nem az a szint.Stez
Ettől félek én is baromira 😕

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Elméletileg nem tradelünk Mallet-ért...szerencsére.Bondi
De próbálkoztok és ez elárulta, hogy az 1/1 nem QB lesz és szerintem azt is elárulja, hogy a 2/1-en sem visztek irányítót. Szerintem legalábbis nem. Ha pedig ez így lesz, akkor Clowney ide vagy oda, a W-k nem feltétlenül lesznek meg, Fitzzel legalábbis elég nehéz lesz.
Nézd meg a KC-t, ott is a védelem nyerte a meccseket, de oda sem véletlenül vitték Smitht, aki sosem volt király, sosem lesz az, de általában pont csak annyit tett hozzá a meccsekhez, hogy a győzelem meglegyen, még ha sokszor nem is az ő érdeme volt a dolog. Fitz azért nagyon nem az a szint.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elméletileg nem tradelünk Mallet-ért...szerencsére.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.LanceVance
ez a jó volt a D az offense meg szar volt, ez szerintem nagy hülyeség. a defense total-ban 7-ik volt nem? és erre mondjuk hogy jókvoltunk...a z offense meg 11-ik volt...akkor ez olyan szar? szerintem a defense most sem volt jó. Nem voltjó avédelem. Nem szereztünk labdákat, nem sack-eltünk. Az h a defense nem engedett sok yardot, az egy dolog. Nem sokszor volt rákényszerítve az ellenfelünk a rohanásra, a pontszerzésre. Miután már megy az ellenfél 10+ ponttal, nem yardot akar szerezni, hanem időt ölni. Akkor meg el kell venni a labdát. Ebbe meg sajnos fogyatékosok voltunk...
ez nem jó védelem...
Persze ha Cush kibír egy szezon épségesen akkor más lehet a dolog. Remélem minden rendben lesz vele. Komolyan lassan már féltem amikor csak pálya közelébe megy....sevarafa
És miért vezetett 10+ pinttal az ellen? Csak nem mert Shaub osztogatta nekik az interception TD-et meg a jobbnál jibb mezőny poziciókat??? Cloneyval valszeg javul valanit a védelem...De Fitzi tán még Shaubnál is rosszabb... Annyira lesz jó a D, hofy nem lesz 1/1 aztán kamillázhattok jövőre, mert minden kezdő szintű QB-t szépen elvisznek...Most itt lett volna az alkalom 3-ból választani és lesz ami lesz. Kövi évben valszeg ez nem adatikmajd meg...Továbbra I tartom fasza pick Klóni, de nem ez volt a legjobb pick, nem őt húztam volna....Tomcsik
Hát pedig BOB, aki QB guru, mégis őt hozta. Ez csak jelent valamit.sevarafa
Jah, ő kihozza belőle a Luckot. Ja, nem. 😊
Csak manapság már egyre inkább szokás olyan backupot hozni, aki azért elég meccset látott már és nincsen megszeppenve, ha be kell szállnia valamiért. Nem véletlenül fizetett a Colts két évre 8 milliót azt hiszem Hasselbecknek, amikor Luckot elhoztuk 1/1-el. Manning kidőlése Indyben és az utána lévő mizéria a Polian staffal, plusz a fullos kitakarításuk egy kicsit óvatosságra intette a liga többi csapatát is szvsz, ahol van lehetőség ilyen beruházásokra, meghúzzák.
Carrt sem fogja elvinni szvsz BOB, már most nagyban árulja a picket, az meg, hogy Mallettet el akarta hozni, már előre megadta a választ az 1/1 és a QB kérdésre is.
És igen, nekem Colts fanként ez egy jó pick. Erősödött a Houston, egy zseniális pass rushert vittek el, aki meg fogja keseríteni Luck dolgát, viszont Luck elég szörnyeteggel találkozott már és a legtöbb ellen fel tudta tenni a Colts offense azt a 3-4-5 TD-t a táblára, ami kellett a W-hez. Sokat nem ér el a defense, hogy ha az offense egy kilátástalan szar lesz. Ez egy olyan pick, ami szvsz így, hogy nem hoznak valami korrekt megoldást a QB posztra, nem fogja elhozni azt a várt hatást, hogy mondjuk versenyben legyen a South megnyeréséért a Texans.
Ez nem lenne baj alapvetően, ha egy Jax féle fos roster lenne az itteni, ahol kb. a semmiből kell elkezdeni építkezni, de ez a roster abszolút jó, ez a megfelelő láncszem beillesztésével rögtön PO contender csapat lehetne. Clowneyval szvsz nem az jelenleg. Ha Garoppolo, Carr vagy Mettenberger jön még a draftról, akkor az lehet, de szerintem egyik sem fog érkezni.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.LanceVance
ez a jó volt a D az offense meg szar volt, ez szerintem nagy hülyeség. a defense total-ban 7-ik volt nem? és erre mondjuk hogy jókvoltunk...a z offense meg 11-ik volt...akkor ez olyan szar? szerintem a defense most sem volt jó. Nem voltjó avédelem. Nem szereztünk labdákat, nem sack-eltünk. Az h a defense nem engedett sok yardot, az egy dolog. Nem sokszor volt rákényszerítve az ellenfelünk a rohanásra, a pontszerzésre. Miután már megy az ellenfél 10+ ponttal, nem yardot akar szerezni, hanem időt ölni. Akkor meg el kell venni a labdát. Ebbe meg sajnos fogyatékosok voltunk...
ez nem jó védelem...
Persze ha Cush kibír egy szezon épségesen akkor más lehet a dolog. Remélem minden rendben lesz vele. Komolyan lassan már féltem amikor csak pálya közelébe megy....sevarafa
És miért vezetett 10+ pinttal az ellen? Csak nem mert Shaub osztogatta nekik az interception TD-et meg a jobbnál jibb mezőny poziciókat??? Cloneyval valszeg javul valanit a védelem...De Fitzi tán még Shaubnál is rosszabb... Annyira lesz jó a D, hofy nem lesz 1/1 aztán kamillázhattok jövőre, mert minden kezdő szintű QB-t szépen elvisznek...Most itt lett volna az alkalom 3-ból választani és lesz ami lesz. Kövi évben valszeg ez nem adatikmajd meg...Továbbra I tartom fasza pick Klóni, de nem ez volt a legjobb pick, nem őt húztam volna....Tomcsik
Hát pedig BOB, aki QB guru, mégis őt hozta. Ez csak jelent valamit.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.LanceVance
ez a jó volt a D az offense meg szar volt, ez szerintem nagy hülyeség. a defense total-ban 7-ik volt nem? és erre mondjuk hogy jókvoltunk...a z offense meg 11-ik volt...akkor ez olyan szar? szerintem a defense most sem volt jó. Nem voltjó avédelem. Nem szereztünk labdákat, nem sack-eltünk. Az h a defense nem engedett sok yardot, az egy dolog. Nem sokszor volt rákényszerítve az ellenfelünk a rohanásra, a pontszerzésre. Miután már megy az ellenfél 10+ ponttal, nem yardot akar szerezni, hanem időt ölni. Akkor meg el kell venni a labdát. Ebbe meg sajnos fogyatékosok voltunk...
ez nem jó védelem...
Persze ha Cush kibír egy szezon épségesen akkor más lehet a dolog. Remélem minden rendben lesz vele. Komolyan lassan már féltem amikor csak pálya közelébe megy....sevarafa
És miért vezetett 10+ pinttal az ellen? Csak nem mert Shaub osztogatta nekik az interception TD-et meg a jobbnál jibb mezőny poziciókat??? Cloneyval valszeg javul valanit a védelem...De Fitzi tán még Shaubnál is rosszabb... Annyira lesz jó a D, hofy nem lesz 1/1 aztán kamillázhattok jövőre, mert minden kezdő szintű QB-t szépen elvisznek...Most itt lett volna az alkalom 3-ból választani és lesz ami lesz. Kövi évben valszeg ez nem adatikmajd meg...Továbbra I tartom fasza pick Klóni, de nem ez volt a legjobb pick, nem őt húztam volna....