Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tegnap eredménykövetőben Stez azt mondta hogy jó pick Clowney / Colts szempontból/ mert ő nem fog TD-passzt dobni.....Gabriel
Szerintem is, a Texans nem lesz idén komolyabb faktor. Ha most sikerül építkezni, és jövőre behúzni egy franchise QB-t, aki nem lesz bust, akkor itt brutál foci lehet 2-3 év múlva.Hulkeinstein
Ja ez igaz. Nehéz...hogy kell most ehhez hozzáálni? McNair azt mondta, hogy nemcsapatépítés van, hanem fejlesztés. Pedig ez újjáépítésnek tűnik...
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Tegnap eredménykövetőben Stez azt mondta hogy jó pick Clowney / Colts szempontból/ mert ő nem fog TD-passzt dobni.....Gabriel
Szerintem is, a Texans nem lesz idén komolyabb faktor. Ha most sikerül építkezni, és jövőre behúzni egy franchise QB-t, aki nem lesz bust, akkor itt brutál foci lehet 2-3 év múlva.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Tegnap eredménykövetőben Stez azt mondta hogy jó pick Clowney / Colts szempontból/ mert ő nem fog TD-passzt dobni.....
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.LanceVance
ez a jó volt a D az offense meg szar volt, ez szerintem nagy hülyeség. a defense total-ban 7-ik volt nem? és erre mondjuk hogy jókvoltunk...a z offense meg 11-ik volt...akkor ez olyan szar? szerintem a defense most sem volt jó. Nem voltjó avédelem. Nem szereztünk labdákat, nem sack-eltünk. Az h a defense nem engedett sok yardot, az egy dolog. Nem sokszor volt rákényszerítve az ellenfelünk a rohanásra, a pontszerzésre. Miután már megy az ellenfél 10+ ponttal, nem yardot akar szerezni, hanem időt ölni. Akkor meg el kell venni a labdát. Ebbe meg sajnos fogyatékosok voltunk...
ez nem jó védelem...
Persze ha Cush kibír egy szezon épségesen akkor más lehet a dolog. Remélem minden rendben lesz vele. Komolyan lassan már féltem amikor csak pálya közelébe megy....
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.LanceVance
Nem idén fogtok nagyot alkotni, de sztem 1/1 után nem is elvárható. Szokjon össze a D, 2015-ben lehet hasítani.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Azért a nagy örömködés közepette bennem van egy kis félsz. Idén is jó volt a D, most még jobb lett, de még mindíg nincs nagyon senki a csapatban aki normálisan el tudná dobni a lasztit, és ez elég nagy gáz.

több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem ha már az első körben nem lett QB, akkor felesleges szvsz a QB. Inkább egy jó Nix/Tuitt a D falba, és nekimenni Fitzpatrickkel. Ha jó lesz, akkor lehet örülni, ha nem, és egy hátsó körös vetélytárs sem szorítja ki, vagy nem mutat be valami órási fejlődést (Fales? Boyd? Thomas? Savage?), akkor jövőre ismét neki lehet futni jó poziból, és hozni bármi árom egy franchise QB-t. A jövő évi classban is lesznek ilyen prospectek, mint idén.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Biztos a QB húzás?Jövőre nem jönnek ki az első körben jobb prospectek az idei maradéknál?aztec
Biztos húz BOB valakit, akit nevelgethet, de szerintem ez a szezon már Fitzé mint kezdő. Itt jó QB csak jövőre lesz, ha nem történik valami csoda.
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Biztos a QB húzás?Jövőre nem jönnek ki az első körben jobb prospectek az idei maradéknál?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Igazából mégsem annyira mindegy. Mettenbergert nagyon nem akarom. Azt hiszem őt Beckham és Landry tette fel a térképre, meg az LSU elég stabil futójátéka. Savage sem olyan jó szerintem. Nagyot tud dobni az nem elég ahhoz NFL QB legyen valaki. Murray lehet még érdekes kicsit Wilsonra hajaz nekem.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Lehet Garoppolot huzzuk. Ahhoz mit szólnátok ?sevarafa
Én azt mondom miért ne ha BOB-nak ő kell akkor legyen. 3 vagy későbbi körös választott lesz itt már végülis mindegy hogy ki mert csak szerencse kérdése én azért Boyd-ot megpróbálnám.swatt99
Boyd nagyon eltűnt amúgy, pedig néztem pár Clemson meccset és elég meggyőző volt, nem is értettem hogy miért nem szerepel sehol mock draftokban. Nix térdei tényleg kritikusak.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Lehet Garoppolot huzzuk. Ahhoz mit szólnátok ?sevarafa
Én azt mondom miért ne ha BOB-nak ő kell akkor legyen. 3 vagy későbbi körös választott lesz itt már végülis mindegy hogy ki mert csak szerencse kérdése én azért Boyd-ot megpróbálnám.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én is Tuittra tippelnék, ideális 3-4 DE, aki esetleg még NT is tud játszani. Nixnél gyanús, hogy a térdeinek annyi, csak akkor szabad behúzni, ha tuti egészséges.
Carr nem lesz 2/1. szerintem. Ha ilyen korán akartunk volna irányítót húzni, akkor feltradeltünk volna pár helyet, hogy biztos mienk legyen a kiszemelt játékos.DC
Egyébként azt mondják róla hogy 304 fontja ellenére baromi robbanékony. Azt hiszem inkább DE lenne, a nagyobb fajtából. Úgy tudom Crennel szerint 320 font alatt nincs NT. Ez a felfogása mondjuk nagyban különbözik Wade teóriájától.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Lehet Garoppolot huzzuk. Ahhoz mit szólnátok ?sevarafa
Igazából nekem innentől mindegy. Most úgy gondolom kiment az a 3 irányító akiről úgy gondoltam hogy week 1 starter lehet. Én ma nem húznék irányítót, talán holnap McCarront, ha benn lesz, őt is csak azért mert szimpatikus. A többi már nem hoz lázba.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Lehet Garoppolot huzzuk. Ahhoz mit szólnátok ?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
2/1 ért milyen picket lehet várni ha lenne trade?swatt99
második+4-ik kört kb...ha kör vége, akkor lehet második és harmadik kör is akár... de szerintem ne tradeljünk... 😊 vannak még zsír játékosok
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
2/1 ért milyen picket lehet várni ha lenne trade?
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Én is Tuittra tippelnék, ideális 3-4 DE, aki esetleg még NT is tud játszani. Nixnél gyanús, hogy a térdeinek annyi, csak akkor szabad behúzni, ha tuti egészséges.
Carr nem lesz 2/1. szerintem. Ha ilyen korán akartunk volna irányítót húzni, akkor feltradeltünk volna pár helyet, hogy biztos mienk legyen a kiszemelt játékos.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Warnerék azt ecsetelték, hogy Carrt kéne vinnetek. 😀

Amúgy megy a duma Ryan Mallett dealről, szerintem lenne és van is benne ráció.nfl_lover
Igen megy, remélem duma is marad. Minek adnánk 3. vagy 4. körös picket egy olyan irányítóért, aki még meg sem mutatta mit tud? Az újoncok 3-4 évvel fiatalabbak nála.
Amúgy akit még nagyon el tudok képzelni 2.körben az Tuitt. Combine, Pro Day, Private Visit. Eléggé megnézhette magának Crennel.Gabriel
Èn is így gondolom a Mallet ügyet ilyen magas picket nem szabad érte adni 6.körből az egyik mehet ha nagyon kell nekik. Én Hagemant írtam de Tuitt és Nix se rossz választás van sok need de azon se lennék meglepődve ha letrade lenne.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rohadna ki a lelke Rick Smithnek O'Brienestől meg mindenestől! Fenn vok 3/4 6-ig és 32-nél mikor már széles vigyorral nyugtázom 4 óra imádság után hogy lehet holnap meglesz az új franchise QB, betradel elénk a Vikings. Mi miért nem tudtunk 1 kibaszott helyet felmenni hogy legyen NORMÁLIS irányítónk? 1 hely, mit kért volna a Seahawks, a 7/1-es cetlinket? Vagy a Schaubért kapott 6/5-öt? Vigyék. Őket ismerve jobb játékost húztak volna ott, mint 2/1-nél. Mert személyes véleményem szerint egyetlen normális irányító maradt, de őt nem szabad Houstonba hozni. Állandóan a bátyjához hasonlítgatnák és ez kicsinálná szerintem. Nekem is megvan a Boardom, egyértelműen Nix van az első helyen nálam is. Védők közül még Jernigan lehetne érdekes, bár nem tudom most akkor Clowney OLB lesz? Jernigan csak akkor jó és ha tud 3-4 DE-t játszani. Támadók közül megemlíteném Lee-t. Bár nem akkora need az elkapó, + a meglevőknek se lesz ki passzoljon, csak a tehetsége miatt. Ott van Sua-Filo és ha nincs normális RT a csapatban az edzők szerint / bár valszeg ők azt hiszik van jó QB/, akkor Kouandjio. Illetve Carr, akiről leírtam miért nem lenne jó szerintem.Gabriel
1/1-en voltunk. Ha annyira akartuk volna Teddy-t akkor be tudtuk volna húzni ott is, de akár fel is tradelhettünk volna az 1. kör végébe. Nyílván az FO megvizsgálta és nem találták elég jónak Bridgewater-t, ahhoz, hogy draftoljuk. Vagy kinéztek valakit hátsóbb körben vagy a jövő évre hagyjuk a QB kérdést.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hageman- hez mit szólnátok? Nfl.com on Nix előtt van volt is vele privát beszélgetés. Olvastam róla hogy 3-4 be jó lehet endnek is.swatt99
Én egy kicsit túlértékeltnek érzem Hageman-t. Nem szeretném, ha őt húznánk a 2. körben.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Warnerék azt ecsetelték, hogy Carrt kéne vinnetek. 😀

Amúgy megy a duma Ryan Mallett dealről, szerintem lenne és van is benne ráció.nfl_lover
Igen megy, remélem duma is marad. Minek adnánk 3. vagy 4. körös picket egy olyan irányítóért, aki még meg sem mutatta mit tud? Az újoncok 3-4 évvel fiatalabbak nála.
Amúgy akit még nagyon el tudok képzelni 2.körben az Tuitt. Combine, Pro Day, Private Visit. Eléggé megnézhette magának Crennel.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Warnerék azt ecsetelték, hogy Carrt kéne vinnetek. 😀
nfl_lover
Ja, megkaphatná David mezszámát, és akkor a szurkolók leporolhatnák a régi mezeket, persze, ha még nem égették el mindet.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Warnerék azt ecsetelték, hogy Carrt kéne vinnetek. 😀

Amúgy megy a duma Ryan Mallett dealről, szerintem lenne és van is benne ráció.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hageman- hez mit szólnátok? Nfl.com on Nix előtt van volt is vele privát beszélgetés. Olvastam róla hogy 3-4 be jó lehet endnek is.