Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Egy év után újra együtt, asszem idén sem hagyok ki egy Tex meccset sem. Amúgy én is Nix-et vinném a helyetekben.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Szerintem nem csináltátok jól túl nagy ez a Clowney hype...Mack nagyobb fitt kett volna ha már védő....De kelett volna egy QB...

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Rohadna ki a lelke Rick Smithnek O'Brienestől meg mindenestől! Fenn vok 3/4 6-ig és 32-nél mikor már széles vigyorral nyugtázom 4 óra imádság után hogy lehet holnap meglesz az új franchise QB, betradel elénk a Vikings. Mi miért nem tudtunk 1 kibaszott helyet felmenni hogy legyen NORMÁLIS irányítónk? 1 hely, mit kért volna a Seahawks, a 7/1-es cetlinket? Vagy a Schaubért kapott 6/5-öt? Vigyék. Őket ismerve jobb játékost húztak volna ott, mint 2/1-nél. Mert személyes véleményem szerint egyetlen normális irányító maradt, de őt nem szabad Houstonba hozni. Állandóan a bátyjához hasonlítgatnák és ez kicsinálná szerintem. Nekem is megvan a Boardom, egyértelműen Nix van az első helyen nálam is. Védők közül még Jernigan lehetne érdekes, bár nem tudom most akkor Clowney OLB lesz? Jernigan csak akkor jó és ha tud 3-4 DE-t játszani. Támadók közül megemlíteném Lee-t. Bár nem akkora need az elkapó, + a meglevőknek se lesz ki passzoljon, csak a tehetsége miatt. Ott van Sua-Filo és ha nincs normális RT a csapatban az edzők szerint / bár valszeg ők azt hiszik van jó QB/, akkor Kouandjio. Illetve Carr, akiről leírtam miért nem lenne jó szerintem.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Van egy olyan érzésem, ha bent maradt volna Teddy, akkor se húzzuk be 2/1-en. Azt, hogy valaki elénk fog tradelni, már kilométerekről lehetett látni. Ha nagyon akartuk volna, akkor biztos nem kockáztatunk, és beáldoztuk volna a saját negyedik körösünket. Sajnálom, mert én szerettem volna nálunk látni, de már megszoktam, hogy FO sokszor másképp vélekedik, és igazából Teddy a kiválasztását követő interjúban is elég összefüggéstelenül beszélt, lehet tényleg több probléma van vele, mint gondolnánk
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Azoknak akik esetleg nem olvasnák a Draft topikot, itt van az interjúm Jadeveon Clowney edzőjével:  insidehandoff.com/2014/05/08/the-coachs-view-jadeveon-clowney/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310

Seva ezt neked!

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/Clowney-My-life-just-changed/de01a189-aee4-4523-9d6b-707ca4180c11 jó lessz , na , de a Vikings rohadna meg, majdnem bejött a tippem. Nixet tényleg nem szabad nem behúzni. Érdekes ez a draft.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fa szom. Főleg a Minnesota miatt.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2/1-re legalább annyira kardoskodnék Nix mellett, mint azt Seva tette 1/1-re Clowney mellett. Nem szabad bent hagynunk. És utána egy pár körig jöhetnének a pickek az Offense-be. 3/1-re egy Guard és 4/1-re pedig McCarron/Murray/Boyd hármasból egy project irányító.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Just finished interviews with Clowney. What a humble young man. Love his mother. Going to buy her anything she wants, a house first.

Gyerünk Clowney, sok sikert Houstonban. Igazán örömteli volt a reakcióját is látni a kiválasztásnál. Úgy gondolom, hogy jó úton indultunk el ezzel az 1/1-el.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hol vagy Seva? Megvan Clowney 😀
Jön a 2/1, nagyon jó emberek maradtak bent. Nix és Sua-Filo. Remélem a kettő közül jön valaki.Bondi
Nagy a boldogságom 😊 én most nixet hoznám! 😊 ti? 😊 de igaz suafilonak is örülnék...sevarafa
A DT poszt hatalmas nagy need.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Majdnem meglett hhidviz

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hol vagy Seva? Megvan Clowney 😀
Jön a 2/1, nagyon jó emberek maradtak bent. Nix és Sua-Filo. Remélem a kettő közül jön valaki.Bondi
Nagy a boldogságom 😊 én most nixet hoznám! 😊 ti? 😊 de igaz suafilonak is örülnék...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hol vagy Seva? Megvan Clowney 😀
Jön a 2/1, nagyon jó emberek maradtak bent. Nix és Sua-Filo. Remélem a kettő közül jön valaki.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Brutális pass rush lesz. Alig várom.Bondi
Mondjuk NT, és a bal oldali 3-4 DE poziba nem sok mindenünk van...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2006 újra itt van.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Clowney a 90-es mezszámot választotta, ugyanazt, mint anno Mario Williams. Vicces, ahogy a történelem ismétli önmagát...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Brutális pass rush lesz. Alig várom.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Azt hiszem jól jön nekünk, hogy ennyien megkérdőjelezték Clowney munkamorálját. A kiválasztása után rögtön nyilatkozta, hogy "kezdődhet a munka"
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Welcome 😊

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Welcome Clowney in Houston!
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Még mielőtt elkezdődik be akartam írni annak a 2 játékosnak a nevét akikkel a hétvégén még találkozott a vezetés. Ők Charles Sims RB West Virginia és Dominique Easley DE Florida.
Sajnos szerintem is Clowney lesz az 1/1, de ha így is lesz akkor is fennmaradok, hátha lesz 1 feltrade QB-ért.Gabriel
Én is reménykedek még egy feltradben Bridgewaterért az első végén (persze, ha 2/1. húzzuk be, akkor se fogok duzzogni 😊 )
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Még mielőtt elkezdődik be akartam írni annak a 2 játékosnak a nevét akikkel a hétvégén még találkozott a vezetés. Ők Charles Sims RB West Virginia és Dominique Easley DE Florida.
Sajnos szerintem is Clowney lesz az 1/1, de ha így is lesz akkor is fennmaradok, hátha lesz 1 feltrade QB-ért.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Hoppá:

@tomecurran: A source tells me Ryan Mallett to the Texans may soon be done.Hulkeinstein
Na akkor megvan a franchise QB és megy Clowney 1/1-re..... vagy nem 😊ThundersNFL
vagy Mack 😀😀😀

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hoppá:

@tomecurran: A source tells me Ryan Mallett to the Texans may soon be done.Hulkeinstein
Na akkor megvan a franchise QB és megy Clowney 1/1-re..... vagy nem 😊ThundersNFL
Vajon mennyi érne meg? 4/101, 3/65? 😊 Izgalmak! 😊winston
1/1iktriad
touché.