Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ezt értem Ulpi, csak azt nem tudom miért számít ezeknek a "szakiknak" annyira az uborkaszezon. Kizárólag azért mert ők a fizujukat azért kapják, hogy ezekben a hónapokban minden játékost "kielemezgessenek" és aki úgy érzi tett ő eleget azért a college szezonban, hogy jó helyen válasszák ki és vele kapcsolatban nincs miről írni, akkor őt lehúzzák? Ilyen egyszerű? Ott van Mayock meg Bridgewater. Emlékszem az elején azt mondta ő a legjobb a QB felhozatalból. Ekkor ugye a college szezonnak már vége volt, tehát a pályán nyújtott teljesítmény mondathatta ezt vele. Aztán most ott járunk, hogy lassan a 2. körből is kiírja. Ez mindegy csak már innentől az én szememben semmit nem ér egy ilyen elemző véleménye mert ha Bridgewater beválik NFL szinten, akkor hülyeséget írkált a draftot megelőző időszakban. Ha nem válik be akkor miért gondolta az ellenkezőjét az offseason elején. Így én is vagy bármelyik fórumozó tudnánk elemezni. Mondok ilyet holnap esni fog az eső, vagy nem. Mondjuk Bortles meghatározó QB lesz az NFL-ben, vagy nem. Hol a pénzem?Gabriel
Az időjárás előrejelzés tökéletes példa. Kedden várhatóan esni fog. Helyenként. Ahol nem, ott borult lesz az ég. Kivéve ahol sütni fog a nap, pár megyében. Pár megye az ország összesen. (Akkor bele sem mentem, hogy szombaton is van keddi előrejelzés és hétfőn is, csak néha egész más).
Másrészt mindig írni kell valami újat. Nem igazat, vagy amit komolyan hiszel, újat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
OFF

Mondok egy sztorit arról, egy QB értékét miképp értékeli egy NFL csapatvezetés.
Drew Brees minden idők egyik, ha nem A legjobb második körös irányítója (sztem az). Várták őt első körbe is, csak alacsony volt, nem minden rendszerbe illett, ráadásul előre tudható/sejthető volt, hogy jó OL kell elé.
Brees elmondta, a KC akkori döntéshozói is (10+ évvel később), hogy majdnem elvitték 1/12re. Két terve volt ugyanis a Chiefs vezetőinek:
1. Trent Green átigazolása a Ramsből
2. Drew Brees draftolása, ha kell feltrade árán is, komoly piackutatással, és előzetes elemzésekkel (amiket el is kezdtek elég komoly forrásokat megmozgatva).
A Rams belement a cserébe, és Brees a Saintshez került másodk körben (SD-hez). Az teljes igazsághoz tartozik, hogy Green elit irányítóvá vált, főleg a kiváló OLnek köszönhetően, de soha nem nyert SBt. Brees igen (MVP is ő lett).

Ezt csak azért mondom, mert egy QB annyira fontos poszt, ha valaki egyikben meglátja a tehetséget, az érdekli a legkevésbé, hogy önjelölt szakik által írt netes listákon hol szerepel a neve.ulpianus
Ezt értem Ulpi, csak azt nem tudom miért számít ezeknek a "szakiknak" annyira az uborkaszezon. Kizárólag azért mert ők a fizujukat azért kapják, hogy ezekben a hónapokban minden játékost "kielemezgessenek" és aki úgy érzi tett ő eleget azért a college szezonban, hogy jó helyen válasszák ki és vele kapcsolatban nincs miről írni, akkor őt lehúzzák? Ilyen egyszerű? Ott van Mayock meg Bridgewater. Emlékszem az elején azt mondta ő a legjobb a QB felhozatalból. Ekkor ugye a college szezonnak már vége volt, tehát a pályán nyújtott teljesítmény mondathatta ezt vele. Aztán most ott járunk, hogy lassan a 2. körből is kiírja. Ez mindegy csak már innentől az én szememben semmit nem ér egy ilyen elemző véleménye mert ha Bridgewater beválik NFL szinten, akkor hülyeséget írkált a draftot megelőző időszakban. Ha nem válik be akkor miért gondolta az ellenkezőjét az offseason elején. Így én is vagy bármelyik fórumozó tudnánk elemezni. Mondok ilyet holnap esni fog az eső, vagy nem. Mondjuk Bortles meghatározó QB lesz az NFL-ben, vagy nem. Hol a pénzem?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
OFF

Mondok egy sztorit arról, egy QB értékét miképp értékeli egy NFL csapatvezetés.
Drew Brees minden idők egyik, ha nem A legjobb második körös irányítója (sztem az). Várták őt első körbe is, csak alacsony volt, nem minden rendszerbe illett, ráadásul előre tudható/sejthető volt, hogy jó OL kell elé.
Brees elmondta, a KC akkori döntéshozói is (10+ évvel később), hogy majdnem elvitték 1/12re. Két terve volt ugyanis a Chiefs vezetőinek:
1. Trent Green átigazolása a Ramsből
2. Drew Brees draftolása, ha kell feltrade árán is, komoly piackutatással, és előzetes elemzésekkel (amiket el is kezdtek elég komoly forrásokat megmozgatva).
A Rams belement a cserébe, és Brees a Saintshez került másodk körben (SD-hez). Az teljes igazsághoz tartozik, hogy Green elit irányítóvá vált, főleg a kiváló OLnek köszönhetően, de soha nem nyert SBt. Brees igen (MVP is ő lett).

Ezt csak azért mondom, mert egy QB annyira fontos poszt, ha valaki egyikben meglátja a tehetséget, az érdekli a legkevésbé, hogy önjelölt szakik által írt netes listákon hol szerepel a neve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Mivel BOB kijelentette, hogy nincs olyan Qb, aki kiemelkedne a mezőnyből, akkor szerintem joggal alapozok arra, hogy kire is gondolnak, amikor kijelentik: "tudjuk kit akarunk az 1/1-en"... AZt itt már fel sem merem hozni, mi van akkor ha letrade-et KhalilMack húzása követné, mert meg leszek lincselve, hogy egy qb need-es csapat miért húzna OLB-t... ulpi, Clowney-tól itt már direkt nem akarok írni, de ha egyszerleírom hogy BPA, akkor neked ki jut eszedbe? Bortles?Manziel? ne fárassz már... én kérek elnézést, hogy ki a BPA 😀 megint itt tartunk..semmit nem mondtam, csak a véleményem, ahogy mindenki más teszi, és direkt nem írtam bele személyes véleményt azon az alapon, hogy clowney milyen. Tényeket írtam. Ha nem tetzsik h ő a BPA, 1/1-nél az idei drafton, akkor nézd inkább a draft helyett az NBArájátszást, az is elég jó most 😀 de ettől még a tények nem változnak...sevarafa
(Lehet normális hangnemben, a másikat tisztelve is vitázni.)

1/1 Clowney, mert láttál pár listát. Amit kik is írtak? Ettől lehet hogy ő az, erről később, miért nem biztos.
Én is látom pár éve Clowneyt, nagy sztár, lehetetlen nem látni, aki nézi az egyetemi focit. De nem csak őt látom. Illetve láttam az elmúlt ~10 év draftjait is. Olvastam véleményeket tuti 1/1ekről, legjobb ezmegazokról.
Mennyit láttál abból, mikor Clowney leszarta a csapatot az edzőket, a szurkolókat, a győzelmet, mindent és mindenkit? Mert sokan már előtte is az idei draftclass legjobbjának kiáltották, instant 1/1nek. Aztán elkezdett csúszni, és észbe kapott. Mert ugye ha Top 10es választott, nem kell focizni, megkapja a lóvét bianco 4+1 évre, és nyert. Ellenben ha tovább alibizett volna, lehet második napon sem kell senkinek jó szívvel, főleg ha megsérül, ami előfordulhat. Akkor pedig hajthat a teljes rookie szerződés ideje alatt a milliókért. Elkezdett focizni újra. Lehet észhez tért örökre, lehet amint pénzt lát, leáll megint. Ez benne a kockázat, ezért nem vagyok biztos benne, hogy minden edzőnek ő az ideális 1/1. Sőt tudok edzőket, akikről biztosan ki merem jelenteni, hogy soha nem vinnének el ilyen mentalitású játékost első körben.
Az hogy a Raiders, a Browns (akikre céloztál) vagy ki fog feltrédelni 1/1re és kiért, nem tudom, de lehet hogy QBért fog, aki esetleg. Ez is benne van, nem tuti Clowney még trade esetén sem. Ez a lényeg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most elkezdtem olvasgatni mock draftokat.....
A draftteknél ma 1/1 Mack, 2/1 Bortles
draftsite: Clowney, Garoppolo / úgy hogy benn van Brigdewater...../
Tényleg nem értem ezt. Mintha nem is számítana mit csinált a pályán, csak az hogy mit nem a pre-draft időszakban.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉Gabriel
Jogos a Jags trade elképzelés. Ha velük tradelünk, akkor vélhetően mi választjuk ki az első QB-t a drafton, mint ahogy az 1/1-en tennénk...sevarafa
Igazából úgy képzeltem akkor ők viszik Clowneyt, a Rams ha nem akar letradelni szintén akkor Robinson. Mi meg visszük 3-nál Manzielt+ örülünk a plusz pickek miatt. Hát ennyi...
Egyébként olvastam most a Waltert😀😀😀 Nagyon kemény lenne. Ha nem gáz beírom:
1. Clowney
2. Nix
3. Bridgewater
4. Mason
4. Ellington
5. Zumwalt

Ezt hol lehet aláírni?😀😀😀Gabriel
itt: ...........
Én már aláírtam! 😀 😀


és én is így gondoltam, hogy Clowney-t vinné a Jags... 😊sevarafa
De most őszintén, erre mi az esély? Semmi. Amúgy ez laza lenne. Tegyük fel mindenki beválik: Clowney átveszi Smith helyét, Nix NT, Zumwalt meg Cushing párja, Reed marad OLB. Teddy beszopat mindenkit, aki lehúzta és franchise QB, Foster és Mason tandemben futnak, Ellington meg király slot receiver lesz. És akkor a meleg seggünk a hideg falhoz ér😀😀😀Gabriel
Hát erre nem sok esélyt látok én sem. De azok után, hogy aláírtuk, már jönniük kell 😀 😛
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉Gabriel
Jogos a Jags trade elképzelés. Ha velük tradelünk, akkor vélhetően mi választjuk ki az első QB-t a drafton, mint ahogy az 1/1-en tennénk...sevarafa
Igazából úgy képzeltem akkor ők viszik Clowneyt, a Rams ha nem akar letradelni szintén akkor Robinson. Mi meg visszük 3-nál Manzielt+ örülünk a plusz pickek miatt. Hát ennyi...
Egyébként olvastam most a Waltert😀😀😀 Nagyon kemény lenne. Ha nem gáz beírom:
1. Clowney
2. Nix
3. Bridgewater
4. Mason
4. Ellington
5. Zumwalt

Ezt hol lehet aláírni?😀😀😀Gabriel
itt: ...........
Én már aláírtam! 😀 😀


és én is így gondoltam, hogy Clowney-t vinné a Jags... 😊sevarafa
De most őszintén, erre mi az esély? Semmi. Amúgy ez laza lenne. Tegyük fel mindenki beválik: Clowney átveszi Smith helyét, Nix NT, Zumwalt meg Cushing párja, Reed marad OLB. Teddy beszopat mindenkit, aki lehúzta és franchise QB, Foster és Mason tandemben futnak, Ellington meg király slot receiver lesz. És akkor a meleg seggünk a hideg falhoz ér😀😀😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉Gabriel
Jogos a Jags trade elképzelés. Ha velük tradelünk, akkor vélhetően mi választjuk ki az első QB-t a drafton, mint ahogy az 1/1-en tennénk...sevarafa
Igazából úgy képzeltem akkor ők viszik Clowneyt, a Rams ha nem akar letradelni szintén akkor Robinson. Mi meg visszük 3-nál Manzielt+ örülünk a plusz pickek miatt. Hát ennyi...
Egyébként olvastam most a Waltert😀😀😀 Nagyon kemény lenne. Ha nem gáz beírom:
1. Clowney
2. Nix
3. Bridgewater
4. Mason
4. Ellington
5. Zumwalt

Ezt hol lehet aláírni?😀😀😀Gabriel
itt: ...........
Én már aláírtam! 😀 😀


és én is így gondoltam, hogy Clowney-t vinné a Jags... 😊
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉Gabriel
Jogos a Jags trade elképzelés. Ha velük tradelünk, akkor vélhetően mi választjuk ki az első QB-t a drafton, mint ahogy az 1/1-en tennénk...sevarafa
Igazából úgy képzeltem akkor ők viszik Clowneyt, a Rams ha nem akar letradelni szintén akkor Robinson. Mi meg visszük 3-nál Manzielt+ örülünk a plusz pickek miatt. Hát ennyi...
Egyébként olvastam most a Waltert😀😀😀 Nagyon kemény lenne. Ha nem gáz beírom:
1. Clowney
2. Nix
3. Bridgewater
4. Mason
4. Ellington
5. Zumwalt

Ezt hol lehet aláírni?😀😀😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A BPA sem szàmít, sőt MelKiper vèlemènyèt is magasról leszarjàk. Ebben Sobrinak van igaza, ha Geroppàlè köll behúzza 1/1en, minek szarozna vele. Mindentmegelőző a csapat needjei+scoutok ès mivel 1/1ről van szó, màs csapat se köhöghet ebbe bele. Smivan ha a Jax QBt húz? Megtehetik, meg. Közbe BoB letrèdelt, feljön a Tampa meg a Vikes? He? hattyuk, hattyuk, baszhatty... Emlèkezz a Ramre ott vakarhattyàk Bradfordot meg a zsàk cetlit, akkorse mennek POba, a Rapeskins köszönte szèpen, egy POrunt eddig bemutatott.sutianap
Azért ez nem ilyen egyszerű.
Amikor a redskins ment a PO-ba, akkor a divíziója roppant gyenge volt.
A Rams pedig azért nem tud "kitörni", mert a liga jelenleg legerősebb csoportjában van, de ha követed az NFC-W-t, akkor kiderül,hogy komoly kis csapat alakult ott a plusz pickekből.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A BPA sem szàmít, sőt MelKiper vèlemènyèt is magasról leszarjàk. Ebben Sobrinak van igaza, ha Geroppàlè köll behúzza 1/1en, minek szarozna vele. Mindentmegelőző a csapat needjei+scoutok ès mivel 1/1ről van szó, màs csapat se köhöghet ebbe bele. Smivan ha a Jax QBt húz? Megtehetik, meg. Közbe BoB letrèdelt, feljön a Tampa meg a Vikes? He? hattyuk, hattyuk, baszhatty... Emlèkezz a Ramre ott vakarhattyàk Bradfordot meg a zsàk cetlit, akkorse mennek POba, a Rapeskins köszönte szèpen, egy POrunt eddig bemutatott.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉Gabriel
Jogos a Jags trade elképzelés. Ha velük tradelünk, akkor vélhetően mi választjuk ki az első QB-t a drafton, mint ahogy az 1/1-en tennénk...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Annyiban lehet benne ráció, higy lehet a top3- ból mind egy melyik és remélik higy 1/6-on bennt lesz az egyik... És így lenne egy jó pár előkelő plus pick is a kezükben...Tomcsik
Értettem elsőre is. Na, ilyen nincs.
Arról van szó, hogy adott játékos megéri a TOP5ös picket a csapat szerint = azonnali franchise QB. Egy srácról lehet elhiszik ezt, de hogy háromról (akik egész más stílusúak)? Én még ilyet nem hallottam soha. Márpedig ha egyről hiszik, azt el fogják vinni és kész. Nem bazíroznak arra, hátha pont ő marad bent. Vagy ha nem, hát rábasznak, de legalább van egy extra pick, ahol vihetnek olyat, akiben nem hisznek hogy képes a feladatra.
Ez elképesztő ostoba lépés volna. (már ha hisznek benne ott a srác akit keresnek a legfontosabb posztra). Ők profi csapatot építenek, az állásukat teszik fel rá. Nem az számít, hogy az ár/érték arány legyen faja mikor holnap kiértékeli Höri vagy valaki. Nekik a reach/steal semmit nem jelent ilyen arányban, csak sokkal nagyobb léptékben. Ez csak a mock draft játékban fontos szempont.ulpianus
Mivel BOB kijelentette, hogy nincs olyan Qb, aki kiemelkedne a mezőnyből, akkor szerintem joggal alapozok arra, hogy kire is gondolnak, amikor kijelentik: "tudjuk kit akarunk az 1/1-en"... AZt itt már fel sem merem hozni, mi van akkor ha letrade-et KhalilMack húzása követné, mert meg leszek lincselve, hogy egy qb need-es csapat miért húzna OLB-t... ulpi, Clowney-tól itt már direkt nem akarok írni, de ha egyszerleírom hogy BPA, akkor neked ki jut eszedbe? Bortles?Manziel? ne fárassz már... én kérek elnézést, hogy ki a BPA 😀 megint itt tartunk..semmit nem mondtam, csak a véleményem, ahogy mindenki más teszi, és direkt nem írtam bele személyes véleményt azon az alapon, hogy clowney milyen. Tényeket írtam. Ha nem tetzsik h ő a BPA, 1/1-nél az idei drafton, akkor nézd inkább a draft helyett az NBArájátszást, az is elég jó most 😀 de ettől még a tények nem változnak...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nézzétek, szerintem ha business van muszály top5-ön belül maradni. Egyébként az az érzésem ha QB akkor Manzielt akarják. Szerintem egyedül a Jags az akivel nekünk érdemes lenne üzletelni. Clowney a top10-ből szerintem nekik, a Falconsnak és a Vikingsnek jelentene azonnali impactet. Utóbbi kettő a 6. ill. 8. helyen választ. Szerintem az késő. Ott, ha QB run lesz, be is szoptuk. Akkor marad esetleg Mack, valamelyik OT, ill. a 2 WR jobb esetben. Akkor meg már inkább simán Donald lenne az emberem.😉
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Annyiban lehet benne ráció, higy lehet a top3- ból mind egy melyik és remélik higy 1/6-on bennt lesz az egyik... És így lenne egy jó pár előkelő plus pick is a kezükben...Tomcsik
Értettem elsőre is. Na, ilyen nincs.
Arról van szó, hogy adott játékos megéri a TOP5ös picket a csapat szerint = azonnali franchise QB. Egy srácról lehet elhiszik ezt, de hogy háromról (akik egész más stílusúak)? Én még ilyet nem hallottam soha. Márpedig ha egyről hiszik, azt el fogják vinni és kész. Nem bazíroznak arra, hátha pont ő marad bent. Vagy ha nem, hát rábasznak, de legalább van egy extra pick, ahol vihetnek olyat, akiben nem hisznek hogy képes a feladatra.
Ez elképesztő ostoba lépés volna. (már ha hisznek benne ott a srác akit keresnek a legfontosabb posztra). Ők profi csapatot építenek, az állásukat teszik fel rá. Nem az számít, hogy az ár/érték arány legyen faja mikor holnap kiértékeli Höri vagy valaki. Nekik a reach/steal semmit nem jelent ilyen arányban, csak sokkal nagyobb léptékben. Ez csak a mock draft játékban fontos szempont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Kell nektek sevarafát visszafogni. Most egy hszben 4x (5?) írta le ugyanazt a mondatot pepitában. Aminek természetesen egyik fő eleme=Clowney az ultimate 1/1.

Meglátjuk, valóban így gondolják-e Houstonban. Egyébiránt ha az elméleted igaz sevarafa, miszerint QBt akarnak ~1/5ig, akkor szvsz nem kockáztatnak és variálnak semmit. Mert mi van, ha pont az a QB megy ki akit ők akartak? Egyszerűbb vinni adott QBt és kész.ulpianus
Annyiban lehet benne ráció, higy lehet a top3- ból mind egy melyik és remélik higy 1/6-on bennt lesz az egyik... És így lenne egy jó pár előkelő plus pick is a kezükben...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kell nektek sevarafát visszafogni. Most egy hszben 4x (5?) írta le ugyanazt a mondatot pepitában. Aminek természetesen egyik fő eleme=Clowney az ultimate 1/1.

Meglátjuk, valóban így gondolják-e Houstonban. Egyébiránt ha az elméleted igaz sevarafa, miszerint QBt akarnak ~1/5ig, akkor szvsz nem kockáztatnak és variálnak semmit. Mert mi van, ha pont az a QB megy ki akit ők akartak? Egyszerűbb vinni adott QBt és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
"I absolutely know who I want," Smith told Fox Sports Southwest, per the team's official website.
"Now where the game is played is if there's an opportunity to move and, in this case, obviously to move back if somebody else wants to come up to that first pick," Smith said. "Then you weigh what the opportunities are versus who the individual is that you want to take and what that value is relative to the value that somebody might be offering you."

Nekem ebből nem az jön le, hogy QB-t fogunk húzni. Szerintem Clowney vagy ha jönne egy jó ajánlat akkor letrade.Bondi
De ha letrade, akkor QB szerintem. Egyébként azt mondja ha trade az jó, ha nincs trade akkor is jó, mert már tudja kit választanak. Tipikus példa arra hogy hoztál is meg nem is. Ezt az egész megszólalást feleslegesnek érzem, hacsak nem arról szól a dolog hogy tényleg árulja a picket és próbálja úgy kihozni burkoltan a dolgot hogy ha kell valakinek Clowney, esetleg valaki visszavonhatatlanul szerelmes lett valamelyik OT-be vagy QB-ba akkor ideje lenne előkészíteni az ajánlatot, mert jelenleg mi vagyunk azok akik tényleg bárkit kiválaszthatnak. Nyílván leginkább Clowneyról van szó.Gabriel
Szerintem Smith-ék is tisztában vannak azzal, hogy ha nem tudják eltradelni az első pick-ket, akkor Clowney-t kell húzniuk. Talán még mondanám is azt, hogy nem akarják Clowney-t húzni, mert a QB nagyobb need.
Ezért ők tradelni akarnak a 4-5-6-ik pick-re. Ott elhoznak egy irányítót.Szerintem ők ezt akarják, ezért árulják az 1/1-et, ezért van értelme ennek a nyilatkozatnak, ahogyan te is írtad.
Viszont ha nincs trade, akkor szerintem kiválasztják Clowey-t, mert BPA miatt őt kell vinni, még akkor is ha QB nagyobb need.
Összességében szerintem a Texans nagyon tradelni akar, és nem Clowney-t akarja, hanem a QB-k közül valakit. De ha nincs trade, akkor Clowney lesz. Vicces kicsit: nyammogva, de ha már 1/1-ben nincs trade akkor szerencsétlen texansnak el kell hoznia a BPA-t 😀 pedig ők nem is akarták 😀
Ebben az esetben kíváncsi vagyok melyik QB párost hoznánk el, és melyik körökben 😊
Másik esetben meg arra lennék kíváncsi, hogy mennyi az az érték, amit az 1/1-ért kaphatunk. 1/6-nál én félnék, hogy kimennek már a QB-k, és megszívtuk a trade-t...vesztettük Clowney-t, és a qb-t is... jobb lenne 1/5 vagy 1/4-re tradelni...mennyi lehet itt az érték?Érdekel mit tippelünk 😀
Nem mintha számítana, mert mindegy mit kapunk érte, ha Smith-ék ezt akarják (QBt) akkor már ajándék a mellette levő pick vagy pick-kek
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
"I absolutely know who I want," Smith told Fox Sports Southwest, per the team's official website.
"Now where the game is played is if there's an opportunity to move and, in this case, obviously to move back if somebody else wants to come up to that first pick," Smith said. "Then you weigh what the opportunities are versus who the individual is that you want to take and what that value is relative to the value that somebody might be offering you."

Nekem ebből nem az jön le, hogy QB-t fogunk húzni. Szerintem Clowney vagy ha jönne egy jó ajánlat akkor letrade.Bondi
De ha letrade, akkor QB szerintem. Egyébként azt mondja ha trade az jó, ha nincs trade akkor is jó, mert már tudja kit választanak. Tipikus példa arra hogy hoztál is meg nem is. Ezt az egész megszólalást feleslegesnek érzem, hacsak nem arról szól a dolog hogy tényleg árulja a picket és próbálja úgy kihozni burkoltan a dolgot hogy ha kell valakinek Clowney, esetleg valaki visszavonhatatlanul szerelmes lett valamelyik OT-be vagy QB-ba akkor ideje lenne előkészíteni az ajánlatot, mert jelenleg mi vagyunk azok akik tényleg bárkit kiválaszthatnak. Nyílván leginkább Clowneyról van szó.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"I absolutely know who I want," Smith told Fox Sports Southwest, per the team's official website.
"Now where the game is played is if there's an opportunity to move and, in this case, obviously to move back if somebody else wants to come up to that first pick," Smith said. "Then you weigh what the opportunities are versus who the individual is that you want to take and what that value is relative to the value that somebody might be offering you."

Nekem ebből nem az jön le, hogy QB-t fogunk húzni. Szerintem Clowney vagy ha jönne egy jó ajánlat akkor letrade.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mi ez a nagy csend? Egy hete 5 percenként mentek a kommentek, Seva dobhatnál valami témát xDLanceVance
Vihar előtt, de dobok én, Lewan lesz az 1/1 @)
| smokescreenvót, Johhny jön... | sutianap
Nem mert Savage vagy Tebow. De utóbbinak van a legnagyobb esélye.samu09
Tényleg, Tebowal mi van? Van csapata? Vagy beállt hittérítőnek, v mi ?LanceVance
Elméletileg college szakértő lett az egyik csatornánál.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Újabb nevek a vizsgált játékosok listájára:

Jimmie Ward S Northern Illinois
Blake Annen TE Cincinatti
Nate Askew OLB Texas A&M
Isaiah Battle WR Texas State
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Mi ez a nagy csend? Egy hete 5 percenként mentek a kommentek, Seva dobhatnál valami témát xDLanceVance
Vihar előtt, de dobok én, Lewan lesz az 1/1 @)
| smokescreenvót, Johhny jön... | sutianap
Nem mert Savage vagy Tebow. De utóbbinak van a legnagyobb esélye.samu09
Tényleg, Tebowal mi van? Van csapata? Vagy beállt hittérítőnek, v mi ?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Mi ez a nagy csend? Egy hete 5 percenként mentek a kommentek, Seva dobhatnál valami témát xDLanceVance
Vihar előtt, de dobok én, Lewan lesz az 1/1 @)
| smokescreenvót, Johhny jön... | sutianap
Nem mert Savage vagy Tebow. De utóbbinak van a legnagyobb esélye.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi ez a nagy csend? Egy hete 5 percenként mentek a kommentek, Seva dobhatnál valami témát xDLanceVance
Vihar előtt, de dobok én, Lewan lesz az 1/1 @)
| smokescreenvót, Johhny jön... |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak