Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A NDSU CB Marcus Wllliamsről annyit, hogy ő az FCS örökös picksix leadere, plusz remek returner is.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok!
Kicsit tovább bővült az UDFA lista, már nyomom is:

WR LaColtan Bester Oklahoma
WR Anthony McClung Cincinnati
TE Ian Thompson Louisiana- Lafayette
C Kevin Forsch Houston

DE Julius Warmsley Tulane
OLB Terrance Lloyd Baylor
S Theo Alexander Southeastern Louisiana

/McClung majdnem 1000 yardos volt idén./
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Srácok alig tudtam követni az eseményeket a héten, mert vasárnap óta sárguláson voltam az egyetemen, és az ivás-alvás volt a menetrendem minden nap 😀 Elég volt most végigpörgetni a kommenteket hogy fel tudjak zárkózni, de megérte. Talán ez még jobb draft volt mint az előző kettő, de majd később úgy is kiderül. Kicsit fura hogy nem volt LB draft, még ha Bohócot át is képzik kellett volna még egy. Savage meg úgy tűnik elég hype-ot kapott hogy elvigyük 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A teljes lista a draftolt játékosokról:

1. kör Jadeveon Clowney OLB
2. kör Xavier Su'a-Filo OG
3. kör C.J. Fiedorowicz TE
3. kör Louis Nix NT
4. kör Tom Savage QB
6. kör Jeoffrey Pagan DE
6. kör Alfred Blue RB
6. kör Jay Prosch FB
7. kör Andre Hal CB
7. kör Lonnie Ballentine FS

Összességében szerintem remekül sikerült ez a draft, Rick Smith számomra ismét bizonyította, hogy remek GM lett belőle az évek alatt. Úgy gondolom, hogy a legtöbb hiányposztot sikerült pótolni.Igen, úgy gondolom annak ellenére, hogy nem draftoltunk QB-t 1/1-re. Tisztán látszik, hogy mi lesz a jövő évre a terve BoB-nak, egy nagyon erős futó játék mellett, egy rövid passzos támadójáték. Szinte biztosra veszem, hogy Fitzpatrick lesz a kezdő és Savage kap egy évet, hogy felkészüljön az NFL-re. Van a srácban potenciál, de kell még fejlődnie, főleg a pontosságában. Hátső körökben pedig jó kiegészítő vagy PS emberek jönnek. Kivéve Prosch. És UDFA-ról is jött két roster esélyes Bullough és Boswell személyében.

NFL-en A- osztályzatot kaptunk. Az mondjuk erősen érdekes, hogy az 5 körre, hogy kaptunk B+t. Ezek szerint annyira jó volt a Nix trade, hogy még a nem létező 5. körre is kaptunk egy B+t. 😊Bondi
Ez a draft nekem különösen tetszik. JD, Xavier, CJ, NIX egyből kezdni fognak, és ez hatalmas dolog. A tavalyi draftról Quess is kezdeni fog elméletileg, tehát minimum 5 ember lesz aki a tavalyi csapathoz képest instant kezdő lesz, akik javítanak a csapaton.
Fitz kezd, mögötte Tom betanul, fejtágítás stb...
Front7 undorító módon rendben lesz. O line alakul. Savage játéke nem szúrt szemet nekem egyszer sem (bár nekem Bortles-é sem de ez van), majd meglátjuk BOB mit tud kihozni belőle. Reménykedem a legjobbakban. Szerintem akár egy Fitz szintű QB-val is lehetünk PO esélyesek, jó hívásokkal...
soso...tetszik amit csináltunk!!!
BullsOnParade
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A teljes lista a draftolt játékosokról:

1. kör Jadeveon Clowney OLB
2. kör Xavier Su'a-Filo OG
3. kör C.J. Fiedorowicz TE
3. kör Louis Nix NT
4. kör Tom Savage QB
6. kör Jeoffrey Pagan DE
6. kör Alfred Blue RB
6. kör Jay Prosch FB
7. kör Andre Hal CB
7. kör Lonnie Ballentine FS

Összességében szerintem remekül sikerült ez a draft, Rick Smith számomra ismét bizonyította, hogy remek GM lett belőle az évek alatt. Úgy gondolom, hogy a legtöbb hiányposztot sikerült pótolni.Igen, úgy gondolom annak ellenére, hogy nem draftoltunk QB-t 1/1-re. Tisztán látszik, hogy mi lesz a jövő évre a terve BoB-nak, egy nagyon erős futó játék mellett, egy rövid passzos támadójáték. Szinte biztosra veszem, hogy Fitzpatrick lesz a kezdő és Savage kap egy évet, hogy felkészüljön az NFL-re. Van a srácban potenciál, de kell még fejlődnie, főleg a pontosságában. Hátső körökben pedig jó kiegészítő vagy PS emberek jönnek. Kivéve Prosch. És UDFA-ról is jött két roster esélyes Bullough és Boswell személyében.

NFL-en A- osztályzatot kaptunk. Az mondjuk erősen érdekes, hogy az 5 körre, hogy kaptunk B+t. Ezek szerint annyira jó volt a Nix trade, hogy még a nem létező 5. körre is kaptunk egy B+t. 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
UDFA Offense Players:

WR Nathan Slaughter West Texas A&M
WR Travis Labhart Texas A&M
TE Anthony Denham Utah
TE Chris Coyle Arizona State
OT Bryan Witzmann South Dakota State
OT Chris Martin Central Florida
OT Matt Feiler Bloomsburg
C Kjelby Oiland Montana

UDFA Defense Players:

NT Tyrone Ezell Pittsburg
DE Wade Keliikipi Oregon
DE Sullivan Grosz Cal Poly
DE Austin Brown Miami (OH)
ILB Max Bullough Michigan State
ILB Chris Young Arizona State
ILB Brenden Daley Hawaii
OLB Chris McAllistair Baylor
OLB Cory Henry Florida Atlantic
OLB Jason Ankrah Nebraska
CB Nick Addison Bethune- Cookman
CB Marcus Williams North Dakota State

valamint Chris Boswell K Rice. Itt járunk most, amikor nyugovóra térek.Gabriel
Bulloudh és Boswell-nek még akár esélye is lehet, hogy rosterre kerüljenek.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
UDFA Offense Players:

WR Nathan Slaughter West Texas A&M
WR Travis Labhart Texas A&M
TE Anthony Denham Utah
TE Chris Coyle Arizona State
OT Bryan Witzmann South Dakota State
OT Chris Martin Central Florida
OT Matt Feiler Bloomsburg
C Kjelby Oiland Montana

UDFA Defense Players:

NT Tyrone Ezell Pittsburg
DE Wade Keliikipi Oregon
DE Sullivan Grosz Cal Poly
DE Austin Brown Miami (OH)
ILB Max Bullough Michigan State
ILB Chris Young Arizona State
ILB Brenden Daley Hawaii
OLB Chris McAllistair Baylor
OLB Cory Henry Florida Atlantic
OLB Jason Ankrah Nebraska
CB Nick Addison Bethune- Cookman
CB Marcus Williams North Dakota State

valamint Chris Boswell K Rice. Itt járunk most, amikor nyugovóra térek.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Elvileg 1. UDFA igazolásunk: Nathan Slaughter WR West Texas A&M.
Ide szerkesztem a további érkezőket: Max Bullough ILB Michigan State.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Akkor jött még: Jay Prosch FB, Andre Hal CB és Lonnie Ballentine FS

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Alfred Blue, running back LSU-ból, a 6/5.-ös választásunk
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
190 centi ,140 kiló, kb ennyi, majd meglátjuk.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
6/1.-re Jeoffrey Pagan defensive endet húztuk Alabamából. Sokat nem tudok róla, de kellett az ember 5 technique DE poziba. Watton és Cricken kívűl nem sok mindenünk volt itt
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Elnézve a videóit tisztességesen dobja a lasztit, Bob biztos lát benne valamit, reméljük a legjobbakat.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hoppá Savage 😀

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Mit kell róla tudni ?

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Tom Savage😀swatt99
Reméljük BoB kinevel belőle egy szolid kis pocket passert, a karja megvan hozzá. Ha nem jön össze na bumm, vesztettünk egy késői 4. köröst.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Tom Savage😀swatt99
Hát...kiváncsi leszek. Jobban tetszett McCarron és Murray játéka, de elég bíztatóan dobált Savage is.Bondi
érdekes választás azért, de nekem a bent maradók közül Murray játéka tetszett a legjobban. azért a kérdés majd Tc környékén felmerül, hogy a jelenlegi felhozatalból a rostereteken ki fogja magának kivívni a kezdő Qb szerepét (mivel a veteránok nem acélosak azért enyhén szólva sem ).

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Tom Savage😀swatt99
Hát...kiváncsi leszek. Jobban tetszett McCarron és Murray játéka, de elég bíztatóan dobált Savage is.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Tom Savage😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért van még bent egy két igen jól csengő név. Kíváncsi vagyok, hogy fogunk e már QB-t húzni vagy még mindig toljuk.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Még érdekes játékos lehet: Seastrunk, Abbrederis, Herron, A. Richardson, Fleming,QB lehet még McCarron, Savage, Mettenberger, OG-t húztunk de még benn van Dozier, C. Richardson, Yankey. Védelembe Quarles, C. Smith, Jeffcoat, Reilly, Gayle, A. Johnson, McCullers, C. Reid, C.Jones, T. Smith, Tripp, Zumwalt, Smallwood, CB-be Desir, Roberson, R. Reynolds, Purifoy, Hampton, D. Bailey.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nekem jó lenne Skov a kör végén, ha benn marad.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kire számíthatunk ma?LanceVance
ILB,QB lassan jó lenne esetleg nickel corner.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Kire számíthatunk ma?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Valóban, mondjuk Matyi drugtest fail meg orvosi gondok számomra még nem volt meg ekkor.szaba
Én azt olvastam, h elméletileg neki azért volt valami ilyen a vérében, mert a rehabilitációnál valamelyik "gyógyszer" bekevert 😛sevarafa
Ja, ezt mondják. De ezt már leírtam a draft topikban pár napja. Ez szvsz nem is lenne olyan gáz, Jernigan is kiment, holott most bukott le a teszten. Mettenbergernál közvetlenül draft előtti napon látott napvilágot, hogy a hátával van valami és ez red flag lehet pár csapat számára. Nem tudom, hogy pontosan mi, mert nem néztem utána, de feltételezem ez is közrejátszik a csúszásában. De remélem őt nem viszi el a Texans. 😊